Žiūrovų pamėgta „Beatos virtuvė“ į TV3 eterį grįš žiūrimiausiu laiku
Parašė Zaliukas· May 28 2012 04:34:12

TV3 dvidešimtąjį, jubiliejinį, TV3 rudenį savo žiūrovams žada TV žaidimą „Kas? Kur? Kada?“, muzikinį šou „X Faktorius“, „Šok su manimi“ naująjį sezoną, serialų „Daktaras Hausas“ ir „Nusivylusios namų šeimininkės“ naujausias serijas, dramą „Moterys meluoja geriau“ bei daugybę kitų jau žiūrovų pamėgtų laidų ir projektų, tarp kurių – viena mylimiausių laidų apie kulinariją „Beatos virtuvė“ su Beata Nicholson.

Naujame, jubiliejiniame, TV3 sezone B. Nicholson ir laidos „Beatos virtuvė“ kūrybinės komandos laukia rimtas iššūkis – jiems patikėtas žiūrimiausias sekmadienio vakaro eterio laikas.

Antrajame „Beatos virtuvės“ sezone žiūrovams žadama naujovių – Beata siūlys užsukti į naują virtuvę naujuose namuose, kur žiūrovų lauks daugiau nei kulinarinės staigmenos. Planuojama, kad pirmoji atsinaujinusi „Beatos virtuvės“ laida bus skirta įkurtuvėms, o maistas – dideliems susibūrimams.

Į savo naujos virtuvės įkurtuvių šventę Beata sukvies ne tik žiūrovus, bet ir savo draugus, architektę ir statybininkus, kurie šiuo metu skuba pabaigti remontuoti naująsias Beatos „valdas“.