Tarptautinei picų dienai Agnė Jagelavičiūtė kepė picą pagal Šekspyrą
Parašė Zaliukas· January 31 2014 17:10:58
Šį šeštadienį LNK kulinarinės kelionės „Receptų užkalbėtoją“ Agnę Jagelavičiūtę nukels į svaigios meilės, dramatiškos amžinos nesantaikos, gurmaniškos kavos, makaronų ir picos tėvynę – Italiją. Sužinojusi, kad vasario 9 diena yra tarptautinė picos diena Agnė pasišovė pagaminti tikrą itališką mielinę picą. Neįprastu daugeliui namų šeimininkių, bet itin paprastu būdu ruošiant mielinę tešlą kulinarinės laidos vedėjai gaminti sutrukdė centriniame Kauno turguje bevaikštantys Šekspyro dramoje „Romeo ir Džiuljeta“ užgimę šimtmečius neapykantą vieni kitiems jaučiantys Montekių ir Kapulečių šeimos palikuonys.

Norėdami padėti Agnei paruošti tradicinę picą karštieji italai Agnės virtuvėje susiginčijo, koks sūris yra tinkamiausias gardžiai picai pagaminti. Ilgai nediskutavę amžinieji priešai išsitraukė špagas ir turguje užvirė tikra kova, bandant apginti savo šeimoje ruošiamų picos receptų garbę. Kiek sutrikusi Agnė nusprendė bandyti sutaikyti špagomis ir grasinimais vienas kitam besisvaidančius priešus. Ar jai pavyko rasti kompromisą ir išvengti kraujo praliejimo? Istorijos atomazgą išvysite jau šį šeštadienį 9 valandą ryte laidoje „Receptų užkalbėtoja“ per LNK.

Visai šeimai skirtoje nuotaikingoje kulinarinėje laidoje netrūks šmaikščių komentarų ir naudingų patarimų. Traškaus ir pikantiško skonio picos kvapai į laidą atviliojo auksinio balso savininkus Andrių Apšegą ir Ievą Goleckytę, kurie atlikdami romantišką kūrinį, kelioms akimirkoms sustabdė greitą turgaus gyvenimą, nes nei pirkėjai, nei prekeiviai nei laidos filmavimo grupė negalėjo atitrauki akių nuo virpinančio ir šiurpuliukus odoje sukeliančio operos solistų pasirodymo.