Kuo minta ežiai?
Parašė Zaliukas· October 28 2007 00:34:12
Šį sekmadienį „Penktokų iššūkyje“ (TV3, 17 val. 40 min.) žaidimą tęsia Martynas Sičiūnas, fizikos bakalauras, šiuo metu siekiantis tarptautinės prekybos mokslų magistro laipsnio.

Praėjusioje laidoje Martyną nuo iškritimo išgelbėjo jo bendravardis penktokas Martynas, teisingai suskaičiavęs, kiek kainavo Rūtos pirkti ledai. Tačiau antrąkart Martynas žaidėjui nebepadėjo, todėl 25 metų fizikui teko prisipažinti, kad už penktokus jis tikrai nėra gudresnis.

Antroji įrodyti savo gudrumą ryžosi 26 metų logistikos vadovė Reda Jazepčikienė, etnologijos bakalaurė. Tačiau kas įkandama penktokui, ne visada įveikiama suaugusiųjų.

Tad Redai daugiausia sunkumų sukėlė žiūrovų atsiųstas paprastas vaizdo klausimas: kuris miško gyvūnas skiria valgomus grybus nuo nevalgomų ir džiovina juos ėdesiui?

Žaidėja niekaip negalėjo apsispręsti, ar tai ežys, ar voverė. Ir tik laidos vedėjas Andrius Rožickas tiksliai žinojo, kodėl Reda suklydo.

Keturis vaikus auginantis 47-erių Kęstutis Rupulevičius, teatro režisūros bakalauras ir teisės magistras, netvirtino, kad žino viską, tačiau tikrai nesitikėjo, jog suklups vos pradėjęs žaidimą, kai susigundys pasižiūrėti, kokį vaizdo klausimą „Penktokų iššūkiui“ atsiuntė žiūrovai.

Ir tik šaunuolė Vika išgelbėjo Kęstutį nuo gėdos, teisingai atsakiusi į klausimą „Koks lietuvių poetas pasirašinėjo Vytės Nemunėlio slapyvardžiu?“.