LNK labdaros koncertą „Pasidalink“ ves Giedrė Talmantienė ir Rolandas Vilkončius
Parašė Zaliukas· December 05 2013 13:29:10
Du tūkstančiai „Maisto banko“ entuziastų ir savanorių, atvykstančių į tiesioginę „Pasidalink“ koncerto transliaciją Žalgirio arenoje, kad parodytų, koks svarbus žmonių gerumas, padedantis įveikti sunkumus. Arti šimto atlikėjų, trys chorai, kelios dešimtys solistų, nemokamai koncertuosiančių arenoje ir kviesiančių aukoti alkstantiems. Panašu, kas sekmadienį 19.30 val. per LNK tiesiogiai transliuojamas koncertas visą Lietuvą sušildys gerumu. Šiai neeilinei progai „Žalgirio arena“ pasikeis neatpažįstamai – scenos meistrai koncerto rengėjams dovanoja unikalią technologiją, kuri sukurs nepaprastą šventę.

„Pirmą kartą Lietuvoje bus naudojama video holografinė medžiaga, kuria bus galima išgauti erdvines projekcijas. Tokias technologijas savo koncertuose naudoja užsienio žvaigždės, tokios kaip „Sade“ ar Sarah Brightman, dabar jomis galės džiaugtis ir mūsų žiūrovai”,- sako „Maisto banko“ ir LNK koncerto „Pasidalink“ prodiuserė Laura Paukštė.

Tiesioginio koncerto metu jo vedėjai, Rolandas Vilkončius ir Giedrė Talmantienė, jungsis su skirtingais Lietuvos miestais - Vilniumi, Klaipėda, Kaunu, Jonava, Panevėžiu. Miestų merai ir miestus garsinantys žmonės simboliškai praneš prisidedantys prie „Maisto banko“ akcijos ir kvies dalintis su alkstančiais. Panevėžį atstovaus Simona Krupeckaitė ir Vidmantas Urbonas, Klaipėdą – Eglė Jackaitė ir Violeta bei Vilius Tarasovai, Jonavą – Liveta Kazlauskienė ir Arvydas Vilčinskas.

Į „Žalgirio arenoje“ vyksiantį tiesioginį koncertą atvyks ir Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ žvaigždės, o specialų kreipimąsi jau įrašė jo nuolatiniai konkurentai – sostinės „Lietuvos ryto“ komanda.

Be krepšinio žvaigždžių „Maisto banko“ ir LNK koncerte gražiausiomis savo dainomis padėti gyvenantiems vargingai kvies E. Sašenko, E. Seilius ir K. Zmailaitė, E. Sipavičius, Radžis, „Pop ladies“, A. Ivanauskas-Fara ir „Božolė“ choras, D. Zvonkus ir „Smaragdinis“ choras, K. Nemycko ir „Kaštoninis“ choras, Irūna ir M. Jampolskis bei daugelis kitų.

Tiesioginės transliacijos metu televizijos žiūrovai galės skambinti ar rašyti SMS trumpuoju telefono numeriu 1490 ir aukoti 5 litus. „Maisto banko“ duomenimis, maistu gaunama parama padeda išgyventi net penktadaliui šalies gyventojų. Prieš metus per LNK televiziją transliuoto koncerto „Pasidalink” metu žiūrovai suaukojo 560 tūkst. litų paramos. Jos dėka buvo galima pamaitinti daugiau nei 200 tūkstančių žmonių.

Koncertą LNK tiesiogiai transliuos ir internete adresu www.lnkgo.lt