Daug metų nuolankias moteris vaidinusi M. Bičiūnaitė LNK seriale „Kriminalistai” taps prokurore
Parašė Zaliukas· February 16 2013 00:42:55

Jau kitą sekmadienį 21 val. LNK eteryje - stulbinamos tarptautinės sėkmės sulaukusio lenkų serialo „Kriminalistai“ lietuviškoji versija. Žinoma Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorė Monika Bičiūnaitė šiame ambicingame seriale kuria kietos prokurorės Dalios Vyšniauskės vaidmenį, dėl kurio yra priversta avėti aukštakulnius.
„Man labai gražu moterys su aukštakulniais, bet pati kasdien tokių batelių neaviu ir kojų nelaužau, nes daug judu, be to, labai greitai vaikštau. Niekaip neišmokstu vaikščioti lėtai ir oriai, kaip derėtų moteriai“, - šypsosi M. Bičiūnaitė.

Vis dėlto filmuodamasi LNK seriale „Kriminalistai“ ji priversta apsiauti batelius aukšta pakulne, nes to reikalauja personažas – itin kieta, o tuo pačiu pabrėžtinai moteriška prokurorė Dalia Vyšniauskė.

„Gaila tik, kad tų mano veikėjos aukštakulnių niekas nemato, nes dažniausiai filmuoja iki pusės, nors aš aukočiau viršutinę pusę, kad parodytų batelius“, - koketuoja naujojo serialo aktorė.

Daug metų jautrią, nuolankią šeimos moterį televizijos serialuose vaidinusią M. Bičiūnaitę naujoji herojė žavi ne tik išorine elegancija, bet ir kietais charakterio bruožais. „Man imponuoja jos susikaupimas ir nesiblaškymas gerąja profesine prasme - nėra jokių nereikalingų emocijų, gestų, tik faktai, popieriai, įrodymai, jokių papildomų diskusijų. Viskas tikslu ir informatyvu. Man asmeniškai gyvenime to labai trūksta, tai bent seriale tą turiu“, - apie savo naująją heroję pasakoja M. Bičiūnaitė.

Lietuviškas detektyvinis serialas „Kriminalistai“ – jau nuo vasario 24 dienos, sekmadieniais 21 val. per LNK!