Ką J. Smoriginas pareiškė, pažvelgęs į „Ginčas be taisyklių“ vedėjos krūtinę?
Parašė Zaliukas· September 04 2014 13:48:39
Žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. pamatys pirmąją naujojo sezono diskusijų laidą „Ginčas be taisyklių“, kurią vesti patikėta patyrusiam televizijos laidų kūrėjui Kristupui Krivickui ir griežtajai bei profesionaliajai, itin žiūrovų mylimai dainininkei, projektų teisėjai Rūtai Ščiogolevaitei-Damijonaitienei.

Premjeros „Ginčas be taisyklių“ tema – „Ar įmanoma suderinti motinystę su karjera?“ – itin aktuali patiems laidos vedėjams – ką tik antrosios atžalos susilaukusiai Rūtai ir turinčiam namie visada laukiančią trimis dukromis besirūpinančią žmoną Kristupui.

Kad karjerą su darbu suderinti įmanoma, R. Ščiogolevaitės-Damijonaitienės nuomonę parėmė rašytoja, žurnalų leidėja Eva Tombak su dukra, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė ir jaunoji politikė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė. K. Krivicko pusėn stojo ir ginti namų šeimininkių ir atsidavusių motinų ėmėsi jo žmona Jurgita Krivickienė, choreografas Jurijus Smoriginas, laktacijos konsultantė Daiva Šniukaitė Adner ir šeimos psichologė Giedrė Gutaitė-Klimienė.

Atvirauti apie save, žmoną ir šeimą teks K. Krivickui, o R. Ščiogolevaitei-Damijonaitienei – atsakyti į klausimus apie motinystę ir karjerą.

Rūta karštai diskutuos su laidos viešnia – D. Šniukaite Adner apie tai, kad ne visoms motinoms pavyksta maitinti kūdikį natūraliai. Į moterišką diskusiją įsiterps J. Smoriginas, netikėtai paklausdamas R. Ščiogolevaitės-Damijonaitienės: „O jūs, Rūta, pati maitinate kūdikį?“

Laidos vedėja J. Smoriginui atrėš, kad tai jam neturėtų rūpėti ir neturi nieko bendra su tema.

„Manau, kad jūs nemaitinate, dėl to čia kaip liūtė ir ginate savo nuomonę. Aš žiūriu į jūsų krūtis, ir galiu tai pasakyti“, – be užuolankų dėstys J. Smoriginas. Ar toks vyriškas atvirumas nesuglumins laidos „Ginčas be taisyklių“ vedėjos?

Aktualiausi klausimai, tikros aistros ir emocijos TV3 premjeroje „Ginčas be taisyklių“ – jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val.

„Ginčas be taisyklių“ – ketvirtadieniais 19.30 val. tik per TV3!