Artūras Orlauskas: geras humoras negali būti piktas
Parašė Zaliukas· March 26 2014 13:36:53
Juokų dieną, balandžio 1-ąją, 17.00 val. žiūrimiausia televizija TV3 pateiks didžiulę dozę gero humoro. Net tris valandas geriausi Lietuvos humoristai iš širdies juokins garsiausiame komikų renginyje „Lietuvos komiko vakaras”.

Jau 13-ą kartą rengiamo vakaro šeimininkas – visiems gerai pažįstamas humoristas Artūras Orlauskas. Humoristas sako, kad šiame šou tikrai netrūks staigmenų ir kokybiško humoro.

„Geras humoras yra toks, kurį kiekvienas žmogus supranta savaip. Visi lyg ir išgirsta tą patį, tačiau pasakojime, anekdote ar istorijoje yra pateikiama tiek spalvų, dviprasmybių, triprasmybių, kad žiūrovas pasidaro savitą interpretaciją. Tai ir yra didysis komikų menas gerai papasakoti”, − sako 33 metų sceninės veiklos jubiliejų švęsiantis humoristas A. Orlauskas.

Artistas sako, kad gyvenime juoktis galima iš visko, tačiau humoras negali būti piktas, įžeidžiantis. „Ypač jei kalbame apie žmogaus negalias, ligas. Kaip ir visur, humore taip pat turi būti ribos. Skoningai juoktis galima ir iš tikrai skaudžių dalykų – mirties ar nelaimių. Esu matęs tikrai puikių komedijų, pavyzdžiui, apie dvi tarpusavyje besivaržančias laidotuvių procesijas. Duobkasiai kažkodėl iškasė tik vieną duobę, mirusįjį joje galėjo palaidoti ta procesija, kuri atvyks pirmoji. Rungtynės buvo tikrai labai juokingos, − sako A. Orlauskas. − Kad ir iš ko juoktumėmės, tai turi būti daroma pagarbiai, bet nepametant ir svarbiausio – humoro elemento.“
Jau greitai, balandžio 1-ąją, žiūrimiausia televizija TV3 rodys dviejų dalių „Lietuvos komiko vakarą”, kuriam yra specialiai ruošiamas unikalus scenarijus, o komikai žada demonstruoti naujausius savo kūrinius − pateikti tokius pasirodymus, kokių dar niekada nebuvo tokio grandiozinio masto renginyje.

Vakarą ves aktorius Ramūnas Šimukauskas ir Laima Tamulytė-Stončė, žinoma kaip Mama Rock‘N‘Roll. Žiūrovai išvys ir televizijoje internete TV3 Play rudenį debiutavusį ir milžiniško internautų dėmesio – kone milijono žiūrėjimų – sulaukusį anekdotų meistrą Pishių. TV3 eteryje pokštaus ir kasmetinio „Lietuvos komiko vakaro“ nepralenkiamieji – anekdotų karaliumi tituluojamas Raimondas Šilanskas, žodžio meistras Artūras Orlauskas, kišenėje žodžio neieškantis Raimundas Bingelis, humoro grupė „Alergija“ ir aktorių duetas „Du plikiai“, legendinė humoro asmenybė Klarkas, grupė „Vairas“ ir kitos mokančios juokauti garsenybės.

„Lietuvos komiko vakaras” – jau balandžio 1 d. 17.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!