M.A.M.A.2013: rengiamas nominantų penketukų pristatymo vakaras
Parašė Zaliukas· November 13 2013 21:40:11
Gruodžio 5 d. sostinės klube „Disco 311 Buddha“ įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2013 nominantų vakaras. Jame bus oficialiai paskelbti 11-os nominacijų penketukai.

Asociacija “Metų muzikos apdovanojimai”, sausio 10 d. Kauno “Žalgirio” arenoje trečią kartą organizuojanti M.A.M.A. šventę, primena, kad pagal patobulintas taisykles šiais metais geriausi atlikėjai nebus skirstomi į šešetukus ir trejetukus. Iškart bus paskelbti visų nominacijų penketukai, iš jų vėliau bus išrinkti laimėtojai.

Penketukų paskelbimas įvyks gruodžio 5 d., ketvirtadienį, Vilniaus senamiesčio klube „Disco 311 Buddha”. “Tuomet pristatysime visus, patekusius į 11 nominacijų, - sako Asociacijos pirmininkas Martynas Tyla. – Renginio metu AGATA atstovai apdovanos Grojamiausios dainos autorius, Grojamiausią instrumentalistą ir Grojamiausios fonogramos gamintoją. Jiems bus įteiktos mažosios M.A.M.A. statulėlės.”

Renginyje taip pat bus “gyvų” koncertinių pasirodymų, o jame dalyvauti kviečiami ne tik nominantai bei žiniasklaidos atstovai, bet ir visi lietuviškos muzikos gerbėjai. Mažieji apdovanojimai bus tiesiogiai transliuojami per TV3 Play.