Projektą „Dvi žvaigždės“ laimėję R. Kirilkinas ir Anžela suvaidino pergalės džiaugsmą iš anksto
Parašė Zaliukas· May 06 2014 12:14:13
Šį šeštadienį LRT eteryje įvyko konkurso „Dvi žvaigždės“ finalas. Finišo tiesiąją anksčiau nei planuota pasiekusiame projekte dėl nugalėtojo vardo kovojo šešios poros.

Projekte varžėsi Vytautas Lukočius ir Karina Krysko-Skambinė, Natalija Bunkė ir Kęstutis Alčauskis, „Vig Roses“ ir Ramūnas Difartas, Oneida Kunsunga ir Tadas Juodsnukis, Anžela ir Ruslanas Kirilkinas, Arina ir Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Projektas „Dvi žvaigždės“ buvo nufilmuotas iš anksto, todėl filmuojant finalinę laidą visi dalyviai buvo paprašyti suvaidinti savo džiaugsmą. Todėl pergalės džiaugsmą iš anksto suvaidino visos projekto poros.

Žiūrovai balsavo tiesiogiai. Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad nenugalimais šio projekto lyderiais tapo R. Kirilkino ir Anželos pora. Šie atlikėjai ir tapo neginčijamais nugalėtojais.

Antroje vietoje liko ne daug nuo jų atsilikę „Vig Roses“ ir Ramūnas Difartas.

Projektas „Dvi žvaigždės“ baigėsi greičiau nei buvo planuota. Šią informaciją naujienų portalui DELFI patvirtino konkurso prodiuseris Modestas Karnaševičius.

„Planavome dviem laidomis daugiau. Tačiau taupymo sumetimais LRT sumažino. Laidos reitingai normalūs. Ne aš sprendžiu šituos dalykus, aš gaminu produktą“, - kalbėjo M. Karnaševičius.

Vyriausiasis LRT televizijos prodiuseris Audrius Giržadas tikino, kad priežastis, kodėl sutrumpinamas projektas, yra labai paprasta.

„Įsiterpia daug visokių transliacijų. Todėl mes turime sustoti. Praleisti kelias savaites ir vėl grįžti prie projekto yra neracionalu. Už tai nusprendėme jį pabaigti anksčiau. Reitingai įsivažiuoja, o įsiterpus transliacijoms reikės „išsukinėti“ projektą iš naujo“, - DELFI kalbėjo A. Giržadas.