Super projekto „Šuolis“ dalyviai ruošiasi vasaros Olimpiadai?
Parašė Zaliukas· February 28 2014 22:41:31
Žiūrimiausiame televizijos projekte „Šuolis“ verda aistros, dalyviai lieja prakaitą sporto salėse ir atiduoda visas jėgas šokinėdami nuo tramplinų ir bokštų į baseiną. „Pradedame ruoštis vasaros olimpiadai! Jeigu medalių nepaėmėme čiuoždami, dar nereiškia, kad nepaimsime šokdami į vandenį“, – sako juokdamiesi TV3 didžiojo šou dalyviai, jau šį sekmadienį 19.30 val. vyksiančioje ketvirtojoje „Šuolio“ laidoje pasirodysiantys su profesionalais sportininkais.

Vandens purslus į televizijos ekranus taškys geriausi Lietuvos šuolininkai profesionalai, ištisą savaitę treniravęsi su jau iki plaukmenų pažįstamais „Šuolio“ dalyviais. „Prasideda pavasaris, tirpsta mūsų dalyvių baimės, vis labiau stebina jų talentai. Prieš dvi savaites jie rūpinosi, kad nesusižeistų ir iš baimės nenumirtų kartu šokę jų artimieji, o sekmadienį ant bokšto jie žengs žymiai tvirtesniu žingsniu – užnugaryje turės šuolininkus profesionalus“, – intriguoja TV3 projekto vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė. Projekto dalyviai su profesionalais ruošiasi vėl nustebinti TV3 žiūrovus. Vyriausias „Šuolio“ dalyvis Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius ruošiasi šuoliui su vyriausia Lietuvos šuolininke – 77 metų panevėžiete Stanislava Adomaitiene – Lietuvos čempione, senjorų pasaulio čempionato prizininke.

Dainininkas Deivis Norvilas ners į vandenį su treneriu Kęstučiu Autuku, daugkartiniu – net 22 kartus – Lietuvos šuolių į vandenį čempionu. Beje, „Šuolio“ teisėjo sąskaitoje – šuolių sporto meistro vardas, Europos šuolių į vandenį aukso medaliai, Lietuvos plaukimo federacijos vykdomojo komiteto nario pareigos ir Lietuvos šuolių į vandenį nacionalinės rinktinės trenerio pareigos. Deivis ir Kęstutis ne tik ruošiasi šuoliui, bet repetuoja ir bendrą dainą!

Profesionali šokėja Eglė Straleckaitė su trenere Jolanta Railiene prieš savo šuolį žada pademonstruoti flamenką. J. Railienė – trenerė-instruktorė, Lietuvos čempionatų prizininkė, Pasaulio ir Europos veteranų čempionatų ir žaidynių čempionė ir prizininkė.

Gedimino Juodeikos partnerė specialiai atskrenda iš Rusijos. Tai perspektyviausia jaunimo šuolių į vandenį atstovė lietuvė Indrė Girdauskaitė. 15-metė šiuo metu treniruojasi Rusijoje Penzos mieste olimpinio rezervo mokykloje. Ji – tarptautinės klasės sporto meistrė, kandidatė į Rio de Žaneiro 2016 metų olimpiadą, Lietuvos čempionė, Europos jaunių čempionato finalistė.

Sekmadienį 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje dainininkė Indrė Burlinksaitė virs gelbėtoja, choreografė Monika Šalčiūtė taps nuotaka, olimpietis Aleksandras Kazakevičius įsijaus į kariūno vaidmenį, Juozas Petkevičius – į herojų Šuriką po 40 metų, Cololo baseino bokštą pavers Palangos tiltu ir taps žveju, Vidas Blekaitis bus linksmuolis hipius, Deivis – meksikietis.

Vasariškas ir lietuviškai stiprus „Šuolis“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!