„TV pagalba“ ieško naujų gelbėtojų
Parašė Zaliukas· September 21 2007 17:12:30
Jau šeštą sezoną į pagalbos prašymus visoje Lietuvoje skubanti populiari TV3 laida „TV pagalba“ skelbia naujo gelbėtojų komandos nario paieškas. „Atšventę penkerių metų jubiliejų pajutome, kad įgijome dar didesnį Lietuvos žmonių pasitikėjimą. Dabar pagalbos kreipiasi dar daugiau žmonių negu pernai. Gauname apie tris tūkstančius pagalbos iškvietimų per savaitę, o turime tik tris gelbėtojų komandas. Nenorime nuvilti tų, kurie į mus kreipiasi, todėl plečiame savo pajėgas“, – pasakoja laidos vedėja Aušra Kilkuvienė.

„Broliai ir sesės, jei jaučiate širdy pašaukimą padėti savo artimam, esate drąsūs ir ryžtingi, nebijote iššūkių, kviečiame tapti naujaisiais mūsų komandos nariais. Laukiame ir vyrų, ir moterų, ne jaunesnių nei 25-erių ir pasiryžusių visas savo jėgas atiduoti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Skambinkite mums 1393 arba užpildykite anketą TV3 interneto svetainėje“, ragina ilgametis gelbėtojas Gediminas Jaunius.

Labiausiai „TV pagalbai“ pajėgų trūksta Kauno apskrityje, tad čia ir darbuosis komandą papildysiantys naujieji gelbėtojai. Šiuo metu „TV pagalboje“, be A. Kilkuvienės ir G. Jauniaus darbuojasi Brigita Budginaitė, Justė Milušauskienė, Jonas Stanevičius, Žilvinas Žitkus ir Andrius Žemaitis.