Populiariojo „Šuolio“ superfinalas: sekmadienį geriausiųjų kova be taisyklių dėl 50 000 litų
Parašė Zaliukas· March 13 2014 16:26:06
Šešių savaičių televizijos hito istorija, jau tapusi reiškiniu, sekmadienio vakarą prie ekranų surenkanti šimtus tūkstančių žiūrovų, jau netrukus pasieks apogėjų: šį sekmadienį, kovo 16-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 – projekto „Šuolis“ superfinalas. Pagaliau paaiškės, kuri Lietuvos įžymybė – drąsiausia, profesionaliausia ir perspektyviausia, atliekant šuolius į vandenį.

TV3 didysis projektas „Šuolis“ – tai laimėta kova su pačiu savimi. Tai keturiolikos ryškiausių Lietuvos žvaigždžių debiutai šokant nuo tramplinų ir bokštų, tai keturiolika drąsos istorijų, keturiolika pergalių prieš baimę. Tai septynių su puse metro aukštis, pakeičiantis gyvenimą, kai žemyn – reiškia aukštyn.

Projektu TV3 eteryje jau pasigrožėjo 1,361 milijono žiūrovų, kiekviena „Šuolio“ laida atsirasdavo šalies populiariausių savaitinių laidų top viršūnėse. Televizijoje internete TV3 Play projekto gerbėjai „Šuolio“ laidų įrašus, atskirus dalyvių pasirodymus, specialius filmukus, užkulisių medžiagą ir kitką stebėjo daugiau nei 458 600 kartų.

Šešios savaitės su populiarumo rekordus pasiekusiu TV3 projektu „Šuolis“ atvedė prie dar vieno įvykio atomazgos – prie šou finalo. Devyni finalininkai ruošiasi lemiamam pasirodymui sekmadienį. Šįkart dalyviai mažiausiai galvoja apie įvaizdį. Visi susitelkę į šuolį, jo sudėtingumą. „Finale nebus jokių apribojimų, tai bus kova be taisyklių. Verda aistros, dalyviai treniruojasi po kelias valandas per dieną. Sėkmingas šuolis priklausys ne tik nuo pasiruošimo, bet ir nuo to, ar dalyvis susitvarkys su jauduliu. Nervai gali pakišti koją“, – aiškina projekto vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

„Šuolio“ dalyviai vienas nuo kito net slepia kokį šuolį atliks finale. Kiekvienas paslapty laiko po kozirį. Vienintelis atsipalaidavęs – Gediminas Juodeika. „Žinau, kad nelaimėsiu, man buvo smagu per visą projektą, aš atėjau iki finalo, ir tai puiku. Aš pasilinksminsiu ir pasistengsiu žiūrovus palinksminti, kad jiems „Šuolis“, kaip ir man, paliktų pačius smagiausius prisiminimus“, – žada jis.

Dėl laimėtojo vardo tiesioginiame TV3 eteryje su Gediminu kausis šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo ir dainininkė Indrė Burlinskaitė.

Projekto „Šuolis“ superfinalas – sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!