TV3 eteryje – Pasaulio vyrų krepšinio čempionato karštinė
Parašė Zaliukas· July 17 2014 12:18:32
Ištikima krepšiniui, patriotiškumo puoselėjimui ir žiūrovų vienijimui žiūrimiausia televizija TV3 savo eteryje tradiciškai skelbia krepšinio karštinę. Eteryje jau pasirodė specialūs klipai, kviečiantys palaikyti mūsų rinktinę Europos vyrų krepšinio čempionato kovose, kurios bus matomos tiesiogiai per TV3.

Šiemet Ispanijoje vyksiantis pasaulio krepšinio čempionatas – 17-as istorijoje. Geriausios pasaulio krepšinio rinktinės dėl nugalėtojų titulo kovą pradės rugpjūčio 30 dieną. Varžybos vyks šešiuose miestuose – Barselonoje, Madride, Sevilijoje, Granadoje, Las Palmase ir Barakalde, o nugalėtojas paaiškės rugsėjo 14-ąją.

Iki pasaulio krepšinio čempionato kovų Lietuvos rinktinė sužais net 14 draugiškų rungtynių. Nuo liepos 26 dienos draugiškos vyrų krepšinio rungtynės bus tiesiogiai rodomos per žiūrimiausią televiziją TV3, žinomiausią televiziją internete TV3 Play ir per mobiliąją TV3 Play programą.

Videožinių portalas www.žinios.lt skelbia Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės draugiškų rungtynių tvarkaraštį, kad krepšinio aistruoliai nepraleistų nė vieno mačo. Pirmosios rungtynės vyks liepos 26 dieną 19.00 val. Panevėžio „Cido“ arenoje Lietuvos rinktinė susitinka su Latvijos komanda, liepos 28 dieną 19.00 val. – Lietuvos–Gruzijos mačas tiesiogiai iš Panevėžio, o liepos 30 dieną 19.00 val. Lietuva su Gruzija susitinka Vilniuje.

TV3 žiūrovai kviečiami palaikyti šalies rinktinę: fotografuoti ar filmuoti viską, kam tinka šūkis „Už Lietuvą!“, o savo nuotraukas, filmukus ar tiesiog užrašytas mintis skelbti socialiniuose tinkluose, prirašant #uzLietuva. Taip originaliai kiekvienas žiūrovas galės pareikšti savo palaikymą rinktinei.

TV3 eteryje prasidėjo krepšinio karštinė!