Krepšinio žinių egzamine TV3 eterio žvaigždės pasižymėjo originalumu
Parašė Zaliukas· August 23 2014 23:17:56
Likus kelioms savaitėms iki Pasaulio vyrų krepšinio čempionato, TV3 žvaigždėms teko atsakyti į sudėtingus ir nelabai sudėtingus klausimus apie krepšinį. Dabar, skaičiuojant paskutines dienas iki čempionato pradžios, skelbiame žinomų žmonių atsakymus, užfiksuotus specialiuose filmukuose. Rodos, kuo mažiau laiko lieka iki čempionato kovų, tuo žvaigždžių mintys skamba linksmiau. Pirmuosius du filmukus jau galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play. Kiti du pasirodys jau kitą savaitę.

Priimti iššūkį pademonstruoti žinias apie krepšinį ir Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą pasiryžo visas būrys TV3 laidų kūrėjų, vedėjų ir projektų teisėjų. Tai projekto „Lietuvos talentai“ vedėjas aktorius Marius Repšys ir projekto teisėjas prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, kelionių dienoraščių „Visos Australijos dulkės“ kūrėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius, „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėjai Oksana Pikul-Jasaitienė ir Vitalijus Cololo, TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija, laidų kūrėjas Mindaugas Rainys, TV3 sporto žinių vedėja Vlada Musvydaitė, „Beatos virtuvės“ kūrėja Beata Nicholson ir „Power Hit Radio“ radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė.

Žinomiems žmonėms teko ne tik atsakyti kur ir kada vyks Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas, kas tapo Lietuvos rinktinės kapitonu ir kuri televizija tiesiogiai transliuos lietuvaičių susitikimus su varžovais. Kur kas labiau pasukti galvas reikėjo išgirdus klausimus „Kelintas tai pasaulio vyrų krepšinio čempionatas?“, „Koks krepšinio aikštės ilgis?“ ir „Kiek sveria krepšinio kamuolys?“

O. Pikul Jasaitienė aikštės ilgį „matavo“ Simais, bandydama suskaičiuoti, kiek prireiktų jos vyro Simo Jasaičio ūgių. V. Cololo žadėjo užkariauti ne tik Ispaniją, bet ir kitas planetas, o paklaustas apie aikštės ilgį, kaip ir Oksana, puolė skaičiuoti Simais. N. Šulija negailėjo filosofinių minčių, o M. Starkus ir V. Radzevičius atsakinėdami apie krepšinį nepamiršo ir savo mylimo futbolo.

FIBA Pasaulio krepšinio čempionatas prasidės jau rugpjūčio 30 dieną. TV3 ir TV3 Play rodys visas Lietuvos rinktinės varžybas bei kovas pusfinaliuose ir finale, o įdomiausias turnyro rungtynes bus galima stebėti ir oficialaus čempionato transliuotojo „Viasat“ autoriniu kanalu „Viasat Sport Baltic“. Krepšinį taip pat patogiai bus galima stebėti ir per TV3 Play mobiliąją programą – ten kur patogu ir kada patogu.

Žvaigždžių atsakymų pirmasis filmukas.
Antrasis filmukas.

Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas – tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play jau nuo rugpjūčio 30 dienos!