Į TV eterį grįžta seksualioji Natalia Oreiro
Parašė Zaliukas· August 15 2014 14:33:41
Moterų televizija TV8 savo žiūrovėms paruošė ypatingą dovaną: jau šį penktadienį, per Žolinę, į eterį sugrįžta garsioji Lotynų Amerikos melodramų žvaigždė Natalia Oreiro. Nuo rugpjūčio 8 dienos, pirmadienio - penktadienio vakarais 19 val. gražuolė pasirodys legendiniame seriale „Laukinis angelas“.

Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos „Grammy“ apdovanojimui, aktorė ir dizainerė N. Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė kaip tik tada, kai nusifilmavo seriale „Laukinis angelas“. Melodrama buvo parodyta daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų.

Spalvingoje Argentinoje filmuotoje melodramoje „Laukinis angelas“ pagrindinė herojė Milagros – našlaičių prieglaudoje užaugusi mergina. Mama mirė ją gimdydama, o kas jos tėvas, mergina nežino iki šiol.

Sulaukusi pilnametystės ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros pradeda dirbti tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir, deja, naujų priešų. Turtuoliai nepakenčia merginos netaktiškumo ir ūmaus būdo.

Milagros šiuose namuose sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – tikinti ir ištikima optimistė. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų, o gražiosios tarnaitės meilės svajoms išsipildyti trukdo išpaikintos turtuolės. Tiesa, ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų.

Darbo dienomis 19 val. TV8 eteryje netruks meilės, aistros ir intrigų. Įsimylėjėlių santykiai nuolat pulsuos tai pykčiu, tai susitaikymais, dėl senų jų tėvų klaidų kylančiais keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų konfliktais. Seriale „Laukinis angelas“ atsiskleis labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.