„KK2 penktadienio“ paradui diriguos net dvi vedėjų poros
Parašė Zaliukas· January 13 2013 23:38:50

Jau netrukus per LNK startuosiantį savaitgalio šou „KK2 penktadienis“ ves net keturi vedėjai. Kultinės „KK2“ šeimininkai, politikos, Seimo bei gyvenimo skaudulių ekspertai Tomas Ališauskas bei Ugnė Skonsmanaitė į pagalbą kviečiasi pramogų pasaulio žinovą Žygimantą Stakėną ir dainininkę Irūną Puzaraitę.

Dainininkė Irūna Puzaraitė džiaugiasi, kad po pusės metų pertraukos vėl grįžta į eterį. „Pirmą mėnesį be televizijos ilsėjausi, aplankiau visus gimines, išbučiavau, o paskui pradėjau ilgėtis veiklos. Todėl labai smagu, kad ir man vietos televizijoje atsirado“, - kvatojasi Irūna.

Pasak Irūnos, ji niekada negalėjo net pasvajoti, kad dirbs kartu su eterio profesionalais, kuriais žavisi - Tomu, Ugne ir Žygimantu. „Su mumis bus linksma. Žygis – šmaikštuolis, Ugnė turi talentą prakalbinti pašnekovus, o Tomas - nerealų humoro jausmą“, - sako Irūna.

Irūna pasakoja, kad ją sužavėjo laidos formatas, penktadienio šou bus visko – parodijų, muzikos, svečių, specialių reportažų, karščiausių naujienų, netikėtų eksperimentų, iššūkių politikams ir šou pasaulio garsenybėms, išskirtinių herojų istorijų ir nenuspėjamo veiksmo su nauju vedėjų kvartetu.

Keturi „KK2 penktadienio“ vedėjai, aktualiausių sričių specialistai ir landžiausi žurnalistai paskutinę kiekvienos savaitės darbo dieną tapys naują - margą, spalvingą, nenuspėjamais potėpiais paryškintą Lietuvos gyvenimo paveikslą.