Tai bent personažai!
Parašė Zaliukas· June 24 2007 17:54:33
Kai kurie žmonės dėl galimybės tapti televizijos laidų vedėjais pasiryžę padaryti viską, kas įmanoma, ir net tai, kas neįmanoma. „Tango TV“ žiūrovų šį vakarą 20 val. vėl laukia „TV fruktai“.

„TV fruktų“ komisiją - prodiuserį Saulių Urbonavičių-Samą, žurnalistę Jurgą Klimaitę ir aktorių Vytautą Šapranauską - labiausiai pribloškė mergina, užsigeidusi vesti erotinę laidą.

Dalyvė gyrėsi, jog neturi jokių kompleksų ir mėgsta viską, kas teikia fizinį malonumą. Tai įrodo ir jos darbas - mergina dirba svingerių klubo administratore ir organizuoja slaptus siautulingus vakarėlius.

Išklausęs intriguojantį merginos prisistatymą V.Šapranauskas tuoj atsidūrė scenoje šalia jos ir pasisiūlė išrengti šią kūniškų malonumų mėgėją. Ant scenos ėmė kristi merginos drabužiai.

Kita „fruktė“, iš paskutiniųjų bandydama patekti į „TV fruktų“ finalą, taip pat griebėsi moteriškų gudrybių.

„O neatsimenat, kaip kartu žvejojome?“ - lipdama nuo scenos tarė mergina ir tuoj pat, kilus šurmuliui, buvo sugrąžinta atgal.

Karštų merginų vilionių ir intrigų išvargintas V.Šapranauskas lengviau atsipūtė tik tada, kai savo talentus pradėjo demonstruoti vaikinai.