Humoro grandų penketukas susitinka TV3 premjeroje „Stebuklų šalis“
Parašė Zaliukas· August 21 2012 16:42:56

Jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui besiruošianti TV3 televizija pažada – šį rudenį ištikimiausių žiūrovų laukia intelektualių pramogų sprogimas: Lietuvoje analogų neturintis TV3 dvidešimtmečio muzikinis projektas „X Faktorius“, ketvirtasis populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ sezonas, į Lietuvą pagaliau atkeliavusi situacijų komedija „Motina ir sūnus“, intelektualiausias TV žaidimas „Kas? Kur? Kada?“ su Robertu Petrausku, šeštasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas su grįžtančiais į jį seniai TV3 žiūrovų laukiamais veidais, „Beatos virtuvė“, kurioje su kviestiniais svečiais jau gimsta nauji ypatingų patiekalų skoniai. Dar viena premjera jubiliejiniame TV3 sezone – juodojo humoro šou „Stebuklų šalis“ – suvienijo net penkis didžiausius Lietuvos televizijos humoristus.

„Stebuklų šalis“ kartu su humoro grandais Vytautu Šapranausku, Algiu Ramanausku, Džiugu Siaurusaičiu, Jurijum Smoriginu ir Mindaugu Stasiuliu TV3 žiūrovus pakvies drauge žengti į jubiliejinį, dvidešimtąjį, TV3 sezoną, o kartu ir į „Stebuklų šalį“, kurioje teks juoktis iki ašarų. Startavęs Melagių dieną ir sulaukęs žiūrovų pripažinimo jubiliejiniame TV3 sezone humoro šou bus rodomas trečiadieniais 19.40 val.

Ryškiausios TV3 žvaigždės – aukštojo humoro pilotažo grandai neeiliniame šou suburs „Super komisiją“. Ji neaptarinės ilgai repetuotų žvaigždžių šokių pasirodymų nei jų atliekamų muzikinių pasirodymų, o linksmai, su ironija ir kandžiu humoru, vertins ir šmaikščiai komentuos realius, pačius naujausius ir aktualiausius elito atstovų ir žvaigždžių akibrokštus. Garsenybių nuodėmės, paklydimai ir labiausiai Lietuvos žmones nustebinę, prajuokinę ar net papiktinę įžymybių skandalai iš tikro gyvenimo – kaip tik tai balais vertins ir kiekvieną savaitę labiausiai „pasižymėjusią“ žvaigždę apdovanos didieji Lietuvos humoro rykliai.

„Mūsų komandos taikinyje bus tik pirmo ryškumo skandalingiausi veikėjai. Prie šmaikščiojo mūsų ketvertuko prisijungė ir po vienuolikos metų pertraukos į TV3 eterį sugrįžęs humoro ryklys Algis. Jo vaidmuo ‚Stebuklų šalyje‘, kaip pats teigė, bus kažkoks arogantiškas apžvalgininkas ir komentuotojas“, – su šypsena veide TV3 žiūrovus intriguoja Dž. Siaurusaitis.

„Stebuklų šalies“ paslapties uždanga nukris jau šį vakarą 21.00 val. skandalingiausiame infošou Lietuvoje „Be komentarų“.

„Žiūrovai neabejotinai gaus didžiulę visiškai nemokamą geros nuotaikos ir juoko dozę“, – garantuoja humoro banginiai, žadantys į studiją prisikviesti ne tik vieną už kitą garsesnes, juokingesnes ir skandalingesnes žvaigždes, bet ir žiūrovų pamėgtus ir pamiltus charizmatiškojo A. Ramanausko kuriamus personažus. – Manau, retkarčiais į studiją užsuks Litofcas ar Masonas. Gal dar Kalbajobė Kazimiera Šuva. Bus matyt“, – žada A. Ramanauskas.

Jau šį antradienio vakarą, rugpjūčio 21-ąją, 21.00 val., laidoje „Be komentarų“ – išskirtiniai, dar niekur negirdėti interviu su humoro grandais V. Šapranausku, A. Ramanausku, J. Smoriginu, M. Stasiuliu bei Dž. Siaurusaičiu apie naująjį humoro šou „Stebuklų šalis“!

„Stebuklų šalis“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone jau nuo rugsėjo 5 dienos!