Per LNK - prezidento rinkimų afterpartis
Parašė Zaliukas· May 03 2014 22:28:52
Trys televizijos vienijasi vienai prezidentinei nakčiai. LNK televizijos „Valandos su Rūta“, BTV kanalo „Dviračio šou“ ir „Info TV“ žinių laidos „Info dienos“ pajėgos kitą sekmadienį, gegužės 11-ąją, pristatys tikrą prezidento rinkimų afterpartį, arba dūzges.

Rinkiminės dūzgės per LNK kanalą prasidės 20.30 val., užsidarius balsadėžėms ir nutilus rinkimų karštinei. „Po labai neįdomios, sakyčiau, nuobodžios rinkimų kampanijos pakviesime į smagų šou, savotiškas dūzges, per kurias lauksime prezidento rinkimų rezultatų. Su vienais švęsime, kitiems padėsime džiovinti ašaras. Planuojame transliuoti iki pat vidurnakčio“, - sako specialios LNK laidos „Prezidento rinkimai“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

LNK studijoje laukiama kandidatų į prezidentus, jų šeimos narių, jų komandų. Juos čia su savo klausimais pasitiks rinkėjai – kultūros veikėjai, mokytojai, medikai, pensininkai. Tiesiogiai klausimus uždavinės ir į studiją skambinantys žmonės.

„Visa Lietuva kalbės su būsimu prezidentu. Klaus, kas jiems rūpi. Norime parodyti tikrą, paprastą, žmogišką kandidato veidą, o ne rinkiminį fasadą“, - sako Mikelkevičiūtė.

Pasak specialios laidos vedėjos, vakaras bus linksmas ir intriguojantis, nes į vakarėlį atvyksta „Dviračio šou“ personažai. „Dviračio“ lenkas laukia nesulaukia susitikimo su Valdemaru Tomaševskiu, gal net su Jolanta Paulauskiene, o socdemų Larisa turi ko paklausti socialdemokratų atstovo prezidento rinkimuose Zigmanto Balčyčio. Bus daug staigmenų, kurių atskleisti negaliu, kad jų nesugadinčiau“, - juokėsi R. Mikelkevičiūtė.

Pasak Rūtos, humoro jausmas – vienas iš protingo žmogaus bruožų. „Todėl bus smagu matyti, kaip būsimiesiems prezidentams seksis bendrauti su „Dviračio šou“ personažais“, - pridūrė Rūta.

Visą oficialią informaciją iš Vyriausiosios rinkimų komisijos ir kandidatų į prezidentus štabų specialios LNK laidos „Prezidento rinkimai“ metu pateiks pirmojo žinių kanalo „Info TV“ žurnalistai. Rūta Mikelkevičiūtė su jais jungsis tiesiogiai 3G ryšiu. Beje, kanalas „Info TV“ turės ir savo atskirą specialią rinkimų laidą „Info diena“.