Ką pilnametystė reiškia muzikos grupei?
Parašė Zaliukas· March 18 2007 16:39:59
TV3 laidoje „Puikusis šou“ (19 val. 30 min.) viešėjo legendinė Lietuvos estrados dainininkė Ona Valiukevičiūtė.

Viešnia papasakojo ne tik apie Vilniaus universitete įgytą vokiečių kalbos ir literatūros dėstytojos diplomą, bet ir apie tai, kaip tapo Filharmonijos soliste ir pradėjo profesionalią artistės karjerą.

Įdomiausia pasakojimo dalis - apie tuomečio muzikos pasaulio užkulisius: kaip vykdavo koncertai, kokiomis madomis sekė atlikėjai ir kur siūdindavosi koncertinius drabužius.

Į „Puikųjį šou“ atvyko ir šiemet 18-ąjį gimtadienį švenčiančių roko muzikos pramuštgalvių - grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys.

Viliojamas tortu su žvakutėmis, jis papasakojo daug linksmų istorijų, nutikusių jam ir kitiems grupės nariams. Žiūrovams bus parodytas slaptai nufilmuotas siužetas, kuriame V.Burnys su akordeonu uždarbiauja Vilniaus gatvėse.

Laidos vedėjai aktoriai Vytautas Šapranauskas ir Arūnas Sakalauskas paprašė V.Burnio savo gatvės koncertą perkelti į studiją ir kaulyti pinigų iš žiūrovų.

„Puikusis šou“ nepamiršo ir tarptautinės Žemės dienos. Šia proga Etnokosmologijos muziejaus direktorius astronomas Gunaras Kakaras į studiją atsinešė svečią iš kosmoso.

Dar viena laidos staigmena - muzikos žvaigždžių kvartetų šou. Konkurse dalyvavo „Naujieji lietuviai“, Nelly ir Milano bei Karina ir Sniegė, o prie jų dainomis ir šokiais prisidėjo V.Šapranausko ir A.Sakalausko duetas.