Į BTV eterį grįžta „Sąmokslo teorija“
Parašė Zaliukas· February 09 2012 14:39:01

Tiesioginė diskusijų laida „Sąmokslo teorija“ atsinaujinusi grįžta į BTV eterį. Laidos vedėjas Arnas Klivečka žada toliau laikytis svarbiausio principo – kalbėti apie tai, kas aktualiausia žmonėms.

Po pertraukos į televiziją grįžtantis A.Klivečka nusiteikęs ryžtingai: Lietuvoje dar apstu neteisybės, apie kurią būtina kalbėti ir užduoti klausimus, į kuriuos galbūt ne visi nori atsakyti. Naujos dekoracijos, naujos, dar aktualesnės temos, tačiau visgi tai bus ta pati žiūrovų jau pamėgta ir savo stilių turinti laida.

„Jei dienraštis „The Times“ savo šrifto nekeičia jau gal 150 metų, nes turbūt prarastų pusę skaitytojų, kam ir mums keisti tai, kas žiūrovų mėgstama ir žiūrima?“, - šypsojosi A.Klivečka.

Pirmojoje laidoje, kuri bus rodoma ketvirtadienio vakarą, A.Klivečka gilinsis į kontraversiškiausią pastarųjų metų, vadinamąją Kauno pedofilijos bylą, kuri vėl bus atversta vasario 13-ą dieną ir su ja susijusį teisėjų klaną. „Pasirinkau šią temą tiesiog todėl, kad tai – žmogiška. O kokios temos bus kitose laidose, neplanuoju. „Sąmokslo teorija – tiesioginė diskusijų laida, todėl mano svarbiausias tikslas – pataikyti į aktualiją“, - sakė laidos vedėjas. Pirmojoje laidoje dalyvaus Darius Kuolys, Valdas Vasiliauskas, Tomas Dapkus ir Vytautas Matulevičius.

Tiesioginė diskusijų laida „Sąmokslo teorija“ – ketvirtadienį 18.55 per BTV