L. Kalpokaitė atostogaudama Italijoje susapnavo mamos ligą, kurią ši slėpė
Parašė Zaliukas· December 31 2013 18:06:03
Kol žiūrovai mėgaujasi nenutrūkstama šventine programa, žiūrimiausia televizija TV3 jau paruošė pirmąsias 2014-ųjų metų eterio staigmenas. Jau nuo sausio 4-osios laukia šeštadienio vakarai su filmais visai šeimai, sausio 6 dieną prasideda vaidybinių dokumentinių filmų ciklas, pasakojantis apie banditizmo klestėjimo Lietuvoje dešimtmetį – „Mafijos kronikos – karštomis pėdomis su Dailiumi Dargiu“, sausio 10 dieną laukia grandioziniai „M.A.M.A. apdovanojimai 2013“, netrukus – naujas „Moterys meluoja geriau“ sezonas, o nuo sausio 2 dienos ketvirtadieniais 20.00 val. žiūrovus prie ekranų kvies paranormalių tyrimų laida „Kelionė pas šamaną“.

Kaip tik šioje sausio premjeroje – laidoje „Kelionė pas šamaną“ – vedini smalsumo dalyvauti sutiko teatro ir televizijos serialų aktorė Larisa Kalpokaitė ir Lietuvos baleto žvaigždė Nerijus Juška. Jų susitikimas su atskridusia iš Airijos į Lietuvą aiškiarege Gunita laukia jau šį ketvirtadienį žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje.

Prieš susitikimą N. Juška neslėpė, kad skeptiškai vertina žmones, teigiančius, neva šie turi ypatingų galių. O L. Kalpokaitė papasakojo, kad jos pačios gyvenime ne kartą buvę mistinių įvykių: „Su seserimi atostogavome Romoje. Naktį sapnavau labai keistą sapną: mačiau sapne prieš keletą metų mirusį aktorių Vytautą Grigolį, jis buvo artimas šeimos bičiulis. Sapne Vytautas priėjo ir pasakė man „Larisa, tavo mamai bus viskas gerai“. O juk išvažiuodamos atostogauti mamą palikome sveiką! Staiga Vytauto kaulai sapne pradėjo lūžti, pamačiau kraują. Sapne jo dukra ima telefoną, jam skambina. Po pokalbio aktorius nurimsta.“ Grįžusi į Lietuvą L. Kalpokaitė sužinojo, kad kaip tik tą naktį jos mamą ištiko sunkus priepuolis, ji atsidūrė reanimacijoje: „Artimieji nenorėjo mums gadinti atostogų ir nusprendė nepranešti apie nelaimę. Tačiau sapnavau pranašingą sapną.“

Moteris sako tvirtai tikinti, kad yra dalykų, kurių neišmatuosi, nepamatysi. Juos tu gali tik jausti. Prieš susitikdami su aiškiarege iš Airijos Larisa ir Nerijus sugalvojo, ko konkrečiai nori paklausti aiškiaregės apie savo asmeninį gyvenimą. N. Juškai labai rūpėjo, ar šis dar ilgai bus scenoje, ar sutiks mylimą moterį, ar susilauks vaikų: „Esu vienišas, turiu gražius namus. Dabar kaip niekad svajoju apie kūdikį.“ Tuo tarpu L. Kalpokaitė, jau daug metų sėkmingai ištekėjusi už kolegos Jono Braškio, užauginusi vienturtį sūnų, su aiškiarege kalbėjo apie savo draugę, kuri mirė lygiai prieš dvejus metus. Pasirodo, aktorė iki šiol negalėjo įvykdyti paskutinio draugės noro. Ar sugebės aiškiaregė nuraminti žinomą moterį? Ar įtikins savo pašnekovus iš Airijos atskridusi Gunita, kad turi ypatingų galių ir gali daugiau nei paprastas žmogus?