Populiariojo britų „X Faktoriaus“ laimėtojo James Arthur šou Lietuvoje – jau kitą savaitę
Parašė Zaliukas· July 30 2014 15:04:00
Po mažiau nei savaitės dainininkas James Arthur atvyksta į visas tris Baltijos šalis, kad kiekvienoje surengtų po įspūdingą koncertą. Talentingas britų „X Faktoriaus“ laimėtojas jau rugpjūčio 8 dieną koncertuos Vilniuje. Su James į Lietuvą atvyksta visa jo komanda, prasitarusi, kad jo debiutinio albumo „James Arthur“ koncertinio turo įrangai sutalpinti prireikė kelių sunkvežimių.

James Arthur yra muzikos pardavimų rekordininkas, lyginant su kitais talentų šou „X Faktorius“ laimėtojais. Jis laikomas vienu talentingiausių šių dienų jaunų muzikantų. James Arthur koncertas rugpjūčio 8 dieną bus surengtas sostinės „Forum Palace Galaxy“ salėje. Videožinių portalas „Žinios.lt“ kviečia atsakyti į konkurso klausimą ir laimėti pakvietimus į James Arthur šou: www.zinios.lt/jamesarthur.

Kartu su James Arthur į Lietuvą keliauja beveik 20 žmonių komanda, užtikrinsianti aukštą koncerto kokybę. Koncerte skambės hitais tapę kūriniai „Impossible“, „Recovery“, „You‘re Nobody ‘Til Somebody Loves You“ ir kiti debiurinio albumo kūriniai.

James turą Baltijos šalyse pradės koncertu Taline rugpjūčio 5 dieną, keliaus į Rygą rugpjūčio 7-ąją ir aplankys Vilnių rugpjūčio 8-ąją.

James Arthur pasirodymą Vilniuje apšildanti grupė ar muzikantas bus paskelbti likus kelioms dienoms iki renginio. Daugiau informacijos apie koncertą ir konkursas, kuriame galima laimėti kvietimus į šou: www.zinios.lt/jamesarthur.