Aktorei V. Mičiulienei aiškiaregė atskleidė paslaptį apie mirusią mamą
Parašė Zaliukas· October 31 2013 12:57:18
Jau šį šeštadienį, lapkričio 2-ają, 19.00 val. žiūrimiausios šalies televizijos TV3 eteryje premjera – laida „Kelionė pas šamaną“. Specialios Vėlinėms skirtos laidos kūrėjai nuvyko pas garsėjančią kaip turinčią ypatingų galių Estijos aiškiaregę Anną, gyvenančią beveik už tūkstančio kilometrų nuo Vilniaus. Nors nėra jokių mokslinių pomirtinio gyvenimo įrodymų, aiškiaregės žodžiai šokiruos ir privers susimąstyti. Prie kūrybinės grupės prisijungė ir aktorė, televizijos laidų vedėja Violeta Mičiulienė.

Šią vasarą V. Mičiulienė mėnesį atostogavo ne lietuvių pamėgtoje Turkijoje, Ispanijoje ar gimtajame pajūryje, o Rusijos gilumoje, Sibire. Aktorė viešėjo pas draugės tėvus: „Svetingiems šeimininkams prasitariau, kad norėčiau nuvykti pas tikrą šamaną, kokį mačiau tik filmuose ar nuotraukose. Man buvo labai smalsu kaip jis atrodo, kaip pranašauja likimą.“

Po kelias dienas trukusių paieškų nedidelė kelių žmonių kompanija išsiruošė į kelionę. „Žinojome, kad už trečio kalno reikia sukti į dešinę. Klaidžioję ne vieną valandą, pasiekėme tikslą. Tai buvo moteris, iš išvaizdos labiau primenanti paprastą kaimietę, ne šamanę. Bet kai pamačiau stalą, ant kurio buvo man nesuprantami paslaptingi ženklai, ne juokais išsigandau. Šamanė rankose laikė siūlą su svareliu, aš užduodavau klausimą, svarelis judėdavo, ji skaitė ženklus ir sakė atsakymus. Nežinau, ar atspėjo, ar ženklai jai parodė atsakymus, bet ji pasakė daug tiesos ne tik apie mano praeitį. Kai kurie dalykai pradėjo pildytis vos man grįžus į Lietuvą“, – TV3 laidos „Kelionė pas šamaną“ kūrėjams papasakojo aktorė.

Skeptiškai ir su humoru anksčiau vertinusi kalbas apie kitokius žmones ir jų galimybes, šiandien Violeta tiki, kad egzistuoja ir kitas pasaulis, prie kurio prisiliesti gali tik išrinktieji. Sibiro šamanė aktorei pasakė paslaptį, apie kurią žinojo tik vienas žmogus – pati Violeta: „Prieš daug metų kažkas pasakė, kad nuo nelaimių padeda apsisaugoti Angelas sargas. Sugalvojau, kad tai bus mano prieš daug metų mirusi mama, tik vyrišku pavidalu, daviau jam vardą. Apie tai niekam nepasakojau – tai buvo mano slapta apsauga ir mano paslaptis. Jau atsisveikinant su Sibiro šamane ji pasakė, kad padėkočiau savajam Angelui sargui už tai, kad rūpinasi manimi, ir pasakė jo vardą! Netekau žado...“

Kaip tik dėl to TV3 laidos „Kelionė pas šamaną“ kūrėjai pakvietė V. Mičiulienę vykti į Estiją pas garsėjančią kaip turinčią ypatingų galių Estijos aiškiaregę Anną. Linksmai prasidėjęs jų pokalbis baigėsi ašaromis: Anna Violetai atskleidė dar vieną paslaptį apie mirusią mamą, nors aktorę matė pirmą kartą gyvenime.

TV3 žiūrovai jau šį šeštadienį sužinos ir tai, ką aiškiaregė „išskaitė“ žymių Lietuvos asmenybių – Kristinos Brazauskienės, Viktoro Uspaskicho, taip pat – iškeliavusių anapilin Vytauto Šapranausko ir Irenos Matijošaitienės – portretuose bei įtariamai nužudyto jauno studento nuotraukoje.

„Kelionė pas šamaną“ – šeštadienį 19.00 val. per TV3!