Beprotiškiausia TV3 premjera „Laikykis!“ skelbia vedėjos paiešką
Parašė Zaliukas· September 22 2013 19:20:39
Jau netrukus TV3 eteryje startuosianti linksmiausia sezono naujiena – beprotiškiausia laida „Laikykis!“ skelbia vedėjos paiešką, kviesdami visas merginas išbandyti laimę pradėti karjerą televizijoje. Laidą ves vedėjų pora. Kas taps vedėju – paaiškės netrukus. Jau dabar jam ieškoma pora.

Patrauklios išvaizdos, neieškanti žodžio kišenėje ir sąmojinga – turinti šių bruožų mergina jau spalio pabaigoje TV3 eteryje kartu su kolega ves dar niekur nematytą, Europoje pirmą kartą kuriamą laidą „Laikykis!“.

Tai retai pasitaikanti galimybė kiekvienai žiūrovei įgyvendinti svajonę dirbti televizijoje. Bet kokia priemone įrašytą video ir savo gyvenimo aprašymą skubėkite siųsti adresu www.tv3.lt/content/blogcategory/1349/1573/ .

Linksmasis šou „Laikykis!“ – tai paprastos taisyklės ir juoko audra, kuri neleis nei žiūrovams, nei dalyviams nuobodžiauti nė akimirkos. Šis naujas, smagia fizine užduotimi ir klausimais paremtas, japoniško stiliaus televizijos šou taps smagiausiu gyvenimo nuotykiu dalyvaujantiems ir linksmiausia pramoga žiūrovams.

Žaidimo taisyklės paprastos, tačiau baigtis – visada nenuspėjama nei dalyviams, nei vedėjams.