Amžinai jauniems - nauja ekstremali laida per TV6
Parašė Zaliukas· August 21 2012 16:52:08

Eterio chuliganas TV6 šį rudenį pasitinka ekstremaliai: jau rugsėjo 2-ąją, sekmadienį, eteryje – laidos apie ekstremalų sportą premjera – „Adrenalinas“. Išskirtiniai pasakojimai apie nutrūktgalvius sportininkus, švieži reportažai iš kvapą gniaužiančių renginių, varžybų ir treniruočių akimirkos – visa tai TV6 žiūrovai matys sekmadienio rytais 12.00 val.

Kiekvienos laidos herojai – žmonės, kuriais neįmanoma nesižavėti – jie įkvepia, jaudina ir turi ne tik ką pasakyti, bet ir ką parodyti. Jie daro tai, apie ką daugelis žiūrovų tik pasvajoja, juos stebėti įdomu, o jų gyvenimo būdas užgniaužia kvapą ir pažadina mintį: „Ir aš taip norėčiau!“

„Lietuvoje ir net visame Pabaltijyje nėra televizijos laidos, kuri pasakotų apie tai, kas vyksta ekstremalaus sporto pasaulyje. Aistruolių, pasirenkančių vieną ar kitą ekstremalaus sporto rūšį, vis daugėja, todėl trūko tokio žmogaus, kuris papasakotų apie vykstančius renginius, pristatytų sportininkus ir pademonstruotų adrenalino poveikį“, – sako laidos sumanytojas ir prodiuseris Vylius Blauzdavičius.

Kiekvieną sekmadienio rytą „Adrenalinas“ pateiks tris skirtingas rubrikas: „Herojus“, „Renginys“ ir „Karščiausios naujienos“. TV6 žiūrovai susipažins su vienu iš ekstremalaus sporto atstovų. Laidos herojais taps jauni ir perspektyvūs sportininkai, dažniausiai atletai arba atvirkščiai – patyrę treneriai, sporto rėmėjai ar tiesiog asmenybės, negalinčios gyventi be ekstremalaus sporto. Rubrika „Renginys“ pristatys karščiausius reportažus iš įvykių vietų: vasarą – iš riedlenčių, dviračių lenktynių, žiemą – iš snieglenčių, iš žiemos ralio varžybų ir t.t. Laidos pabaigoje lauks aktualiausios naujienos iš Lietuvos, Baltijos šalių ir plačiojo užsienio.

Laidos kūrėjai sako, kad potencialus „Adrenalino“ žiūrovas – „amžinai jaunas“: tai moksleiviai, studentai, jauni specialistai, savo srities žinovai – visi, kas turi užsidegimo ilsėtis aktyviai. Nors dauguma „ekstrymo“ gerbėjų – vyrai, čia ne mažiau dėmesio gaus ir ekstremaliu sportu besidominčios merginos. Daugelis jų – aktyvios sporto bendruomenės narės, labai įkvepiantis pavyzdys kitiems.

„Jau ilgą laiką ekstremalus sportas labai reikšmingas mano gyvenime, todėl be galo stengsiuosi laidoje perteikti tai, ką jaučia ekstremalai. Noriu pasidalinti adrenalino poveikiu su TV6 žiūrovais, parodyti ką jie nugali. Su laidos komanda stengsimės visus užkrėsti adrenalino liga“, – žada laidos redaktorė Aistė Ridikaitė.