Šokėjo T. Rimgailos žmona Liucina taps TV šou dalyve
Parašė Zaliukas· September 13 2013 23:34:31

Šokėjo Tado Rimgailos žmona Liucina, išgarsėjusi savo kepamais saldumynais, o ypač – nuostabaus grožio elegantiškais keksiukais, pasiryžo dalyvauti didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“.

„Esu nedrąsi ir savikritiška, bet dalyvauti projekte mane įkalbėjo vyras ir šou prodiuseriai. Daug kas įsitikino mano sugebėjimais kepti saldumynus – tortus, pyragėlius, keksiukus, bet aš žinau, kad man sekasi ir su rimtais patiekalais. Ypač dabar, kai turiu visišką mėsėdį vyrą“, - juokiasi neseniai žiedus su žinomu šokėju Tadu Rimgaila sumainiusi moteris.

Liucinos Rimgailės pomėgis pamažu tampa verslu. Ji neretai jaukiai vadinama keksiukų Liucina.

„Mano tikrasis darbas - prie kompiuterio, dokumentų, labiau organizacinis. Todėl norėdavau atsipalaiduoti virtuvėje. Gaminau daugelį saldumynų, bet visiems į akį krito keksiukai. Taip ir likau keksiukų Liucina“, - pasakoja moteris.

Ji rimtai pasiryžusi užkariauti realybės šou „Skonis“. „Esu ambicinga ir tikslo siekianti moteris. Maksimalistė. Jei jau ryžausi čia dalyvauti, tai stengiuosi laimėti. Komisijoje yra du vyrai, o jie paprastai nevalgo saldumynų. Kristina Brazauskienė yra viešai prisipažinusi, kad nemėgsta desertų. Agnė, tikėtina, jog jų taip pat vengia, todėl mano stiprybė, t.y. konditerija, tikrai nežada laimėjimo. Bet tikėti privalau, kitaip dalyvavimas projekte neturės prasmės. Žinau, kad tai, apie ką galvoji, ką užsiprogramuoji, tas ir įvyksta“, - sako Liucina, „Skonio“ teisėjus žadanti nustebinti tiek saldumynais, tiek rimtais patiekalais.

Liucina sako, kad ko gero labiausiai norėtų pakliūti į Agnės Jagelavičiūtės komandą. „Mane žavi jos talentas, jos iškalba, jos komunikabilumas, inteligencija. Vien susipažinti su ja man būtų malonu. Aišku, Liutauras Čeprackas ir „Stiklių“ bendrasavininkis Romas Zakarevičius mane žavi“, - tvirtina moteris, kuri dabar gyvena ne tik nuosavo verslo kūrimo, bet ir naujojo šou „Skonis“ nuotaikomis.