Iki valandos ilgėjančias TV3 žinias ves geriausia reporterių komanda
Parašė Zaliukas· September 01 2013 21:21:13

Jau nuo pirmadienio, rugsėjo 2-osios, TV3 televizija pradeda naująjį sezoną „Mano TV3. Gera kartu!“ Jame viena svarbiausių naujienų taps atsinaujinančios TV3 žinios. Nuo rudens žiūrovai matys net iki valandos ilgėjančias ir penkiolika minučių ankstėjančias TV3 žinias, kurias eteryje skelbs pasipildžiusi žinių tarnybos komanda.

Nuo rugsėjo 2-osios TV3 kviečia žinių laidą žiūrėti nuo 18.30 val. Eteryje karščiausias naujienas iš Lietuvos ir pasaulio praneš žiūrovams ne tik puikiai pažįstama komanda – Rokas Petkevičius, Vlada Musvydaitė-Baranauskienė, Mindaugas Rainys, Naglis Šulija – bet ir eteryje jau kuris laikas besidarbuojanti Kristina Aleknaitė. Ji keičia Renatą Šakalytę-Jakovlevą, kuri ateinančius metus skirs motinystei.

Kristina žurnaliste dirba jau daugiau nei devynerius metus, per tą laiką savo akimis matė ir TV3 žiūrovams pasakojo apie visus svarbiausius pastarojo meto įvykius. Pernai ji vedė TV3 žinių „Dienos komentaro“ rubriką, kurioje apie dienos aktualijas kalbindavo įvykių herojus.

„Žurnaliste dirbu jau daugelį metų, o vedėjos amplua man – naujas iššūkis ir nauja užduotis, kurią priimu tikrai su didžiule atsakomybe ir prieš visą Žinių tarnybos komandą, ir prieš svarbiausią – mūsų žiūrovą. Visada maniau, kad geras Žinių laidos vedėjas yra tas, kuris nemėgina dirbtinai kurti savo įvaizdžio, savo noru patikti netrukdo žiūrovui išgirsti naujienas. Vedėjas privalo būti žiūrovo draugas ir pagalbininkas, kuris reportažą pristato kuo natūraliau ir suprantamiau. To nuoširdžiai ir sieksiu“, – pasakoja Kristina.

„Žinių vedėjas privalo bendrauti su žmonėmis, eiti į gatvę, mitingus, pažinti visas gyvenimo puses – žinoti kuo gyvena paprasti žmonės ir ką mąsto politikai. Kristina ilgai dirbo ir toliau dirbs žurnaliste, todėl labai džiaugiuosi, kad TV3 žinias ves žmogus, kuris ne skaito kitų paruoštus tekstus, o pats supranta kokie įvykiai yra svarbiausi ir geba tai papasakoti žmonėms“, – sako TV3 Žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius.

„K. Aleknaitė dirba kartu su R. Petkevičiumi – pripažintu žinių grandu, iš kurio mokosi nepatyrę kitų kanalų diktoriai. Būdamas šalia, Rokas atskleidė Kristinai senosios žurnalistinės mokyklos paslaptis, davė ne vieną profesionalų patarimą“, – tęsia S. Babilius.

„Sprinter tyrimų“ apklausos duomenimis, per milijoną žmonių kasdien žiūri TV3 žinias. Beveik 40 proc. apklaustųjų teigia, kad TV3 televizijos žinios – geriausios.

Dar išsamesnės, platesnius informacijos srautus aprėpiančios, patikimos ir objektyvios TV3 žinios – jau nuo rugsėjo 2 dienos, nauju laiku – 18.30 val. Nuo šiol TV3 žiūrovai gaus dar detalesnę svarbiausių dienos įvykių Lietuvoje ir pasaulyje apžvalgą.

TV3 žinios – nuo rugsėjo 2 dienos 18.30 val. tiesiogiai per TV3 ir tiesiogiai TV3 Play naujajame TV3 sezone „Mano TV3. Gera kartu!“