TV3 konkurse dalyvaus įžymybės su savo motinomis
Parašė Zaliukas· June 06 2014 11:02:14
TV3 pasitinka vasarą su socialiniu projektu „Mano geriausia draugė“. Šis šou suvienys mamas su dukromis, kurios teigia esančios pačios geriausios draugės. Projekto vedėjomis tapo šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė ir jos mama Janina Vyšniauskienė. O tarp aštuonių dalyvių porų – ne viena žinoma Lietuvos scenos žvaigždė.

Projekte „Mano geriausia draugė“, kuris prasidės birželio 19-ąją, dalyvaujanti dainininkė, grupės „Naujos pupytės“ narė 23-ejų Neringa Šiaudikytė ir jos mama 44-erių verslininkė Valdonė Šiaudikienė iš Kauno atrodo tarsi sesės. Šios įspūdingos blondinės – panašaus ūgio, kone identiškos išvaizdos ir mėgsta tą patį aprangos stilių – kartais net rengiasi vienodai. „Esame viena kitos ramstis“, – tikina Neringa. Ar projekte tai pasitvirtins?

Kita „Mano geriausia draugė“ pora – „Mis Lietuva 2013“ konkurso dalyvė, tapusi „Mis Foto“ – 18-metė Karolina Augutytė ir jos 35-erių mama Laura Augutienė iš Utenos. Kartu perėjusios ir ugnį, ir vandenį – ne tik skambi frazė, apibūdinanti Karolinos santykius su mama Laura. „Jos niekas nenorėjo“, – netikėtai prisipažįsta Laura, vos septyniolikos susilaukusi dukters. Ir dukra iki šiol nėra mačiusi tėčio.

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresnius“, – tiki Laura, kadaise pasiryžusi gimdyti ir dabar besidžiaugianti nuostabiais santykiais su dukra. Jos visur kartu: vadovauja savo verslui, turi bendrų draugų, o po darbų, jei dar yra jėgų, lekia pašokti į klubą. Šokiai – abiejų aistra. Karolina džiaugiasi, kad į jų su mama maitinimo įstaigą klientai atvyksta iš atokiausių Lietuvos kampelių – vieni pavalgyti, kiti – pažiūrėti, kaip iš arti atrodo konkurse „Mis Lietuva“ išgarsėjusi mergina.

TV3 premjeros dalyvių gretose – ir populiariojo muzikinio projekto „X Faktorius“ finalininkė, įspūdingo balso savininkė 27-erių Anžela Adamovič su savo mama – viename seniausių lietuviškų drabužių siuvimo įmonių dirbančia 50-mete Regina Adamovič. Vilnietės projekte žada stebinti. Pasirodo, Anžela vadovaujasi tokia taisykle: kol ko nors nenuveikė, apie savo veiklą niekam nei žodžio. Mamai taip pat. Galima tik įsivaizduoti, kaip mama nustebo išgirdusi, kad dukra dainuoja ir sugeba pavergti aplinkinių širdis. „Koks jos stiprus balsas – negalėjau patikėti!“ – įspūdžiais dalinasi Anželos mama. Kuo dukra mamą nustebins TV3 projekte, paaiškės netrukus.