Akylūs žiūrovai iš ispanų išplėšė mylimo serialo finalą
Parašė Zaliukas· September 16 2014 17:27:57
Daugiaserijinis ispanų filmas „Velvet“, LNK žiūrovus nukėlęs į 6-ojo dešimtmečio Madridą, aukštosios mados, haute couture, aukso amžių, buvo vienas populiariausių šios vasaros serialų.

Nenuostabu: populiariojo ispanų TV kanalo „Antena 3” užsakymu sukama juosta ne tik intriguojanti, bet ir prabangi: vienos „Velvet“ serijos biudžetas – pusė milijono eurų.

Tačiau pasibaigus pirmajam trylikos serijų serialo sezonui per LNK, žiūrovai atakavo televiziją laiškais: kur dingo jų mylimo serialo finalas?

Televizija iš filmo platintojų buvo įsigijusi trumpesnę „Velvet“ dvylikos serijų sezono versiją. Tačiau ispanų televizija iš karto parodė net penkiolika serijų. Žiūrovai ėmė prašyti tris likusius epizodus transliuoti tučtuojau, nors „Velvet“ platintojai LNK televizijai juos buvo pridėję prie antrojo sezono serijų.

Atsižvelgę į žiūrovų prašymus, tris papildomas „Velvet“ serijas žiūrimiausia LNK kanalų grupė parodys iš karto, nelaukdama antrojo sezono, per TV1. „Velveto“ tęsinys bus rodomas nuo rugsėjo 23-osios antradieniais 21val.

„Dėkojame mūsų žiūrovams už aktyvumą, tai iš tiesų neeilinis serialas, todėl nenuostabu, kad žmonės taip sureagavo. Užtai pažadame – rodysime ir antrąjį „Velveto“ sezoną, kai tik jis bus nufilmuotas“, - sako LNK grupės programų direktorius Aivaras Prancūzevičius.

Daugiaserijinį filmą „Velvet“ kuria kito puikaus serialo „Viešbutis „Grand Hotel” komanda. „Galerias Velvet“ - tai drabužių prekybos centras, art deco stiliaus rūmai, stebuklinga akinančios prabangos ir žavesio vieta. Besižavintys parduotuvės langais ar vaikštinėdami viduje ir norėdami įsigyti dalelę svajonės, Madrido ponai ir ponios nepastebi švelnios meilės istorijos, kuri atsiskleidžia „Galerias Velvet“ tarp Anos ir Alberto. Ji – nuolanki siuvėja; jis – savininko sūnus, pasiruošęs perimti šeimos verslą. Tarp elegantiškų audinių ir haute-couture suknelių Ana ir Alberto pasiduoda savo meilei, puikiai žinodami, kad Alberto šeima prieštarauja jo santykiams su neturtinga jauna darbuotoja.