Pakeliui į Euroviziją – kūrybinės kančios
Parašė Zaliukas· December 13 2007 01:02:42
Kodėl Lietuvai taip nesiseka Eurovizijoje? Dažniausiai dėl to lietuviai yra linkę kaltinti prastą kitų šalių žiūrovų muzikinį skonį. TV3 laida „Ačiū Dievui, atėjai!“ (19 val. 10 min.) kviečia užsukti į vienos gotų grupės repeticiją ir pažiūrėti, kaip ji ruošiasi šiam konkursui.

Į šią improvizuotą situaciją pakliuvo aktorius Algirdas Gradauskas. Pirmiausia į grupės repeticiją jis pavėlavo. Tada paaiškėjo, kad jis atėjo taip ir nesukūręs žadėtos dainos.

Negana to, grupės merginos sužinojo, kad jis slapta susitikinėja su viena grupės „69 danguje“ nare ir netgi rašo grupei muziką. Tokia išdavystė sukėlė siaubą juodaplaukiams bei juodai akis, lūpas ir nagus nusidažiusiems grupės nariams, kurių vieną suvaidino aktorė Kristina Kazlauskaitė.

Aktorius Darius Auželis taip pat vėlavo. Bet ne į grupės repeticiją, o į šeimos psichoterapijos centrą.

Kabinete jo jau laukė žmona. D.Auželis niekaip nenorėjo taikytis su šia situacija ir bandė tvirtinti, kad yra pagal iškvietimą atvykęs santechnikas.

Laidų vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė tapo barono guvernante. O Seimo narys Skirmantas Pabedinskas turėjo aiškintis lenkų moksleivių tėvams, kodėl vaikai jo vadovaujamuose būreliuose patiria tiek daug traumų.