12/08/2020 07:05
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Tai kas lieka už kadro: „TV pagalbos“ darbo dienos užkulisiai šokiruos visko mačiusius
Tai kas lieka už kadro: „TV pagalbos“ darbo dienos užkulisiai šokiruos visko mačiusiusSavo darbą „TV pagalbos“ narės Gerda Žemaite ir Sandra Žutautienė vadina visiškai įprastu. Gerda įsitikinusi, kad jos patiria net mažiau streso nei kiti žmonės, dirbantys kur kas įprastesnius darbus. Laidoje „Gero vakaro šou“ bus atskleisti jų kasdienybės užkulisiai – kadrai, kurių dažnai nematome eteryje.

„Jūs manote, kad jūsų darbo diena yra tokia pati kaip visų žmonių darbo diena?“, – Sandros ir Gerdos klaus TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius, o moterys net nesuabejojusios patvirtins, kad taip.

Tačiau tai, ką žiūrovai išvys specialiai parengtuose siužetuose toli gražu neprimins nė vieno iš mūsų darbo dienos, nepaisant to, ar sėdite biure prie kompiuterio, ar dirbate fizinį darbą.Tiesa, visus vargus atperka malonūs potyriai. Štai Gerdai naujajame „TV pagalbos“ sezone tenka nemažai užduočių, kuriose drauge su veterinaru Pauliumi gelbsti gyvūnus, todėl rūpestis ir meilė tikrai padeda pamiršti kasdien matomus konfliktus.

Justinas ir Mindaugas moterims taip pat parengė malonų siurprizą – viktoriną, kurioje už kiekvieną teisingą atsakymą gauni mielą šuniuką. Kuriai gelbėtojai seksis geriau ir kuri paskęs šuniukų jūroje pamatysite trečiadienio vakarą laidoje „Gero vakaro šou“.

Taip pat laidoje – Helovyno atgarsiai. Pamatysite kaip Justinas Jankevičius ir Karolina Meschino mirtinai išsigandę apleistoje psichiatrijos ligoninėje ieško Mindaugo Stasiulio. Panašu, kad filmavimas, kuris turėjo tapti linksmu žaidimu pasisuko ne visai taip, kaip tikėtasi ir Justinas su Karolina net nesugebėjo iki galo pabaigti žaidimo. Kas nutiko apleistoje ligoninėje?

„Rimtuose pokalbiuose“ – vaikų nuomonė apie Helovyną, vaiduoklius ir pabaisas. Ko vaikai bijo ir kaip gąsdintų kitus? Visos Helovyno linksmybės ir iki šiol nerodyta „TV pagalbos“ kasdienybė trečiadienio vakarą.
Filmavimuose Stambule dalyvavusioms R. Šakalytei ir K. Rimienei buvo skirtas privatus laivas
Filmavimuose Stambule dalyvavusioms R. Šakalytei ir K. Rimienei buvo skirtas privatus laivasTV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva ir laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė vis dar gyvena įspūdžiais iš Turkijos. Žinomos moterys kelias dienas filmavosi gražiausiose Stambulo vietose. O pirmąjį vakarą praleido tik joms skirtame privačiame laive.

Jau netrukus TV8 žiūrovėms bus pristatytas naujas serialas „Meilės miestas“. Kad šis serialo pavadinimas puikiai tinka Stambului labai greitai įsitikino ten filmuotis išvykusios Renata ir Kristina. Jos pasakoja, kad jau pirmą dieną buvo sutiktos kaip tikros karalienės ir iki pat išvykimo sunkiai atsigynė aplinkinių dėmesio. Stambulas jau tuomet buvo papuoštas ypatingai šventei – spalio 29 dieną čia minimas Respublikos paskelbimas 1923 metais, todėl moteris pasitiko šventiškai nusiteikę žmonės. O pirmasis vakaras Stambule buvo vainikuotas išskirtiniu specialiai Renatai su Kristina ir, žinoma, filmavimo komandai surengtu plaukimu Bosforo sąsiauryje.

Kristina Rimienė laidoje „Pasaulis pagal moteris“ nuolat kalbina stiprias, sėkmingas, tačiau kartu ir be galo švelnias moteris. Ji pati yra floristė, tad romantikos ir grožio pasaulis visuomet supa Kristiną. Moteris tikina, kad Stambulas ją labai nustebino: „Kai nuvykome, žinojome, kad bus pasiplaukiojimas laivu, kur ir filmuosime, tačiau manėme, kad tai bus turistinis laivas, pilnas keliautojų iš kitų kraštų. Tačiau tai buvo didžiulis 2 aukštų laivas, skirtas tik mūsų komandos saujelei! Turkiškas svetingumas buvo neįtikėtinas! Mes filmavomės vieni didžiuliame laive, kuris mus plukdė po Stambulo apylinkes net keletą valandų! Buvome vaišinami turkiška arbata, stebėjome nuostabų saulėlydį ir be galo spalvingą Stambulo gyvenimą“, – neišdildomais įspūdžiais dalijosi Kristina. Ji tikina susižavėjusi ir tik megapoliui būdingu naktiniu Stambulo gyvenimu.

TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva pasakoja, kad kelionė į Stambulą buvo sena jos svajonė, kurią vis atidėliodavo, tad pasiūlymas ten ne tik nuvykti, bet ir nusifilmuoti labai nudžiugino. „Plaukėme tuo dideliu laivu ir mėgavomės kiekviena akimirką – vienoje pusėje Europa, kitoje – Azija. Pataikėme nuostabiu laiku, nes galėjome stebėti saulėlydį, o saulei jau nusileidus visas Stambulas tiesiog paskendo šviesose. Įspūdis didžiulis, net dabar pasakodama gyvenu tuo įspūdžiu. Tiesiai mums prieš akis iš abiejų sąsiaurio pusių iškilo žaižaruojantis, žiburiuojantis miestas. Nušvito nuostabūs tiltai, vienas labai panašus į San Fracisko tiltą. Tikrai žinau, kad į Stambulą dar grįšiu“, – įsitikinusi Renata, kuri visos kelionės metu puošėsi jos mylimos dizainerės Sandros Yushkos suknelėmis.

Kodėl būtent šios moterys gavo TV8 televizijos, Turkijos ambasados, Turkijos Kultūros ir turizmo ministerijos bei „Turkish Airlines“ kvietimą filmuotis Stambule? Gal Stambulas nukonkuruos Paryžių ir užsitarnaus naujojo meilės miesto vardą? Jau netrukus sužinosite dar daugiau apie Renatos ir Kristinos nuotykius Turkijos megapolyje.
Justinas Jankevičius ir teletabiai. Kas juo sieja?
Justinas Jankevičius ir teletabiai. Kas juo sieja?Jau netrukus moksleivių atostogos, kurioms TV3 televizija parengė specialią programą. Tiesa, befilmuojant atostogoms skirtą anonsą, paaiškėjo gana netikėtų faktų apie TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėją Justiną Jankevičių.

Justinas filmavime kalbino vaikus ir aiškinosi, kokius animacinius filmukus jie labiausiai mėgsta ir kokių labiausiai lauks per atostogas. Prisėdęs pailsėti per pertrauką kartu su klipo režisieriumi Mindaugu Rainiu, Justinas išsidavė, kad ir jis pats labai lauks vieno animacinio filmuko – „Teletabių“. Greičiausiai būtent tokie pomėgiai padeda J. Jankevičiui visuomet rasti bendrą kalbą su vaikais. Kaip J. Jankevičius išsidavė žiūrėkite vaizdo medžiagoje:.O per TV3 kiekvieną dieną jau nuo kitos savaitės – smagiausia animacija ir įdomiausi filmai rudens atostogomis besimėgaujantiems moksleiviams. TV3 siūlo programą, kurioje sau tinkamą filmą ras ir patys mažiausi, ir, kaip įrodo Justino pavyzdys, suaugusieji.

Rytą pradėsime nuo Justino Jankevičiaus rekomenduojamų „Teletabių“ istorjų ir dainelės, kurią mintinai niūniuoja visi. Iš karto po „Teletabių“ – nuostabios Disnėjaus „Ančiukų istorijos“. Kaip gvena ir kokias išdaigas krečia ančiukas Donaldas, jo trys padūkę sūnėnai ir kas naujesnio Skrudžo Makdako sąskaitoje? Po devintos žengsime į fantastišką legendinių „Žvaigždžių karų“ pasaulį, matysite animacinį filmą „Žvaigždžių karai. Sukilėliai“. Po jo – kiekvieną dieną vis kitas įdomiausias filmas: linksmasis „Beždžioniukas Montis“, įspūdingų specialiųjų efektų pilnas „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“, „Stebuklinga žaislų krautuvėlė“, padūkusių ateivių nuotykių kupinas „Pabėgimas iš Žemės planetos“.

Lapkričio 1-ąją kviečiame pratęsti Helovyno nuotaiką ir pamatyti smagią istoriją apie šunį, išgelbėjusį Helouviną, net trims Oskarams nominuotą Disnėjaus „Pelenę“, nuotykių filmą visai šeimai „Galiūnas Džo“, o vakarop – pasaulį sužavėjusį Raselo ir senuko Karlo skrydį animaciniame filme „Aukštyn!“. Vakare jūsų laukia „Šreko Helovynas“, kuriame Šrekas gerokai pašiurpins pelkės gyventojus švęsdamas Helovyną. O vėliau – vakaro desertas – įspūdingas Holivudo žvaigždynas ir gražiausios Grimų pasakos juostoje „Gilyn į mišką“.

Smagiausias atostogas ir linksmiausią Helovyną parengė TV3 televizija.
Į TV ekranus sugrįžta kultinis serialas „Pasmerkti“: vaidins ir sunkią traumą patyręs R. Boravskis
Į TV ekranus sugrįžta kultinis serialas „Pasmerkti“: vaidins ir sunkią traumą patyręs R. BoravskisVienas populiariausių ir tūkstančius gerbėjų turintis serialas „Pasmerkti“ jau visai netrukus po dvejų metų pertraukos vėl sugrįš į TV3 ekranus. Serialas ir toliau pasakos apie žmones, atsiduriančius pavojingose gyvenimo kryžkelėse. Po tragiškų išgyvenimų į ekranus grįžta ir sunkią traumą patyręs aktorius bei režisierius Rolandas Boravskis, atliekantis visų pamilto Lorenso vaidmenį.


Jau antrus metus po lemtingos traumos, kuomet nukrito iš didelio aukščio, sveikstančiam aktoriui vis dar sunku kalbėti ir rinkti žodžius. Tačiau serialo „Pasmerkti“ kūrėjai atskleidžia, kad naujajame sezone R. Boravskį vėl bus galima išvysti vaidinantį visų pamėgtą Lorensą.

Kalbėdamas apie jau prasidėjusį serialo filmavimo procesą R. Boravskis atvirauja, kad grįžti prie aktorystės yra labai sunku, tačiau už tokią galimybę yra be galo dėkingas tiek režisieriui Ramūnui Rudokui, tiek visai kūrybinei grupei. „Aš labai stengiuosi, visų klausiu, ar viskas gerai. Bet save labai kritikuoju, pasižiūriu ištraukas iš filmavimų ir keista. Tačiau labai šaunu, kad mane buvusi komanda prisimena – jų dėka aš iškilau“, – kukliai sakė aktorius.

Pasakodamas apie paskutiniame sezone sprogusiame automobilyje žūstantį Lorenso personažą, R. Boravskis tikina galintis dar labiau susitapatinti. „Aš beveik nevaidinu. Pačiam keista, lyg ir buvau visiškai susprogęs toje mašinoje, o dabar vėl gyvas. Kaip aš realiai gyvenu, taip ir mano personažas“, – kalbėjo R. Boravskis.

Po skaudžių patirtų traumų atsigaunantis R. Boravskis pasakoja, kad po lemtingo įvykio tiek jo gyvenimas, tiek aktoriaus karjera tarsi sustojo. „Aš dabar tik suvokiu, kad įvyko ta pertrauka ir kodėl ji buvo. Bet vaidyba man labai svarbu. Aš labai laimingas ir labai džiaugiuosi, kad gaunu darbą“, – sako aktorius.

Kalbėdamas apie naująjį serialo sezoną, R. Boravskis intriguoja, kad pats nekantriai laukia galutinio rezultato. „Bus įdomu man pačiam pasižiūrėti“, – šypsosi aktorius, pabrėždamas, kad sunkiai prisimena senesnių sezonų detales. Tačiau režisierius R. Rudokas ir scenaristas Edvinas Kalėda, pasak aktoriaus, Lorenso personažui parinko naują siužeto liniją, leidžiančią pradėti tarsi visą gyvenimą iš naujo.

Visgi labiausiai R. Boravskis svajoja grįžti į teatrą. „Ten daug yra sumanymų. Ir aš stengsiuosi, būtinai stengsiuosi“, – tikina aktorius.

Naujojo „Pasmerkti“ sezono siužeto vingių ir R. Boravskio personažo Lorenso likimo serialo kūrėjai kol kas neatskleidžia. Neaišku ir tai, ar naujajame sezone vaidmenis atliks daugiau kultinio serialo žvaigždžių, tačiau kol kas kūrybinė komanda kviečia pamatyti vaizdo ištrauką su į filmavimo aikštelę grįžusiu R. Boravskiu.

TV3 žiniose – naujas veidas
TV3 žiniose – naujas veidasJau šį vakarą su TV3 televizijos žinių žiūrovais sveikinsis naujas sporto žinių vedėjas Paulius Cubera, skelbiama pranešime spaudai.

Paulius sako, kad darbas TV3 televizijoje jam yra visiškai naujas iššūkis: „Man tai stiprus išėjimas iš komforto zonos. Tikiuosi toliau tobulėti, bet jau dabar ne tik kaip žurnalistas, bet ir kaip TV vedėjas“.

Iki šiol reikšmingiausia ir vertingiausia patirtimi Paulius laiko savo darbą 2016 metų Rio olimpinėse žaidynėse. TV3 ir TV6 televizijoms tapus oficialiais 2018 metų žiemos ir 2020 metų Olimpinių žaidynių transliuotojais, Paulius galės panaudoti olimpiadoje įgytą patirtį ir sukaupti jos dar daugiau.

Iki šiol Paulius nėra dirbęs tiesioginiame televizijos eteryje, tačiau vesdavo tiesiogines konferencijas interneto portale. Paulius yra baigęs žurnalistikos studijas Vilniaus Universitete, pastaruosius 5 metus dirbo sporto žurnalistu naujienų portale, taip pat metus vadovavo sporto skyriaus žurnalistų komandai.

TV3 televizija jau pradėjo ruoštis Pasaulio krepšinio čempionatui ir nors labiausiai Paulius mėgsta futbolą, žada skirti pakankamai dėmesio ir lietuvių mylimam krepšiniui: „Man asmeniškai numeris vienas yra sporto karalius futbolas. Po to seka visos kitos sporto šakos, bet kažkokio eiliškumo neišskirčiau. Pats taip pat stengiuosi sportuoti kuo daugiau, tačiau renkuosi nekomandinį sportą – bėgiojimą, crossfit, dviratį“, – apie pomėgius pasakoja Paulius.
Aktorius E. Kvoščiauskas: „Visi norime, kad šeimos būtų idealios, kaip iš atviruko“
Aktorius E. Kvoščiauskas: „Visi norime, kad šeimos būtų idealios, kaip iš atviruko“Žiūrovų širdis užkariavęs kultinis TV3 serialas apie du nutrūktgalvius draugus „Bruto ir Neto 3“ ir toliau stebina vis naujais herojų nuotykiais. Šį sezoną serialo aktorių komandą papildė ir prie senbuvių prisijungė žymus Lietuvos teatro aktorius Eimutis Kvoščiauskas, kuris papasakojo, kaip sekėsi kurti pirmą tokį didelį televizinį vaidmenį.

E. Kvoščiauskas džiaugėsi gavęs vaidmenį, kurį kūrė viso serialo metu. „Kaip aktoriui tai labai smalsu – jaučiuosi kaip pirmokas, nes nežinau, kaip reikia daryti tiksliai, kaip pataikyti į žanrą, kaip išlaikyti nuotaiką, ar gali personažas keistis, kiekvienoje serijoje būti skirtingas, ar ne. Tai prilygsta labai naujai patirčiai“, – apie naujas galimybes vaidinti televizijoje kalbėjo aktorius.

E. Kvoščiauskas ir Karina Stungytė seriale „Bruto ir Neto 3“ įkūnija šiuolaikišką ir modernią hipsterių sutuoktinių porą. „Labai smagu ir džiaugiuosi, kad scenaristai nebijo įsileisti gyvenimo į serialą. Aš labai apsidžiaugiau, kai man pasiūlė tokio hipsterio vaidmenį, ir kad jų pora tokia kreizova – nuo apsirengimo būdų iki sprendimų priėmimo. Ir nors jo partnerė yra valdingesnė, jis nepasiduoda, nėra iš tų, kur ant pakabos pakabina kaip striukę. Jam nėra lengva būti po padu, todėl kartais parodo ir savo ragus“, – apie savo personažą pasakojo aktorius.

E. Kvoščiausko ir K. Stungytės kuriamų personažų santykiai bei bendravimas – labai modernūs ir netradiciniai. „Atrodo visada nori, kad tavo šeima būtų ideali, tiesiog atvirukas, kaip pavyzdys visiems. O tos šeimos yra visokios: pirmieji metai nuostabūs ir gražūs, o paskui stipresnis charakteris laimi, šeimose išryškėja bosai, išryškėja, kas yra po padu. Čia kaip gyvenimas jau susiklosto“, – filosofiškai kalbėjo E. Kvoščiauskas.

Užsimindamas apie bendradarbiavimą su K. Stungyte, aktorius atskleidė, kad judviejų draugystė sustiprėjo kelyje į filmavimo aikštelę. „Abu gyvenam Vilniuje, o filmavimai vykdavo už Kauno, todėl kelionės kartu labai mus suartino. Visą kelią važiuodami kalbamės apie teatrą, bendrus dėstytojus, aktorių situaciją Lietuvoje, apie serialus, jų būtį, reikšmę“, – džiaugėsi E. Kvoščiauskas.

„Bruto ir Neto 3“ serialo siužetas sukasi kaime, tačiau didmiestyje gyvenančiam E. Kvoščiauskui nebuvo sunku apsiprasti tokioje aplinkoje. „Aš visai drąsiai ir su pasididžiavimu sakau, kad esu pats beveik kaimietis. Nors augęs mažame miestelyje, bet to tikrojo kaimo esu tikrai pajautęs, todėl apsiprasti nebuvo sunku. Net kolegoms – Vaidotui Martinaičiui ir Astai Baukutei – truputį pavydžiu, nes irgi norėčiau tokį tikrą kaimietį pavaidinti, tai labai linksmas daržas, kuriame galėčiau dar labiau save atskleisti“, – sakė aktorius.
Tiek teatre, tiek televizijoje, E. Kvoščiauską dažniausiai galima išvysti komedijos žanre. „Kai aplinkui tiek daug pesimizmo, niūrumo, piktumo, liūdnumo ir baisių dalykų pasaulyje, nors atrodo esu jaunas žmogus, tačiau komedijos žanras mane tonizuoja. Aš televizijoje gal dar nemoku tos komedijos suvaidinti, bet teatre jau įkandau ją, nes čia gauni tiesioginį atsaką iš žiūrovo – juoką, reakciją. Šituo man kol kas smagiau dalintis“, – pripažino aktorius.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
Nesijuokti neįmanoma: paviešinti serialo „Moterys meluoja geriau“ nepavykę kadrai
Nesijuokti neįmanoma: paviešinti serialo „Moterys meluoja geriau“ nepavykę kadraiKultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ 10-asis sezonas džiugina ne tik naujais ir ryškiais personažais, kurių vaidmenis atlieka žymūs šalies aktoriai, bet ir nesibaigiančiu humoru. Jau antrąjį sezoną prie kūrybinio proceso prisidedantis režisierius bei aktorius Mykolas Vildžiūnas pripažino, jog serialo aktoriams kartais sunku susikaupti ir tramdyti juoką, todėl filmavimo aikštelėje kyla daug komiškų situacijų, kurios nugulė į iki šiol niekam nerodytus archyvus.

Serialo „Moterys meluoja geriau“ režisierius M. Vildžiūnas atskleidė, jog filmuojant vyksta įdomus ir įtemptas darbas. „Aktoriai labai talentingi, veržlūs, pasiruošę padaryti viską ir visus mano ar kūrybinės grupės pasiūlymus įgyvendina labai drąsiai. Tai labai geras laikas dirbti, žaisti, kažkuria prasme – dūkti“, – apie kūrybinį procesą pasakojo M. Vildžiūnas.

Pasak režisieriaus, filmavimo aikštelėje niekad netrūksta komiškų situacijų. „Tai bene kasdienybė, kiekvieną filmavimo dieną nutinka kažkas tokio, apie ką gali pasakoti kaip apie dienos įvykį. Aikštelėje darbo metu skamba labai daug juoko. Tačiau kuomet dirbame su kūrybine grupe, skamba ir emocinių keiksmų, nes vienas iš kito reikalaujame labai daug, bet džiugina tai, kad niekas neišsineša nuoskaudų iš filmavimo aikštelės“, – apie darbo subtilybes pasakojo režisierius.

Visgi aktoriams nebūna lengva susikaupti filmuojantis tokiame kiekvieną žiūrovą prajuokinančiame seriale. „Sunkiausia kurti dramatiškų įvykių epizodus, kurie pagal serialo siužetą ir scenaristą yra super neadekvatūs, tuomet aktoriams būna sunku išlaikyti dramatizmą ir nesusijuokti. Būna, kad sceną nufilmuoti užtrunkam tik dėl to, kad aktoriams niekaip nepavyksta perlipti juoko barjero ir visada kažkurioje scenos vietoje nulūžta“, – šypsojosi M. Vildžiūnas.

Kalbėdamas apie ilgametę serialo sėkmę režisierius tvirtino, kad svarbiausia – balansas. „Man atrodo, kad tai gero balanso suradimas, tarp to, koks yra paruoštas geras scenaristo tekstas ir kokie parinkti geri aktoriai, kaip suformuotas gamybinis planas ir kaip režisieriai tai įgyvendina“, – kalbėjo M. Vildžiūnas.

Serialą žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3, o dabar kviečiame pažvelgti į serialo „Moterys meluoja geriau“ užkulisius ir juokingiausias akimirkas. Nepavykę serialo kadrai – vaizdo medžiagoje:„Moterys meluoja geriau" – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!
Jaudinanti tikros draugystės istorija: „TV pagalbos“ veterinaras gelbsti mama tapusią kalytę
Jaudinanti tikros draugystės istorija: „TV pagalbos“ veterinaras gelbsti mama tapusią kalytęĮ „TV pagalbą“ kreipėsi Rasa. Moteris skundėsi, kad jos augintinis negaluoja. Kalytė Deizė dešimt metų yra geriausia Rasos draugė. „Mes kartu keliamės, ji mane lydi, kai aš atlieku visus namų ruošos darbus, tuo pačiu metu mes pietaujame, vakarieniaujame ir miegoti einame tuo pačiu metu“, – pasakojo Rasa.

Aplankyti moters ir jos augintinės nuvyko gelbėtoja Gerda Žemaitė bei veterinaras Paulius Morkūnas. „Deizė senokai nusilaužė nagą ir dabar įsimetė infekcija. Atsiradęs nemalonus kvapas“, – apžiūrėjęs negaluojančią kalytę konstatavo Paulius.

„Poniai Rasai kalytė Deizė yra geriausia draugė. Per dešimt metų jos taip susidraugavo, kad moteris be jos neįsivaizduoja nė vienos savo dienos. Mes privalome Deizei padėti“, – sakė Gerda.

Prieš kelis mėnesius kalytė šeimininkei iškrėtė staigmeną – atsivedė šuniuką. „Man šitą kalytę anūkė parvežė iš Vokietijos ir sakė, kad ji šuniukų niekada neturės. Taip nugyvenom dešimtmetį. Ir še tau, kad nori – Deizytė atsivedė šuniuką“, – TV3 laidoje „TV pagalba“ džiaugėsi Rasa.

Tačiau belaukiant šunyčio atėjimo į šį pasaulį, mylima kalytė susižeidė nagą. „Tas nagutis ėmė pūliuoti ir pradėjo sklisti nemalonus kvapas“, – skundėsi Rasa.

„Kai mes nuvykome, pamatėme Deizę, supratome, kad tai ypatingas šuo. Paprašyta parodyti, ką skauda, ji pati iškart atkišo sopančią letenėlę. Tačiau skaudžiausia, kad ji neprisileidžia savo šunyčio“, – sako Gerda. Veterinaras Paulius paaiškina, kad toks kalytės elgesys suprantamas – ji instinktyviai saugo ir savo pūliuojančią letenėlę, ir savo šunytį nuo galimo infekcijos perdavimo. „Vienintelis būdas išgelbėti Deizę – operacija. Tačiau gali tekti atlikti amputaciją“, – sakė Paulius.

Gerda ir Paulius Deizę išsivežė į operacinę. Poniai Rasai beliko ilgos laukimo valandos, po kurių paaiškės, ar mylima augintinė ir vėl galės linksmai šokinėti palydėdama šeimininkę kasdieninėje veikloje, o galbūt visam laikui teks rūpintis kojos netekusia Deize.

Visą jaudinančią žmogaus ir šuns draugystės istoriją pamatysite jau šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.

„Išsipildymo akcijos“ stebuklai – dovanotas antras gyvenimas ir pirmieji savarankiški žingsniai
„Išsipildymo akcijos“ stebuklai – dovanotas antras gyvenimas ir pirmieji savarankiški žingsniaiTV3 televizijos ir SEB banko organizuojama jau 15-oji „Išsipildymo akcija 2017“ šiemet, kaip ir kasmet, ties ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai ir sutelks mus visus bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams. Tačiau prieš pradedant naujus gerus darbus, būtina šiek tiek atsisukti atgal ir prisiminti, kokius stebuklus jau esame padarę ir kiek daug gali mūsų bendras tikėjimas, kad viskas įmanoma.

Jau nuo šios savaitės TV3 žiūrovai galės prisiminti kelias ankstesnių metų „Išsipildymo akcijos“ istorijas ir pamatyti, kaip auga ir stiprėja mūsų visų vaikai.

Milanas pernai tik svajojo apie tvirtas kojytes, o šiandien jau stojasi pats. „Apie minutę jau gali pastovėti savarankiškai“, – Milano pažanga džiaugiasi jo mama. Su Milanu per „Išsipildymo akcijos“ padėkos renginį susitikusi „TV Pagalbos“ narė Gerda Žemaitė pasakojo, kad ji ir Milano mama vos spėjo paskui sustiprėjusį berniuką: „Koks jis judrus! Jis jau ne tik vaikšto, bet jis bėga ir šokinėja!“ – Milano pasiekimais neatsistebėjo Gerda.

Kitam „Išsipildymo akcijos“ herojukui Gustui gydytojai nedavė daug vilčių išgyventi – liga buvo pakenkusi inkstams ir kepenims, o Lietuvos medikai nesiryžo organų transplantacijai. „Dabar tai naujas gyvenimas. Vaikas sustiprėjo, atsigavo ir praktiškai pakilo iš mirties patalo. Taip sustiprėjo, kad jau net atsistoja iš vežimėlio“, – šypsodamasi kalba Gusto mama. Po transplantacijos Vokietijoje Gustui buvo padovanotas antras gyvenimas. Ir tai – mūsų visų širdies gerumo stebuklas.

TV3 televizija ir SEB bankas tikisi, kad ir šiemet neliks abejingų mažųjų „Išsipildymo akcijos“ herojukų likimams, kuriuos jau netrukus pradės pasakoti TV3 televizija.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija. „Išsipildymo akcija“ pavirto reiškiniu, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.
Žinomi šou pasaulio veidai renka geriausią šių metų techniką
Žinomi šou pasaulio veidai renka geriausią šių metų technikąAntrajame nacionalinių technikos apdovanojimų „Tech Top 2017“ komisijos susitikime ryškiausi šou pasaulio veidai bei mokslo sričių ekspertai balsavo už pretendentus tapti šių metų technikos geriausiais.

Prie komisijos narių prisijungė atlikėjas Donatas Montvydas, dizainerė Julija Janus, atlikėja bei „Indiana Hook“ kūrybos vadovė Dovilė Filmanavičiūtė (Miss Sheep), mokslo ir technologijų ekspertas Vidmantas Tomkus, aktorius bei antrus metus iš eilės renginio vedėju tampantis Vytautas Rumšas bei vlogerė Agnė Juškėnaitė, kuri renginio metu apžvelgs moderniosios technikos išradimų TOP 10.

Atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė, paklausta apie labiausiai dominančias technologijas, išdavė, jog labiausiai intriguojanti, bet tuo pačiu ir neraminanti sritis – dirbtinis intelektas. „Kaip profesionalė, žinoma, kad su visu pasauliu einu iš proto dėl dirbtinio intelekto. Mane tai kiek neramina, nes turiu per lakią fantaziją ir matydama moterį robotę, sakančią, kad humanoidai nori draugauti su žmonėmis, jau matau vaizdelį, kaip tokia moterų kariuomenė sugriauna pasaulį. Tačiau jei rimtai, mane jaudina ta mintis, kad daugelyje sričių turėsime pamainą ir galėsime save investuoti į kūrybą ir pasaulio saugojimą, kam ir esame sutverti, – futuristinėmis viltimis dalinasi Dovilė Filmanavičiūtė, atskleisdama, kad jos pačios, kaip moters, laukiamiausias technikos išradimas yra susijęs su buitimi, – Labai laukiu išmanių namų. Laukiu, kol jie taps norma ir kasdienybe“.

Apie technologijų ateitį bei žmogaus santykį su technika kalbės ir visas „Tech Top 2017“ šou, kuriame kartu su Vytautu Rumšu bei Indre Kavaliauskaite, trečiuoju vedėju pirmą kartą taps ir humanoidas robotas. Inovatyviausiame metų renginyje specialius šou sukurs ir ryškiausios scenos žvaigždės: Inga Valinskienė, Monika Pundziūtė-Monique, Migloko, „G&G Sindikatas“ ir Linas Adomaitis.

Technologijų triumfą bus galima gyvai pamatyti spalio 28 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje arba tiesiogiai per TV3.
Atvirame interviu aktorė I. Stasiulytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą
Atvirame interviu aktorė I. Stasiulytė prakalbo apie šeimos pagausėjimąVieną ryškiausių ir talentingiausių Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorių Inetą Stasiulytę žiūrovai dažniausiai įpratę matyti įsikūnijusią į įvairius, neretai komiškus vaidmenis. Tačiau šįkart žiūrovai turės galimybę išvysti nuoširdžią ir jautrią žinomos aktorės pusę. Jau šį vakarą TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ I. Stasiulytė atvirai pasakos apie išsvajotą aktorės karjerą, šokių aikštelėje užgimusius jausmus Deividui Meškauskui, savo mylimą dukrą ir šeimos pagausėjimo planus.

Naujasis gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezonas – dar labiau intriguojantis. Žiūrovai ir toliau kiekvieną sekmadienį išgirs atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų neeilines ir dar niekur negirdėtas išpažintis.

Nuolat švytinti, visuomet energinga bei gyvenime humoro nestokojanti I. Stasiulytė pasakos, kad nuo pat vaikystės žinojo, jog jos kelias veda būtent į sceną. Įvairių projektų besiimančiai aktorei, atrodo, sekasi viskas. Tačiau tik laidoje „Raudonas kilimas“ I. Stasiulytė atskleis, kad meistriškai įsikūnyti į personažus visai nėra paprasta, tai reikalauja daug pastangų ir drąsos.

„Buvo diena, kai ir verkiau. Galvojau, siaubas – aš žinau, kiek tai reikalauja pastangų ir taip palengvėtų, jeigu pasakyčiau ne“, – savo prisiminimais dalinsis aktorė.

Nors I. Stasiulytė pasirinko aktorės kelią, ilgai didele aistra buvęs šokis liko jos svajonė. Sulaukusi lemtingo pasiūlymo dalyvauti televizijos projekte „Šok su manim“, aktorė projekte ne tik išpildė užmirštą norą, bet ir surado meilę – su partneriu Deividu Meškausku žinoma moteris jau skaičiuoja septynerius draugystės metus.

„Mūsų šokių statyme nė kiek romantikos nebuvo. Duris trankėm ir buvo košmaras“, – apie santykių pradžią atviraus aktorė. Paklausta apie poros ateitį ir galbūt vestuves, I. Stasiulytė išliks paslaptinga.

Laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams I. Stasiulytė taip pat pasakos kaip atrado savo gyvenimo filosofiją ir išmoko mėgautis kiekviena poilsio minute bei apie savo ir dukros Upės santykius. Kalbėdama apie dukrą, aktorė prisipažins, kad ateities planuose yra ir šeimos pagausėjimas. „Galiu prigimdyti labai daug vaikų. Esu labai nusiteikus daug pagimdyti“, – su šypsena pasakos I. Stasiulytė.

Kaip I. Stasiulytei pavyko tapti viena ryškiausių aktorių Lietuvoje? Kokie jos ir mylimojo D. Meškausko ateities planai? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šiandien, 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!
Moteris viliojantį aferistą suvaidinęs D. Petkevičius: „Tikrame gyvenime moterys nenusileidžia vyrams“
Moteris viliojantį aferistą suvaidinęs D. Petkevičius: „Tikrame gyvenime moterys nenusileidžia vyrams“Žinomas televizijos, kino ir teatro aktorius Darius Petkevičius gyvenime yra nuoširdus ir geraširdis žmogus. Paradoksalu, tačiau filmavimo aikštelėse aktoriui dažniausiai tenka vaidinti neigiamus, dažnai itin klastingus personažus. Ne išimtis ir vieno populiariausių TV3 serialų „Moterys meluoja geriau“ naujajame sezone aktoriaus atliekamas vaidmuo – čia D. Petkevičius vaidina moteris viliojantį aferistą.

Jau dešimtajame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone D. Petkevičius kuria piktų kėslų turinčio Adriano vaidmenį. „Nieko netikėto, ar ne? Televizijos žiūrovai, matyt, jau pratę prie to, kad man dažnai tenka imtis to juodo darbo. Bet juk viskas tik tam, kad galėtų išryškėti gėris, šviesa ir meilė“, – šypsosi aktorius.

Kalbėdamas apie filmavimąsi dešimtajame serialo sezone, D. Petkevičius atskleidžia, kad perskaitęs scenarijų iškart suprato, jog laukia labai įdomus darbas. Aktorius pabrėžia, kad vaidinti su aktore Vitalija Mockevičiūte, kuri vaidina Galiną, buvo smagi ir įsimintina patirtis.

„Su Vitalija tekdavo visur prasilenkti, bet dirbti nebuvo tekę. Ji labai faina partnerė, tuo šis sezonas man ir išskirtinis. Vitalija labai gražiai viską apvaidina, ypač tą susižavėjimą Adrianu. Tad neprisiimu visų laurų – Vitalija padaro didžiąją dalį darbo už mane“, – šypsodamasis pasakoja D. Petkevičius.

Kalbėdamas apie savo personažą Adrianą, aktorius tikina, kad žiūrovams jo mįslė jau seniai aiški. „Žiūrovai jau seniai galėjo įtarti Adriano klastą. Akivaizdžiai matosi, kad iš Adriano pusės nėra Galinai jokios meilės. Tai visiškas „alfonso“ pasirodymas“, – savo personažą apibūdina aktorius.

„Nenoriu per daug išsiplėsti, galbūt žiūrovų dar laukia tam tikros staigmenos. Tačiau pats Adrianui linkėčiau dar kelių sezonų, o kaip visi žinome, serialuose dažnai įmanomos personažų charakterių kaitos. Galbūt kitame sezone jis kaip tik pradės atgailauti ir taps samariečiu, padedančiu nuskriaustoms moterims“, – intriguoja aktorius.

Dažniausiai „blogiukų“ vaidmenis įkūnijantis D. Petkevičius tikina, kad jam įdomu vaidinti įvairius personažus, tačiau vaidinti teigiamus – sunkiau. „Perteikti jų savybes natūraliai nėra taip paprasta. Neigiami personažai turi daugiau paletės, daugiau galimybių jį išreikšti, ryškiau suvaidinti“, – sakė D. Petkevičius.

Nors seriale dažniausiai nuo vyrų nudega moterys, aktoriaus manymu, realiame gyvenime viskas visai kitaip. „Manau, gyvenime yra lygybė ir galiu pasakyti, kad šioje vietoje moterys taip pat tikrai nenusileidžia vyrams. Aš asmeniškai nesu nukentėjęs nuo klastingos moters. O taip pat viliuosi, kad nė viena moteris nėra nukentėjusi nuo manęs“, – atvirauja D. Petkevičius.

Dešimtasis kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas į televizijos ekranus sugrįžo ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukė žavingosios Medos (akt. Inga Norkutė). Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo tarpu Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) gyvenime prasideda naujas etapas: ji išsiskiria su Kostia (akt. Dž. Siaurusaitis) ir užmezga romaną su „alfonsu“.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas – pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kuria Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungė Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeitė Skaistė Anusevičiūtė.

„Moterys meluoja geriau" – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!
Filmavimo aikštelėje stilistas J. Šatas nuo galvos iki kojų aplietas vandeniu: „Tai buvo netikėta“
Filmavimo aikštelėje stilistas J. Šatas nuo galvos iki kojų aplietas vandeniu: „Tai buvo netikėta“Žiūrovų itin pamėgtas komiškas TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ nepaliauja džiuginti smagiomis istorijomis, neįtikėtinais nuotykiais ir nesibaigiančiu humoru, o šį kartą – ir naujais herojais. Pramogų pasaulyje besisukantis ir jau puikiai pažįstamas stilistas Joringis Šatas seriale atliko griežto maisto kritiko vaidmenį. Šis vaidmuo jaunam vyrui nepagailėjo išbandymų – jau antrą filmavimo dieną jis nuo galvos iki kojų buvo aplietas vandeniu.

Vaidmuo seriale „Bruto ir Neto 3“ stilistui ir kūrybinio dueto „ŠaŠa“ įkūrėjui nebuvo pirmasis. Vaikinas jau yra turėjęs patirties atlikdamas epizodinius vaidmenis, todėl tikina, kad didelio jaudulio nebuvo.

„Kaip ne pirmą kartą, manau, vaidinau visai neblogai. Naujos patirties ar kokio didelio stebuklo jau nebuvo. Bet per vieną filmavimą sirgau, turėjau 38 laipsnius temperatūros. Tuomet vaidinti buvo iššūkis. O šiaip viskas, manau, praėjo gerai“, – pasakoja stilistas.
Tiesa, net sirgdamas stilistas nepabijojo scenaristų sumanymo ir įveikė nelengvą uždavinį – buvo aplietas kibiru vandens. „Mano personažas – maisto kritikas Skrandis – nepelnytai gauna netikėtą bausmę iš restorano savininko Prano – pliūpsnį vandens į veidą. Net ir man, nors žinojau, kad taip nutiks, vis tiek tai buvo netikėta ir ta mano reakcija labai natūrali. Tiesa, vanduo buvo šiltas, nes visi rūpinosi mano sveikata“, – šypsodamasis pasakojo J. Šatas.

Gavęs įdomų maisto kritiko vaidmenį J. Šatas prisipažįsta filmavimo aikštelėje turėjęs nedidelių privilegijų ir galėjęs dažniau už kitus aktorius ragauti patiekalus ir visada jaustis sotus. „Buvau tas, kuris net vaidindamas galėdavo pavalgyti, todėl, manau, man visai pasisekė“, – juokėsi J. Šatas.

Stilistas atskleidžia, kad retsykiais užėjus norui ir pats mėgsta ką nors skanaus pagaminti, tik prisipažįsta, kad nedažnai pavyksta gauti sumanytą rezultatą. J. Šatas tikina, kad savo serialo vaidmenį galėtų atlikti ir tikrame gyvenime – maisto kritiko darbas stilistui visai patiktų.

„Labai mėgstu valgyti ir ragauti maistą. Galėčiau eiti per naujus restoranus ir ragauti visokius naujus užkandžius, patiekalus. Nebūtų sunku“, – juokauja J. Šatas.

J. Šatas prisipažįsta, kad pakritikuoti tenka ne tik vaidinant seriale. „Kritiką tenka išsakyti kasdien. Tik tai galbūt ne kritika, o daugiau patarimai ir pastebėjimai. Viskas priklauso nuo to, kaip bendrauji su klientu ir kaip viską pateiki“, – atskleidžia J. Šatas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
„Providence“ užbaigė TV3 įsigijimą: jau kitąmet Lietuvos žiūrovai sulauks pokyčių
„Providence“ užbaigė TV3 įsigijimą: jau kitąmet Lietuvos žiūrovai sulauks pokyčiųGavusi visus patvirtinimus, JAV bendrovė Providence Equity Partners (PEP) baigė įsigijimo procesą ir tapo iki šiol MTG valdytų nemokamos ir mokamos televizijos, taip pat interneto bei radijo verslų Baltijos šalyse savininke. Už šiuos verslus bendrovė sumokėjo 115 milijonų eurų, informavo naujai paskirtas All Media Baltics vykdantysis valdybos pirmininkas Pierre Danon.

Providence Equity Partners ir MTG sandoris buvo galutinai užbaigtas spalio 18 d. Naujoji kompanija vadinsis All Media Baltics. Lietuvoje ji valdys televizijos kanalus TV3, TV6, TV8, interneto televiziją „TV3 Play“, radijo stotį „Power Hit Radio“ ir portalą tv3.lt, mokamą televiziją „Viasat“ ir vaizdo transliacijų internetu platformą „Viaplay“.

„Esame laimingi, kad sandoris sėkmingai užbaigtas ir mes investuojame į tokius stiprius ir didžiulį potencialą augti turinčius žaidėjus Baltijos šalių rinkoje. Per pirmuosius metus Providence Equity Partners planuoja investuoti daugiau nei 10 mln Eur į All Media Baltics vystymąsi bei technologijas, kurios leis pasiūlyti produktus ir paslaugas, atitinkančias reiklių žiniasklaidos vartotojų poreikius. Investicijos leis pasiūlyti visiškai naujus produktus ir paslaugas tuo pačiu metu užtikrinant, kad vartotojai ir toliau gaus aukštos kokybės turinį įvairiose platformose“, – kalbėjo PEP vykdomasis direktorius Karim Tabet.

Jis taip pat pabrėžė, kad nepriekaištinga PEP reputacija ir didelė patirtis garantuoja, jog bus tęsiamos nepriklausomos žurnalistikos tradicijos ir užtikrintos lygios bei nediskriminuojančios sąlygos visiems žiniasklaidos ir reklamos rinkos dalyviams.

„PEP labai vertina tai, ką vietos vadovų komandos yra sukūrusios ir su malonumu informuoja, kad komandos tęs darbus naujoje įmonėje“, – tikina K. Tabet.

Tolesnis All Media Baltics augimas bus paremtas vietinės ir tarptautinės rinkos tyrimais ir patirtimi. „Kadangi planuojame investuoti į naujas technologijas – HD raišką, interaktyvių paslaugų platformos vystymą, tikiuosi, kad mano didelė patirtis telekomunikacijų rinkoje bus vertingas indėlis“, – pridūrė Pierre Danon.

P. Danon taip pat užtikrino, kad nėra jokių planų radikaliai keisti TV kanalus. Dėmesys bus skiriamas techniniams ir technologiniams patobulinimams, kad nauji produktai ir paslaugos sukurtų gerą patirtį vartotojams.

Prie vadovų komandos taip pat prisijungs Antonas Dziubenko – naujasis Viasat Baltijos šalių generalinis direktorius. „Mes girdime, kad jau kurį laiką mokamos televizijos klientai laukia kanalų aukščiausia raiška (HD). Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mes jau numatėme, jog pirmieji kanalai, perėję prie HD raiškos bus Viasat Sport Baltic ir TV1000 Premium. Tai bus vienas pirmųjų modernizavimo žingsnių, kuris, mano manymu, reiškia geras naujienas visiems, vertinantiems kokybę“, – atskleidė A. Dziubenko.

„O tam, kad klientai galėtų mėgautis aukščiausios raiškos turiniu, jau per pirmąjį 2018 metų ketvirtį planuojamas dalies „Viasat“ įrangos atnaujinimas mūsų klientams. Naujesnė įranga, kanalai aukščiausia raiškos kokybe, didesnė interaktyvių paslaugų pasiūla tiek „Viasat“, tiek „Viaplay“ klientams, tiku, kad turėtų reikšti ir geresnę vartotojų patirtį“, – aiškina A. Dziubenko.

All Media Lietuva generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė sako, kad įmonės komanda su nekantrumu laukia naujo etapo ir naujų iššūkių: „Džiaugiamės, kad prisijungiame prie kompanijos, turinčios pasaulinio lygio patirtį telekomunikacijų ir žiniasklaidos srityje. Visą dėmesį ir toliau skirsime savo žiūrovams. Mūsų patirtis kuriant puikų turinį yra itin vertinga, todėl ir toliau darysime viską, kad net ir mūsų patys reikliausi žiūrovai ir vartotojai būtų patenkinti ne tik mūsų informaciniu ir pramoginiu turiniu, bet ir transliacijos kokybe. Todėl su džiaugsmu pranešu, kad jau sausio mėnesį All Media Lietuva pradeda HD transliacijas – visa TV3 ir TV6 kanalų programa retransliuotojams Lietuvoje bus pateikiama HD raiška, – pabrėžė Laura Blaževičiūtė.

Kaip jau pranešta anksčiau, sandorio pradžia buvo paskelbta 2017 kovo 17 dieną, kai MTG sutiko parduoti savo verslus Estijoje, Lietuvoje ir Latvijoje. Sandoris buvo atliktas per kompaniją „Bitė Lietuva“. Pardavimas atskleidė MTG vykstančius pokyčius – kompanija transformuojasi ir pereina prie skaitmeninių pramogų verslo. Tuo metu Providence Equity Partners šiuo sandoriu parodo pasiryžimą tęsti investicijas Baltijos regione. Nuo kovo iki dabar visose šalyse buvo laukiama reguliuotojų institucijų patvirtinimų šiam sandoriui.

Apie Providence Equity:

Providence Equity Partners (PEP) yra JAV privataus kapitalo bendrovė, kuri valdo beveik 50 mlrd. dolerių investicijų portfelį. „Providence“ pradėjo taikyti į sektorių orientuotą požiūrį privataus kapitalo investicijoms, tikėdami, kad atsidavusi ekspertų grupė gali sukurti išskirtines ilgalaikes vertybes turinčias bendroves. Nuo pat įmonės įkūrimo 1989 m. „Providence“ investavo į daugiau nei 160 bendrovių ir pirmauja pagal investicijas į žiniasklaidos, komunikacijos, švietimo ir informacijos sektorių. PEP būstinė yra Rod Ailende, Providense (JAV), kompanija taip pat turi biurus Niujorke, Londone, Honkonge, Singapūre ir Naujajame Delyje. Daugiau informacijos rasite www.provequity.com.
Jau greitai LRT TELEVIZIJOS eteryje – „Dviračio žinios“
Jau greitai LRT TELEVIZIJOS eteryje – „Dviračio žinios“Į LRT „prasigraužusios“ pelės Mauzeris ir Sūrskis paskui save atsitempė ir „Dviratį“. Jau nuo lapkričio 2-osios aktualijų humoro laidą „Dviračio žinios“ matys LRT TELEVIZIJOS žiūrovai.

„Šį sezoną „Dviračio žinios“ pasirodys visiškai naujos kokybės. Nors satyra, parodijos ir humoras liks tokie patys, užtat bus rodomi aukštesnės rezoliucijos – HD formatu“, – kalba ne tik viešojo gyvenimo aktualijoms, bet ir technologinėms inovacijoms atviras laidos prodiuseris Haroldas Mackevičius.

LRT TELEVIZIJOS eteryje laida taps savaitine ir bus rodoma ketvirtadieniais, todėl įvykius apžvelgs ir analizuos dar įdėmiau (ir net trimis dienomis anksčiau nei „Savaitė“, kuri rodoma sekmadieniais).

Pasak H. Mackevičiaus, Lietuvoje tikru politiku galima vadintis dviem atvejais: arba kai kažkaip atsitiktinai, netyčia ar per klaidą tampi ministru, arba kai „Dviračio žiniose“ atsiranda tavo antrininkas. Beje, antrasis variantas yra daug ilgaamžiškesnis. Tačiau ir daug sunkiau pasiekiamas.

„Laida „Dviračio žinios“ yra itin plataus profilio. Ji domisi ne tik tuo, kas vyksta Seime, prezidentūroje ar prie Lietuvos geležinkelių. Parodijų ir pašmaikštavimų neišvengs ir šou verslas, sporto pasaulis, poezijos festivaliai bei skulptorių bienalės Lukiškių aikštėje. Kitaip sakant, „Dviračio žinių“ laidoje bus visko, net baltų putoplastinių angelų su nuoširdžia Vytauto Šerėno šypsena. Nebus tik patyčių, nes šitoje srityje neįveikiami yra kai kurių politikų įrašai „Facebook“ paskyrose“, – kalba H. Mackevičius.

Patyrusių autorių ir garsių šalies aktorių komanda kiekvieną savaitę pateiks savą įvykių ir naujienų interpretaciją jau nuo nuo lapkričio 2 d. ketvirtadieniais 22.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.Primename, kad nuolat atnaujinamas peliukų Sūrskio ir Mauzerio įžvalgas aktualiomis temomis galima rasti pirmadieniais–ketvirtadieniais portale LRT.lt: www.lrt.lt/peles.
Įspūdingai per rugsėjį augęs portalas tv3.lt perkopė milijono lankytojų ribą
Įspūdingai per rugsėjį augęs portalas tv3.lt perkopė milijono lankytojų ribąNaujienų ir pramogų portalas tv3.lt „Gemius Baltic“ rugsėjo mėnesio duomenimis smarkiai paaugo ir pakilo į trečią vietą pagal lankomumą Lietuvoje bei sulaukė daugiau nei milijono lankytojų.

Portalo tv3.lt populiarumas nuolat auga tarp mobiliųjų įrenginių vartotojų, tačiau rugsėjo mėnesį kone dešimčia procentų padidėjo ir portalo lankymas asmeniniais kompiuteriais. Iš viso tv3.lt sulaukė daugiau nei milijono unikalių vartotojų (1 007 590).

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė teigia, kad išlaikyti geras pozicijas rinkoje padeda nuolatinis darbas tobulinant portalą technologiškai ir didelis dėmesys vartotojams siūlomam turiniui: „Rugsėjį savo vartotojams pasiūlėme išskirtinį turinį – daug vaizdo ir kitokios informacijos apie krepšinį. Be to, lankytojai portale nuolat randa tiek politikos aktualijas, tiek įdomybes iš juos dominančių įžymybių gyvenimo. Aišku, džiaugiamės ir dėkojame portalo lankytojams už aktyvumą ir pažadame toliau juos aprūpinti įdomia informacija“, – sako TV3 vadovė Laura Blaževičiūtė.

Pasak TV3 „New Media“ skyriaus vadovo Tomo Šakausko, rugsėjis buvo įspūdingai sėkmingas tv3.lt portalui. „Vieninteliai Lietuvoje transliavome Eurobasket 2017. Su šiuo projektu pasiekti rekordiniai skaičiai. Įspūdingo žiūrovų skaičiaus sulaukusią transliaciją vienu metu žiūrėjo 100 tūkst. vartotojų. Iš viso transliaciją įsijungė 282 tūkst. vartotojų, o vienu metu perduodamų duomenų srautas pasiekė 150 Gbps. Tai buvo iki šiol pati žiūrimiausia interneto transliacija Lietuvos istorijoje“.

Rugsėjį tv3.lt augo labiausiai tarp visų dešimties lankomiausių portalų Lietuvoje. Sugrįžę tokie TV projektai kaip „Moterys meluoja geriau“ „X Faktorius“, pritraukė į platformą daug vartotojų.

Be to, portalo lankytojai nuolat gali stebėti transliacijas iš TV3 žinių studijos, kurioje lankosi savo sričių lyderiai ir sprendimų priėmėjai, taip pat populiariausi šalies aktoriai, atlikėjai. Studijos svečiai dalijasi savo planais ir aptaria šalies aktualijas.

tv3.lt Aplikacijas galima parsisiųsti čia:

https://itunes.apple.com/tt/app/tv3.lt/id1044605360?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev.idap.tv3it
V. Rumšas apie technologijų ateitį: „Laukiu, kol bus išrastos ilgai veikiančios baterijos ir moterų kalbos vertėjas“
V. Rumšas apie technologijų ateitį: „Laukiu, kol bus išrastos ilgai veikiančios baterijos ir moterų kalbos vertėjas“Inovatyviausiu metų renginiu vadinami technikos apdovanojimai „Tech Top 2017“ trečius metus iš eilės ne tik išrinks geriausią pastarųjų metų techniką, bet ir sutrauks visą būrį scenos žvaigždžių, kurių pasirodymai nustebins inovatyvumu, techniškumu ir žengs koja kojon su naujausiais išradimais. Šių metų spalį vyksiančių apdovanojimų vedliais jau antrą kartą taps Vytautas Rumšas ir Indrė Kavaliauskaitė.

Vedėjai neslepia, jog nekantrauja – šis renginys vienas laukiamiausių renginių. Čia ypač didelis dėmesys skiriamas nematytiems šou numeriams, priverčiantiems nustebti net tuomet, kai galvoji, kad jau matei visko. „Tai yra vienas ryškiausių šou projektų televizine prasme. Tokių pasirodymų, kuriuos gali pamatyti čia – daugiau nepamatysi niekur kitur, technologinės investicijos yra didžiulės“, – apie apdovanojimus atsiliepia Vytautas Rumšas.

„Projektas tikrai kitoks, išskirtinis, tik manau, reikėtų pasižiūrėti į tai kaip į žaidimą, pasitikrinti, ar jūsų nuomonė technologijų klausimais sutampa su daugelio lietuvių, o galbūt atrasti naujovių apie kurias negirdėjote“, – apie technikos apdovanojimų esmę kalba I. Kavaliauskaitė. Scenos kolegei pritariamai linksi ir Vytautas Rumšas: „Sprendimus priimti daug lengviau, kai žinai, kaip vieną ar kitą prekę įvertina tikri technologijų ekspertai.“

Pats V. Rumšas save technologijų ekspertu vadinti jau tikrai gali – aktorius bei laidų vedėjas ne tik pastaruosius dvejus metus užėmė garbingą komisijos nario vietą, tačiau ir aktyviai seka bei domisi įvairiomis technikos naujovėmis. „Šiais metais įsigijau prietaisą, kuris matuoja nitratų kiekį, juk niekada nežinai, kiek įvairiausių nitratų gali būti tavo maisto produktuose“, – apie naujausią šių metų techninį pirkinį pasakoja V. Rumšas.

Kokių išradimų žinomas vyras tikėtųsi ateinančių metų technikos apdovanojimuose? Vytauto galvoje jų net keletas. „Tikiuosi, bus jau išrasta automobilių dalinimosi tarpusavyje sistema, kurioje fizinių automobilių niekas neturės, reikės tiesiog paspausti mygtuką ir tavo mašina atsiras šalia, o ja pasinaudojus – atiteks kitam žmogui, kuriam tuo metu jos reikės. Dar norėčiau, kad pagaliau atsirastų labai ilgai veikiančios baterijos, kurios prailgintų tiek telefono, tiek šitų automobilių veikimo laiką, – apie trokštamus išradimus fantazuoja Vytautas ir juokdamasis priduria, – būtinai privalo pagaliau būti išrastas vertėjas, kuris vyrams galėtų išversti, ką iš tikrųjų pasako jų moterys, nes mes juk visada žinom, kad tai, ką jos sako, dažnai supranta tik jos pačios, o dar dažniau tai labai skiriasi nuo to, ką jos iš tikrųjų galvoja.“

Kokiais išradimais bus nustebinti šių metų apdovanojimų žiūrovai, ir kas bus tos žvaigždės, sukursiančios inovatyviausius šou, renginio prodiuseriai atskleis jau netrukus.

Šiemet pirmą kartą renginį papildys ir nematyta technologijų paroda, kurioje bus galima išbandyti naujausias technologines inovacijas, nematytus įrenginius, įsitraukti į interaktyvias veiklas ir net užsiimti įvairiais žaidimas su robotais! Svečių lauks ir paskaitos bei užsiėmimai, leisiantys pamatyti ir sužinoti, kaip atrodys technologijos ateitis. Visa tai jau spalio 28 dieną, „Tech Top 2017“ apdovanojimuose Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3.
TV3 televizijos žvaigždės išskrido į kosmosą
TV3 televizijos žvaigždės išskrido į kosmosąTikros žvaigždės turi būti danguje! Su tokia mintimi vyko linksma TV3 laidų vedėjų fotosesija. Joje fotografas Algis Kriščiūnas visas televizijos žvaigždes „išskraidino į kosmosą“.

Tiesa, jo teigimu, tai ne tik linksmas požiūris į žmones, kuriuos vadiname žvaigždėmis, bet ir puikus būdas pažinti tuos, kuriuos kasdien matome televizijos ekranuose, rašoma televizijos pranešime spaudai.

„TV3 žvaigždžių fotosesijos idėja kilo iš natūralaus klausimo: kur gyvena žvaigždės? Danguje. Jos skrieja tolimomis orbitomis, o mes stebime ir gėrimės. Iš toli atrodo, kad jos visos vienodos, bet kiekviena žvaigždė turi savo unikalų gyvenimą ir charakterį. Tą ir norėjau parodyti: pažiūrėkite, kaip skirtingai pozuoja šie garsūs žmonės! Leidau jiems įsivaizduoti save nesvarumo būklėje, beribėje erdvėje. Vieni elegantiškai sklandė, kiti pasijuto supermenais, ar astronautais – bet visi džiaugėsi ten atsidūrę“, – pasakojo Algis Kriščiūnas.

Daugelis žvaigždžių, sužinoję, kad skris į kosmosą su skafandrais, jau laukdavo, kol Algis tuos skafandrus jiems uždės, tačiau jis tik liepdavo įsijausti, įsivaizduoti kosmoso platybes, atsistoti ant vienos kojos ir pozuoti. Visą likusį darbą fotografas padarė vėliau.

Labiausiai tokia fotosesijos idėja džiaugėsi „X Faktoriaus“ teisėjai.

Jau šį sekmadienį prasideda naujas, penktasis, „X Faktoriaus“ sezonas. Projekto teisėjai juokavo, kad dabar, kai išskrido į kosmosą, ras pačias tikriausias žvaigždes.
LRT studijoje žinomi atlikėjai dainavo 100-mečio dainas
LRT studijoje žinomi atlikėjai dainavo 100-mečio dainasVėjuotą ir lietingą pirmadienio vakarą žinomi šalies atlikėjai rinkosi į LRT studiją, kur skambėjo žinomiausios lietuviškos dainos. Nuo klasika tapusio Romo Dambrausko kūrinio „Lietus Lietuvoj“ iki Justės Arlauskaitės-Jazzu „Rudens naktis sustojo“ bei SEL „Aš žiūriu į tave, pasauli“.

Vėjuotą ir lietingą pirmadienio vakarą žinomi šalies atlikėjai rinkosi į LRT studiją, kur skambėjo žinomiausios lietuviškos dainos. Nuo klasika tapusio Romo Dambrausko kūrinio „Lietus Lietuvoj“ iki Justės Arlauskaitės-Jazzu „Rudens naktis sustojo“ bei SEL „Aš žiūriu į tave, pasauli“.

Laidos „Dainuoju Lietuvą“ filmavimo metu vedėjai Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas pripažino, jog išrinkti tautiškiausią ir gražiausią lietuvišką dainą – atsakinga ir sudėtinga užduotis.

Praėjusiais metais pristatytą dainą „Rudens naktis sustojo“ atlikusi J. Arlauskaitė-Jazzu sulaukė daugiausiai komisijos komplimentų. „Talentinga atlikėja, o tai reiškia, kad galima sakyti tai, kas negerai. Netalentingas žmogus nepasitaisys, o talentingas visada gali ir geriau“, – sakė komisijos narė ir televizijos laidų vedėja Zita Kelmickaitė.

Žinoma moteris pridūrė, jog atlikdama dainą atlikėja galėtų būti mažiau manieringa, nors ir pripažino, kad tai svarbi jos įvaizdžio dalis.

Atlikėja Ieva Zasimauskaitė sulaukė priekaištų dėl tarties. „Gausite diržo. Paklausykite kaip kalba jūsų tėvai. Dainuokite tas užsienietiškas dainas, bet ir gražiai lietuviškai“, – kritikos negailėjo Z. Kelmickaitė.

Jai pritarė ir kiti komisijos nariai Gintaras Rinkevičius ir Darius Užkuraitis.

„Renkame Lietuvos dainą, o čia gyvena ne tik lietuviai“, – atlikėją gynė A. Rožickas.

Bene nostalgiškiausią vakaro dainą „Ilgas vakaras“ atlikę „Rebelheart“ studijoje susirinkusiems priminė ilgesingus vakarus prie laužo. Už puikiai visiems žinomą dainą legendinei grupei dėkojo ir komisija, ir laidos vedėjai.

Remiantis komisijos balais geriausia tapo J. Arlauskaitė-Jazzu, antroji – I. Zasimauskaitė, o trečiaisiais buvo pripažinti „Rebelheart“. Vėliau susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškės ir kas taps geriausiais bei laimės kelialapį į pusfinalį.
Buvusi atlikėja Agota Mašanauskaitė tapo naujo LNK televizinio projekto „Gyvūnų policija“ vedėja
Buvusi atlikėja Agota Mašanauskaitė tapo naujo LNK televizinio projekto „Gyvūnų policija“ vedėjaJau greitai LNK televizijoje eteryje žiūrovai išvys naują projektą „Gyvūnų policija“, kuriame laidos vedėjos rolėje debiutuos buvusi merginų grupės „Pinup Girls“ narė Agota Mašanauskaitė. Gražuolės Agotos partneris laidoje bus žurnalistas Paulius Kaupelis.

Agota sako, kad darbas tokiame projekte bus ne tik malonus, bet kartu ir didelis iššūkis: „Nuo vaikystės esu apsupta gyvūnų. Nuo mažens auginau šunis, vėliau atsirado triušis, vėžlys ir kiti gyvūnai – tikras mini zoologijos sodas. Darbas tokiame projekte man tikrai yra didelis iššūkis, kadangi kiekvieną dieną teks matyti skriaudžiamus gyvūnus, bet džiaugiuosi, kad galėsime jiems padėti“.

Laidos „Gyvūnų policija“ vedėjos atrankoje dalyvavo daugiau kaip penkiasdešimt merginų, iš kurių buvo atrinktos šešios. Pretendentės kartu su žurnalistu Pauliumi Kaupeliu vyko į gyvūnų gelbėjimo operacijas. A. Mašanauskaitė neslėpė, kad pirmuose filmavimuose matytos istorijos ją šokiravo.

„Dusmenų kaimo gyventojai rado du šuniukus, kurie buvo išmesti tiesiog iš pravažiuojančio automobilio. Vietiniai žmonės juos nuvežė į Alytaus rajone esančią prieglaudą, tačiau kadangi ten buvo šuniukų perteklius – jie turėjo būti užmigdyti. Labai džiaugiuosi, kad apie tai sužinoję gyvūnų prieglaudos „Lesė“ darbuotojai atvyko net iš Kauno ir pasiėmė šuniukus. O kas skaudžiausia, kad tokių istorijų teko matyti jau ne vieną“, - kalbės A. Mašanauskaitė.

Nuo scenos nenutolo

Agota sako, kad jos gyvenime darbas ir laisvalaikis susiję, mat mergina dirba mylimą darbą – organizuoja renginius bei užsiima atlikėjų prodiusavimu.

„Su muzika, atlikėjais ir renginiais dirbu kiek daugiau nei 9 metus. Kadangi pačiai teko dainuoti merginų grupėje – darbas man suprantamas ir tai teikia malonumą. Vėliau pradėjau dirbti ir su įvairiais televiziniais projektais, o dabar ir pačiai teks stoti prieš kameras“, - linksmai pasakojo A. Mašanauskaitė.

Didžiausias merginos hobis – maisto gaminimas: „Labai mėgstu gaminti ir sau, ir šeimynai, ir draugams. Net esu dalyvavusi šefų konkurse, kur pasirodžiau tikrai neprastai“.

Mergina teigia, kad darbas televizijoje jai nėra naujiena: „Esu dalyvavusi ne vienoje atrankoje ir laidose, todėl kameros man tikrai nekelia jokio nejaukumo, priešingai, labai laukiu tolimesnių filmavimų“.

Mergina sako, kad neigiamų komentarų savo atžvilgiu nebijanti, mat dainuodama merginų grupėje prie to priprato: „Buvau su tuo susidūrusi, tad man tai tikrai nėra naujiena. Aš žinau, ką darau, kokią žinutę noriu skleisti, o neigiamų reakcijų visada būna ir bus, to tikrai neišvengsi. Tiesiog reikia į tai nekreipti dėmesio“.

Naują projektą „Gyvūnų policija“ LNK žiūrovai galės išvysti jau netrukus
Išskirtinė fotogalerija: filmavimo aikštelėje aktoriai prakalbo turkiškai ir atvaizdavo tarybinius laikus
Išskirtinė fotogalerija: filmavimo aikštelėje aktoriai prakalbo turkiškai ir atvaizdavo tarybinius laikusSparčiai išpopuliarėjęs komiškas TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ į televizijos ekranus sugrįžo dar nuotaikingesnis ir kiekvieną kartą stebina netikėtais siužeto posūkiais. Trečiajame serialo sezone personažai nusikelia į savo jaunystę, kurioje kūrybinei komandai sumaniomis dekoracijomis teko atkurti artimųjų rytų atmosferą ir tarybinius laikus. Vykdančioji prodiuserė Arijanda Reinikytė pasakojo, kad atrasti tinkamas filmavimui vietas – itin sudėtingas uždavinys, o aktoriams net teko išmokti turkų kalba parašytą tekstą.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Pasak A. Reinikytės, arabiškos scenos reikalavo kruopštaus pasiruošimo. „Visuomet vyksta labai didelis pasiruošimas, vien jau surasti lokacijas visas, kad išlaikytume tą autentiškumą – sunku. Ypač su arabų linija – reikėjo rasti vietas, kurios net mūsų klimate būtų panašios, atspindėtų tą dvasią. Prie to buvo ilgai dirbta ir ieškota. Taip pat ieškoti kuo panašesni drabužiai, arabus vaidinantys aktoriai išpuošti įspūdingai, kostiumais ir aksesuarais rūpinosi stilistė“, – sakė A. Reinikytė.

Naujojo sezono aktoriams didžiausiu išbandymu tapo tai, kad tekstą teko išmokti sudėtinga turkų kalba. „Scenarijaus tekstas buvo verčiamas į turkų kalbą ir aktoriai turkiškai kalbėjo tiek, kiek jiems išėjo. Niekas neturėjo mokytojų – darėme paprasčiau, savo jėgomis išsivertėme, o aktoriai skaitė taip, kaip rašoma. Monika, kuri vaidino Prano mylimąją Ubaidą, turi draugą, kuris ją pamokė arabiškų sąskambių. Tai ji pati savo tekstą buvo išsivertusi ir šiek tiek žinojo specifiką – balso užkėlimus ir panašiai“, – pasakojo vykdančioji prodiuserė.

Tačiau arabiška serialo siužeto linija nebuvo vienintelis išbandymas serialo kūrybinei komandai. Norint atkurti Lietuvos tarybinius laikus, tinkamų vietų buvo ieškota mažose gyvenvietėse: „Visuose mažesniuose rajonuose vis dar yra panašių, tarybinius laikus primenančių patalpų. Tik pridedant tam tikrus akcentus jos pradeda atrodyti kaip senesniais laikais. Iš tiesų, pavažinėjus po Lietuvą, tuose mažuosiuose kaimeliuose, nesunkiai gali tokį dalyką atrasti. Taip ir radome parduotuvę, aktų salę, kurioje pakabinus butaforinį Lenino bareljefą, keletą plakatų, tikrai sugrįžti į tuos ne itin malonius tarybinius laikus. Tam, kad atkurtum kažkokią svetimą aplinką, tenka tikrai nemažai paplušėti – o kartais ir per naktį viskas būna paruošiama. Būna ir kitų sunkumų su filmavimais, pavyzdžiui, toje patalpoje, kur filmuojama daugiausiai arabų linijos, buvo labai karšta, filmavome per naktį ir buvo tikrai sunku“, – pridūrė A. Reinikytė.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto ir Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
Inga Valinskienė rengia nematytą futuristinį šou elektroninės muzikos stiliumi
Inga Valinskienė rengia nematytą futuristinį šou elektroninės muzikos stiliumiVienu įspūdingiausių ir neabejotinai pačiu inovatyviausiu metų šou vadinami jau šį spalį įvyksiantys „Tech Top 2017“ apdovanojimai pagaliau atskleidžia pirmąją žvaigždę, kuri šiam renginiui žada paruošti išskirtinį šou numerį – tai Inga Valinskienė. Dar šiais metais jubiliejinį „Žvaigždės“ turą užbaigusi Inga, šiame renginyje pasirodys taip, kaip jos niekas nematė per visus dvidešimt metų scenoje.

„Tech Top“ apdovanojimams visada siekiame sukurti originalius, niekur iki šiol nematytus pasirodymus. Ne išimtis ir Ingos šou – su iššūkiais Inga visada susitvarko puikiai, todėl tiek išskirtinis kostiumas futuristine tema, tiek visiškai unikalios aranžuotės dainų miksas atliekamas kartu su DJ Dave Nazza ir Vilniaus Bigbendu paliks žiūrovams neišdildomą įspūdį“, – apie atlikėjos pasirodymą sako trečius metus iš eilės šį renginį režisuojantis Šarūnas Kirdeikis.

Scenos deivė Inga Valinskienė sako, jog tokiai režisieriaus avantiūrai, geriausius savo hitus atlikti elektroninės muzikos stiliumi, pasiryžo su malonumu, atlikėjai pačiai įdomu, kaip jos muzika galėtų skambėti prie jos prisilietus Dave Nazza. „Gyvenimas tuo ir įdomus, kad darai tai, ko įsivaizdavai, kad galėtum daryti. Aš visada atvira naujovėms ir niekuomet nesakau, kad kategoriškai nenorėčiau, negalėčiau ar nepajėgčiau atlikti vieno ar kito sumanymo“, – sako Inga Valinskienė.

Praeitais metais penkiasdešimtmetį atšventusi atlikėja juokdamasi patikina, kad elektroninė muzika tikrai nėra jos mėgstamiausia ar labiausiai klausoma, tačiau, jei tokiu stiliumi aranžuoji gerą hitą – juk jis ir lieka... geru hitu! „Aš save pavadinčiau neutralia tokios muzikos atžvilgiu. Nemirštu dėl jos, tačiau ir nesakau, kad man ji nepriimtina. Jei gerai padaryta muzika ir gabalai įdomūs bei smagūs, tegul ji būna elektroninė ar dar kokia kitokia, vis tiek skambės puikiai“, – šypsodamasi sako žinoma moteris ir pripažįsta, jog ir jai pačiai įdomu išeiti iš savo komforto zonos ir dainas atlikti taip, kaip jų dar negirdėjo niekas.

Kai kurias Ingos Valinskienės futuristinio pasirodymo detales išduoda ir režisierius. „Pasirodyme su Inga planuojame išnaudoti ir pakėlimų technologijų naujienas – programuojamus keltuvus, kuriais be vargo galima kontroliuoti įvairių objektų skrydžio trajektoriją. Smagu Lietuvoje turėti ambicingų ir originalių sprendimų ieškančių žvaigždžių, nebijančių išeiti iš savo komforto zonos“, – sako Š. Kirdeikis, išduodamas ir tai, jog per šį pasirodymą atlikėja skraidys neįtikėtiname aukštyje.

Inga Valinskienė neslepia, kad turi aukščio baimę, tačiau, pasak jos, šis pasirodymas bus vertas ją įveikti. „Na, kaip čia pasakius, aukščio aš bijau, bet tikrai ne tiek, kad nesiryžčiau mėginti ar išbandyti tokių dalykų. Žinoma dar nežinau, kiek aukštai režisierius pasiruošęs mane iškelti, bet manau, kad iš baimės tikrai nenumirsiu“, – juokdamasi kalba atlikėja.

Kaip atrodys Ingos Valinskienės pasirodymas, kaip nuskambės atlikėjos hitai elektroninės muzikos stiliumi ir kokios technologijos nustebins jos pasirodyme – jau spalio 28 dieną, „Tech Top 2017“ apdovanojimuose Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3.
Po tragedijos V. Šapranauską „X Faktoriuje“ pakeitęs M. Mikutavičius: „Ateiti į jo vietą nebuvo lengva“
Po tragedijos V. Šapranauską „X Faktoriuje“ pakeitęs M. Mikutavičius: „Ateiti į jo vietą nebuvo lengva“Jau šį vakarą – speciali laida apie tai, kaip gimsta populiariausias muzikos projektas Lietuvoje „X Faktorius“. Šiemet startuoja jau penktas projekto sezonas ir profesionali „X Faktoriaus“ teisėjų komanda pradės naujų žvaigždžių paieškas. Tačiau pačių teisėjų paieškos projekto kūrėjams kartais būdavo nemenkas iššūkis.

Kaip prisimena „X Faktoriaus“ režisierius Mindaugas Meškauskas, atėjus antrajam sezonui kūrybinė komanda susidūrė su sunkumais. Įvyko tragedija ir projektas neteko aktoriaus Vytauto Šapranausko. Legendinės teatro, kino ir televizijos žvaigždės praradimas visai komandai buvo didelė tragedija.

„Mes netekome vieno teisėjo. Reikėjo galvoti, kas užims Šapro vietą. Tai buvo labai sudėtingas sprendimas. Šapras buvo toks galingas ir su tokia jėga, kad bet kuris kitas, atsisėdęs į jo vietą, būtų sutrintas Šapro šleifo“, – sunkią situaciją prisimena režisierius.
Kūrybinė komanda nusprendė, kad Anapilin iškeliavusio aktoriaus vietą užims Marijonas Mikutavičius. Dainininkas buvo pirmojo „X Faktoriaus“ sezono vedėjas, tad puikiai išmanė projekto specifiką.

„Žinoma, buvo šiek tiek baimės. Visi žinome, kokia kultinė asmenybė buvo Vytautas Šapranauskas. Ateiti į jo vietą nebuvo lengva. Žmonės dažnai inertiškai tikisi, kad pakeisti gerus galima tik gerais arba geresniais“, – jau šį vakarą 20 val. per TV3 kalbės M. Mikutavičius.

„Marijus yra mūsų scenos legenda. Nebuvo klausimų, ar jis gali būti teisėjo pozicijoje“, – įsitikinęs S. Urbonavičius-Samas.
„Aš sau pasakiau, kad negaliu pakeisti Vyto. Vadinasi, turiu būti savimi tiek, kiek man išeina“, – pasakos M. Mikutavičius.
„Tai sudėtingiausias šou televizijos pasaulyje. Ryškiausi projekto dalyviai iš karto keliauja į A lygį“, – įsitikinęs šou prodiuserius ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

Tūkstančiai nori tapti „X Faktoriaus“ dalimi, tačiau durys į finalines projekto transliacijas atsiveria tik talentingiausiems.
Specialios laidos „X Faktorius“. Kaip gimsta žvaigždės“ metu taip pat bus atskleista, kaip kuriamas šis projektas, įvardinta jo populiarumo paslaptis. Laidoje bus prisiminti ryškiausi dalyviai – tie, kurie nors ir nelaimėjo projekto, tačiau dabar užima svarbią vietą Lietuvos šou verslo pasaulyje. Savo sėkmės istorija dalinsis dviejų paskutinių sezonų nugalėtojos – Monika Pundziūtė-Monique ir Iglė Bernotaitytė.

Speciali laida „X Faktorius“. Kaip gimsta žvaigždės“ jau šį vakarą 20 val. per TV3
Tėvyste besidžiaugiantis aktorius Džiugas Siaurusaitis: „Laiko sau pačiam nelieka“
Tėvyste besidžiaugiantis aktorius Džiugas Siaurusaitis: „Laiko sau pačiam nelieka“Populiarus televizijos ir teatro aktorius Džiugas Siaurusaitis pastaruoju metu gyvena itin džiugiomis akimirkomis – kartu su žmona aktore Lina Rastokaite neseniai susilaukė sūnaus Herkaus. Tačiau net ir turėdamas malonių rūpesčių namuose, jis toliau filmuojasi jubiliejiniame – dešimtajame – TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone. Tiesa, tebevykstant serialo filmavimo darbams aktorius atskleidžia, kad laiko sau pačiam dažniausiai nebelieka.

Jau dešimtajame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone Dž. Siaurusaitis ir toliau kurs taurelės nevengiančio automechaniko Kostios vaidmenį. Aktorius tikina, kad per tiek laiko jo personažas išliko toks pats.

„Kostia visai nepasikeitė. Keičiasi jo istorija, aplinkybės, kuriose atsiduria, gyvenimo įvykiai, bet pats personažas lieka toks pats. Jis toks pats nuoširdus, toks pats žmogiškai naivus“, – sakė Dž. Siaurusaitis.

Ketvirtojo sezono pabaigoje prie serialo komandos prisijungęs aktorius tikina, kad dabar su kolegomis – aktoriais ir kūrybine grupe – yra geri draugai. Pasak Dž. Siaurusaičio, filmavimo aikštelėje, visai kaip ekrane, išties daug juokaujama. „Tarpusavio juokelių turime daug – kiekvieną kartą kažkas nutinka, jeigu sudėtumėme visus nepavykusius kadrus, tai išeitų dar vienas sezonas. Yra tokių, kur netyčia kas nors išeina, bet būna ir taip, kad tyčia bandai prajuokinti kolegas“, – pasakojo aktorius.

„Viena iš tradicijų, kuri nepasikeitė nuo laikų, kada aš atėjau į šį serialą, yra tokia, kad jei dublio metu suskamba kieno nors telefonas, kažkas pamiršta išsijungti garsą, tai tas visiems turi nupirkti butelį tekilos. Vieni būna daug prikaupę skolos, kitiems vienas kitas kartas pasitaiko, kelis kartus ir pačiam yra tekę pirkti. Gal mažai kam suprantamas dalykas, bet tas skambutis sugadina dublį, viską tenka kartoti iš naujo. Bet tokiu atveju nebūna pikta pakartoti dublį, nes apsimoka, visi apsidžiaugia“, – juokėsi Dž. Siaurusaitis.

Aktorius atskleidžia, kad naujajame „Moterys meluoja geriau“ sezone jo kuriamo personažo laukia permainos. Tačiau permainos Dž. Siaurusaičiui – ne tik ekrane. Neseniai trečią kartą tėvu tapęs vyras pasakoja, kad nors per darbus ir rūpesčius namuose laiko sau nelieka, šie rūpesčiai – malonūs.

„Dėl savęs šiuo metu nelabai turiu laiko. Tie namų rūpesčiai, vaiko rūpesčiai – jais labiau rūpinasi žmona. O aš, jei neturiu spektaklių ar filmavimų, kitų darbų – skubu namo, užsiimu buitiniais darbais. Dabar tiesiog nėra kada, gal vėliau ir turėsiu laiko sau. Bet tai nelabai slegia, tie mano rūpesčiai yra malonūs“, – su šypsena kalbėjo Dž. Siaurusaitis.

Dešimtasis kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas į televizijos ekranus sugrįžo ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos (akt. Inga Norkutė). Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo metu Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) gyvenime prasidės naujas etapas: ji išsiskirs su Kostia (akt. Dž. Siaurusaitis) ir užmegs romaną su... „alfonsu“.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau" komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!
Gerdos Žemaitės širdis užkariauta iš naujo
Gerdos Žemaitės širdis užkariauta iš naujo„Išsipildymo akcijos“ padėkos šventėje susirinkę praėjusių metų akcijos mažieji herojai ir jų tėveliai mėgavosi išskirtiniu dėmesiu. Šokių pamokėlę jiems vedė prieš mėnesį vaikelio susilaukusi Eglė Straleckaitė, o į žaidimus ir kūrybinius užsiėmimus kvietė TV3 laidų vedėja ir „Išsipildymo akcijos“ balsas Renata Šakalytė-Jakovleva bei „TV Pagalbos“ narė Gerda Žemaitė.

Susirinkusieji ne tik dalijosi patirtimi ir išgyvenimais, bet labiausiai už viską džiaugėsi neįtikėtinais stebuklais. Šventėje dalyvavusi TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Žemaitė negalėjo atsitraukti nuo praėjusių metų akcijos herojaus Milano. Berniukas akcijos aukų dėka dar pernai tik svajojo vaikščioti, o šiandien jau stojasi ir eina pats. Gerda juokėsi, kad ji su Milano mama vos spėjo paskui berniuką, kuris dabar labai judrus ir viską stengiasi daryti pats. „Taip nutiko, kad šventėje atsisėdau šalia Milano. Pakalbinau jį, tačiau iš pradžių jis nerodė jokio noro su manimi bendrauti. Tačiau aš buvau atkakli ir po kokio pusvalandžio jis jau tiesė man rankas ir ėjo kartu žaisti. Koks jis judrus! Jis jau ne tik vaikšto, bet jis bėga ir šokinėja! – Milano pasiekimais neatsistebėjo Gerda.

Viso renginio metu Gerda ne tik linksminosi kūrybiniuose nameliuose, bet ir nepaleido Milano iš rankų, nes berniuko meilumas ir nuoširdus žvilgsnis tiesiog užkariavo jos širdį. Gerda prisipažino, kad visada verkia žiūrėdama „Išsipildymo akcijos“ istorijas: „Tačiau labai stengiuosi bendraudama su vaikais negalvoti apie jų bėdas ir ligas. Reikia, kad šalia jų būtų kuo daugiau optimizmo, kad jie ir patys pamirštų savo ligą“, – kalbėjo Gerda.

Akimirkos iš „Išsipildymo akcijos“ padėko šventės:

Aktorės I. Norkutės žavesio paslaptis - gera nuotaika ir gražūs vyrai aplinkui
Aktorės I. Norkutės žavesio paslaptis - gera nuotaika ir gražūs vyrai aplinkuiKalbėtis su aktore Inga Norkute ir negirdėti jos skardaus juoko būtų keista. Jau 10 sezoną vieną pagrindinių vaidmenų seriale „Moterys meluoja geriau“ vaidinanti aktorė įsitikinusi, kad jos žavesio paslaptis yra tiesiog gera nuotaika „Ir gražūs vyrai aplinkui“, – valiūkiškai priduria Inga.

Kaip rašoma TV3 pranešime spaudai, jau trečiadienio vakarą laidoje „Gero vakaro šou“ kalbėdama su laidos vedėjais Justinu Jankevičiumi ir Mindaugu Stasiuliu Inga papasakos, jog save vadina serialo „Moterys meluoja geriau“ vėliava, nes vaidina jame nuo pat pirmosios serijos.

Jos personažas – Meda – kiekviename sezone turi vis kitą mylimąjį, todėl paklausta, kiek vyrų seriale jau pakeitė, Inga drąsiai sako – dešimt.

Tačiau „Gero vakaro šou“ publika čia suskubs paprieštarauti: „daugiau“ šūkteli kažkas iš žiūrovų, sukeldamas tiek laidos vedėjų, tiek aktorės juoką. „Lietuvos moterys pagal tave elgiasi pačios paskui“, – Ingos Norkutės nuotykiais seriale baisėjosi Mindaugas Stasiulis.

Sunku pasakyti, ar rimtai, ar juokais Inga kalba ir apie savo skyrybas su aktoriumi Aurimu Žviniu.

„Tai yra labai baisu“, – apie skyrybas sako aktorė ir netrukus viltingai kreipiasi į laidos vedėją – „o tu vedęs?“.

Kaip seksis Inga Norkutei įsitraukti į Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus pasiūlytą aktorinę improvizaciją? Ar atspės žymi aktorė, kokioje vietoje ji atsidūrė? Laidoje „Gero vakaro šou“ taip pat svečiuosis dainininkė, „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė, kuri atliks ne tik savo naujausią dainą, bet ir netikėtai lyrišką Marijaus Mikutavičiaus kūrinio „Trys milijonai“ versiją.

„Rimtuose pokalbiuose“ vaikai įvertins prabėgusią vasarą. Kokios vaikų nuomonės apie Lietuvos ir Turkijos orus? Ką jie mano apie Naglio Šulijos orų prognozes? Visi atsakymai laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą 20 val. per TV3.
LNK grupė transliuos 2020-ųjų Europos futbolo čempionatą
LNK grupė transliuos 2020-ųjų Europos futbolo čempionatąLNK įsigijo UEFA Euro 2020 TM transliavimo teises. LNK grupei priklausantys kanalai ir interneto televizija LNK GO 2020-ųjų vasarą parodys visas 51 Europos futbolo čempionato varžybas.

„Didžiuojamės, kad LNK nugalėjo kovoje dėl Europos futbolo čempionato rodymo teisų. Televizija jau transliavo dalį 2010-ųjų Pasaulio futbolo čempionato varžybų, mūsų eteryje jos sulaukė didelės sėkmės.

Visada renkamės tik pačius geriausius pasaulio sportinius reginius. Transliavome dviejų pastarųjų olimpiadų – Sočio ir Rio de Žaneiro - atidarymo ir uždarymo ceremonijas, o dabar savo žiūrovams parengėme ypatingą dovaną – sporto šakos numeris vienas Europos čempionatą. 2020-ųjų vasara tinklelis bus tikrai turiningas ir azartiškas“, - sako LNK programų direktorius Aivaras Prancūzevičius.

2020-ųjų birželį ir liepą Europos futbolo čempionatas simboliškai vyks trylikos šalių trylikoje miestų, švenčiant 60-ąsias čempionato metines.

Pusfinaliai ir finalai bus transliuojami iš Londono, ketvirtfinaliai – iš Miuncheno, Baku, Sankt Peterburgo ir Romos, kitos varžybos – iš Kopenhagos, Bukarešto, Amsterdamo, Dublino, Bilbao, Budapešto, Briuselio ir Glazgo.

Praėjusį mėnesį žiūrimiausia LNK kanalų grupė pranešė įsigijusi nacionalinės krepšinio lygos LKL transliavimo teises, grupei priklausantis kanalas BTV krepšinio varžybas pradeda transliuoti jau rugsėjo 19-ąją.
I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė dukrą ugdo ir nuotraukomis
I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė dukrą ugdo ir nuotraukomis„Paskutiniu metu Marija labai domisi nuotraukomis. Įrėmintomis, esančiomis mano ar tėčio išmaniajame telefone, sudėtomis į albumus. Kur buvusi, kur nebuvusi, vis prieina, susikaupusi tyrinėja tai, ką mato, pirštuku baksnoja į pažįstamus veidus, juokiasi atpažinusi. Ir būtinai nukreipia žvilgsnį į mane, ar aš taip pat žiūriu ten, kur ir ji“, – kasdieniais motinystės džiaugsmais dalijasi televizijos laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Žavi moteris neslepia visai neseniai sužinojusi, kad nuotraukų žiūrinėjimas – puiki priemonė ugdyti vaiko emocinį intelektą arba, paprasčiau tariant, tai labai padeda mokyti vaiką atpažinti ir suvokti savo jausmus. „Man patinka su Marija žaisti prasmingai, taip, kad mūsų žaidimais ji visuomet ko nors išmoktų. Tad kad ir kaip kartais juokingai tai nuskambėtų, bet ir mamos turi nuolat mokytis netgi žaisti“.

Kaip tvirtina psichologė, Paramos vaikams centro vadovė Aušra Kurienė, emocijos gali būti parodomos kitiems, išreiškiamos tinkamu arba netinkamu būdu. „Labai svarbu mums, tėvams, savo vaikus išmokyti emocijas reikšti tinkamai. O kad taip nutiktų, žmogui savo emocijas reikia gebėti atpažinti ir įvardinti. Ir tai daryti reikėtų į pagalbą pasitelkiant kasdienius dalykus, pavyzdžiui, nuotraukas, šeimos albumus. Juk jose mes įamžinti visokie: liūdni, linksmi, verkiantys, išsigandę, nustebę. Vaikui galima net įvardinti tai, ką jis mato nuotraukoje: „Štai čia tu buvai labai nuliūdęs, supykęs, nes mes tau nedavėme ledų ir nufotografavome tave tokį verkiantį“, arba „Štai čia tu taškeisi baloje, tau buvo labai smagu“. Jei vaikas nufotografuotas ką nors plėšantis, draskantis, piktas, tėvams puiki proga pasakyti, kaip jie dabar džiaugiasi, kad šis užaugo, yra didelis ir supykęs taip nebesielgia. Emocijų mokymosi per nuotraukas principas labai paprastas – mes įvardijame jausmą, priimame jį, pasakome, kad tai normalu, kad taip jaučiasi visi“, – pasakoja A. Kurienė.

Daugiau apie emocinio intelekto ugdymą ir kitokius kasdienybėje naudingus dalykus auginant vaikus galite sužinoti laidoje „Mamyčių klubas“ sekmadienį, rugsėjo 17 d., 8.30 val. per TV3.

„Mamyčių klubas“ – sekmadieniais 8.30 val. per TV3.
Aktorė I. Stasiulytė: „Man niekuomet nebuvo įdomūs princesių ir gražuolių vaidmenys“
Aktorė I. Stasiulytė: „Man niekuomet nebuvo įdomūs princesių ir gražuolių vaidmenys“Vieną populiariausių ir ryškiausių šalies aktorių Inetą Stasiulytę įsivaizduoti draminiame vaidmenyje – labai sunku. Pilnas teatro sales ir televizijos žiūrovus talentinga aktorė savo puikia vaidyba kaskart priverčia juoktis iki ašarų. Šį kartą ji nusifilmavo populiariame komiškame TV3 seriale „Bruto ir Neto 3“, kur atliko tiesmukiškos ir neprognozuojamos moters vaidmenį. I. Stasiulytė tikina, kad išraiškingus ir netipinius personažus kurti jai visada buvo žymiai įdomiau.

Šiandien, pirmadienį, televizijos žiūrovai savo numylėtinę aktorę I. Stasiulytę galės išvysti visiškai nauju amplua. Moteris sukūrė vaidmenį humoristiniame seriale „Bruto ir Neto 3“. Čia jai patikėtas itin tiesmukiškos moters – Olgos – vaidmuo.

„Ji yra absoliučiai neprognozuojama moteris, nežinia, ko iš jos galima laukti. Ji turi šimtus planų ir, aišku, visi jie susiję su ja ir yra egoistiški. Svarbiausia tai, kokia ji neprognozuojama – tai siaubingiausia ir juokingiausia tuo pačiu metu“, – sakė I. Stasiulytė.

Aktorė tikina – jos niekuomet nedomino tipiniai vaidmenys. „Man nuo pat mokyklos visų švenčių niekuomet nebuvo įdomūs princesių ir gražuolių vaidmenys. Visada stengdavausi padaryti taip, kad sukelčiau juoką. Man daug smagiau ir įdomiau kurti personažą, kuris yra labai ryškus ir išraiškingas. Tada mano fantazija geriau veikia, negu vaidinant princesę“, – šypsodamasi sakė aktorė.

Puikiai komedijos žanre besijaučianti aktorė tikina, kad draminį vaidmenį atlikti jai būtų sunkoka. „Jau nieko negaliu padaryti, kad žmonės patikėtų, jog aš normaliai šneku. Salė vis tiek juokiasi, ką aš bedaryčiau. Man turbūt sunkiau būtų vaidinti dramatinį vaidmenį ir reikėtų tai daryti kine, nes teatre tiesiog neįmanoma. Aišku, man viskas yra įdomu“, – kalbėjo I. Stasiulytė.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ I. Stasiulytės suvaidintos Olgos ekrane laukia ir vestuvės. „Manau, kad juokingiausi dalykai pavyksta tada, kai personažo tragedija yra labai stipri. Šis personažas yra labai prastoje finansinėje padėtyje ir jai yra labai blogai. Ji tiesiog bando išgyventi, jai pasitaiko toks šansas – ištekėti ir dar užsidirbti. Nieko juokingo tame nėra, bet kaip ji visa tai daro – čia prasideda juokai. Iš tiesų tai yra labai didelė tragedija, bet kai tą tragediją imu kaip žmogaus pagrindą, tada galiu verkti nuoširdžiomis ašaromis ir visi žiūrovai lūš iš juoko“, – šypsojosi I. Stasiulytė.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, kurias nusprendžia išbandyti Gaisrių kaime atidaręs restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas yra pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atlieka aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvoščiauskas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – I. Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
Per pirmosios „Legendinių legendų“ laidos filmavimą per plauką išvengta tragedijos
Per pirmosios „Legendinių legendų“ laidos filmavimą per plauką išvengta tragedijosJūratė ir Česlovas Norvaišos garsėja tuo, kad visuomet trykšta gera nuotaika ir energija. Gyvenimo prasmės ar laimės receptų jie toli neieško. Pasak Jūratės, svarbiausia gyvenime būti reikalingam. Ne tik vienas kitam, bet ir aplinkiniams. Išugdę ne vieną čempionų kartą, šokių treneriai turi daugybę patarimų, kaip sveikai ir linksmai žingsniuoti per gyvenimą.

Jūratės ir Česlovo patarimų ne tik išklausė, bet kai kuriuos ir savo kailiu išbandė naujos gyvenimo būdo laidos „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai. Svečiuodamiesi pas Norvaišas Vaigauskai ne tik skanavo Česlovo pagamintų patiekalų – čili sriubos ir troškinio, tačiau išbandė ir kieme augančių kiaulpienių žiedų skonį. Jūratė rekomendavo drąsiai valgyti kiaulpienes, dilgėles, garšvas, esą jos ne tik padėjo išgyventi į Sibirą ištremtiems lietuviams, bet yra labai naudingos ir reikalingos kasdienėje mityboje. Tiesa, Orestui kliuvo kiaulpienė su voru, bet sveikatos problemų laidos vedėjui pavyko išvengti.

Paprašyta išduoti savo laimingo gyvenimo receptą nuolat iš vienas kito pokštų besijuokianti pora atsakė linksmai: „Mes du prietrankos“. Jūratės teigimu, svarbiausia, kad gerai jiems, o dėl kitų nuomonės jaudintis neverta: „Šuo loja, o karavanas eina“, – reziumavo Jūratė.

Pokalbis su Jūrate ir Česlovu Norvaišomis laidoje „Legendinės legendos“ suksis ir apie jų pažintį, kuri užsimezgė pirmame kurse, kai abu pradėjo studijuoti mediciną: „Kiekvienais metais mus siųsdavo į kolūkį runkelių rauti. Visada miegodavome tvarte, visi kartu. Ir vieną vakarą Jūratė atsigulė šalia manęs. Iš dešinės. O iš kairės dar dvi“, – juokaudamas pasakojo Česlovas. O Jūratė pripažino, kad iš pradžių nesulaukė Česlovo dėmesio: „Jis į mane nežiūrėjo, aš pati paskui pradėjau gudriai atakuoti... Turiu nuojautą. O jis buvo labai išradingas, linksmas, komunikabilus, visais atžvilgiais talentingas žmogus“, – pasakojo Jūratė.

Žinoma, Vaigauskai nebūtų Vaigauskai, jei neišprovokuotų savo pašnekovų papasakoti intymiausių gyvenimo detalių. Kone pačioje susitikimo pradžioje kalba iškart pakrypo apie Džildos krūtinę, į kurią Orestas investavo 11 tūkstančių eurų. „Aš taip norėčiau...“, – pavydžiai žiūrėdama į Džildos biustą atsiduso Jūratė Norvaišienė. Džilda tuoj pat pasiūlė duoti savo plastikos chirurgo kontaktą, o Česlovas prisiminė: „Jūratė irgi į mane investavo ten apačioje...“ Intymios užuominos, akių mirktelėjimai ir flirtas ne juokais supykdė laidos vedėjus.

Ką turėjo galvoje Česlovas Norvaiša? Kokias dar paslaptis apie ėjimą į kairę, pavydą išduos laidos svečiai? Kaip sekėsi Vaigauskams sužavėti šokių trenerius savo talentu? Kodėl Vaigauskai pasiklydo ir kaip buvo vos išvengta tragedijos? Visi atsakymai nuotaikingoje, intriguojančioje ir tikrų Lietuvos legendų gyvenimo paslaptis atskleidžiančioje laidoje „Legendinės legendos“ jau šiandien 20 val. tik per TV3.

„Legendinės legendos“ – pirmadieniais 20 val. per TV3!
Į eterį sugrįžtančios laidos kūrėja V. Skaisgirė: „Lietuvoje tikrų žvaigždžių nedaug, visi kiti, taip pat ir aš, tik atpažįstami žmonės“
Į eterį sugrįžtančios laidos kūrėja V. Skaisgirė: „Lietuvoje tikrų žvaigždžių nedaug, visi kiti, taip pat ir aš, tik atpažįstami žmonės“Atvirų ir nuoširdžių pokalbių išsiilgę televizijos žiūrovai naujajame TV3 sezone netrukus ir vėl išvys didelio susidomėjimo sulaukusią gyvenimo būdo laidą „Raudonas kilimas“. Laidos vedėja ir kūrėja Vaida Skaisgirė tikina, kad naujajame sezone netrūks jautrių ir išskirtinių gyvenimo istorijų su tikromis žvaigždėmis. „Tikrų žvaigždžių Lietuvoje nėra daug“, – sako V. Skaisgirė ir patikina, kad laidoje bus ir juoko, ir ašarų.

Praėjusį sezoną gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ žiūrovams dovanojo ne vieną įsimintiną akimirką – atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų atviras išpažintis. Laidos vedėjos ir kūrėjos V. Skaisgirės teigimu, laukia dar labiau intriguojantis sezonas.

„Pirmajame sezone, ypač jo pradžioje, iš laidos herojų pasitikėjimo savo komanda prašiau avansu – laida nauja, šviežia, nuomonė apie ją tik formavosi, todėl natūralu, dažnam herojui reikėjo pagalvoti, ar sutinka atverti ne tik savo namų duris, bet ir širdį, kai laida dar buvo mažai kam žinoma“, – sakė moteris.

„Ruoštis antrajam sezonui – jau gerokai lengviau. Tiek televizijos žiūrovai, tiek pašnekovai jau žino, kad „Raudonu kilimu“ pasitikėti galima. Montaže neiškraipome herojų pasisakymų, nekovojame dėl dėmesio rėksmingais ir skandalingais anonsais – anonsuojame tai, ką iš tiesų rodysime, o ne pagražiname, siekdami pritraukti daugiau žiūrovų“, – tikino V. Skaisgirė.

Vedėja atskleidžia, kad artėjantis sezonas – dar spalvingesnis: „Man, kaip laidos kūrėjai, labai džiugu, kad pirmajame sezone pavyko sukurti gerą vardą laidai ir pasitikėjimą ja, kad rodėme tikras, nuoširdžias, labai atviras ir jaudinančias istorijas. Dabar, kai pasitikėjimo avansu prašyti jau nebereikia, žiūrovų laukia dar daugiau įvairiausių ryškių asmenybių gyvenimo istorijų – įkvepiančių, dramatiškų, džiaugsmingų, skaudžių...“

V. Skaisgirė pasakoja, kad sunkiausia kuriant gyvenimo būdo laidas yra atrasti dėmesio vertus pasakojimus. „Surasti istorijas, vertas eterio – tikrai sudėtinga užduotis. Mūsų Lietuva – maža šalis, tikrai nedaugelio žinomų, žiniasklaidoje matomų žmonių gyvenimai yra tokie įdomūs ir spalvingi, kaip atrodo socialiniuose tinkluose arba galerijose iš renginių. Tikrai nedaug jų iš tiesų kažką padarė, patyrė, nuveikė, kad būtų verta apie juos pasakoti plačiajai auditorijai“, – kalbėjo V. Skaisgirė.

„Anglų kalboje yra toks puikus pasakymas – „famous for nothing“. Jis čia labai tinkamas, kalbant apie tas tariamas mūsų žvaigždes. Nieko nekritikuoju ir nesmerkiu, neturiu tam teisės, nes kiekvienas turime savo kelią, tačiau tokių asmenybių mano laidoje nebuvo ir nebus, nes norisi rodyti ir pasakoti apie tuos, kurių dėka gali susimąstyti, pasijausti įkvėptas ar patirti kokią kitą jaudinančią emociją. Ną, o kokią gi emociją gali sukelti kokios nors buvusios „Olialia“ pupytės pasakojimas apie rankines ir šuniukus? Tikrai ne pačias tauriausias. Greičiau prigimtinį, nevalingą norą pasijuokti iš žmogaus. Kadangi manau, kad tarp patyčių ir kritikos riba yra plona, geriau tokių pupyčių laidoje nerodysiu ir žmonių neprovokuosiu“,– šypsojosi V. Skaisgirė.

Moters manymu, Lietuvoje tikrųjų žvaigždžių yra labai mažai. „Jeigu atvirai, ta žinomumo sąvoka, epitetai „žvaigždė“, „garsenybė“ man kiek juokingi ir įvairiuose portaluose jie skamba sarkastiškai. Tikrų žvaigždžių Lietuvoje nėra daug ir mes visi tą puikiai suprantame, tačiau ir tuos tikruosius šviesulius taip vadinti jau dažnai nemalonu, nes skamba taip nuvalkiotai. Džordana Butkutė, Marijonas Mikutavičius, Gytis Paškevičius, jaunosios kartos talentai, tokie kaip „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė, aktorius Marius Repšys, Justinas Jankevičius ir dar kokie 20 žmonių visoje Lietuvoje – jie yra tikros žvaigždės, dideli talentai, o visi kiti, taip pat ir aš, esame tik atpažįstami žmonės, kurie dėl įvairių priežasčių atsidūrė tame pačiame kontekste.

Tik skiriasi tos visos žinomų, bet kaip ir nieko svarbaus nesukuriančių žmonių masės užmojai ir poreikiai. Vieniems užtenka to, kad jie matomi, atpažįstami, kalbinami toli gražu ne pačiomis intelektualiausiomis temomis, kitiems norisi daugiau – kurti, tobulėti, augti. Esu iš pastarųjų, o etapas, kai norisi matyti savo nuotrauką visuose renginiuose, į kuriuos esi kviečiamas, jau seniai praėjo“, – pasakoja V. Skaisgirė.

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

„Raudonas kilimas“ – jau greitai per TV3!
Tarp „TV Pagalbos“ naujokų – ir motociklu lakstantis santechnikas
Tarp „TV Pagalbos“ naujokų – ir motociklu lakstantis santechnikasNaujame kultinės laidos „TV Pagalba“ sezone netrūksta naujovių. Prie gausios ir jau žiūrovų pamiltos kūrybinės komandos prisijungė net du nauji nariai – tai gyvūnų gelbėtojas Paulius ir santechnikas Artūras Labakojis. Iš Rokiškio rajono kilęs vyras padės visos Lietuvos žmonėms ištaisyti ne tik buitines, bet ir santykių problemas. Kaip pats sako, žmonės net neįsivaizduoja, kaip dažnai mažos problemos, susijusios su technika, sukelia didžiulius šeimos konfliktus.

„Sulaukęs pasiūlymo pabandyti jėgas laidoje iš pat pradžių suabejojau, ar sugebėsiu. Pabandėme, nufilmavome kelis siužetus, o rezultatas patiko tiek prodiuseriams, tiek man“, - apie pradžią pasakoja naujasis „TV Pagalbos“ narys. Visgi laidos turinys Artūrui buvo nesvetimas ir anksčiau, nes netikėtos žmonių situacijos laidoje jį labai domino.

„TV Pagalboje“ mano funkcija bus padėti išspręsti buitines problemas, gedimus. Padėsiu visais klausimais, kad ir įjungti skalbimo mašiną ar sutaisyti dušą“, - sako vyras.

Vis dėlto iš savo darbo patirties Artūras yra išmokęs, kad net ir maži nesklandumai namuose gali sukelti didžiulį karą. Šeimos nariai susipyksta net ir dėl sugedusio šaldytuvo, tad Artūras yra pasiruošęs ne tik sutaisyti problemą, bet ir išspręsti kilusius gyvenimiškus klausimus, sutaikyti poras.

„Būna, kad vyras su žmona nesutaria, kaip reiktų įrengti vonią. Jie susipyksta, sako, kad daugiau išvis nieko nebedarys. Tokiu atveju aš padedu žmonėms nusiraminti, patariu, kokį sprendimą geriau priimti ir sutaikau poras. Yra buvę atvejų, kai atvykęs pas žmogų sutaisyti gedimo išgirsti ir prašymą pasikalbėti“, - pasakoja Artūras. Būtent todėl jis jau dabar siūlo kreiptis „TV Pagalbos“ kontaktiniu numeriu ir kilus problemai tikrai nedvejoti.

„Per darbo praktiką supratau, kad mano tiesioginis darbas yra ir išklausyti, patarti, suteikti žmogui galimybę išsikalbėti. Manau, kad esu tikrai neblogas klausytojas ir kalbėtojas, todėl neturėtų būti sunku“, - šypsosi Artūras.

Ir nors anksčiau vyras nėra dirbęs televiziniuose projektuose, patirties kalbant seminaruose jam netrūksta. Vis dėlto santechniko negąsdina nei darbas prieš kameras, nei dramatiškos situacijos, kurių „TV Pagalboje“ dažnai netrūksta.

„Apie dramatiškiausias situacijas stengiuosi negalvoti, bet jei ir pasitaikys barnių, viską suvaldysime. Bus sunkiau, jei žiūrovai nemokės tiksliai paaiškinti, su kokia problema susidūrė. Tad nuvykus į vietą gali kilti keblumų, nes tiesiog neturėsiu galimybių žmogui pagelbėti. Visgi tikiuosi, kad daug neišsprendžiamų techninių kliūčių nepasitaikys“, - šypsosi vyras.

Artūras džiaugiasi, kad didžiulio palaikymo sulaukė iš savo naujųjų kolegų, kurie davė vertingų patarimų, visapusiškai skatino. Daug gražių žodžių vyras išgirdo ir iš savo šeimos – jau suaugusio sūnaus ir širdies draugės.

Naujasis „TV Pagalbos“ narys santechniku dirbti pradėjo jaunystėje. Tuo metu Artūras atvyko gyventi į Vilnių, pradėjo dirbti statybose, o vėliau susidomėjo būtent su santechnika susijusiais darbais. Tad vyras net neabejojo, kokią profesiją rinksis ir baigė statybos inžinerijos mokslus.

„Šiame darbe reikia modeliuoti, skaičiuoti, kurti brėžinius ir visą laiką numatyti kelis žingsnius į priekį. Tai mane labai žavi ir patinka, nes esu „krapštukas“, - šypsosi Artūras.

Visgi santechniko gyvenime svarbią vietą užima ir jo didžiulė aistra – motociklai. Nuo pat jaunystės, kai 16-os metų išsilaikė teises, Artūras nepaleidžia iš rankų „enduro“ tipo motociklo, kuris skirtas važinėtis pakelėse.

Su šia išskirtine transporto priemone vyras yra net kelis kartus apvažiavęs Lietuvos sieną, tačiau pripažįsta, kad labai lengvai galėtų važiuoti ir su traktoriumi, nes Artūras turi visų rūšių teises.
Naujas LNK sezonas – su naujais ir mylimais veidais, populiariomis ir naujomis laidomis
Naujas LNK sezonas – su naujais ir mylimais veidais, populiariomis ir naujomis laidomisLNK televizija naująjį sezoną šiandien pasitinka su šūkiu „Yra ką žiūrėti“. Naująjį sezoną žiūrovų laukia ne tik naujos laidos, nauji šou, nauji serialai, bet ir nauji veidai. Ieva Stasiulevičiūtė, Anžela Adamovič, Nijolė Pareigytė – Rukaitienė, Agnė Grudytė, Džordana Butkutė, Leonas Somovas, Tadas Juodsnukis, Tadas Rimgaila ir kiti žinomi žmonės jungiasi prie LNK laidų vedėjų šeimos.

Žinomi aktoriai Miglė Polikevičiūtė, Tomas Erbrėderis, Anicetas Gendvilas, Gabija Jaraminaitė, Giedrius Arbačiauskas, Agnė Grudytė jau pirmadienio vakarą pasirodys vienoje didžiausių sezono naujienų – seriale „Meilė gydo“, kuris bus rodomas nuo pirmadienio iki trečiadienio geriausiu laiku. Kompanija „TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus. Pagrindiniai serialo herojai – medikai ir kiti ligoninės darbuotojai bei jų artimieji, kasdien kovojantys ne tik su mirtimi, bet ir su savo pačių problemomis, praeitimi, dėl savo meilės. Naujoji draminį serialą „Meilė gydo“ režisuoja Robertas Razma.

Antradieniais – dar viena LNK premjera, slaptos kameros šou „Čia tai geras!”. Čia garsenybės vienai dienai taps paprastais darbininkais ir krės pokštus savo gerbėjams apsimesdami savo pačių... antrininkais. Juokingumo ir iki absurdo ribos situaciją privesti padės slapta viską stebintis ir garsenybei į ausį patarinėjantis laidos vedėjas Jonas Nainys.

Trečiadieniais startuoja dar viena naujiena – muzikinis žaidimas „Pagauk dainą“. Azartiškajam žaidimui diriguos ir save pirmą kartą laidos vedėjo amplua išbandys žavingasis atlikėjas Tadas Juodsnukis. Kiekvienoje laidoje dėl pergalės varžysis dvi komandos po du dalyvius, o joms vadovaus dvi talentingos ir be galo kovingos dainininkės – Anžela Adamovič ir Nijolė Pareigytė – Rukaitienė. „Pagauk dainą“ kaskart džiugins ir svečių pasirodymais, o studijoje apsilankę atlikėjai padės užduoti klausimus ir laidos dalyviams. Laidoje paaiškės ne tik tai, kiek vienas apie kitą žino pačios garsenybės – čia sužinosime, ar tikrai garsiausi Lietuvos atlikėjai gali sudainuoti žinomiausius lietuviškus hitus geriau, nei būrys vaikų; ar jie gali improvizuoti scenoje, ir ar nepatirtų gėdos, atsidūrę karaokėje. „Pagauk dainą“ – tai nuotaikingas žaidimas, kuris privers iš naujo išgirsti visų puikiai žinomas ir mylimas dainas!

Naujame interviu projekte „Kitu kampu“ su Indre Stonkuviene žiūrovai žinomus žmones matys dar neregėtu kampu. Pirmojoje rubrikoje bus kalbinamos legendinės asmenybės, kurios garsios jau ne vieną dešimtmetį. Interviu metu karikatūristas pieš jo gyvenimo istoriją, kurią laidos pabaigoje bus įteikta pašnekovui. Antroji rubrika – interaktyvi ir itin dinamiška. Įžymybei siūloma avantiūra – atsakyti į 50 netikėtų klausimų. Trečiojoje rubrikoje laukia atvirti ir tikri moteriški pašnekesiai. Laidos vedėja žinomą moterį pasikviečia šiltam pokalbiui apie karjerą, šeimą, meilę, pinigus, išvaizdą ir rūpesčius, su kuriais susiduria kiekviena.

Sekmadieniais žiūrovų širdis drebins pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“. Į keturias mokytojų kėdes šiais metais sėdasi muzikinio pasaulio autoritetai: scenos karalienės titulą užsitarnavusi Džordana Butkutė, prodiuseris bei elektroninės muzikos kūrėjas Leonas Somovas, viena romantiškiausių ir artistiškiausių atlikėjų Lietuvoje Inga Jankauskaitė bei projekto senbuvis, jau ketvirtą kartą dalyviams kelią į šlovę bandysiantis nutiesti Donatas Motvydas. Keturi legendiniai etapai į šlovę – aklosios perklausos, nokautai, dvikovos ir finalinės kovos parodys, kuris iš 60 atrinktų įspūdingiausių balsų pelnys šių metų „Lietuvos balso“ titulą. Vedėjas – Rolandas Mackevičius.

Ilgus metus LNK eteryje karaliaujančios laidos taip pat atsinaujina. „Teleloto” laida papildė savo vedėjų gretas Ievos Stasiulevičiūtės ir Tado Rimgailos pora.

Tradiciškai LNK grupės laidų vedėjai nusifilmavimo naująjį TV sezoną pristatančiame klipe, kurio filmavimo akimirkas įamžino fotografas Nerijus Paluckas. Nuotraukos - https://we.tl/X5EzuJquVF
Asta Stašaitytė apie prabėgusią vasarą: „Atostogavau šešis kartus“
Asta Stašaitytė apie prabėgusią vasarą: „Atostogavau šešis kartus“Populiarios LNK laidos „Yra, kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė – Masalskienė sako, kad per visą televizijos sezoną tiek ji, tiek visa kūrybinė grupė pavargsta ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, todėl vasara – puikus metas pailsėti ir pasisemti naujų idėjų ateities darbams.

„Ši vasarą buvo tobula. Kartais net juokauju, kad per tris mėnesius atostogavau šešis kartus. Norėjau daugiau laiko praleisti su vaikais, artimiausiais žmonėmis. Žinoma, nepamirštant ir aktyvių pramogų, knygos ir tiesiog buvimo su savimi“, - sako A. Stašaitytė – Masalskienė.

Žinoma moteris teigia, kad į darbus grįžo pakilios nuotaikos bei kupina jėgų. A. Stašaitytė – Masalskienė sako, kad nekantraujanti, kuomet vėl galės susitikti su savo kolegomis: „Nors atostogos yra labai geras laikas, tačiau į darbus grįžti taip pat norisi. Didelis džiaugsmas sutikti savo kūrybinę grupę, susikaupti, į kasdienybę grąžinti discipliną, adrenaliną ir kuo greičiau pradėti filmuotis“.

A.Stašaitytė – Masalskienė teigia, kad laisvalaikiu nevengia aktyvių pramogų: „Su vaikais mėgstame aktyvias atostogas. Šiais metais jos buvo ypač aktyvios – skrydžiai oro balionu, vandens sporto malonumai bei, kas mane labai sužavėjo – keliolika kartų mėgavausi vandens parašiutais“.

„Taip pat su drauge buvome sveikatingumo ir dietos stovykloje, kur gali pabūti su savimi, savo mintimis. Tikrai nepakartojama patirtis“, - sakė A. Stašaitytė – Masalskienė.

TV laidų vedėja teigia, kad ji jau ne vienerius metus nebuvo atostogavusi Vilniuje, bet šią vasarą tam ryžosi bei sako, kad ją maloniai nustebino Vilniaus grožis ir kultūrinis gyvenimas: „Galiu pripažinti, kad paskutinius kelerius metus vasaros laikotarpiu retai kada buvau Vilniuje, bet šią vasarą viskas buvo kitaip. Tikrai esu sužavėta, kiek daug Vilniuje vyksta įvairių renginių, koncertų, kokie žingeidūs ir laimingi žmonės pramogauja senamiestyje“.

Laidos „Yra, kaip yra“ vedėja atostogų dalį praleido ir gimtojoje Žemaitijoje: „Niekuomet nepraleidžiu progos bent kelias dienas vasarą pabūti pas tėvus Klaipėdoje ir savaitėlę - pas draugus vienkiemyje, kur ganau aveles ir mėgaujuosi tyla“.

„Ir žinoma, kokios atostogos be poilsio su knyga pajūryje. Tad aš tokias tikrai turėjau“, - sakė A. Stašaitytė – Masalskienė.

Naujasis laidos „Yra, kaip yra“ sezonas startuoja jau rytoj, antradienį, rugsėjo 5 dieną.
Paaiškėjo „2 Barai“ nugalėtojas: dabar savo rankose laikau svarbią atsakomybę
Paaiškėjo „2 Barai“ nugalėtojas: dabar savo rankose laikau svarbią atsakomybęDaugiau nei du mėnesius trukęs ir didelio žiūrovų dėmesio vėl susilaukęs populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ pasiekė finišo tiesiąją, rašoma pranešime spaudai.

Šiandien, šeštadienį, paaiškėjo, kuris iš dalyvių nusipelnė nugalėtojo vardo ir kuriam į finalą patekusiam barmenui atiteko pagrindinis šou prizas – žvaigždės kontraktas su TV3 televizija. Suskaičiavus žiūrovų balsus tapo aišku, kad projektą laimėjo Kristupas.

Kiek neįprastu laiku – šeštadienio vakarą – televizijos žiūrovai išvydo jau paskutinę ir pačią lemtingiausią realybės šou „2 Barai“ karštųjų kėdžių kovą, kurios prizas – ne tik nugalėtojo titulas, bet ir suteikiamas šansas tapti ryškiausia žvaigžde.

Šią vasarą finale tarpusavyje varžėsi du vienas už kitą stipresni varžovai – žiūrovų numylėtinė ir jau ne vieną išlikimo kovą laimėjusi Meda bei kol kas savo jėgų ant karštosios kėdės neišbandęs, tačiau ne ką mažiau palaikymo sulaukęs Kristupas.

„Visuomet save mačiau kaip viešą žmogų, kaip televizijos žvaigždę. Anksčiau siejau gyvenimą su dainavimu, bet labai noriu išbandyti ir vedėjos poziciją. Labiausiai norėčiau vesti laidą su tavimi“, - vedėjui Justinui Jankevičiui šypsodamasi sakė „2 Barai“ finalistė Meda.

Paskutinio tiesioginio eterio metu „2 barai“ žiūrovai patyrė gausybę nepamirštamų akimirkų. Jiems koncertavo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė, Katažina Zvonkuvienė ir šou numylėtinė Gabija.

Finalo metu buvo ne tik prisimintos pačios įsimintiniausios šio sezono akimirkos, bet ir įvairiose nominacijose apdovanoti projekto dalyviai. Martin apdovanotas kaip „2 Barai“ auka, Gabija ir Žygis – pora, kaip įvykdęs geriausią misiją apdovanotas J. Jankevičius, gražiausią bikinį demonstruojančiu pripažintas Juozas, o „2 Barai“ „veršiuku“ tapo Kristupas.

Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad daugiau palaikymo šįkart sulaukė linksmuolis Kristupas, todėl jis buvo paskelbtas nugalėtoju. Jam atitenka pagrindinis šou prizas – žvaigždės kontraktas su TV3 televizija.

„Jaučiuosi pasakiškai, tiesiog tobulai. Tikrai eidamas į atrankas negalvojau, kad išeisiu kaip laimėtojas. Dabar savo rankose laikau svarbią atsakomybę ir tikiuosi, kad ją išeis išnaudoti taip, kaip aš noriu ir visi manimi didžiuosis“, - džiaugdamasis pergale sakė Kristupas.
Ketvirtasis „Auksinio proto“ sezonas startuoja galingai – laimėtojas aplankys septynis naujuosius pasaulio stebuklus
Ketvirtasis „Auksinio proto“ sezonas startuoja galingai – laimėtojas aplankys septynis naujuosius pasaulio stebuklus„Laukia fantastiškas sezonas. Jei pirmieji sezonai buvo nerealūs, tai ketvirtasis bus maždaug toks, kaip visus tris kartu sudėjus. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuo džiaugiamės, kad su Andriumi Tapinu sukūrėme tobulą žaidimą, tad net nėra kaip jo tobulinti“, ̶ sako populiariausio visų laikų LRT televizijos intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ vedėjas ir prodiuseris Arūnas Valinskas.

Didžioji naujiena – pagrindinis prizas, laukiantis geriausio iš geriausių šio sezono žaidėjo. Laidos vedėjai išsprendė galvosūkį ir šįkart kelionės maršrutą parinko iš anksto. Pirmojo sezono nugalėtojas keliavo aplink pasaulį, antrojo čempionas aplankė septynias Europos valstybes, o geriausioji trečiojo sezono žaidėja aplankė savo svajonių šalį Ispaniją.

Kaip rašoma LRT pranešime spaudai, naujasis „Auksinio proto“ čempionas, kuris paaiškės pavasarį, keliaus ir savo akimis pamatys septynis naujuosius pasaulio stebuklus: Didžiąją kinų sieną, Tadžmahalą Indijoje, Koliziejų Italijoje, Petros miestą Jordanijoje, Kristaus statulą Brazilijoje, inkų miestą Maču Pikču Peru ir didžiąją majų piramidę Meksikoje.

„Keturi žemynai ir septyni stebuklai. Reikia tik vieno dalyko – pačiam tą stebuklą susikurti ir tapti mūsų ketvirtojo sezono nugalėtoju“, ̶ kuo baigsis sezono intriga, laukia abu žaidimo vedėjai.

Jau pirmasis naujojo sezono žaidimas, kurį LRT žiūrovai išvys šįvakar įprastu metu, 21.30 val., žada nemažai intrigos. Laukia tikras intelektinių viktorinų čempionų vakaras. Žinias ir sėkmę dar kartą išbandys trys „Auksinio proto“ ir kiekvieną darbo dieną LRT transliuojamo žaidimo „Kas ir kodėl?“ sezonų nugalėtojai.
Indrė Stonkuvienė tapo naujos LNK gyvenimo būdo laidos vedėja
Indrė Stonkuvienė tapo naujos LNK gyvenimo būdo laidos vedėjaJau rugsėjo 4-ąją LNK pradeda naują televizijos sezoną su šūkiu „Yra ką žiūrėti“. Be naujo serialo „Meilė gydo“, muzikinio šou „Pagauk dainą“, slaptos kameros laidos „Čia tai geras“, penktojo „Lietuvos balso“ sezono, žiūrovai išvys ir gyvenimo būdo žurnalo „Kitu kampu“ premjerą.

Televizijos žiūrovams bei socialinių tinklų vartotojams jau puikiai žinoma aktyvistė, aktorė, humoristė Indrė Stonkuvienė naujame LNK sezone neria į avantiūrą. Charizmatiška moteris taps naujo gyvenimo būdo žurnalo „Kitu kampu” vedėja.

Laidos vedėja tapusi I. Stonkuvienė neslėpė džiaugsmo. „Tai mano 10-ties metų darbo rezultatas ir įvertinimas. Vesti gyvenimo būdo laidą buvo mano sena svajonė”, - pasakojo garsi aktorė.

Šiame projekte laidos vedėja taps ir žurnaliste. Būtent I. Stonkuvienė kalbins žinomus žmones. „Dažniausiai gyvenimo būdo laidos turi užkadrinius balsus bei už kadro dirbančius žurnalistus, kurie kalbina žmones. Šį kartą visus vaidmenis perimsiu aš. Tikiu, kad toks formatas sukurs nuoširdesnį, gyvesnį ir jaukesnį pokalbį”, - kalbėjo laidos vedėja.

Laidos pavadinime užkoduota pagrindinė projekto idėja. Pripažinkime, kiekviena asmenybė turi daug skirtingų pusių. Net ir visiems puikiai žinomi ir garsūs žmonės turi savų paslapčių, nei karto garsiai neaptartų skaudžių išgyvenimų ar įvykių, kurie padėjo žengti į priekį. Naujame gyvenimo būdo žurnale, žiūrovai išvys žinomus žmones dar neregėtu kampu: pradedant nuo to, kaip susiformavo jų asmenybės ir baigiant kuo jie gyvena šiandien, o taip pat žiūrovai turės galimybę pažvelgti į žinomų žmonių aplinką, jų namus ir pažvelgti kaip atrodo eilinė garsenybės diena.

„Visi pašnekovai yra šiek tiek pažįstami. Iššūkis kalbinant artimus žmones yra atrasti naujų kampų, negirdėtų istorijų. Kažką įdomaus ne tik žiūrovams, bet ir man pačiai”, - sakė I. Stonkuvienė.

Laidos vedėją televizijos žiūrovai taip pat galės išvysti kitu kampu. Paprastai hiperaktyvi ir visada linksma I. Stonkuvienė gali būti ir jautri bei labai rimta. Kiekvienoje rubrikoje Indrė parodys vis kitą savo pusę.

Kiekvienoje laidoje pasirodys net trys skirtingi žymūs Lietuvos žmonės. Anot I. Stonkuvienės, žiūrovai galės išvysti pačius įvairiausius pašnekovus, kurie apie save išdrįs papasakoti dar negirdėtų istorijų.

Pirmojoje rubrikoje „Gyvenimo eskizas” dalyvaus legendinės asmenybės, kurios garsios jau ne vieną dešimtmetį. Su legendomis I. Stonkuvienė susės pokalbiui apie jų praeitį, išgyventus sunkumus, kurie padėjo atsidurti čia ir dabar. Jaukų pokalbį iliustruos šalia sėdintis dailininkas Rimas Pocius.

Kitoje rubrikoje „Kitu kampu” garsiam žmogui bus pasiūlyta avantiūra – atsakyti į 50 netikėtų klausimų, kurie rūpi jo fanams. Veiksmas vyks garsaus žmogaus aplinkoje: besiruošiant į darbą, vykstant į koncertą, atostogaujant pajūryje.

Trečiojoje rubrikoje „Moterų pasaulyje” laukia atvirti ir tikri moteriški pašnekesiai. Laidos vedėja žymią moterį pasikvies pokalbiui ant sofos apie karjerą, šeimą, meilę ir rūpesčius, su kuriais susiduria kiekviena moteris.

Visa tai išvysite laidoje „Kitu kampu” su Indre Stonkuviene per LNK jau visai netrukus.
Tarp LNK filmų premjerų – ir milijonus žiūrovų sujaudinusi tikra pasimetusio indų berniuko istorija juostoje „Liūtas“
Tarp LNK filmų premjerų – ir milijonus žiūrovų sujaudinusi tikra pasimetusio indų berniuko istorija juostoje „Liūtas“Pasirašiusi sutartis su didžiausiomis pasaulio filmų kompanijomis „Warner Bros”, „Paramount Pictures” ir „Sony“, naująjį sezoną LNK pasitinka su geriausiais pastarųjų metų filmais, ką tik parodytais didžiuosiuose kino ekranuose.

Naujojo sezono žvaigždė – ką tik kino teatruose rodyta, milijonus žiūrovų sukrėtusi, tikrais faktais paremta juosta „Liūtas“, susukta pagal tarptautinį biografinį bestselerį „Ilgas kelias namo“. Įspūdingas filmas buvo nominuotas net šešiems „Oskarams“, jame vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ žvaigždė Devas Patelis ir „Oskaro“ laureatė Nicole Kidman. Ašaras spaudžianti istorija prasideda, kai penkiametis indų berniukas Saroo žaisdamas traukinyje užmiega ir atsibudęs supranta, kad miegantį jį traukinys nuklaidino tūkstančius kilometrų tolyn į Indijos gilumą, negrįžtamai toli nuo namų ir šeimos. Atsidūręs pas įtėvius Australijoje ir subrendęs, vyras ryžtasi surasti savo tėvus, dieną naktį „Google Earth“ programa studijuodamas kiekvieną Indijos traukinių sotį...

Kita „Oskarų“ žvaigždė - „Amerikiečių snaiperis“, juosta, taip pat nominuota šešiems Kino akademijos apdovanojimams ir pelniusi „Oskarą“ už geriausią montažą. Filmas pastatytas pagal to paties pavadinimo Ch. Kailo autobiografiją, išleistą 2012-aisiais. Filmą režisavo Clintas Eastwoodas. Tai – sukrečianti karo drama apie sėkmingiausią visų laikų amerikiečių snaiperį, kuris likvidavo 255 taikinius, buvo du kartus pašautas ir išgyveno šešis sprogimus. Bradley Cooperis už snaiperio vaidmenį MTV buvo apdovanotas kaip geriausias metų aktorius.

„Tarp žvaigždžių“, arba „Intersellar“, – dar vienas „Oskaro“ laimėtojas, iš viso nominuotas penkiose kategorijose. Filme įamžintą kelionę po tolimiausius galaktikos užkampius stulbinančio grožio kosminėje odisėjoje kritikai pavadino „genialiu šedevru“. Kol bebaimiai „Tarp žvaigždžių“ astronautai keliaus į kosmoso gelmes ieškoti naujų pasaulių, kultinės „Matricos“ trilogijos kūrėjai Andy ir Lana Wachowskiai juostoje „Jupiterė. Sugrįžimas“ nukels žiūrovus į tolimą ateitį, kurioje kosmoso užkariavimas jau seniausiai virtęs realybe. Jupiterės Džouns vaidmuo teko aktorei Milai Kunis.

„Oskaro“ laureatai Bradas Pittas ir Marion Cotillard pasirodys per LNK Roberto Zemeckio dramoje „Sąjungininkai“, kuris už kostiumus nominuota „Oskarui“. Filmas nukels į Antrojo pasaulinio karo įkarštį, kai Šiaurės Afrikoje susikerta amerikiečio Makso ir prancūzės Marijanos keliai. Vykdydami užduotį, Maksas ir Marijana įsimyli ir sukuria šeimą. Kai gyvenimas jau atrodo ramus, Maksui įskiepijama dvejonė, kad jo žmona iki šiol neapleidus šnipinėjimo ir naudojasi Maksu. Įdomiausia tai, kad filmui pasiekus ekranus ir pasigirdus kalboms apie judviejų su Angelina Jolie santuokos krizę, abiems aktoriams teko neigti gandus apie filmo metu neva užsimezgusį romaną.

Kitą puikų aktorių duetą - Tomą Cruise‘ą ir Emily Blunt - žiūrovai išvys filme „Ties riba į rytojų“. Filmas laikomas vienu iš įspūdingiausių ne tik režisieriaus Dougo Limano („Bornas: sunaikinta tapatybė“, „Ponas ir Ponia Smit“), bet ir Tomo Cruise‘o karjeroje. Filmas buvo tokia sėkmingas, kad tęsinio scenarijus jau parašytas, o filmavimo darbai prasidės, kai tik atsilaisvins itin užimtas T. Cruise‘as.

Tomui Cruise‘ą per LNK žiūrovai išvys dar vienoje veiksmo dramoje - Edwardo Zwicko „Džekas Ryčeris. Nesidairyk atgal“. Kritikai sako, kad šis filmas yra pats kruziškiausias filmas, koks tik gali būti, nes Cruise‘ui patinka mušti žmones ir bėgioti. T. Cruise‘as bėga nuo policijos ir kariuomenės, nes yra neteisingai apkaltintas, ir dar padeda neteisingai apkaltinai moteriai.

T. Cruise‘as šį sezoną per LNK nebus vienintelė A lygio Holivudo žvaigždė – žiūrovų laukia visa plejada aukščiausios kategorijos aktorių. Vien ką reiškia vienos sėkmingiausių Holivudo komedijų „Kaip atsikratyti boso 2“ komanda – čia ir Jennifer Aniston, ir Chrisas Pine‘as, ir Christophas Waltzas, ir Kevinas Spacey‘is, ir Jasonas Sudeikis, ir Jasonas Batemanas, ir Charlie‘is Day‘us.

Komedijos „Zūlanderis 2“ aktorių sąrašas – dar puikesnis. Prie Beno Stillerio prisidėjo Owenas Wilsonas, Willas Ferrellis, Penélope Cruz ir Kristen Wiig. Jei atsimenate, 2001-aisiais garsiausiam planetos modeliui Derekui Zūlanderiui po kojomis buvo visas pasaulis. Bet praėjo daugiau nei dešimtmetis ir pasaulis jį užmiršo, niekas jo nebesamdo modelio darbui, niekas nebeatpažįsta gatvėje. Vieną dieną vyrukas nutaria, kad ilgiau taip tęstis nebegali. Jis sugrįš į šlovės viršūnę, kaip tuomet, kai užkirto kelią planui nužudyti Malaizijos premjerą.


O štai juokas apie ketinimus nužudyti Šiaurės Korėjos lyderį komedijoje „Interviu su diktatorium“ sukėlė net tarptautinį skandalą. Filme pasakojama, kaip pokalbių laidos vedėjas susitaria dėl interviu su Kim Jong-unu. Tačiau apie tai sužinojusi CŽV paprašo jį nužudyti. Anot pranešimų, dar prieš filmo pasaulinę premjerą Kim Jong-unas pagrasino, kad JAV leidus rodyti šį filmą didžiuosiuose kino teatruose reikštų karo paskelbimą.

Be komedijų, trilerių, veiksmo filmų, LNK eteryje šį sezoną netrūks ir nuotykių filmų vaikams. Kritikų išliaupsintas „Lego filmas“ buvo nominuotas „Oskarui“ , „Auksiniam gaubliui“ ir uždirbo beveik 500 milijonų dolerių. „Lego filmui“ sulaukus triuškinančios sėkmės visame pasaulyje, suplanuoti jo tęsiniai. Iš daugybės jo herojų savo atskiro filmo pirmasis sulaukė niūrusis kovotojas su blogiukais Betmenas.

Prieš pora metų, įkvėptas Betmeno sėkmės, Holivudas nusprendė atgaivinti ir žmogaus - voro nuotykius. Išsisėmusi istorija ne tik suspindo naujomis spalvomis, bet ir tapo finansiniu hitu. Dar filmą rodant kino teatruose, buvo nuspręsta statyti žmogaus - voro tęsinius. „Nepaprastas žmogus-voras 2“, pasak kritikų, pats geriausias iki šiol sukurtas filmas apie Piterio Parkerio nuotykius Niujorko mieste.

Kita LNK dovana vaikams – lietuviškai įgarsintas kino nuotykis „DGM. Didysis gerulis milžinas“. Šio filmo režisierius – trijų „Oskarų“ laureatas S. Spielbergas, o istorija sukurta pagal britų rašytojo Roaldo Dahlio to paties pavadinimo knygą apie našlaitės ir milžino draugystę . Šio autoriaus plunksnai priklauso viso pasaulio vaikų ir suaugusiųjų pamilti kūriniai „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Nuostabusis ponas Lapinas“ ir kiti.

Šį sezoną per LNK taip pat bus parodyti „Vėžliukai nindzės. Šešėlių įkaitai“, šeštoji ir pati sėkmingiausia vėžliukų nindzių dalis. Praėjus dvejiems metams po to, kai keturi bebaimiai kovotojai Mikelandželas, Donatelas, Leonardas ir Rafaelis nugalėjo piktadarį Šrėderį ir atnešė taiką bei ramybę Niujorkui, įtampa mieste vėl ima didėti.

2014-aisiais pasirodžiusi „Godzila“ taip pat netrukus atsidurs LNK eteryje. Trisdešimtasis filmas iš Godzilų serijos – geriausias visų laikų filmas apie legendinį japonų monstrą. Uždirbusi 530 milijonų dolerių, juosta jau turės du tęsinius: „Godzilla: King of the Monsters“ ekranuose pasirodys 2019-aisiais, o „Godzila prieš Kongą“ – 2020-aisiais.

2017/2018 sezoną LNK dar parodys komedijas „Seks video“ su Cameron Diaz ir Jasonu Segeliu, „Devyni gyvenimai“ su Kevinu Spacey‘iu, trilerį „Ekvalaizeris“ su Denzeliu Washingtonu, dviem „Auksiniams gaubliams“ nominuotą dramą „Annie“ ir kitus.
Nauji „Teleloto“ vedėjai – žinomi šalies veidai
Nauji „Teleloto“ vedėjai – žinomi šalies veidai„Teleloto“ į rudens sezoną žengia su pokyčiais. Nuo rugsėjo 10 d. naują žaidimo sezoną pradės nauja vedėjų pora – „M-1” radijo stočių grupės savireklamos vadybininkė, televizijos bei radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila. Jiedu taps jau esamų vedėjų – Indrės Stonkuvienės ir Ginto Vaičikausko – kolegomis.

Dar vasaros pradžioje įvykusi naujų vedėjų atranka pasiekė finišo tiesiąją. Prie „Teleloto” komandos prisijungė du gerai Lietuvoje žinomi veidai – I. Stasiulevičiūtė ir T. Rimgaila. „Pasiūlymas buvo ir malonus, ir netikėtas! Prisipažinsiu, jau per pirmus bandymus jaučiausi atėjusi teisingu adresu, tad su dideliu nekantrumu laukiu pradžios“, – linksmai kalbėjo Ieva, kuriai vedėjos pozicijoje išsyk patiko.

O štai Tadui – jau ne pirmas kartas mėginant tapti žaidimo vedėju – atrankoje jis dalyvavo ir praėjusiais metais. „Eidamas pirmą kartą nelabai įsivaizdavau, kur tiksliai einu. Tačiau apsidžiaugiau nukeliavęs iki finalo. Esu gan uždaras žmogus, dažnai netgi save nuvertinu, tad man tai buvo didelis pasiekimas. Dalyvaudamas antrą kartą jau buvau ramesnis, stengiausi negalvoti – atrinks ar ne, nes bijojau ir vėl likti antras bei nusivilti savimi“, – pasakojo Tadas. Tačiau sužinojęs, kad yra pakviestas būtų laidos vedėju, Tadas pradėjo dar labiau pasitikėti savimi.

Nepabėgti su Aukso puodu

Naujoji vedėjų pora šiuo metu intensyviai repetuoja ir ruošiasi savo pirmajai laidai. „Man vienas didžiausių iššūkių bus tilpti į laidos laiką, kažkaip reikės stengtis kontroliuoti pašnekesius su mūsų žaidėjais“, – juokėsi naujasis vedėjas. Tuo tarpu Ieva – dar šmaikštesnė ir juokavo, kad jai didžiausias iššūkis bus nepabėgti su visu Aukso puodu.

Ieva ir Tadas jau galvoja ir apie tai, kaip sveikins laimėtojus bei džiaugsis jų sėkme. „Turbūt didžiausias skirtumas tarp radijo eterio ir televizijos žaidimo bus tas, kad, „Teleloto“ atveju, džiaugdamiesi laimėjusių sėkme, galėsime juos ir apkabinti“, – teigė Ieva.

Pasiteiravus naujai iškeptos poros vienas apie kitą, Tadas prasitarė tikįs, kad juodu su Ieva puikiai susidirbs, o žiūrovams bus įdomūs ir smagūs. Tuo tarpu Ieva išliko paslaptinga ir pakvietė visus žiūrėti laidą rugsėjo 10 d., kada visi ir pamatys, kokia bus judviejų pora.

I. Stasiulevičiūtės ir T. Rimgailos debiutas – rugsėjo 10 d., sekmadienį, nauju laiku, 17.20 val. per LNK televiziją.
Kultinis Naujosios Zelandijos serialas atkeliauja į LNK
Kultinis Naujosios Zelandijos serialas atkeliauja į LNKJau šį rugsėjį naujajame LNK sezone kartu su kitomis naujienomis startuos Lietuvoje kurtas serialas „Meilė gydo“, kuris jau dabar vadinamas vienu ambicingiausių vietininių TV projektų – serialo filmavimams Vilniuje net teko pastatyti visiškai naują ligoninę. Lauryno Šeškaus vadovaujama kompanija „TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus.

Pagrindiniai serialo herojai – medikai ir kiti ligoninės darbuotojai bei jų artimieji, kasdien kovojantys ne tik su mirtimi, bet ir su savo pačių problemomis, praeitimi, dėl savo meilės. Serialo kūrėjams iškart teko spręsti patį sudėtingiausią klausimą – filmavimo lokacijos paieškas.

„Tokio serialo kūrimui reikalingas nuolatinis priėjimas prie pilnai įrengtų ligoninės patalpų, palatų bei operacinių. Dėl didelio darbų tempo teko imtis ypač ambicingo sprendimo – Vilniuje pastatyti visiškai naują ligoninę“, - pasakoja prodiuseris L. Šeškus.

„Tai yra tikriausiai pirmas atvejis Lietuvos televizijų istorijoje, kai serialo filmavimui buvo įrengtas visiškai pilnas paviljonas. Tai reiškia, kad mes po ilgų statybų šiandien jau turime tikrą ligoninę su visa įranga, visais būtinais įrankiais, aparatūra, priimamuoju, palatomis, operacinėmis. Visa ši didžiulė ligoninė yra sukurta specialiai filmavimams“, - atskleidė L. Šeškus.

Nors veiksmas ir vyksta ten, kur nuolat vyksta kova dėl gyvenimo, serialo prodiuseris L. Šeškus teigia, kad ne medicina yra pagrindinė serialo tema. „Pagrindinė šio serialo ašis yra mūsų gyvenimo pasirinkimai, santykiai, meilė, išdavystės, ir kiti visiems gerai pažįstami išgyvenimai“, - teigia prodiuseris.

„Pirmiausia mus šis serialas sudomino todėl, kad jo istorija yra labai artima viskam, ką matome savo pačių aplinkoje. Su tais pačiais išgyvenimais susiduria daugybė žmonių, kurie siekia pripažinimo, balanso tarp karjeros ir asmeninės laimės, savo šeimos ir vaikų. Natūralu, kad šie klausimai gali virsti išties dramatiška tema“, - kalba L. Šeškus.

„Viskas, kas vyksta šioje istorijoje, yra labai tikra, suprantama ir pažįstama didelei daliai Lietuvos gyventojų, kurie yra labai panašūs į mūsų herojus. Stengiamės, kad šis serialas taptų mylimiausiu žiūrovų romanu, kurį jie galėtų sekti vakarais“, - pridūrė „TV Play“ vadovas.

Naujoji draminį serialą „Meilė gydo“ režisuoja Robertas Razma. Pagrindinius vaidmenis kuria Miglė Polikevičiūtė, Tomas Erbrėderis, Anicetas Gendvilas, Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Giedrius Arbačiauskas, Agnė Grudytė ir kt.

Gyvenimiška ir įtraukianti drama „Meilė gydo“ – jau šį rudenį naujajame LNK sezone.
„2 Barų“ dalyvis Martinas pagaliau prisipažino: jo jausmai Medai – tikri
„2 Barų“ dalyvis Martinas pagaliau prisipažino: jo jausmai Medai – tikriDaugiau nei du mėnesius trukęs populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ jau visai netrukus turės savo nugalėtoją – šį šeštadienį įvyks dramatiškas projekto finalas. Jame varžysis du lyderiai – dar nė karto ant karštosios kėdės nesėdėjęs Kristupas ir žiūrovų numylėtinė Meda. Tačiau norėdami nukreipti mintis nuo laukiančios kovos šou dalyviai kol kas džiaugiasi vienas kito kompanija ir rengia nepamirštamus vakarėlius, o šįkart – net iškėlė vestuves.

Trečiadienio „2 Barų“ dienoraštyje žiūrovai išvys neeilinę medžiagą iš bene linksmiausio ir visą dieną trukusio barmenų vakarėlio – pačių barmenų suorganizuotų netikrų Medos ir Martino vestuvių iškilmių.

Sportiškos išvaizdos gražuolis Martinas ir nuoširdžioji Meda vienas kitam simpatizuoti pradėjo vos prasidėjus projektui. Filmavimo kameros ne kartą užfiksavo meilius judviejų prisilietimus, net bučinius, tačiau apie savo jausmus vienas kitam Martinas ir Meda niekada per daug neatviravo.

Tačiau praėjusią savaitę spėliones išsklaidė itin romantiškas Martino poelgis – vaikinas priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo Medai. Padedami kitų dalyvių, Meda ir Martinas nusprendė pajuokauti ir iškelti vestuvių puotą, kurioje dalyvavo visi barmenai.

Šiandienos laidoje žiūrovai išvys ne tik nepamirštamą Medai ir Martinui skirtą šventę, bet ir ilgai lauktą vaikino prisipažinimą. Įspaustas į kampą Martinas pagaliau prisipažino – Medai iš tiesų jaučia daugiau nei draugiškumą ir norėtų judviejų santykius tęsti projektui pasibaigus.

Kaip nuotykių kupiną dieną praleido „2 Barų“ dalyviai? Ar Martino ir Medos jausmai pagaliau pasiekė kulminaciją? Ar Martino prisipažinimas ir jausmai – tikri? Visi atsakymai ir daugybė nuotaikingų akimirkų – šiandien 21 val. „2 Barų“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba du bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
Netikėta „2 Barai“ užgimusios poros santykių atomazga: Meda ir Martinas iškėlė vestuves
Netikėta „2 Barai“ užgimusios poros santykių atomazga: Meda ir Martinas iškėlė vestuvesPopuliariausiam TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ artėjant prie finišo tiesiosios, kartu gyvenantys dalyviai patiria vis daugiau įtampos. Todėl norėdami ją numalšinti ir atsipalaiduoti barmenai sugalvoja įvairiausių pramogų. Viena jų – nuo projekto pradžios poruojamų Medos ir Martino netikros vestuvės, kurias visą antradienį internetu galima stebėti tiesiogiai.

Šiandien, antradienį, „2 Barai“ dienoraštyje žiūrovai išvys neeilinę medžiagą iš bene linksmiausio ir visą dieną trukusio barmenų vakarėlio – pačių dalyvių suorganizuotų Medos ir Martino vestuvių iškilmių.

Sportiškos išvaizdos gražuolis Martinas ir nuoširdžioji Meda vienas kitam simpatizuoti pradėjo vos prasidėjus projektui. Filmavimo kameros ne kartą užfiksavo meilius judviejų prisilietimus, net bučinius, tačiau apie savo jausmus vienas kitam Martinas ir Meda niekada per daug neatviravo.

Tačiau praėjusią savaitę spėliones išsklaidė itin romantiškas Martino poelgis – vaikinas priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo Medai. Mergina šiek tiek padvejojusi sutiko, o vėliau pora žadėjo iškelti vestuves.

Panašu, kad savo pažadą „2 barai“ finalininkė Meda ir žiūrovų numylėtinis Martinas ištesėjo – šiandien nuo ankstaus ryto visi dalyviai ruošėsi puotai, džiaugėsi įvairiomis pramogomis ir vestuvių tradicijomis.

Nespėję įsijungti tiesioginės interneto transliacijos, svarbiausias šios dienos akimirkas „2 Barų“ žiūrovai galės išvysti šiandienos laidoje.

Ar Martino ir Medos jausmai pagaliau pasiekė kulminaciją? Galbūt šiandien pora prisipažins vienas kitam jaučiantys daugiau nei paprastą simpatiją? Visi atsakymai ir daugybė nuotaikingų akimirkų – šiandien 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba du bebaimiai dalyviai, ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
Populiarių projektų pristatyme pasiektas neeilinis rekordas: žvaigždės mėgavosi danguje iškeptu maistu
Populiarių projektų pristatyme pasiektas neeilinis rekordas: žvaigždės mėgavosi danguje iškeptu maistuPirmadienio vakarą netoli Kauno esančiame Pociūnų aerodrome įvyko neeilinis renginys, sukvietęs gausų būrį ryškiausių šalies garsenybių. Čia vyko prodiuserių kompanijų „All Screens“ ir „Videometra“ kuriamų projektų – komiško TV3 serialo „Bruto ir Neto 3“ bei kulinarinės TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ – naujųjų sezonų pristatymai. Renginio svečiai mėgavosi išskirtiniu reginiu ir tapo įspūdingo rekordo liudininkais – jų akivaizdoje daugiau nei 2 kilometrų aukštyje pakilusiame oro balione ant griliaus buvo kepamos neeilinės vaišės, kurias tiesiai iš dangaus svečiams pristatė parašiutininkai.

Jau rugsėjo mėnesį į TV3 eterį sugrįžtantys projektai „Bruto ir Neto 3“ ir „Virtuvės istorijos“ – atsinaujinę bei dar įdomesni. Todėl kartu su savo partnerių „Proflame Expert“ ir „Griliai.lt“ kulinarijos virtuozais Vaidotu Rutkausku ir Mindaugu Kalvaičiu projektų kūrėjai nusprendė surengti neeilinį gero maisto šou – kulinarines varžytuves rekordiniame aukštyje.

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžta gerokai atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyks azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turės ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama ar žmona, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos jau nuo rugsėjo 9d. eteryje pasirodysiančioje laidoje.

Tuo tarpu rugsėjo 4 dieną vėl startuosiantis nuotaikingas serialas „Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dėsis dar neįprastesni dalykai nei pirmuosiuose sezonuose. Keršto vedinas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai apsigyveno arabų kraštuose.

Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, kurių vedinas nuspręs Gaisrių kaime atidaryti restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naują restoraną atidariusiai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvoščiauskas. Žinoma, į įvykių sūkurį kaip visuomet netikėtai įsisuks ir nutrūktgalviai draugai Bruto ir Neto.

„Šį sezoną abu projektai sugrįžta dar labiau įtraukiantys ir nuotaikingesni. Tiek „Virtuvės istorijos“, tiek „Bruto ir Neto 3“ bus orientuoti į kulinarines kovas, tad sumaniau šių projektų pristatymus sujungti į vieną. O tuomet, kaip tyčia, netikėčiausių idėjų kupini partneriai „Proflame Expert“ ir „Griliai.lt“ papasakojo apie savo idėją pasiekti neįprasto rekordo. Ilgai nelaukę nusprendėme surengti tokį šou, kokio Lietuvoje dar nebuvo“, - pasakojo projektų prodiuserė Vaida Skaisgirė.

Laukdami rekordinių vaišių renginio svečiai mėgavosi gaiviais „Martini&Tonic“ kokteiliais bei neeiliniu reginiu – jie išvydo įspūdingą Kauno skraidūnų klubo parodomąjį skrydį, norintieji net galėjo paskraidyti motoskraidyklėmis, stebėjo „MadPilots“ klubo parasparnių šou. Dėl kulinarinės pergalės kovėsi dvi komandos – Vaidoto Martinaičio įkūnijamas Pranas ir aktorės Astos Baukutės vaidinama Janė susirungė su seriale judviejų konkurentus restoranų versle hipsterius vaidinančiais K. Stungyte ir E. Kvoščiausku.

Renginyje vyko tikros burgerių kovos. Burgerius su jautiena iš gardžių „Kitchen Me“ produktų A. Baukutė, V. Martinaitis, „Virtuvės istorijų“ šefė Ilona Juciūtė bei griliaus virtuozas Mindaugas Kalvaitis „COBB“ kepsninėje grilino ne virtuvėje, o į daugiau nei 2 kilometrų aukštį pakilusiame oro balione. Tokiame aukštyje Lietuvoje dar niekas nėra gaminęs maisto! Jų priešininkai – seriale hipsterius įkūnijantys aktoriai – vaišes gamino kiek žemiškiau – aerodrome įkurtoje jaukioje virtuvėje kartu su „Proflame Expert“ vadovu Vaidotu Rutkausku jie paruošė alternatyvą nevalgantiems mėsos – vegetariškus bio mėsainius su žaliąja spelta.

„Žmonės dažnai mano, kad grilinti galima tik šiltuoju metu laiku. Iš tiesų, ruošti maistą ant griliaus galima ištisus metus ir apskritai kone bet kokiom sąlygom. Šio rekordu metu, kaip tik tą ir įrodėm – „Proflame Expert“ įdegtukai bei medžio anglies briketai nepraranda savo degimo savybių net ir 2 km aukštyje. Net neabejoju, jog tai nepaskutinė mūsų beprotiška avantiūra kartu su šių TV projektų kūrėjais. Įžiebkime ugnį drauge!“, - sakė „Proflame Expert“ įkūrėjas ir vadovas, griliaus ekspertas V. Rutkauskas.

Tačiau tai nebuvo vienintelis rekordas, mat dar šiltą maistą per rekordines porą minučių tiesiai iš dangaus pristatė nusileidę parašiutininkai. Nuspręsti, kurios komandos patiekalais pagaminti skaniau turėjo pagrindiniai „Bruto ir Neto“ aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius. Jų verdiktą žiūrovai išvys rugsėjo 9 dieną, šeštadienį 9:00 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

„Norėjome parodyti, kad su mūsų kepsninėmis galima kepti praktiškai visur. Galima kepti bagažinėje, miške, balkone terasoje, valtyje, jachtoje ir net oro balione. Tokia buvo mano idėja, prie kurios prisijungė rimta komanda – TV3 laida „Virtuvės istorijos“, todėl džiaugiuosi, kad apie tai išgirdo platesnis ratas žmonių“, - netikėtu eksperimentu džiaugėsi ir griliaus virtuozas M. Kalvaitis.

Stebėti išskirtinio reginio susirinko gausus būrys ryškiausių šalies žvaigždžių. Renginyje buvo galima išvysti aktorius Šarūną Banevičių, Joną Gricių, Vaidą Baumilą, taip pat Gabrielę Grygolaitytę-Vashą bei jos mažąją dukrelę, Elvyrą Monginienę, Gerdą Žemaitę, Joringį Šatą, Vaidą Skaisgirę, Gediminą Juodeiką ir kitas garsenybes.
Paaiškėjo, kas realybės šou „2 barai“ finale kovos dėl nugalėtojo vardo
Paaiškėjo, kas realybės šou „2 barai“ finale kovos dėl nugalėtojo vardoSekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyko dramatiškas ir lemtingas populiariausio TV3 realybės šou „2 Barai“ pusfinalis. Jame pečius surėmė trys projekto lyderiai – praėjusį savaitgalį net tris varžovus nugalėjęs Martin, žiūrovų numylėtine ne kartą pripažinta Meda ir sunkiausiai dėl apyvartos baruose dirbusi Oksana. Daugybę staigmenų pateikusio vakaro pabaigoje paaiškėjo, kad į finalą kartu su Kristupu patenka Meda.

Po ko gero paties įtempčiausio „2 Barai“ pliusų ir minusų vakaro paaiškėjo, kad pusfinalyje tarpusavyje dėl vietos finale varžysis trys dalyviai. Šią savaitė mažiausią apvartą vos keliais eurais nuo Oksanos atsilikusi surinko Meda, todėl ji užėmė pirmąją karštąją kėdę. Antroji ir trečioji karštosios kėdės atiteko Martin ir Oksanai, o daugiausiai pliusų surinkęs Kristupas automatiškai pateko į „2 Barai“ finalą.

Dar labiau dalyvius nustebino tai, kad į projekto patalpas sugrįžo jau iškritę barmenai, sukėlę nemažai sumaišties. Jie atliko ypatingą misiją – balsavo pliusų ir minusų vakare, padėjo barmenams dirbti ir sukėlė daugybę intrigų.

Bene daugiausiai apkalbų šią savaitę sukėlė Gabijos ir Žygio konfliktas, kuomet kitų dalyvių elgesio suerzintas Žygis grubiai pastūmė mylimąją. „Man tuo metu niekas nerūpėjo, ištiko panikos priepuolis. Nevaldžiau savo emocijų, nenorėjau aplink save matyti žmonių. Aš nepykau ant Gabijos, pykau ant viso pasaulio“, - kalbėjo Žygis

Po skaudaus įvykio konfliktą išspręsti pavyko ir pora susitaikė. Pykčio ir nesutarimų ašaras šią savaitę liejo ir Oksana, vis dar dažnai pavadinama nepritampančia.

„Pasikartosiu, nemanau, kad nepritampu. Tiesiog iš tiesų dažniau nutyliu, o kiti mėgsta pasireikšti. Aš dažniausiai nenoriu eiti į konfliktą, esu užsipulta be reikalo“, - atviravo Oksana.

Tiesioginės transliacijos žiūrovai išvydo begalę staigmenų – ne tik išgirdo nuoširdžius dalyvių atsakymus į nepatogius klausimus, bet ir džiaugėsi gera muzika. Savo dainas šiandien dovanojo atlikėjas Egidijus Sipavičius, Žygis, grupės „EGO“ ir „DAR“.

Vertindamas savo galimybes laimėti Martin tikino parodęs viską: „Aš jau nebežinau dėl ko galiu nepatikti žiūrovams, viską parodžiau, ką turiu, esu paprastas ir atviras.“

Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad tiesiai į projekto finalą pateko daugiausiai palaikymo sulaukusi Meda. Martin ir Oksana neteko teisės kovoti dėl pagrindinio šou prizo, tačiau paskutinę projekto savaitę praleis kartu su kitais dalyviais.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba du bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
Paniškai aukščio bijanti šefė I. Juciūtė savo baimę bandys įveikti gamindama 2 km aukštyje
Paniškai aukščio bijanti šefė I. Juciūtė savo baimę bandys įveikti gamindama 2 km aukštyjeJau visai netrukus, rugsėjo 9 dieną, į TV3 ekranus sugrįžta visų gero maisto mėgėjų žiūrima rytinė kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“. Gerokai atsinaujinusio televizijos projekto vedėja taps žiūrovų numylėtinė šefė Ilona Juciūtė. Tačiau vedėjos pareigos – ne vienintelis iššūkis kulinarei. Rugpjūčio 28 dieną vyksiančiame „Virtuvės istorijų“ ir komiško serialo „Bruto ir Neto 3“ naujųjų sezonų pristatyme moteris turės įveikti didžiausią – aukščio – baimę.

„Šiam sezonui tikrai ruošiuosi, nes tai bus mano kaip laidos vedėjos debiutas. Niekada nesu dirbusi tokio darbo, todėl šiek tiek jaudinuosi, bet pažadu, kad būsiu paprasta, nuoširdi ir stengsiuosi, kad žiūrovams būtų įdomu“, – sakė I. Juciūtė.

Šeštąjį savo sezoną laida „Virtuvės istorijos“ pasitinka atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyks azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Kol vieni šeimos nariai rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš skaniausius patiekalus, laidos herojus turės ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

Norėdami supažindinti su naująja laidos idėja, projektų „Virtuvės istorijos“ ir „Bruto ir Neto 3“ kūrėjai artėjantį pirmadienį surengs nepamirštamą šou. Kartu su savo partnerių „Griliai.lt“ ir „PROflame Expert“ grilio virtuozais Vaidotu Rutkausku ir Mindaugu Kalvaičiu I. Juciūtė maistą gamins itin netikėtoje aplinkoje ir sieks neeilinio rekordo – aukščiausiai Lietuvoje pagaminto ir pristatyto maisto.

„Žiūrovų ir renginio svečių laukia daug labai skanaus maisto, visokiausių šventinių pramogų. Renginio metu 2 km aukštyje mes ant grilio kepsime maistą serialo „Bruto ir Neto 3“ herojams ir kitiems svečiams. Viena komanda maistą gamins ant žemės, o aš kilsiu oro balionu ir gaminsiu aukštai danguje. Parašiutininkai pagamintą maistą nuleis ant žemės. Visi svečiai galės paragauti ir įvertinti, kur patiekalas išėjo skanesnis – danguje ar ant žemės“, – šypsodamasi pasakojo I. Juciūtė.

Laidos „Virtuvės istorijos“ šefės laukia išbandymas – jai teks įveikti aukščio baimę. „Manęs laukia ypatingas išbandymas – skrydis oro balionu. Apie tai kol kas stengiuosi negalvoti, nes aukščio bijau taip, kad net stovėti penkto aukšto balkone man yra baisu. Baisu kilti funikulieriumi, kartą net vaikiškos karuselės buvo dėl manęs sustabdytos“, – prisiminė šefė.

„Bet dabar kažkaip susiėmiau ir nusprendžiau išeiti iš savo komforto zonos. Galbūt įgausiu tiek drąsos, kad kitais metais jau pati šoksiu parašiutu“, – su jauduliu pridūrė kulinarė.

Įspūdingame renginyje dalyvaus ne tik laidos „Virtuvės istorijos“ kūrybinė komanda bei komiško serialo „Bruto ir Neto 3“ aktoriai, bet ir kitos šalies garsenybės. „Griliai.lt“ ir „PROflame Expert“ bei minėtų TV projektų įspūdingas rekordinis pristatymas rugpjūčio 28 dieną bus tiesiogiai transliuojamas portale tv3.lt.

„Virtuvės istorijos“ – nuo rugsėjo 9 dienos, šeštadieniais 9 val. per TV3!
J. Budraitis vaidins istoriniame seriale „Laisvės kaina. Partizanai“
J. Budraitis vaidins istoriniame seriale „Laisvės kaina. Partizanai“Vienas garsiausių Lietuvos aktorių, „Sidabrine gerve“ už geriausią pagrindinį vaidmenį ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi apdovanotas Juozas Budraitis – neabejotinas kino ir teatro korifėjus. Naujajame LRT televizijos sezone žiūrovai jį išvys televizijos filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinyje – „Laisvės kaina. Partizanai“.

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ sukurtas daugiaserijinis filmas primins apie praėjusio amžiaus viduryje vykusias tris okupacijas ir masinius trėmimus, holokaustą, terorą, bandymą fiziškai ir dvasiškai sugniuždyti Lietuvą. Kartu – ir apie šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones, kurie, nebijodami mirties, vieną ranką ištiesė žydams, o į kitą paėmė ginklą, kad apgintų Lietuvos laisvę.

Žinomų aktorių būrį antrame dvylikos dalių televizijos filmo sezone papildys ne vienas savo srities profesionalas. Tai Larisa Kalpokaitė, Mindaugas Papinigis, Andrius Paulavičius, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, Juozas Budraitis ir kiti. Pastarojo prisijungimu ypač džiaugiasi kūrybinė komanda.

Per daugiau nei 50 kūrybinės veiklos metų J. Budraitis sukūrė apie 100 vaidmenų teatre, kine ir televizijoje, režisavo kelis filmus. Aktorius yra dirbęs kone su visais žymiausiais Lietuvos kino ir teatro režisieriais: Arūnu Žebriūnu, Vytautu Žalakevičiumi, Algimantu Puipa, Jonu Vaitkumi ir kitais.

Prie „Laisvės kaina. Partizanai“ kūrybinės komandos prisijungęs aktorius prisipažino, kad imtis vaidmens jį paskatino kelios priežastys: „Pirmą, su Sauliumi Balandžiu (projekto režisierius – red. past.) mes esame seniai pažįstami, kai jis buvo studentas, mes kartu dirbome, kažkada buvome kolegos. Tos kartos jaunimas užaugo mano akyse. Kai Saulius mane pakvietė, man nebuvo nė kaip atsisakyti, jo darbai man įdomus. Antrą, man įdomu dėl paties kūrinio, personažo.“

J. Budraitis televizijoje įkūnys prezidento Antano Smetonos padėjėją. Aktoriaus personažo prototipas – karo lakūnas, aviacijos pulkininkas, vėliau prezidento adjutantu dirbęs Tadas Šakmanas. J. Budraičio personažas visais būdais bandys išsaugoti Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktą.

„Man patinka tas mano personažo savotiškas sutapimas su Liudu Mažyliu. Jis šiomis dienomis tą aktą atrado, o mano personažas jį bandys išsaugoti. Gavosi toks savotiškas susižaidimas“, – savo personažu džiaugėsi legendinis aktorius.

J. Budraitis tiki, kad šiuolaikinėje televizijos ir kino produkcijoje svarbu prisiminti savo šalies istoriją. „Manau, kad tų žmonių, kurie kuria tokius projektus, entuziazmas itin ryškus. Kiek ir kaip sugebama, taip ir daroma. Bet manau, kad tikroji istorija, kurią bet kokiu pavidalu pateiksime žiūrovui, visada naudinga augančiai kartai. Apie istoriją reikia kalbėti“, – įsitikinęs aktorius J. Budraitis.

Dvylikos dalių filme „Laisvės kaina. Partizanai“ laukia ne tik žiūrovų jau pamėgtų Marcelės Kubiliūtės (akt. Toma Vaškevičiūtė), Prano Kuktos (akt. Marius Repšys), bet ir naujų herojų nuotykiai ir žygdarbiai. Istorinis dokumentinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“, režisuojamas Sauliaus Balandžio, pasirodys naujame LRT televizijos sezone.
Dešimtame „Moterys meluoja geriau“ sezone – daug žadantis žavios aktorės debiutas
Dešimtame „Moterys meluoja geriau“ sezone – daug žadantis žavios aktorės debiutasRugsėjo 4 dieną kultinio televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjai savo kalendoriuose turi apsibrėžti raudonai. Mat tą dieną į eterį sugrįžta dešimtą sezoną skaičiuojanti istorija. Jubiliejiniame sezone vaidmenis ir toliau kurs garsiausi aktoriai, prie kurių būrio prisijungė talentinga bei itin žavi jaunosios kartos aktorė Skaistė Anusevičiūtė, skelbiama pranešime spaudai.

Netrukus televizijos ekranus pasieksiančiame dešimtame sezone nelikus žiūrovų pamėgtos Justinos Žiogaitės-Butkienės ją pakeitė ne ką mažiau charizmatiška ir talentinga jaunosios kartos aktorė S. Anusevičiūtė. Skaistė toliau kurs iš serialo pasitraukusios Justinos personažą – Virgą.

„Virga liks tokia pati, kokia ir buvo. Pasikeitė tik aktorė. Toliau tęsime personažo liniją, charakterį išlaikysime tokį patį. Ar aš panaši į kuriamą personažą? Manau, kad mane ir Virgą sieja aktyvus vidinis ritmas ir galbūt nuotaikų šokinėjimas. O dėl visų kitų bruožų filmavimo aikštelėje tenka rimtai padirbėti“, – juokėsi aktorė.

Televizijos žiūrovams S. Anusevičiūtė pažįstama iš komiško medicinos serialo „Rezidentai“, dainų projekto „Chorų karai“, televizijos filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“, yra suvaidinusi ne viename spektaklyje ir keliuose kino filmuose, veda radijo laidas.

Miuziklo studijas baigusi S. Anusevičiūtė prisipažino, kad niekada neketino tapti aktore, o apie galimybę vaidinti populiariausiame lietuviškame seriale taip pat net nebuvo pagalvojusi. „Mano tikslas buvo įgyti meno vadybos išsilavinimą ir dirbti šioje srityje. Nors visą vaikystę praleidau menuose, šokau, muzikavau, bet būti aktore niekada nesvajojau“, – pasakojo mergina.

Prie kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungusi aktorė tikina, kad iššūkių tikrai netrūksta: „Kiekviena diena filmavimo aikštelėje su šiuo personažu man yra tikras iššūkis. Komiškų akimirkų netrūksta, tačiau nenoriu visko atskleisti. Žiūrovai viską galės patys pamatyti nuo rugsėjo 4 dienos“.

Paklausta, ar nebuvo sunku įsilieti į jau dešimtmetį kartu dirbantį kolektyvą, aktorė buvo atvira: „Lengva nebuvo. Tikrai jaučiau daug nerimo prisiimdama tęsti jau sukurto personažo liniją. Tačiau aktoriai ir visa kūrybinė komanda man labai padeda atkurti tą santykį, kurį jų personažai turėjo su Virga. Jie mane palaikė ir priėmė kaip šeimos narę. Taip šiandien ir jaučiuosi serialo kolektyve“.

Dešimtasis kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas į televizijos ekranus sugrįš ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos (akt. Inga Norkutė). Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo tarpu Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) gyvenime prasidės naujas etapas: ji išsiskirs su Kostia (akt. Džiugas Siaurusaitis) ir užmegs romaną su... „alfonsu“.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.
Pas mylimąją į Vokietiją sparnus keliantis aktorius J. Gricius vestuves planuoja Lietuvoje
Pas mylimąją į Vokietiją sparnus keliantis aktorius J. Gricius vestuves planuoja LietuvojeJau visai netrukus – rugsėjo 4 dieną – televizijos ekranuose vėl pasirodys komiškas ir nuotaikingas TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“. Jame vaidmenis ir toliau kurs žymiausi ir talentingiausi Lietuvos aktoriai. Vienas iš jų – Jonas Gricius, atliekantis nenuspėjamo ir pakvaišusio Bruto vaidmenį. Aktorius atskleidžia, kad šį sezoną jo personažo laukia dar daugiau siužeto vingių ir pokyčių. Tačiau J. Griciaus gyvenime pokyčiai vyksta ne tik filmavimo aikštelėje – neseniai su mylimąja vokiete Anke susižadėjęs aktorius jau planuoja vestuves.

Vis dar tebevykstantys serialo filmavimo darbai iš J. Griciaus pareikalauja didelių pastangų, nes jis daug laiko praleidžia Vokietijoje, kur gyvena jo sužadėtinė Anke.

„Aš jau esu pakėlęs sparnus į Vokietiją – ten gyvenu, bet visuomet turiu įjungtą savo lietuvišką numerį. Dirbu aš Lietuvoje, grįžtu čia – šito darbo tikrai nemesiu, šis serialas nėra mano paskutinis darbas Lietuvoje“, – kalbėjo aktorius.

J. Gricius tęsti aktoriaus karjerą bandys ir Vokietijoje, tačiau kol kas neatsiradus pasiūlymams užsiima vestuvių planavimo džiaugsmais. „Karjeros pamatų Vokietijoje neturiu, bet turiu šeimos pamatus. Į Vokietiją vykstu tik dėl to, kad ten yra mano mylimoji. Jeigu ne Anke, tai aš iš Vilniaus niekada nebūčiau išvažiavęs – viskas tik dėl jos. Jau planuojame vestuves, jos vyks Lietuvoje“, – šypsodamasis sakė J. Gricius.

Prodiuserių kompanijų „All Screens“ ir „Videometra“ kuriamo komiško serialo „Bruto ir Neto“ trečiajame sezone J. Gricius ir toliau vaidins vieną iš nutrūktgalvių draugų, vis atsiduriančių visiškai netipinėse situacijose.

Nors kalbėdamas apie artėjantį serialo sezoną aktorius išlieka paslaptingas, pasakoja, kad laukia ne ką mažiau nuotykių. „Jų ir vėl laukia daug nuotykių. Neto truputį pakeis tai, koks jis yra, taps truputį protingesnis, Bruto, koks buvo psichas, toks ir liks – visiškas isterikas“, – kalbėjo Bruto vaidmenį atliekantis aktorius.
„Manau, kad galbūt Bruto per visą šį laiką įgavo dalelę mano asmenybės. Juk, kuo toliau, tuo labiau nagrinėji patį personažą, jame atrandi kažką panašaus į save ir bandai prie savęs pritempti“, – pridūrė J. Gricius.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, kurias nuspręs panaudoti Gaisrių kaime atidarytame restorane, susilauksiančiame neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvoščiauskas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ jau nuo rugsėjo 4 dienos, pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
E. Mildažytė naują televizijos sezoną pasitinka pasikeitusi ir išduoda seną savo aistrą
E. Mildažytė naują televizijos sezoną pasitinka pasikeitusi ir išduoda seną savo aistrąŽinoma žurnalistė ir LRT laidų vedėja Edita Mildažytė naujajame sezone bus matoma net keliuose TV projektuose – be pirmąkart išbandytos „Nacionalinės ekspedicijos", ji imasi ir pramogų. Jau rugsėjį startuos naujas projektas „Editos šou".

„Tai bus jau nebe ta Edita, kurią žiūrovai matė daugybę metų. Šiandien ji kupina optimizmo, įžvalgaus moteriško šmaikštumo ir atvira naujiems susitikimas su garsiausias šalies žmonėmis. Jei ir brauksim ašaras, tai tik iš juoko, skelbiama pranešime spaudai.

Laidos vedėja studijoje ne tik kalbins pašnekovus, bet ir provokuos juos atsidurti už komforto zonos ribų, įtraukdma savo herojus į komiškas situacijas. Šou turės specialią sceną teatrinėms miniatiūroms. Aktorinius sugebėjimus čia išbandyti pasiryžusi ir Edita", – pasakoja laidos kūrėjai.

Kaip ir dera savaitgalio vakarui, projekte skambės daug muzikos. Dainuos ir pati Edita, neslepianti, kad dainavimas – jos sena aistra.
LNK serialo filmavimo aikštelėje įkurtoje ligoninėje prireikė tikros greitosios pagalbos
LNK serialo filmavimo aikštelėje įkurtoje ligoninėje prireikė tikros greitosios pagalbosNaujo LNK serialo „Meilė gydo“ filmavimams Vilniuje buvo pastatyta ligoninė su pilnai įrengtomis palatomis ir veikiančiomis operacinėmis, o aktoriai apmokyti ne tik medikų kalbos ir terminų, bet ir darbo su tikra operacinės įranga.

Aktoriai moka daryti dirbtinius kvėpavimus, naudotis ektrošoku, sugipsuoti lūžius, tvarstyti žaizdas. Tačiau vieną filmavimo dieną į serialo ligoninę skubėjo tikra greitoji medicinos pagalba.

Skubios medicininės pagalbos prireikė aktorei Dovilei Kundrotaitei, seriale „Meilė gydo“ vadinančiai medicinos seserį. Incidentas įvyko filmuojant sceną, kaip po gimdymo atsistojusi gimdyvė išvysta savo kūdikį ir apalpsta. Dovilės herojė bando padėti alpstančiai pacientei. Aktorė, labai įtikinamai vaidindama krentančią moterį, visiškai atpalaiduoja kūną, Dovilė čiumpa ją už juosmens ir... į filmavimo aikštelę jau skuba greitoji medicininė pagalba.

Pasak serialo vykdančiosios prodiuserės Valdonės Ovadnevienės, didvyriškai užbaigusi filmuoti sceną, aktorė D. Kundrotaitė sustingo iš skausmo.

„Aktorė negalėjo nei pasilenkti, nei atsilenkti, nugaroje jausdama milžinišką skausmą. Teko skubiai kviesti medikus, kurie aktorę iš karto išvežė į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Po rentgeno tyrimo jai buvo konstatuotas nugaros raiščių patempimas“, - pasakojo V. Ovadnevienė.

Pasak Valdonės, prieš vežant į ligoninę, aktorei teko skubiai nuvilkti jos medicinos sesers kostiumą, kad neklaidintų universitetinės ligoninės medikų.

„Kai Dovilė skubios pagalbos skyriuje papasakojo, kas atsitiko, chirurgė iš Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės negalėjo patikėti. Sako: aš šiandien iš ryto siuvau pirštus jūsų serialo prodiuseriui. Gal iki vakaro visi pamažu su važiuosite iš to serialo?“.

Pasirodo, visai atsitiktinai tą rytą serialą prodiusuojančios kompanijos „TV Play“ vadovas L. Šeškus namuose susižalojo rankos pirštus ir atsidūrė toje pačioje ligoninėje.

„TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus. Pagrindiniai serialo herojai – medikai, ligoninės darbuotojai bei jų artimieji, kasdien kovojantys su mirtimi, su savo pačių problemomis, praeitimi ir dėl savo meilės.

LNK serialas „Meilė gydo“ jau nuo rugsėjo 4-osios, pirmadieniais – trečiadieniais 20 val.
Atskleisti kadrai iš laidos „Legendinės legendos“ vedėjų atrankos
Atskleisti kadrai iš laidos „Legendinės legendos“ vedėjų atrankosGyvenimo būdo žurnalo „Legendinės legendos“ prodiuseriai paviešino intriguojančius laidos vedėjų atrankos kadrus. Filmuota medžiaga atskleidžia, kad prodiuseriai iš pradžių nebuvo itin sužavėti Oresto ir Džildos Vaigauskų pasirodymų, tačiau nuoširdžioji estrados pora atitirpdė prodiuserių širdis ir keletą kartų net prajuokino.

Orestas ir Džilda papasakojo laidos prodiuseriams apie savo karjeros pradžią prieš 35 metus Kauno „Orbitoje“, apie tai, kiek šalių apkeliavo ir net – kur rado geriausius batus Džildai.

Labiausiai Orestą ir Džildą Vaigauskus sutrikdė klausimas apie išvaizdą. „O jūs galėtumėte pakeisti savo išvaizdą?“, – į būsimus laidos vedėjus kreipėsi Ineta Stasiulytė. „Ką reiškia pakeisti? – pasipiktino O. Vaigauskas, – aš jau pakeičiau, va čia gi po 11 tūkstančių sukišta, ką dar čia pakeist, čia gi tobula“, – rodydamas žmonos krūtinę kalbėjo Orestas.

„Labai keisti žmonės tokie“, – jau eidami iš atrankos prodiuserius įvertino Orestas ir Džilda.

Visą vedėjų atranką su Orestu ir Džilda Vaigauskais galite pamatyti čia:

Po „2 Barai“ išlikimo kovos projektą paliko net trys dalyviai, du sugrįžo svečio teisėmis
Po „2 Barai“ išlikimo kovos projektą paliko net trys dalyviai, du sugrįžo svečio teisėmisSekmadienio vakarą pajūryje vyko tiesioginis vasaros projekto „2 Barai“ ketvirtfinalis, po kurio su projektu turėjo atsisveikinti net trys dalyviai. Ant karštųjų kėdžių šį kartą dėl žiūrovų simpatijų ir išlikimo varžėsi keturi barmenai – mažiausią apyvartą surinkęs Aivaras, daugiausiai kitų dalyvių minusų gavusios Ieva ir Gabija bei Medos sprendimu ketvirtąją kėdę turėjęs užimti Martin. Transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad išlikimo kovoje nugalėjo Martin.

Šią savaitę realybės šou dalyviai sužinojo juos gerokai nustebinusią žinią – po šios išlikimo kovos bendruose namuose barmenų liks gerokai mažiau. Ant karštųjų kėdžių teks sėstis net keturiems dalyviams, o į pusfinalį pateks tik vienas iš jų.

Pirmąsias tris kėdes užėmė šią savaitę dirbdamas bare mažiausią apyvartą surinkęs Aivaras, pliusų ir minusų vakare daugiausiai kolegų kritikos sulaukusios Gabija ir Ieva, o šios savaitės lyderės Medos sprendimu ketvirtąją kėdę užėmė jai anksčiau simpatiją rodęs Martin.

„Norėčiau laimėti, tikiuosi žmonės mane palaiko, o kaip bus, taip, viską pamatysime ateityje“, - sakė ant karštosios kėdės pasodintas Martin.

Kaip jau tapo įprasta, tiesioginė „2 Barai“ transliacija nepagailėjo staigmenų tiek žiūrovams, tiek patiems projekto dalyviams. Išskirtiniuose siužetuose buvo aptarti svarbiausi savaitės įvykiai – apkalbos ir konfliktai, inirtinga dalyvių kova dėl žiūrovų dėmesio.

„Mes nei vienas nesame susipykę, niekas neturime nieko prieš vienas kitą. Bet visada atsiranda koks nors kabliukas“, - kylančius konfliktus komentavo Gabija.

Tačiau didžiausia staigmena tapo dviejų projektą jau palikusių barmenų sugrįžimas. Svečio teisėmis į „2 Barus“ sugrįžo du žiūrovų numylėtiniai – profesionalus barmenas ir žodžio kišenėje neieškantis Irmantas bei intrigante praminta Vaida.

Tiesioginės transliacijos metu žiūrovams koncertavo naujai susibūrusi ir šįvakar debiutavusi merginų grupė „Simply“ bei scenos senbuviai – atlikėjai Natalija Bunkė ir Deivis. Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad šįkart išlikimo kovą nugalėjo Martin, o su projektu atsisveikinti teko Aivarui, Ievai ir Gabijai.
Visų akys krypo į V. Skaisgirės įvaizdį – tokios jos dar nematėte
Visų akys krypo į V. Skaisgirės įvaizdį – tokios jos dar nematėteSekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyksta vasaros realybės šou „2 Barai“ ketvirtfinalis, kuriame dėl vietos pusfinalyje rungiasi net keturi dalyviai. Projektui artėjant prie pabaigos kiekvienam tiesioginiam eteriui ypatingai ruošiasi ne tik barmenai, bet ir projekto vedėjai. Į kaskart savo įvaizdžiais nustebinančią Vaidą Skaisgirę visų akys krypo ir šįkart – moteris apsivilko žaismingą ir vasarišką derinį.

Kiekvienam šios vasaros sekmadieniui prodiuserių kompanijos komunikacijos vadovė ir laidų vedėja V. Skaisgirė ruošiasi ypač kruopščiai ir iki detalių suderiną visas smulkmenas. Todėl ne išimtis, kad ir šį kartą jos žavesio nepastebėti buvo neįmanoma.

Tiesioginėms „2 Barai“ išlikimo transliacijoms V. Skaisgirę kas kartą puošia šios srities profesionalai – drabužiais pasirūpina įvairūs dizaineriai, o įvaizdį įgyvendina ir užbaigia kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė.

Projekto ketvirtfinaliui V. Skaisgirė pasirinko dizainerės Airidos Skrickienės kurtą dailias kojas atidengiantį ryškios žalios spalvos sijoną, ilgus tamsios alyvų spalvos batus ir jaunatviškus „Party animal“ marškinėlius.

„Šiam sekmadieniui Vaidai vėl parinkome žaismingą įvaizdį. Praėjusį sekmadienį ji buvo labai elegantiška, tad šį kartą vėl norėjosi truputį pažaisti spalvomis ir siluetais“, - sakė stilistai V. Šaulytė ir J. Šatas.

Pasistengti tikrai verta, nes iki vasaros projekto pabaigos liko vos kelios savaitės. Šiandien dėl išlikimo projekte ant karštųjų kėdžių rungiasi net keturi dalyviai, o suskaičiavus žiūrovų balsus trys iš jų neteks teisės kovoti dėl nugalėtojo vardo.
Geriausius filmus pristatys televizijos žiūrovai
Geriausius filmus pristatys televizijos žiūrovaiSavo žiūrovus nuolat stebinanti TV3 televizija ir šįkart pasiūlė leistis į avantiūrą savo draugams socialiniame tinkle Facebook. Iš tūkstančių norinčių buvo atrinkti keturi jaunuoliai, kurie nusifilmavo naujų kino rubrikų vinjetėse.

Jau rudenį startuosiančiame naujajame TV3 sezone – ne tik pamėgtos ir atsinaujinusios laidos, netikėti projektai, bet ir daugiau gerų filmų. Penktadieniais, kaip įprasta, maloni duoklė vaikams „Didžiajame penktadienio filme“, šeštadieniais – „Šeimos kino teatro“ rubrikoje – visai šeimai tinkantys ir patinkantys nuotykių filmai, dramos, o po jo – pasaulinio pripažinimo sulaukę filmai rubrikoje „Gero kino vakaras“. Savaitės dienomis ir sekmadieniais vakare – nauja rubrika „Vakaro kino teatras“, kurioje žiūrovų laukia didelis įvairiausių filmų pasirinkimas. Skirtingų žanrų filmai patenkins skirtingų skonių žiūrovus – veiksmas, fantastika, drama, trileris. Būtent šią rubriką pristatančiose televizijos vinjetėse ir filmavosi TV3 Facebook paskyros draugai.

Žvėryno gimnazijoje besimokantys Viktoras ir Vilhelmas pripažino, kad nesitikėjo, jog filmuotis bus taip smagu: „Tikėjausi, kad bus daug blogiau, kad gausim daug kritikos, kad visi bus pasikėlę“, – pasakojo Viktoras, – bet viskas buvo labai gerai paruošta, visi malonūs, tikrai buvo labai smagu“.

Viktoras sako visą dieną šokinėjęs iš džiaugsmo, kai sužinojo, kad TV3 televizija filmavimui pasirinko jį ir jo draugą. Džiaugėsi ir abiejų vaikinų šeimos.

Vilhelmas vis dar prisimena, kaip prieš maždaug 15 metų dalyvavo legendinėje „Nomedos“ laidoje, kur vaikų buvo klausiama, kuo jie norėtų būti užaugę. Tuomet Vilhelmas pareiškė, kad norėtų būti politiku arba žmogumi voru, dabar Vilhelmas daugiau galvoja apie informacinių technologijų sritį, bet dar pasilieka laiko apsispręsti. O Viktoro didelės abejonės nekankina, jis norėtų studijuoti žurnalistiką. Su draugu kuria Youtube filmukus ir tikisi, kad tiek ši patirtis, tiek susipažinimas su televizijos užkulisiais prisidės prie jo ateities planų.

Dvi merginos, Simona ir Eglė, kurios filmavosi vinjetėse, sakė taip pat negalėjusios patikėti, kai gavo žinutę iš TV3 televizijos atstovų, kad yra atrinktos. „Filmuotis buvo labai smagu, gera kompanija, nebuvo jokio streso, visi bendravo, buvo linksmi, labai gera ir jauki atmosfera buvo“, – nauja patirtimi džiaugėsi Simona, kuri vaikystėje svajojo tapti aktore, o dabar, artėjant 12 klasei sako dar ieškanti savęs. Simona filmavosi su geriausia savo drauge Egle, su kuria yra neišskiriamos ir nuolat prisigalvoja kokių nors įdomių užsiėmimų.

„Vakaro kino teatras“ – žiūrėti gerus filmus galima kasdien! Vakaro kino teatre žiūrovų laukia didelis įvairiausių filmų pasirinkimas. Skirtingų žanrų filmai patenkins skirtingų skonių žiūrovus – veiksmas, fantastika, drama, trileris: Čia ir „Hitmanas. Agentas 47“, ir „Mes valdome naktį“, ir „Įkaitas“.

„Gero kino vakaras“ – Išskirtiniai filmai nuo šiol žiūrovų laukia šeštadienio vakarais iškart po „Šeimos kino teatro“ rubrikos. Kino ekspertų įvertinti, apdovanojimus pelnę filmai: „Marsietis“, „Atkirtis“, „Sensacija“ ir kiti kino šedevrai užtikrins turiningus ir jaudinančius šeštadienio vakarus.

„Didysis penktadienio filmas“ – rubrika, kuri garantuoja, kad įpročių keisti nereikės. Kiekvieną penktadienį prie televizorių ekranų laukiami ir dideli, ir maži kokybiškos, įdomios ir įtraukiančios animacijos gerbėjai. Geriausių pasaulio animacijos kūrėjų filmai, Oskarų laureatai ir svarbiausia – vaikų simpatijas užkariavę tų filmų herojai – kiekvieną penktadienį per TV3. Pamatysite ir visas „Ledynmečio“ dalis, ir „Galingąjį šešetą“ ir mergaičių taip pamiltą „Ledo šalį“.

„Šeimos kino teatras“ – šeštadienio vakarus šeimos galės leisti kartu. Visiems (nuo mažiausių iki vyriausių) tinkami nuotykių, veiksmo filmai ir dramos: nuo „Pi gyvenimas“ iki „Vienas namuose“.
Kūdikio laukimu gyvenanti „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė J. Žiogaitė-Butkienė: atsisakiau ne vieno projekto
Kūdikio laukimu gyvenanti „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė J. Žiogaitė-Butkienė: atsisakiau ne vieno projektoDešimtą sezoną skaičiuojanti „Moterys meluoja geriau“ istorija pateiks ne vieną staigmeną. Tiesa, jubiliejiniame sezone neliks žiūrovų pamėgtos Justinos Žiogaitės-Butkienės.

Televizijos žiūrovams puikiai pažįstamą iš tokių serialų, kaip „Moterys meluoja geriau“ ir „Rezidentai“, J. Žiogaitę-Butkienę padaryti trumpą pertrauką ir pasitraukti iš televizijos paskatino žinia, jog taps mama. Ilgai nuo visuomenės slėpusi žinią, kad laukiasi, aktorė šiandien ramiai mėgaujasi kūdikio laukimu, skelbiama pranešime spaudai.

„Dėl šio džiaugsmingo gyvenimo įvykio atsisakiau ne vieno projekto, bet aš manau, kad pirmaisiais vaiko gyvenimo metais visą savo dėmesį ir laiką skirsiu pačiam svarbiausiam žmogui pasaulyje – savo dukrai“, – sakė dukros besilaukianti aktorė.

Panevėžyje su vyru, taip pat aktoriumi Arnu Butkumi gyvenanti moteris jau prieš porą metų yra sakiusi, kad vaikelis jų šeimoje labai laukiamas ir planuojamas. „Aš labai myliu vaikus ir mūsų planuose jie tikrai yra“, - prieš kelerius metus kalbėjo J. Žiogaitė-Butkienė.

Paklausta, ar negaila palikti kultinio serialo kolektyvo, Justina buvo atvira. „Be abejo, šiek tiek savotiškai gaila, bet visa tai darau dėl kur kas malonesnių ir svarbesnių dalykų. Niekada negali žinoti, gal kitais metais sugrįšiu ir „Moterys meluoja geriau“ žiūrovai mane išvys vienuoliktame serialo sezone“, - šypsodamasi kalbėjo J. Žiogaitė Butkienė.

Serialo kūrėjai pranešė, kad vietoje visų pamiltos, šviesiomis garbanomis ir valiukiška šypsena išsiskiriančios J. Žiogaitės-Butkienės žiūrovai išvys ne ką mažiau charizmatišką ir talentingą jaunosios kartos aktorę Skaistę Anusevičiūtę. Jauna mergina televizijos žiūrovams pažįstama iš komiško medicinos serialo „Rezidentai“, projekto „Chorų karai“, televizijos filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“, yra suvaidinusi ne viename spektaklyje ir keliuose kino filmuose.
G. Griniūtė ir A. Rožickas kviečia išrinkti 100-mečio dainą
G. Griniūtė ir A. Rožickas kviečia išrinkti 100-mečio dainąLRT televizija pradeda muzikinį projektą „Dainuoju Lietuvą", kuriame dalyvaus ryškiausi, įtakingiausi visų laikų scenos veidai ir skambės 100 populiariausių viso 100-mečio dainų. Tautos dainiaus Justino Marcinkevičius eilėraščio žodžiais pavadintame tikro garso TV projekte varžysis ne vieną Lietuvos kartą užauginę ir dabar skambantys, visų mintinai mokami hitai – nuo Danieliaus Dolskio iki „Anties", „Foje", Marijaus Mikutavičiaus ar Justės Arlauskaitės-Jazzu.

Projektą vesti patikėta vienai geriausių televizinių porų – Andriui Rožickui ir Gerūtai Griniūtei, žiūrovų pamėgtų populiariausioje „Eurovizijos" nacionalinėje atrankoje. Kūriniai skambės pritariant Donato Katkaus diriguojamam orkestrui, skelbiama pranešime spaudai.

Žiūrovams ir klausytojams iš daugelio televizijos ir radijo projektų pažįstama, pianistės diplomą turinti G. Griniūtė apie muzikos pasaulį ir jo istoriją išmano daug, tai ji atskleis ir projekte. „O ten, kur ateina A. Rožickas, tiesiog įvyksta šventė. Jis šiuo atveju bus šventė", – vedėjų duetą aiškina „Dainuoju Lietuvą" prodiuseris Lauras Lučiūnas.

„Tai bus didžiausia kada nors įvykusi muzikos apžvalga, tačiau nenorime parodyti projekto, kaip apžvalginės laidos, norime nuotaikingo šou", – kalba L. Lučiūnas. Jo įsitikinimu, tai – Lietuvos šimtmečiui labai tinkanti idėja. „Norime parodyti kitokį to 100 dainų atlikimą: kartu su orkestru, su dabar aktualiais dainininkais, bet tuo pačiu pasikviečiant ir tų dainų autorius bei originalius atlikėjus", – pasakoja jis.

„Lietuvos radijas, gyvuojantis jau daugiau nei 90 metų, per savo istoriją transliavo šimtus tūkstančių muzikinių kūrinių. Iš viso šio lobyno projektu išsirinkome 100 auksinių dainų: populiariausių, visiškai pateisinančių hito sąvoką, užauginusių ne vieną kartą ir formavusių lietuvių muzikinį skonį", – tęsia projekto prodiuseris.

Pasak laidos kūrėjų, sudaryta projekto dainų atrankos komisija, kurios gretose – įrašų kompanijų leidėjai, muzikologai, žurnalistai išrinks geriausių kūrinių 100-uką, atsižvelgdami ir į LATGA pateiktus grojamiausių kūrinių archyvinius duomenis, ir į visą šalies muzikos istorijos raidą.

„Dainuoju Lietuvą" autoriai užsimoję į TV projektą įtraukti visą Lietuvą: prieš skambėdama iš profesionalo lūpų televizijos scenoje, daina bus išbandyta neprofesionalų – gydytojų, mokytojų, turgaus prekeivių, žvejų, vairuotojų – skirtingų žmonių skirtinguose regionuose visoje Lietuvoje.
Paaiškėjo, kam atiteko pagrindinis serialo „Meilė gydo“ vaidmuo
Paaiškėjo, kam atiteko pagrindinis serialo „Meilė gydo“ vaidmuoNaujajame LNK sezone startuosiantis serialas „Meilė gydo“ jau dabar vadinamas vienu ambicingiausių lietuviškos televizijos projektų: jo filmavimams Vilniuje buvo pastatyta naujutėlė ligoninė su pilnai įrengtomis palatomis ir veikiančiomis operacinėmis, o aktoriai kasdien mokosi ne tik medikų kalbos ir terminų, bet ir darbo su tikra operacinės įranga.

Pagrindinį moters vaidmenį seriale atliks tituluota aktorė Miglė Polikevičiūtė, jau įvertinta Auksiniu scenos kryžiumi už vaidmenį spektaklyje „Seksualinės mūsų tėvų neurozės“ ir Sidabrine gerve kaip geriausia antro plano aktorė filme „Miegančių drugelių tvirtovė“.

Aktorė neslepia, kad pagrindinis vaidmuo seriale jai yra labai džiugi karjeros naujiena.

Dramoje „Meilė gydo“ M. Polikevičiūtė vaidins kolegų ypač vertinamą chirurgę Ritą Senkutę. Nors kasdien ir kovoja dėl kitų žmonių gyvybių, jauna gydytoja viena rūpinasi ir dešimtmete dukra. Vyro palikta moteris pagalbos prašo iš savo mamos, tačiau mainais turi nuolat klausyti šios priekaištų dėl to, kad yra bloga motina, kuriai už dukrą labiau rūpi svetimi žmonės.

„Rita yra labai dramatiškas vaidmuo, be to, absoliučiai kitoks amplua, nei kada nors esu vaidinusi. Rita yra vadovaujanti, brandi moteris, chirurgė iš pašaukimo, tačiau kartu labai jautri ir pažeidžiama moteris. Savo vidiniu piešiniu man ji išties suprantama ir artima, bet išoriškai man tai tikras iššūkis. Juk kurdama šį personažą turiu mokėti net vadovauti operacinėje”, - savo heroję apibūdina M. Polikevičiūtė.

Nemažai sumaišties į asmeninį gyvenimą įneša ir dviejų pagrindinių ligoninės chirurgų kova dėl Ritos dėmesio. Abu jie skiriasi kaip diena ir naktis, ir, nors Rita stengiasi atsiriboti nuo asmeniškumų, moteriškas troškimas turėti šalia stiprų ir patikimą vyrą jai yra nesvetimas.

Dėl M. Polikevičiūtės kuriamos herojės dėmesio kovoja lovelaso vardą pelnęs įtakingo tėvo sūnus Martynas Vilkas ir paslaptingas naujasis gydytojas Paulius Norkus, kurio rūpestingumas ir vyriškumas sužavi ne vieną ligoninėje dirbančią moterį. Pati aktorė neslepia, kad tokie vyrų tipažai žavi savaip, ir gali skirtingai pakerėti moterį.

„Martynas yra jaunas, pilnas jėgų, net, sakyčiau, gajaus libido, o tai negali neveikti moters, - šypteli aktorė. – O Paulius yra visiška priešingybė. Jis – stiprus, patrauklus, vyriškas ir lyderiaujantis chirurgas, tačiau su juo Ritos santykiai labai greitai susikomplikuoja

Naujasis draminis serialas „Meilė gydo“ – naujajame LNK sezone jau nuo rugsėjo 4-osios, 20 val. pirmadieniais – trečiadieniais.
Besiruošdama naujam LNK sezonui, KK2 vedėja Justė Žičkutė dažė tėvų namą
Besiruošdama naujam LNK sezonui, KK2 vedėja Justė Žičkutė dažė tėvų namąPirmąjį KK2 sezoną vedėjos pozicijoje baigusi Justė Žičkutė sako, kad praėję metai buvo kupini naujovių, o šis ruduo merginai ypatingas – studijos universitete baigtos, tad visą laiką KK2 vedėja galės skirti darbui.

„Labai tikiuosi, kad mano pirmasis KK2 sezonas nebuvo prisvilęs blynas. Žinoma, pirmieji filmavimai buvo kitokie, buvo daug galvojimo, kaip geriau viską perteikti, visi judesiai buvo apgalvoti. Dabar viskas kitaip, atsirado daugiau laisvės ir drąsos“, - sako J. Žičkutė.

Paklausta, ar pati žiūri laidas, kuriose filmuojasi, Justė atviravo: „Tikrai pasižiūriu, o visai neseniai peržiūrėjau pirmąsias laidas ir galiu prisipažinti, kad norėjau rankomis užsidengti veidą. Kita vertus, tai rodo, kad progresuoju“.

Justė prisipažįsta, kad nėra tas žmogus, kuris labai jaudintųsi prieš kameras. „Jaudulio prieš kameras nejutau nei pirmojo filmavimo metu, nei dabar jaučiu. Žinoma, kai supranti, kad į tave žiūri tūkstančiai žmonių, įpareigoja, bet visada stengiuosi atsipalaiduoti ir atrodyti natūraliai“, - teigia J. Žičkutė.
Neatsiejama televizijos žvaigždžių dalia – gerbėjai ir žvilgsniai gatvėje. Justė sako, kad daugiausia ją pastebi grįžus į gimtuosius Vėžaičius.

„Kartais pastebiu, kad žmonės mane stebi, kai einu gatve ar parduotuvėje. Bet daugiausia mane atpažįsta gimtinėje. Visai neseniai tėvams padėjau dažyti namą, o kaimynas pamatęs šaukė: „KK2 dažo! Juste, atsisuk, reikia nufilmuoti”. O internete žmonės kiek atviresni – gaunu tikrai daugiau žinučių, stengiuosi į visas atsakyti“, - sako J. Žičkutė.

Justė ypač džiaugiasi, kad KK2 kolektyvas draugiškas bei ją priėmė labai šiltai.

„Esu labai laiminga, kad tenka dirbti komandoje, kurioje yra labai geras mikroklimatas. Pradžioje teko priprasti prie skirtingų žmonių, jų charakterių, tačiau laikui bėgant tapo visi labai gerais draugais. Būna, kad tenka su grimere ir Tomui marškinius išlyginti“, - juokiasi J. Žičkutė.

„Labai džiaugiuosi, kad pradėjau savo karjerą televizijoje su Tomu. Jis yra tikras profesionalas, iš jo kiekvieną dieną galiu išmokti kažko naujo“, - sakė J. Žičkutė, besiruošianti naujam LNK sezonui, kuris prasidės jau rugsėjo 4-ąją.
Pirmą kartą TV seriale vaidinančiam V. Baumilai patikėtas intriguojantis vaidmuo
Pirmą kartą TV seriale vaidinančiam V. Baumilai patikėtas intriguojantis vaidmuoJau rudenį į televizijos ekranus sugrįžta bene linksmiausias TV3 nuotykių ir humoro serialas „Bruto ir Neto 3“. Naujajame sezone – kaip niekada daug netikėtumų, siužeto vingių ir naujų personažų. Vienas iš jų – seriale nuolat keliaujančio išvaizdaus energingo sveikuolio vaidmenį atliekantis dainininkas ir aktorius Vaidas Baumila. Žinomas vyras pasakojo, kad su tokiu personažu susitapatinti gali kiekvienas žiūrovas.

Prodiuserių kompanijų „All Screens“ ir „Videometra“ kuriamo komiško serialo „Bruto ir Neto“ trečiajame sezone V. Baumilai patikėtas Ispanijoje gyvenusio ekstremalaus sveikuolio ir patarėjo visais gyvenimo klausimais – gražuolio Gintaro – vaidmuo.

„Mano personažas įsipaišo į kaimelio gyvenimą. Jis yra toks keliaujantis, medicina ir sveiku gyvenimo būdu besidomintis turistas. Vėliau išsiaiškiname, kad jis turi įvairiausių paslapčių, kurios nebūtinai yra tiesa. Jis kartu ir apsukrus, ir mokantis pašnekėti, ir bandantis visais įmantriausiais būdais įsisukti į vietinių gyvenimą“, - pasakojo V. Baumila.

Atlikėjas tikino, kad jo herojaus laukia daugybė nuotykių ir išbandymų. „Kol kas pagrindinių nuotykių dar nenufilmavome, bet mano personažas tokių tikrai patirs. Tiek iš romantiškosios pusės, tiek susitikęs su Bruto ir Neto“, - sakė dainininkas.

Iš pradžių pasirodęs kaip empatiškas ir norintis visiems padėti bet kokia kaina, vėliau V. Baumilos personažas nusidažo ir visai kitomis spalvomis. Tiesa, atlikėjo teigimu, su jo vaidinamu Gintaru susitapatinti visai nesunku.

„Manau, kad kiekvienas mes esame atsidūrė įvairiausiose savęs paieškose, kuomet atrodo, kad esame labai nuoširdūs, bet užsisukę kartais elgiamės visai kitaip. Toks ir Gintaras, jis nėra vienalypis, turi daugybę įvairiausių pusių“, - intrigavo V. Baumila.

Nors daugeliui V. Baumila yra geriau žinomas kaip dainininkas, jis yra ir diplomuotas aktorius. Vyras tikina, kad vaidyba norėtų užsiimti dažniau, o pirmą kartą dirbant televizijos filmavimo aikštelėje jį labiausiai džiugina akimirkos, patirtos su komanda.

„Tai pirma mano tokia televizinė patirtis. Viskas yra visai kitaip, nei kitur filmuojantis – čia filmuoji pirmą seriją, o čia jau paskutinę ir viską tą pačią dieną. Visą laiką savo galvoje turi turėti istoriją. Darbas vyksta visai kitaip – greitai, per dieną nufilmuojama daug scenų. Įspūdžiai labai geri“, - tikino V. Baumila.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedinas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, kurių vedinas nuspręs Gaisrių kaime atidaryti restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvosčiauskas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktagalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, V. Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ jau greitai per TV3!
Džilda ir Orestas Vaigauskai kyla karjeros laiptais: debiutuos kaip TV laidos vedėjai
Džilda ir Orestas Vaigauskai kyla karjeros laiptais: debiutuos kaip TV laidos vedėjaiJau šį rudenį, naujajame TV3 sezone žiūrovus pradžiugins išskirtinė laida – gyvenimo būdo žurnalas „Legendinės Legendos“. Laida ypatinga tuo, kad čia kalbės ne tik išskirtiniai pašnekovai – tikros Lietuvos legendos, bet ir patys vedėjai bus ne ką mažiau legendiniai.

Gyvenimo būdo žurnalo „Legendinės legendos“ prodiuseriai Aistis Mickevičius ir Ineta Stasiulytė atskleidžia, jog laidos pasirodymui televizijoje ilgai ruošėsi ir brandino idėją.

„Trejus metus atidžiai stebėjome televizijos rinką Lietuvoje, atlikome individualų tyrimą, kas patiktų lietuvių žiūrovui ir išnagrinėję išvadas pasiūlėme šį smagų TV projektą.

Tai unikalus formatas, kai laidos apie įvairių sričių legendines asmenybes vedėjai taip pat yra gyvos legendos ir, skirtingai nuo kitų gyvenimo būdo žurnalų vedėjų, mūsų filmavimo komandą visi pašnekovai noriai įsileidžia į savo pačių aplinką, buitį, leidžia filmuoti gyvenimiškas situacijas, konfliktus, ašaras ir juoką“, – pasakoja aktoriai ir laidos prodiuseriai A. Mickevičius ir I. Stasiulytė.

Prodiuseriai pasakoja, kad rasti laidai tinkamus vedėjus nebuvo lengva, reikėjo išskirtinių asmenybių, kurios nebijotų reikšti savo emocijų, atsivertų žiūrovui ir atvertų pašnekovų širdis. Tokia vedėjų pora atsirado tik po ilgų paieškų.

„Orestas ir Džilda Vaigauskai, dalyvavę viešoje vedėjų atrankoje, mus iškart suintrigavo. Nors iš pradžių kiek abejojome savo pasirinkimu, bet nusprendėme rizikuoti, mus įtikino 35-erių metų sceninė patirtis Kauno estradoje“, – sako prodiuseriai ir priduria, kad su Vaigauskais nėra paprasta dirbti, jie turi savų reikalavimų, be to, patys yra koncertuojančios žvaigždės, todėl tenka prie jų prisiderinti. Vis dėlto viską atperka poros nuoširdumas ir gebėjimas prakalbinti net akmenį.

Patys laidos vedėjai džiaugiasi nauja veikla ir galimybe dirbti televizijoje, tačiau neatmeta galimybės ateityje perimti laidos prodiusavimą. Pateikiame visą pokalbį su naujo gyvenimo būdo žurnalo „Legendinės legendos“ vedėjais, estrados žvaigždėmis Orestu ir Džilda Vaigauskais:

Prisiminkite, kaip gavote pasiūlymą vesti laidą „Legendinės legendos“, kaip jautėtės?


Orestas Vaigauskas: Jautėmės fantastiškai, visą naktį baliavojom ta proga. Tiesa, Džildutė kiek padaugino.

Džilda Vaigauskienė: Aš jaučiausi kažkiek sutrikusi...

Orestas Vaigauskas: Mamukai, ką čia šneki?

Džilda Vaigauskienė: Taip, nes buvo netikėta.

Orestas Vaigauskas: Nu kodėl gi, visai tikėta. Ką kitą jie galėjo pasirinkti?

Ar laidos koncepcija buvo jau suformuota prodiuserių, ar prisidėjote ir jūs?


Orestas Vaigauskas: Kas ta koncepcija? Nesupratau klausimo...

Džilda Vaigauskienė: Jau viskas buvo iš anksto prodiuserių suformuluota ir sukomplektuota, mums jau nieko nereikėjo pridėti...

Orestas Vaigauskas: Ne, nu, ką tu kalbi? Jie nieko nebuvo sugalvoję, nebuvo pasiruošę. Viską mes pasiūlėm. Mūsų gi grandiozinė patirtis už pečių, 35 metai estradoj. O jie neapsiplunksnavę piemenys.

Džilda Vaigauskienė: Taip...

Kaip sutariate su laidos prodiuseriais? Kokių reikalavimų jie jums kelia?

Orestas Vaigauskas: Puikiai sutariam, ko čia nesutart. Duodame jiems įvairių patarimų.

Džilda Vaigauskienė: Taip. Aš iškepu jiems skanių kotletų, nes matosi, kad vaikai nedavalgę...

Orestas Vaigauskas:
Džilda labai skaniai gamina.

Džilda Vaigauskienė: Bet jie ne visada mūsų klauso...

Orestas Vaigauskas: Apie ką tu, mamukai?

Džilda Vaigauskienė: Nu baik, nevadink manęs mamuku. Aš dabar pasakysiu...Jeigu susitarėm, kad kameros yra išjungtos, tai jos yra išjungtos ir be jokių ten...

Orestas Vaigauskas: Nu baik...Taigi ten tik juokas buvo...

Džilda graudinasi.

Ar galima šią laidą vadinti jūsų svajonių laida, ar turite nusimatę ką nors ypatingo ateičiai?

Orestas Vaigauskas: Mes patys kaip svajonė.

Džilda Vaigauskienė: Taip...Mes labai mėgstam svajoti.

Orestas Vaigauskas: Kalbant apie ateitį, tai ketinam patys prodiusuoti savo laidas.

Kuo dar užsiimate be laidos vedimo?

Orestas Vaigauskas:
Mes užsiimame individualia veikla.

Džilda Vaigauskienė: Praeitais metais netgi tapome PVM mokėtojais.

Ko išvis turėtų nelikti lietuviškoje televizijoje?

Orestas ir Džilda Vaigauskai: Abejingumo.

Ypatingoje „2 Barų“ išlikimo kovoje – visa tiesa apie Gabijos ir Žygio nuotykius duše
Ypatingoje „2 Barų“ išlikimo kovoje – visa tiesa apie Gabijos ir Žygio nuotykius dušeŠiandien, sekmadienį, pajūryje vyks dar viena populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Ji šįkart bus ypatinga, nes ant karštųjų kėdžių dėl tolesnio dalyvavimo projekte kovos net trys žiūrovų numylėtiniai – mažiausią apyvartą baruose šią savaitę surinkęs Žygis, daugiausiai kitų barmenų minusų gavusi Meda ir dar vienas dalyvis. Po transliacijos šou palikti teks net dviems barmenams.

Praėjusią savaitę „2 Barų“ dalyviai sužinojo svarbią žinią – nebeliko velnių ir angelų komandų, dabar kiekvienas kovoja už save. Todėl konkurencija, varžymasis dėl klientų ir įtampa tarp jų išaugo dar labiau.

Šiandienos tiesioginėje išlikimo kovos transliacijoje paaiškės, kurie net du dalyviai turės palikti intrigų kupiną realybės šou. Tiesa, kol vieni barmenai gali būti ramūs, kitiems šis vakaras gali tapti lemtingas.

Nors praėjusią savaitę vienos šou lyderių Gabijos džiaugsmui į „2 Barus“ sugrįžo jos vaikinas, praėjusių metų dalyvis Žygis, jam iškilo grėsmė. Surinkęs mažiausią apyvartą Žygis užims pirmąją karštąją kėdę, šalia jo sėsis Meda. Gabijai teks sunkiausia užduotis – nuspręsti trečiosios kėdės likimą.

Projekto kūrėjai atskleidžia, kad šio sekmadienio išlikimo kovoje bus atskleista visa tiesa apie svarbiausius savaitės įvykius. Paaiškės, kuo baigėsi Oksanos, Žygio ir Gabijos meilės trikampis, ką šou porelė nematant kameroms veikė duše ir kitos intriguojančios detalės.

Televizijos žiūrovus džiugins ne tik akimirkos iš barmenų gyvenimo, bet ir gera muzika. Savo pasirodymus dovanos legendinė grupė Rondo, muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ nugalėtojas Silvester Belt ir vaikinų gupė „Pikaso“.

Kas užims trečiąją karštąją kėdę? Kuriems dviem dalyviams teks atsisveikinti su projektu? Ką nematomi kamerų duše veikė Žygis ir Gabija? Atsakymai į visus klausimus – šiandien 19.30 val. „2 Barų“ tiesioginėje išlikimo kovoje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba devyni bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
Geriausia Lietuvos aktorė Gabija Ryškuvienė tapo medike
Geriausia Lietuvos aktorė Gabija Ryškuvienė tapo medikeSidabrinių gervių kino apdovanojimuose geriausia aktore pripažinta Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė nuo rugsėjo 4 d. grįžta į televizijos eterį naujame LNK seriale „Meilė gydo“. Čia ji įkūnys griežtą ir valdingą vyriausiąją ligoninės slaugę, vienišą mamą, kuri visomis išgalėmis stengiasi išlaikyti gyvenime kontrolę ir valdžią.

„Mano herojė Livija ligoninėje atsakinga už labai daug dalykų, tačiau visas atsakomybes ji sau prisiėmusi su dideliu entuziazmu. Ji labai stengiasi viską kontroliuoti, gal kartais ir per daug, bet tikriausiai ji galvoja, kad viskas čia be jos sugriūtų“, - pasakoja G. Jaraminaitė - Ryškuvienė. Tačiau vyr. slaugės Livijos istorija tikrai nėra paprasta ir laiminga – moteris gyvenime yra patyrusi ne vieną skaudžią patirtį.

„Livija gyvena be vyro, viena augina paauglį sūnų. Su juo rasti bendrą kalbą jai ypač sunku, nes didžiąją dienos dalį ji praleidžia darbe, abu retai susitinka, o sūnui jos dėmesio tikrai reikia“, - kalba Liviją vaidinanti aktorė. Valdinga vyr. slaugytoja siekia, kad sūnus mokytųsi medicinos, tačiau maištingas paauglys mieliau renkasi svajones apie muziką ir menininko gyvenimą.

Be to, kad turi atskleisti portretą vienišos dirbančios motinos, kuri prarado ryšį su paaugliu sūnumi, G. Jaraminaitė - Ryškuvienė seriale turi ir dar vieną nelengvą užduotį. „Livija yra užmezgusi romaną su vienu iš ligoninės gydytojų, tačiau tas vyras yra vedęs. Dėl to, kad jie negali paviešinti savo romano, Livija gyvenime jaučia dar daugiau įtampos. Jai to vyro palaikymas labai reikalingas, ir nors jų tarpusavio santykiai ir gražūs, tačiau jie negali niekam to parodyti“, - atskleidžia aktorė.

Be to, G. Jaraminaitės – Ryškuvienės vaidinamai herojei nesvetimas ir moteriškas pavydas. „Livija ypatingai pavydi savo mylimojo pagrindinei serialo herojei chirurgei Ritai Senkutei. Nors Ritos santykiai su tuo vyru yra visiškai kitokie, tiesiog šilti ir kolegiški, tačiau pavydžiai moteriai pakanka ir to. Livija seriale iškelia ne vieną pavydo sceną“, - intriguoja aktorė.

G. Jaraminaitė – Ryškuvienė teigia, kad ją kaip žiūrovę ypač patrauktų galimybė iš arti pamatyti paprastai nematomą gydytojų ir ligoninės gyvenimo pusę. „Atrodo, daugelis esame turėję patirčių su ligoninėmis, tačiau retai kada susimąstome, koks iš tiesų intensyvus gyvenimas čia verda.

Be viso to, kad daktarai dirba labai sudėtingą ir atsakingą darbą, pačioje ligoninėje taip pat vyksta daugybė intrigų, romanų, išdavysčių. Ir nepaisant to, visi jie vėl ir vėl turi susitikti operacinėje, vienas kitu pasitikėti ir vienas kitą toleruoti. Man pačiai tokie ligoninės užkulisiai yra labai įdomūs“, - neslėpė geriausia Lietuvos aktore pripažinta G. Jaraminaitė – Ryškuvienė.

„Žmonėms yra nesvetimos visos emocijos, kurias išgyvena daktarai, ir kiekvienas čia galės atrasti savo istoriją. O tai, kad čia gyvenimas yra tarsi šiek tiek uždaras klubas, manau, tik didina įdomumą, juk visiems patinka kartais pažiūrėti pro rakto skylutę“, - šypteli aktorė.

Naujas draminis serialas „Meilė gydo“ – LNK eteryje jau nuo rugsėjo 4 dienos pirmadieniais-trečiadieniais 20 val.
B. Nicholson gamins LRT žiūrovams
B. Nicholson gamins LRT žiūrovamsRugpjūčio 28-ąją prasidedančiame naujajame LRT sezone su žiūrovais sveikinsis ir džiaugtis tuo, ką turime čia pat, Lietuvoje ir savo namuose, kvies Beata Nicholson.

Jos laida „Beatos virtuvė“ lankys visą Lietuvą ir kvies kartu ieškoti maisto herojų – žmonių, kurių dėka valgome skanesnį, įvairesnį ir sveikesnį maistą.

„Matau, kaip mūsų įpročiai keičiasi – vis dar esame ištikimi cepelinų gerbėjai, bet tuo pačiu vis dažniau į savo virtuvę įsileidžiame kanapių aliejų, šilauoges ar putino uogas, į kepinius bandome dėti mažiau cukraus ar kepti juos su viso grūdo miltais. Mano manymu, esame labai pažangūs maisto srityje, tad kodėl tuo nepasidžiaugus ir nepasididžiavus?!“, – šypsosi Beata.

Laidos kūrėjai įsitikinę, kad „Beatos virtuvėje“ naudingų idėjų suras kiekvienas: ir norintys išmokti kepti tortus, ir norintys lieknėti, ir šeimos, nebežinančios, kaip atnaujinti pabodusį kasdienį meniu.

Taip pat netruks kelionių po Lietuvą ir susitikimų su žmonėmis, kurie patikėję, jog svajonė gali tapti realybe, ėmė ir pradėjo auginti kanapes, sraiges, šaltalankius, ekologiškas daržoves ar šitaki grybus.

Rubrikoje „Lengvai ir sveikai“ išgirsime sėkmės istorijų žmonių, kurie sugebėjo pakeisti savo mitybos įpročius ir dabar džiaugiasi lengvesniu gyvenimu.

„Šios rubrikos tikslas – įtikinti Lietuvos žmones, kad jei jau sugalvojai kontroliuoti savo svorį, nebūtina jaustis nuolat alkanam. Pirmiausiai reikia keisti įprastus produktus, mitybos ir judėjimo įpročius, o ne tikėti badavimais ir stebuklingomis dietomis. Laikas stengtis būti ne kūdesniems, o lengvesniems ir energingesniems“, – įsitikinusi Beata.

Į Beatos virtuvę užsuks ir žinomi Lietuvos žmonės – kur gi daugiau, jei ne virtuvėje, vyksta įdomiausi pašnekesiai!

„Beatos virtuvė“ – naujajame LRT sezone nuo rugpjūčio 28 dienos.
Naujoje televizijos laidoje iššūkį priėmė M. Vitulskis, O. Pikul-Jasaitienė, N. Pareigytė-Rukaitienė ir dar daug kitų
Naujoje televizijos laidoje iššūkį priėmė M. Vitulskis, O. Pikul-Jasaitienė, N. Pareigytė-Rukaitienė ir dar daug kitųViena iš naujo LNK televizijos sezono naujienų – premjerinė laida „Čia tai geras!”, už kurios vairo stoja radijo ir televizijos laidų vedėjas Jonas Nainys. Projekte žiūrovai išvys dar neregėtą puokštę Lietuvos įžymybių. Patys įvairiausi pramogų pasaulio atstovai priėmė J. Nainio iššūkį ir pasiryžo nerti į dar nepatirtą avantiūrą.

Vienas iš laidos dalyvių – garsus operos solistas Merūnas Vitulskis. „Aš mėgstu dalyvauti pačiuose įvairiausiuose projektuose ir nerti į avantiūras. Taip susiklostė ir dabar. Tiesa, ši laida kiek kitokia nei žiūrovai pripratę matyti eteryje, mat čia interakcija su paprastais žmonėmis iš tiesų didžiulė. Neslėpsiu, filmavimo metu labai jaudinausi. Jaučiausi nesavam kailyje”, – atviravo dainininkas.

Anot M. Vitulskio, laidoje bus pačių įvairiausių žmonių reakcijų. „Supratau, kad Lietuvoje vis dar yra labai daug nelaimingų žmonių. Net atostogų metu daugelis lietuvių vaikšto paniurę, pikti. Tiesa, buvo ir smagesnė dalis. Mane labai nustebino jaunimas. Visi sako, jog mūsų jauni žmonės labai išpuikę, per daug drąsus. Dabar galiu pasakyti priešingai – žavingas kuklumas vis dar yra. O tai šiais laikais labai reta”, – sakė jis.

Į J. Nainio avantiūrą pasiryžo nerti ir jo kolegė Simona Albavičiūtė-Bandita. Tiesa, žymi moteris atviravo, kad iš pradžių viską įsivaizdavo kiek kitaip: „Galvojau, kad bus lengva, šiek tiek pajuokausim ir tiek. Realybė buvo visai kitokia – iš tiesų buvo labai sunku provokuoti žmones ir elgtis taip, kaip tikriausiai gyvenime nesielgčiau”.

Radijo ir televizijos laidų vedėja tvirtino, kad projekte žiūrovai galės išvysti labai daug spalvų. „Buvau labai dėkingoje situacijoje, kuri tik kurstė fantaziją pačioms netikėčiausioms užduotims bei įvairiausioms emocijoms”, – pasakojo S. Albavičiūtė-Bandita.

Laidoje „Čia tai geras!” dalyvauti sutiko ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Iššūkių nebijanti dainininkė sakė, jog jai toks laidos formatas nebuvo naujiena. „Aš nebijau nei iššūkių, nei iš savęs pasijuokti, nei kartais atrodyti kvailai ar juokingai. Eidama į šią laidą buvau pasiruošusi viskam. Man svarbiausia pozityvios emocijos, taigi būtent jomis siekiau užkrėsti ir visus aplinkinius”, – kalbėjo grupės „69 danguje” narė.

Anot N. Pareigytės-Rukaitienės, ją nustebino geranoriški žmonės: „Bus daug juoko, kuriozinių situacijų ir netikėtumų. Tikiuosi visos šios emocijos bus perteiktos žiūrovams per televizijos ekranus”.

Kita laidos dalyvė – dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė. Garsios moters teigimu, jau pati pirminė laidos idėja jai sukėlė labai daug teigiamų emocijų ir minčių. „Aš esu žmogus, turintis humoro jausmą, man patinka pasilinksminti, pajuokauti, pabendrauti su žmonėmis, todėl tokiam projektui ryžausi nedvejodama. Ir tikrai dar ne kartą dalyvaučiau tokioje laidoje, nes man labai patiko”, – įspūdžiais dalijosi ji.

Projekto iššūkį priėmė ir Donalda Meiželytė. Dainininkė ir renginių vedėjas sakė, kad ši laida jai sukėlė iki tol dar neišgyventų emocijų: „Filmavimo metu keletą kartų jaučiausi kaip kosmose. Man kilo jaudulys ir stresas, o dar laidos vedėjas Jonas Nainys su savo užduotimis... Galiu pasakyti, kad vedėjas buvo negailestingas ir kurstė beprotiškas situacijas. Tiesiog praradau orientavimąsi erdvėje, tad patikėkite, bus labai juokinga”.

D. Meiželytės teigimu, nauja laida bus įdomi savo formatu. „Mes pripratę televizijoje matyti tik Lietuvos įžymybes ir jų reakcijas. Šioje laidoje bus visai kitaip. Pagaliau eteryje išvysime tikras, nesuvaidintas tikrų žmonių reakcijas”, – kalbėjo dainininkė ir renginių vedėja.

LNK laidoje „Čia tai geras!” žiūrovai galės išvysti ir daugiau žymių žmonių, tarp kurių Radži, Vytenis Pauliukaitis, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Liveta Kazlauskienė, Ingrida Martinkėnaite, Donata Gutauskienė-Laisva ir dar daug kitų.

Laidą „Čia tai geras!” išvysite jau netrukus, naujajame LNK sezone.
„TV Pagalbos" komandoje – veterinaras ir meistras
„TV Pagalbos" komandoje – veterinaras ir meistrasNeilgai trukus prasidėsiantis naujas „TV pagalbos" sezonas žiūrovus stebins naujovėmis. Laidos anonsą ant podiumo su prabangiais drabužiais filmavę gelbėtojai sako, jog šiame anonse ir naujajame laidos sezone tiek sau, tiek visiems savo žiūrovams linkės kur kas prabangesnės kasdienybės. Naujajame sezone žiūrovai taip pat išvys ne tik jau pamiltą kolektyvą, bet ir du naujokus.

Sandra Žutautienė pripažįsta, kad nustebo sužinojusi, jog naujo sezono anonse teks filmuotis vilkint prabangią Liutauro Salasevičiaus kurtą suknelę: „Iš pradžių man atrodė, kad žinant mūsų darbo specifiką, visai netinka filmuotis ant podiumo. Bet pati mintis, kad tiek mes, tiek visi mūsų laidos herojai gali pakilti ir pasijusti žvaigždėmis, man labai patiko. Man pačiai buvo keista, nes tai nuo manęs labai toli. Bet visai smagu. Ypač, kai pabaigoj jau buvome visi kartu", – filmavimą prisiminė Sandra.

Sandros kolegė Gerda Žemaitė džiaugėsi, kad filmavime pasijuto išties ypatingai: „Pasijutom tai vau kaip fainai. Jau vien tai, kad be uniformų filmavomės. Net buvo lengvas šokas, kai sužinojome, kad vilkėsime prabangias sukneles, juk ne kasdien tenka vaikščioti podiumu", – įspūdžiais dalijosi Gerda.

Prie žiūrovų pamiltų gelbėtojų jau šį rudenį prisijungia du naujokai, savo sričių profesionalai – meistras Artūras Labakojis ir veterinaras Paulius Morkūnas.

„Man visuomet patiko stebėti tokį profesionalų gelbėtojų darbą su paprastais žmonėmis ir kaip jie sprendžia iškilusias problemas. Vis pagalvodavau, kad ir aš galėčiau pagelbėti atsiradus buitiniams gedimams herojų namuose", – pasakoja A. Labakojis.

Penkiolikos metų darbo patirtį turintis meistras Artūras tikina, kad didžiausias jo noras – padėti žmonėms. „Nesivaikau populiarumo, bet man labai patinka bendrauti ir patinka dirbti savo darbą. Tad šis naujas iššūkis man taps smagiu nuotykiu", – sako jis.

Septynerius metus gyvūnus gydantis Paulius Morkūnas filmavimų laukia su nekantrumu. „Mano darbas man yra ir hobis. Todėl padėti skriaudžiamiems, sužeistiems ar skausmus kenčiantiems gyvūnams laidoje man bus dvigubas džiaugsmas. Kamerų aš nebijau, nes kai įsitraukiu į darbą, jas tiesiog pamirštu", – sako jis. Tačiau Paulius atviras – be džiugių akimirkų jo darbas kupinas ir skaudžių nusivylimų. „Visada labai skauda širdį, kai gyvūnui padėti jau būna per vėlu. Ir tuomet, kada šeimininkai atsisako pagalbos iš taupumo arba tiesiog nenorėdami gaišti laiko, taip pasmerkdami savo augintinį didžiulėms kančioms", – pasakoja naujasis narys.

Abu naujieji gelbėtojai sutartinai tvirtina, kad nesitikėjo būti taip šiltai priimti komandos senbuvių. „Akivaizdu, kad dirbti bus nesudėtinga, nes merginos labai malonios ir draugiškos ir visuomet pasiruošusios padėti perprasti darbo televizijoje subtilybes", – sako Artūras.

„Moterys meluoja geriau“ anonso filmavime – I. Norkutė ir dešimtys pusnuogių vyrų
„Moterys meluoja geriau“ anonso filmavime – I. Norkutė ir dešimtys pusnuogių vyrųĮ TV3 televizijos eterį grįžta kultinis ir visų laikų populiariausias lietuviškas serialas „Moterys meluoja geriau“. Dešimtą sezoną skaičiuojanti istorija pateiks ne vieną staigmeną: laukia itin intriguojantis siužetas, kvatoti priversiantys herojų nuotykiai ir naujais aktoriais pasipildęs kolektyvas. Serialo kūrėjai žiūrovams pristatė itin intriguojantį jubiliejinio sezono anonso filmuką.„Moterys meluoja geriau“ dešimtame sezone netrūks intrigų, nuotykių, kriminalų ir meilės. Jubiliejinis kultinio serialo sezonas į televizijos ekranus sugrįš ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos. Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo metu Galinos gyvenime prasidės naujas etapas: ji išsiskirs su Kostia ir užmegs romaną su... „alfonsu“.

Jubiliejinio sezono anonso filmukas ne tik itin intriguojantis, bet ir šmaikštus. Jame – žavingosios Medos vaidmenį atliekanti aktorė Inga Norkutė ir dešimtys pusnuogių vyrų. Anonsinis filmukas prasideda epizodu, kai aktorė I. Norkutė viliokiškai guli ant lovos, o iš jos spintos išeina virtinė pusnuogių vyrų. Toks vaizdas be žado palieką Medos dešimtojo sezono meilę, kurį įkūnija prie serialo komandos prisijungęs Andrius Paulavičius.

„Meda vėl turės naują simpatiją, tiesa, jis ją apgaus. Perskaičiusi scenarijų truputėli net pyktelėjau. Juokiausi, kad serialo pavadinimą reikia pakeisti į vyrai, o ne moterys meluoja geriau. Man ypač patinka, kad šiame sezone bus meilės trikampis. Tarp mano, Dainiaus Kazlausko ir Andriaus Paulavičiaus personažų. Tikrai yra, ką vaidinti“, – juokdamasi apie jubiliejinio sezono siužetą pasakojo I. Norkutė.

Nuo 2008 metų kuriamas televizijos serialas šiais metais švenčia 10-ąjį jubiliejų. Visi iki tol buvę sezonai tvirtai laikėsi reitingų viršūnėse. Serialo prodiuserė Agnieška Giedrikienė tikina, kad rudenį į TV3 eterį kultinis serialas grįš tikrai atsinaujinęs.

„Sugrįšime atsinaujinę, bet esminių ypatybių. dėl kurių per tiek sezonų buvo užkariautos žiūrovų širdys, neprarasime. Staigmenų tikrai pateiksime. Viena iš jų – atsinaujinusi serialo komanda. Prie serialo prisijungs Skaistė Anusevičiūtė, Andrius Paulavičius, Darius Petkevičius. Žinoma, ir toliau išvysime visų mylimus aktorius“, – pasakojo serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuserė.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.

„Moterys meluoja geriau“ – jau greitai per TV3!
Gražuolė aktorė K. Stungytė po ilgos pertraukos į televiziją grįžta itin netikėtu amplua
Gražuolė aktorė K. Stungytė po ilgos pertraukos į televiziją grįžta itin netikėtu ampluaJau visai netrukus, rugsėjo 4 dieną į televizijos ekranus su trenksmu sugrįžta linksmiausias TV3 nuotykių serialas „Bruto ir Neto 3“. Naujajame sezone – kaip niekada daug netikėtumų, siužeto vingių ir naujų personažų. Vienas iš jų – seriale hipsterės vaidmenį atliekanti talentinga jaunosios kartos aktorė Karina Stungytė. Žinoma aktorė pasakoja, kad jos kuriamas vaidmuo – aktualus šiuolaikinio jaunimo atspindys.

„Labai džiaugiuosi, kad mane pakvietė būtent į šį serialą, nes jį žiūrėjau ir pati stebėjau kolegų darbą. Man „Bruto ir Neto“ visuomet patiko – ypač scenarijus, nes manau, kad ši komedija parašyta labai kruopščiai, meistriškai ir profesionaliai. Žiūrėdama pirmus du sezonus galvojau, kad būtų visai smagu suvaidinti tokiame seriale“, – sakė K. Stungytė.

Aktorės noras išsipildė po ilgos pertraukos – metus pragyvenusi svetur ji neužsiėmė vaidyba: „Kurį laiką manęs nebuvo televizijoje todėl, kad nebuvau Lietuvoje ir teko atsisakyti visų pasiūlymų filmuotis. Beveik metus laiko buvau Londone ir užsiėmiau visai kita veikla, todėl labai pasiilgau vaidybos. Tai yra mano pagrindinė specialybė ir širdis visuomet yra tik čia.“

Prodiuserių kompanijų „All Screens“ ir „Videometra“ kuriamo serialo „Bruto ir Neto“ trečiajame sezone K. Stungytei patikėtas iš miesto į kaimą verslu užsiimti atvykusios hipsterės vaidmuo. „Šis tipažas labai atitinka šių dienų jaunimą. Jie veržlūs, motyvuoti, teisingi, norintys kurti, siekti, užsidirbti pinigų ir visuomet būti stilingi žmonės, o tai mano personažui itin svarbu“, – pasakojo K. Stungytė.

„Taip pat ji yra telefono auka, kuri per dieną pasidaro mažiausiai penkis selfius. Manau, kad tai labai aktualus personažas. Pati naudoju socialinę erdvę ir matau, kaip ją naudoja kiti. Mes skiriamės, bet panašumų tikrai turime. Tik mano personažas labiau domisi socialinėmis erdvėmis, o aš – realybe“, – šypsodamasi sakė K. Stungytė.

Kalbėdama apie jaunimo polinkį naudotis socialiniais tinklais aktorė atskleidė tokio pasirinkimo nesmerkianti. „Tame yra tuštybės, bet aš tokių žmonių nesmerkiu ir jais žaviuosi, nes jie sugeba padaryti marketingą iš savo išvaizdos ir daiktų“, – kalbėjo K. Stungytė.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.

Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių ir dabar nuspręs Gaisrių kaime atidaryti restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai K. Stungytė ir Eimutis Kvosčiauskas.

„Su Eimučiu mes dirbome ir anksčiau viename seriale, su juo labai lengvai randame bendrą kalbą. Jis išties nuostabus žmogus ir talentingas aktorius, esu milžiniška jo gerbėja. Mes visuomet kartu būdami aptariame viską, kas tik įmanoma – nuo mados iki teatro, nuo teatro iki žirgų lenktynių ir taip toliau“, – pagyrų kolegai negailėjo K. Stungytė.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl atbloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ jau greitai per TV3!
Atlikėjas Tadas Juodsnukis turi didelių naujienų: tai buvo sena mano svajonė
Atlikėjas Tadas Juodsnukis turi didelių naujienų: tai buvo sena mano svajonėAtlikėjas Tadas Juodsnukis nuo šio rugsėjo ners į sau visiškai naujus vandenis – žavusis vaikinas debiutuos kaip TV laidos vedėjas. Nuo šiol LNK žiūrovai kiekvieną savaitę matys jį vadovaujantį naujam muzikiniam žaidimui „Pagauk dainą“.

Tadas neslepia, kad toks pasiūlymas jį nustebino, tačiau labai pradžiugino. „Nors tokio prodiuserių skambučio tikrai nesitikėjau, tačiau tai tikrai buvo mano didelė svajonė. Viduje visada jaučiau norą išbandyti kažką daugiau, nei tik dainavimą. Visgi šios pareigos bus ir didžiulis iššūkis“, - jaudulio neslepia T. Juodsnukis.

Kiekvienoje laidoje dėl pergalės varžysis dvi žinomų žmonių komandos po du žaidėjus, be to, kaskart lankysis ir ypatingi svečiai su savo dainomis ir užduotimis. Abiem komandoms vadovaus kapitonai – laidos rezidentai, tačiau jų pavardės vis dar laikomos paslaptyje. „Galiu pasakyti tik tiek, kad su tais žmonėmis kiekvienoje laidoje bus galima tikėtis absoliučiai bet ko“, - intriguoja laidos vedėjas.

Atrodytų, kad atlikėjas jau turėtų būti pratęs būti scenoje, tačiau T. Juodsnukis teigia, kad dabartinis jaudulys neprilygsta jausmams, kuriuos jis patiria prieš pasirodymus. „Man ir pačiam keista tai, kad jaudulys čia visiškai kitoks, nei prieš koncertus. Lipdamas į sceną dainuoti galvoju labiau techniškai, pavyks sudainuoti ar ne nepavyks, o čia užduotys bus visai kitos – darbas su auditorija, su dalyviais, su kamera. Čia negalėsiu jaustis pats sau vienas ir pats sau fainas, vedėjo darbas – kurti gerą atmosferą visiems, ir dalyviams, ir žiūrovams“, - dėsto laidos „Pagauk dainą“ vedėjas.

Naujajame LNK sezone startuosiantis muzikinis šou atskleis, kiek muzikoje iš tiesų susigaudo garsiausi Lietuvos atlikėjai ir kiti žinomi žmonės. Ar jie žino, kas sukūrė žymiausius šalies hitus? Ar tikrai atlikėjai atsimena, apie ką dainuoja savo pačių populiariausiose dainose? Originalios užduotys ir klausimai suksis ne tik apie muziką, bet ir apie pačius laidos svečius, tad T. Juodsnukis pažada, kad šioje laidoje bus galima tikėtis ne vienos pikantiškos ir intriguojančios naujienos.

„Tikrai labai laukiu starto. Prodiuseriai jau dabar pradėjo mane mokyti amato paslapčių, labai tai vertinu, nes tikrai labai noriu stengtis ir tobulėti“, - teigia Tadas. Tiesa, naujasis vedėjas atskleidė ir vieną jį neraminantį momentą – taisyklingą kirčiavimą. „Bijau, kad to nemoku, todėl jau dabar dedu pinigus į atskirą vokelį, taupau baudoms už prastą kirčiavimą“, - juokiasi T. Juodsnukis.

Azartiškasis muzikinis žaidimas „Pagauk dainą“ – naujame LNK sezone jau rugsėjį!
Agnė Grudytė grįžta į televiziją: darbą naujame seriale „Meilė gydo“ lygina su kino filmų kūrimu
Agnė Grudytė grįžta į televiziją: darbą naujame seriale „Meilė gydo“ lygina su kino filmų kūrimuLietuvoje mylima bei pasaulinio pripažinimo sulaukusi aktorė Agnė Grudytė naujame televizijos sezone į ekranus grįš naujoje LNK dramoje „Meilė gydo“. Čia ji įkūnys gražuolę medicinos seselę, dėl kurios dėmesio kovoja visi ligoninėje dirbantys vyrai. „Mano herojė Kotryna – naujokė ne tik šioje ligoninėje, bet ir mieste, čia ji neturi artimųjų ir nieko nepažįsta. Viskas aplink jai yra nauja, todėl ligoninė gali tapti ne tik jos darbo vieta, bet ir antraisiais namais“, - apie savo vaidmenį kalba A. Grudytė.

Nors dėl A. Grudytės vaidinamos Kotrynos dėmesio kovoja net keli serialo herojai, ligoninės naujokė tikrai nėra eilinė tuštutė. Aktorei teks užduotis atskleisti, kaip jaučiasi mergina, kuri tiesiog nuoširdžiai trokšta gražios ir darnios šeimos, tačiau aplinkinių vyrų pirmiausiai yra matoma tik kaip dar viena šviesiaplaukė gražuolė.

„Kotryna yra labai naivi, nuoširdi, mylinti gyvenimą mergina, kuri labai aiškiai žino savo vertybes. Tačiau sakyčiau, kad ji turi nemažai kompleksų ir nepasitikėjimo savimi, kaip moterimi. Iš tiesų ji net nesuvokia, kodėl vyrai išvis prie jos kabinėjasi, nes ji į save niekada nežiūrėjo kaip į gražuolę, jai gyvenime svarbūs visai kiti dalykai“, - pasakoja aktorė.

A. Grudytė neslėpė, kad pirmą kartą atėjusi į filmavimo aikštelę buvo gerokai nustebinta. „Kiek man teko dirbti su serialais Lietuvoje, tokio pasiruošimo dar niekada nebuvau mačiusi. Galiu sakyti, kad viskas absoliučiai prilygsta kino filmų kūrimui, kai yra statomi ištisi paviljonai, transformuojamos patalpos, kai erdvės užtenka visiems ir viskam”, - nuostabos neslėpė A. Grudytė.

Naujasis LNK serialas „Meilė gydo“ jau dabar vadinamas vienu ambicingiausių lietuviškos televizijos projektų – jo filmavimams Vilniuje net buvo pastatyta naujutėlė ligoninė su pilnai įrengtomis palatomis ir veikiančiomis operacinėmis. Visgi ligoninėje vykstančios dramos yra puikiai pažįstamos ir artimos kiekvienam – čia herojai kovoja dėl savo meilės, dėl karjeros, stengiasi rasti laiko savo vaikams ir sau.

Visgi medicinos seselę vaidinanti A.Grudytė teigia, kad vaikystėje apie tokią profesiją nesvajojo. „Mano geriausia vaikystės draugė visada norėjo žaisti gydytojomis, bet aš niekada to nenorėdavau“, - juokiasi aktorė. „Tačiau kraujo nebijau, esu iš arti mačiusi ir operaciją, ir pati savanoriškai davusi kraujo, tad filmavimai nebaugina“, - kalba ji.

A. Grudytė neslepia, kad pagal kultinį, jau 25-is metus transliuojamą Naujosios Zelandijos serialą kuriama lietuviškoji versija „Meilė gydo“ ją sudomintų ir kaip žiūrovę. „Ten, kur yra plonytė linija tarp gyvenimo ir mirties, visada viskas yra labai įdomu. Dramos visada labai įtraukia ir intriguoja – juk visi žinome, kas yra ir ašaros, ir netektys, ir ne visada laimingai pasibaigianti meilė“, - pasakoja ji.

Naujasis draminis serialas „Meilė gydo“ – naujajame LNK sezone jau nuo rugsėjo!
Rimvydas Valatka ves laidą per INFO TV: „Jei žurnalistas yra patogus, tai jis yra muiliukas tam tikroje vietoje“
Rimvydas Valatka ves laidą per INFO TV: „Jei žurnalistas yra patogus, tai jis yra muiliukas tam tikroje vietoje“Aštriais komentarais garsėjantis politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka grįžta į televizijos eterį ir jungiasi prie „Info dienos“ komandos. Jau nuo rudens žinomas žurnalistas turės savo laidą „@Rimvydas Valatka“ pirmo žinių ir dokumentikos kanalo INFO TV informacinėje programoje „Info diena“. Nuo rugsėjo 1-osios nauja kanalo laida „@Rimvydas Valatka“ bus rodoma penktadieniais 19.30 ir 21.00 val.

„Nebijau prisipažinti, kad kiekvienas išėjimas į viešumą man yra milžiniškas stresas. Jaučiu ne mažesnes perkrovas nei kildamas naikintuvo pilotas. Ir visai nesvarbu, ar skaitau paskaitą studentams, ar vedu mokymus, ar išeinu į eterį. Suvaldyti stresą visada yra iššūkis. Kaskart atrodo, kad tu su tuo nesusitvarkysi. Panašiai ir šį kartą. Esu atsakingas žmogus, todėl negaliu nesijaudinti. Kita vertus, jei kada nors nustosiu jaudintis prieš laidą ar rašydamas tekstą, tai reikš, kad jau atėjo paskutinioji – tas, kuris dėl nieko nesijaudina, profesine prasme jau yra miręs“, - apie grįžimą į televiziją kalba R. Valatka.

Naujosios laidos „@Rimvydas Valatka“ žanras – žurnalistinių pokalbių laida. „Bet kurioje pokalbių laidoje svarbiausi yra ne atsakymai, o klausimai. Kaip ir bet kuri kita laida, ši taip pat yra skirta žiūrovams, o ne laidos vedėjui ar jo pokalbininkams, taigi uždavinys yra vienintelis – padaryti viską, kad laidą žiūrėtų“.

Itin aštrių komentarų autorius R. Valatka yra įpykdęs ne vieną politiką, tačiau politikos apžvalgininkas sako, kad patogių žurnalistų tiesiog nėra. „Mano galva, jei jau žurnalistas yra patogus, tai jis yra ne žurnalistas, o tik Filadelfijus. Lekuojantis ciūcis. Muiliukas tam tikroje vietoje. Žurnalistinio darbo alfa ir omega – būti nepatogiu visada ir visiems, dažnai net sau pačiam. Sakote, neis į laidą? Baikit, nemanau. Lietuvoje netrūksta bailių, bet kad būtų tiek daug? Kita vertus, o apie ką kalbėtis laidoje su bailiu? Apie tai, kiek jis priprakaituoja sūrymo per laiko vienetą ar prikrauna į kelnes? Bet tai ne tik niekam neįdomu – neestetiška. Lietuvoje yra daug protingų, drąsių ir įdomių bei turinčių ką pasakyti žmonių. Na, bent jau vienai laidai vieną kartą per savaitę jų tikrai užteks“, - šypsosi „@Rimvydas Valatka“ laidos šeimininkas.

Apžvalgininkui smagu, kad jis dirbs kanale, kurio ištikimas žiūrovas buvo. „Šis kanalas turi protingus, greito mąstymo žinių vedėjus – V. Jakovlevą, kuris buvo mano studentas, ir R. Tapinienę, galbūt geriausius laidų vedėjus Lietuvoje. Man visada patinka žiūrėti, kaip jie grakščiai dirba eteryje. Ir žinau, kiek tas grakštumas jiems kainuoja“.

„@Rimvydas Valatka“ – jau nuo rugsėjo 1-osios, penktadieniais, 19.30 val. ir 21 val. INFO TV kanale.
Projektą „2 Barai“ paliko dar vienas dalyvis
Projektą „2 Barai“ paliko dar vienas dalyvisSekmadienio vakaras ir vėl priklausė populiariausio vasaros projekto „2 Barai“ dalyviams. TV3 televizijos eteryje vyko įnirtinga išlikimo kova.

Kiek neįprasta, tačiau tai, kas užims abi išlikimo kėdes paaiškėjo tik tiesioginės transliacijos metu. Šią savaitę mažesnę apyvartą surinkusi velnių komanda keliavo į pliusų ir minusų vakarą, kuris nulemia išlikimo kovos dalyvius. Tačiau šįkart kortas sumaišė balsavime taip pat sudalyvavusi angelų komanda. Kaip barmenai paskirstė savo balsus paaiškėjo tik šiandien.

Paaiškėjo, kad šiandien dėl tolimesnio dalyvavimo projekte susikauti turės drąsioji Ieva ir dėl mylimosios ašaras liejęs Juozas.

Deja, Juozui šis bandymas buvo nelaimingas. Netrukus jis galės grįžti pas savo mylimą moterį. Tuo tarpu Ieva toliau tęs savo kovą projekte.
Garsios „gelbėtojos“ Sandra Žutautienė ir Gerda Žemaitė praleido ypatingą savaitgalį
Garsios „gelbėtojos“ Sandra Žutautienė ir Gerda Žemaitė praleido ypatingą savaitgalįTūkstančius gerbėjų visoje Lietuvoje turinti laida „TV Pagalba“ išgarsino ir namuose laukiamomis „gelbėtojomis“ pavertė Gerdą Žemaitę ir Sandrą Žutautienę. Kartu besifilmuojančios laidoje moterys, pasirodo, ir išsijungus televizijos kameroms yra itin artimos draugės.

Jaukų savaitgalį praleidusios bičiulės akimirkomis dalijosi su visais. Nors nuotraukose užfiksuotos akimirkos rodo, kad moteriška draugystė – laiko patvirtinta ir tikra, S.Žutautienė negailėjo ir šiltų žodžių.

„Savaitgalis, kai susitinka trijuose Lietuvos gigantuose miestuose pabirusios draugių širdys! Net nuotaika ypatinga, kiekvienoje foto užkoduota. Ar žinote, kaip myliu, kaip vertinu ir kaip stipriai stipriai jus branginu, sielos draugės! Ir reikalauju, kad ši diena nesibaigtų“, - ypatingomis akimirkomis dalijosi „gelbėtoja“ Sandra.
Staigmena „2 Barų“ gerbėjams: į projektą grįžta praėjusių metų dalyvis Žygis
Staigmena „2 Barų“ gerbėjams: į projektą grįžta praėjusių metų dalyvis ŽygisKarščiausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ gerbėjai staigmenų sulaukia kone kiekvieną savaitę. Kartu su realybės šou dalyviais jau gyveno socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė, atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, šou vedėjas ir komikas Justinas Jankevičius. Tačiau šįkart projekto kūrėjai nustebins dar labiau – į „2 Barus“ grįžta vienas praėjusių metų favoritų, gražuoliukas ir šių metų dalyvės Gabijos mylimasis Žygis.

Praėjusiais metais puikios išvaizdos šviesiaplaukis vaikinas šou gerbėjus sužavėjo ne tik savo išore, bet ir neblėstančiu humoro jausmu. Tačiau net ir juokaudamas Žygis nepamiršta visuomet būti atviras – rėžia tiesą į akis nebijodamas pasekmių.

Antrajame „2 Barų“ sezone dalyvauja Žygio mergina Gabija, kuri netruko tapti viena šou favoričių. Mergina kartu su žinomu dainininku R. Kirilkinu įrašė dainą „Laisvės kaina“ ir visiems įrodė – ji gali išties gerai dainuoti.

Tačiau Gabija paslydo – daugelio akimis tapo per daug artima su Martinu, o tai įskaudino jos mylimąjį Žygį. Nors poros santykiai buvo atsidūrę duobėje, vėliau jie susitaikė ir užmiršo pykčius bei nesutarimus.

„Kuriamos įvairios taktikos, kaip ilgiau išlikti šiame projekte. Konkurencija yra sveikas dalykas ir tarp dalyvių ji juntama. Aš tikiu, kad aš galiu nugalėti. Reikia tuo tikėti“, – praėjusiais metais kartojo Žygis.

Panašu, kad vienu iš lyderių laikytas vaikinas žino, ko reikia norint laimėti ir į projektą ateina dėl pergalės. Tačiau kol kas projekto kūrėjai tikrųjų Žygio sugrįžimo į „2 Barus“ motyvų neatskleidžia, o visa tiesa paaiškės tik sekmadienio tiesioginės transliacijos metu.
Išlikimo kovoje kaip visuomet kausis du dalyviai. Šią savaitę mažesnę apyvartą surinkusi velnių komanda dalyvavo pliusų ir minusų vakare kuriame netikėtai pasirodė ir laimėjusieji angelai. Šie gerokai sumaišė velnių kortas, nes taip pat sudėjo pliusus ir minusus. Kas sėdės ant karštųjų kėdžių taip pat paaiškės tik sekmadienį.

Ar Žygis išties sugrįžta į „2 Barus“? Ar jis ateina drausminti savo mylimosios Gabijos? O gal – kovoti dėl pagrindinio prizo – galimybės tapti ryškiausia žvaigžde? Visi atsakymai – sekmadienį 19.30 val. „2 Barų“ išlikimo kovoje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba devyni bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
Europos krepšinio čempionato kovas komentuos žiūrovų pamėgtas duetas
Europos krepšinio čempionato kovas komentuos žiūrovų pamėgtas duetasJau rytoj, rugpjūčio 4 d., prasideda Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose rinktinė rengsis Europos krepšinio čempionatui „Eurobasket 2017“. Visus kontrolinius mačus ir Lietuvos rinktinės kovas Europos krepšinio čempionate komentuos žiūrovų mėgstamas profesionalų duetas: Linas Kunigėlis ir Rytis Vyšniauskas.

„Puikiai pamenu tą dieną, kai man pranešė, kad norėtų mane matyti Europos čempionate. Tai buvo tokia euforijos pilna diena. Tą dieną ir išvirtas kiaušinis skanesnis, ir saulė ryškiau šviečia, ir viskas daug gražiau“, – pasakoja Rytis Vyšniauskas.

Nors Rytį galima vadinti jaunu komentatoriumi ir jis pats tikina, jog iš savo kolegos Lino Kunigėlio dar mokosi, tačiau patirties Ryčiui netrūksta: „Nenorėčiau nurašyti nė vieno mačo ar turnyro, kurį teko komentuoti, nes iš kiekvieno kažką pasiimi, bet stambiausia auditorija ir didžiausia atsakomybė turbūt buvo praėjusiais metais, kai komentavau Europos futbolo čempionatą ir jaučiau, kad esu girdimas, kad gaunu atsiliepimų. Tais pačiai metais buvo Olimpinės žaidynės, kai irgi buvo didelis dėmesys ir žiūrimumas“, – sako Rytis ir tikina, kad jau dabar gyvena naujo iššūkio laukimu: „Eurobasket‘as bus labai išskirtinė patirtis, nes būsiu pačiame įvykių sūkuryje. Tai nesulyginami dalykai su komentavimu iš studijos. Tai didelis išbandymas, bet aš labai jo laukiu. Galiu pasakyti, kad su Linu esame komanda, aš tikrai puikiai jaučiuosi šalia tokio patyrusio profesionalo ir žmogaus, iš kurio kiekvieną kartą galiu mokytis“.

Kaip profesionalą Rytį vertina ir Linas Kunigėlis, jis visai nesibaimina, kad didžiuliame krepšinio renginyje teks dirbti su kur kas jaunesniu kolega: „Aš į Rytį žiūriu kaip į seną vilką, puikiai suprantantį krepšinį, su kuriuo dirbti vienas malonumas. Aš vertinu žmones ne pagal amžių, o pagal profesionalumą. Jeigu kalbėtume apie pasitikėjimą, tai Ryčiu pasitikiu labiau nei pats savimi. Sutampa mūsų tempas, humoro jausmas, kuris yra labai svarbus komentuojant dviese“, – kolegos privalumus vardija Linas Kunigėlis.

Rytis karjerą pradėjo po konkurso internete, kuriame jam pasisekė ir atsirado progų išbandyti save komentatoriaus kėdėje: „Pirmą kartą komentavau 2011 metais, kai laimėjau „Viasat Sport Baltic“ konkursą ir su kolega gavau teisę pakomentuoti vienas rungtynes, o 2013 metais pradėjau komentuoti internetui. Galima sakyti, kad man per trejus metus, nuo 2013 iki dabar, labai daug visko įvyko“, – prisimena Rytis.

Linas Kunigėlis – Europos krepšinio čempionatų senbuvis. Linas skaičiuoja, kad dalyvavo visuose Europos krepšinio čempionatuose nuo 1999 metų, o šis jau bus šeštasis, kurį komentuos. Nepaisant to, kad Linas jau puikiai įsivaizduoja, kas jo laukia, jis sako, kad visuomet yra nenuspėjamų dalykų: „Aišku, labai norėtųsi, kad maloniai nustebintų rinktinė. Bet ir šiaip krepšinio ar apskritai sporto išskirtinis bruožas, kuris traukia, yra tai, kad niekada nežinai, kas bus. Niekada nežinai baigties, scenarijaus, tai yra pati didžiausia intriga. O jaudulį jaučiu prieš kiekvieną eterį. Stengiuosi salėje atsidurti prieš pusantros valandos, pajausti atmosferą, įeiti į darbinę savijautą. Visada smagu susitikti ir su rinktinės nariais, užsienio kolegom“, – apie laukiantį čempionatą pasakoja L. Kunigėlis.

Pirmosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės rungtynės – rugpjūčio 4 d., penktadienį, 19.30 val. tik per TV3.
Neseniai išsiskyrusi „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė I. Norkutė: „Meilė yra varomoji jėga“
Neseniai išsiskyrusi „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė I. Norkutė: „Meilė yra varomoji jėga“Džiugios žinios kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams: populiarusis serialas sugrįžta į TV3 televizijos eterį jau šį rudenį. Dešimtą sezoną skaičiuojanti istorija pateiks ne vieną staigmeną, o žiūrovai ir toliau stebės savo mylimų herojų gyvenimus. Aktorė Inga Norkutė savąjį Medos vaidmenį atlieka tiek, kiek gyvuoja serialas – dešimt metų. Neseniai išsiskyrusi moteris džiaugiasi įsisukusi į intensyvius filmavimo darbus ir tikina, kad visuomet ateina laikas, kada žmogus turi priimti pokyčius ir būti drąsus.

Serialas „Moterys meluoja geriau“ – populiariausia visų laikų lietuviška dramas su komedijos elementais. Nuo pat pirmosios serijos viliokės Medos vaidmenį kurianti aktorė I. Norkutė tikina, kad per dešimt metų sukauptas nemenkas bagažas įvairios patirties ir juokiasi, kad, ko gero, šį vaidmenį vaidins iki senatvės.

„Per visa dešimtmetį keitėsi režisieriai, scenarijai, personažai. Su kiekvienu periodu viskas buvo vis kitaip ir man atrodo, kad šis serialas dar eis tol, kol aš sulauksiu pensijos. Ir kiekvieną sezoną Meda turi vis kitą mylimąjį, su kiekvienu ją sieja skirtingos istorijos. Manau, kai ir senikė būsiu, tai su lazdele tuos vyrus užkabindama kabinsiu“, – juokėsi niekada geros nuotaikos nestokojanti aktorė.

Nuo 2008 metų kuriamas televizijos serialas šiais metais švenčia 10-ąjį jubiliejų. Visi iki tol buvę sezonai tvirtai laikėsi reitingų viršūnėse. I. Norkutė neslepia, kad už darbą šiame seriale ji dėkoja prodiuseriui ir „Moterys meluoja geriau“ sumanytojui Rolandui Skaisgiriui bei likimui.

„Esu jau kažkada sakiusi, kad R. Skaisgirys yra mano ir tėvynė, ir gimtinė televizijoje. Esu jam dėkinga, kad tada mane pakvietė, o likimui dėkoju, kad tuomet atsidūriau laiku ir vietoje. Dabar pasiekta tokia stadija, kad visi personažai yra ryškūs, susiformavę, o žiūrovai juos įsimylėję“, – kalbėjo moteris.

„Moterys meluoja geriau“ dešimtame sezone netrūks intrigų, nuotykių, kriminalų ir meilės. Naujas kultinio serialo sezonas į televizijos ekranus sugrįš ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos. Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“.

„Meda vis tiek išliks ištikima sau. Jos meilės – tik gyvenimo pakeleiviai. Visus partnerius, su kuriais teko vaidinti, myliu be galo ir kaip žmones, ir kaip personažus. Visiems jiems aš atsidaviau visa širdimi. Bet juk Meda nebūtų Meda, jei imtų ir rimtai ištekėtų, gimdytų vaikus, sukurtų šeimą“, – apie naujo sezono scenarijaus vingius prasitarė I. Norkutė.

Neseniai skyrybas su vyru, aktoriumi ir režisieriumi Aurimu Žviniu išgyvenusi moteris džiaugiasi įsisukusi į intensyvius filmavimo darbus ir tikina, kad visuomet ateina laikas, kada žmogus turi tapti drąsus ir priimti pokyčius.

„Gyvendama su savo vyru, kai reikėdavo dirbti – žiūrėjau į žemę, kai ilsėdavausi – į dangų. O dabar drąsiai žiūriu į akis. Viskas labai paprasta. Ateina laikas, kada turi būti drąsus. Šiandien aš nebijau žiūrėti į akis. Esu laisvas paukštis“, – atviravo aktorė.

Penkerius metus santuokoje gyvenusi I. Norkutė neatskleidžia, ar jos širdyje karaliauja naujas mylimasis, tačiau moteris juokiasi, kad skųstis gerbėjų dėmesio stoka jai netenka: „Man nereikia jų vilioti, jie mane vilioja, o aš bėgioju ir atsirinkinėju (juokiasi). Tikrai nėra taip, kad aš einu kažkur susirasti vyro ir, ačiū Dievui, į pažinčių klubus man eiti dar nereikia. Aš esu pasiruošusi netikėtumams ir žaviuosi tuo.“

Nors pirmoji aktorės santuoka ir baigėsi skyrybomis, tačiau Inga išlieka optimistė ir į gyvenimą žiūri plačiai atmerktomis akimis. „Meilė yra varomoji jėga gyventi, dirbti, būti laisvam, drąsiam, būti savimi. Nesvarbu, ką apie tave pagalvos kiti. Mano gyvenime dabar toks periodas, kai man visiškai nesvarbu, ką man kalba už nugaros. Dabar svarbiausia dirbti savo darbą, o kai matai, kad žmonės šypsosi, sako gražius žodžius, tada supranti, jog esi savo vietoje“, – džiaugėsi I. Norkutė.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.

„Moterys meluoja geriau“ – jau greitai per TV3!
Televizija naujajame sezone išskyrė radistus Joną Nainį ir Rolandą Mackevičių
Televizija naujajame sezone išskyrė radistus Joną Nainį ir Rolandą MackevičiųNaujame LNK televizijos sezone žiūrovų laukia daug staigmenų. Viena jų – nauja pramoginė laida „Čia tai geras!”, įtrauksianti ne tik Lietuvos šou verslo grietinėlę, bet ir paprastus žmones. Laidos kūrėjai intriguoja, kad projektas privers... sutrikti ir juoktis iš nuostabos.

Negana to, laidoje žiūrovų laukia didžiulis akibrokštas – prie vedėjo vairo stoja tik vienas radistas, televizijos ir radijo laidų vedėjas Jonas Nainys. Ilgus metus su kolega Rolandu Mackevičiumi kaip Radistų duetas dirbę garsūs vyrai į naują LNK televizijos sezoną žengia atskirai.

„Sulaukęs laidos prodiuserės pasiūlymo supratau, kad bus labai keista darbuotis vienam, be Rolando. Tiek man, tiek Rolandui yra neįprasta vesti laidas atskirai. Esame duetas, kuris vienas kitą suprantame iš pusės žodžio. Nenuostabu, nes juk mes dešimt metų kartu. Dabar viskas bus šiek tiek kitaip”, – sako vienas į naująjį LNK sezoną žengiantis J. Nainys.

Anot laidos vedėjo, būti eteryje vienam yra didesnis iššūkis. „Kai esi dviese, visada žinai, kad tavo kolega yra šalia ir pasiruošęs padėti. Dabar viskas kitaip, nes pats esi atsakingas už viską. Jausmas labai įdomus, bet tikrai geras. Tai visai naujas išbandymas”, – sako jau ne vienerius metus pramogų pasaulyje besisukantis vyras.

J. Nainys pripažino, kad laidos formatas jam labai artimas ir jau gerai pažįstamas, todėl ir vedėjo amplua baimės nekėlė. Tokiame projekte jis jaučiasi puikiai: „Ši nauja laida susijusi su humoru, su kasdienėmis situacijomis, čia juokiamasi iš savęs. Viską darome su šypsena”.

Pasak J. Nainio, dažnas galvoja, kad visi žymūs žmonės kiekvieną dieną fotografuojasi žurnalų viršeliams ir mėgaujasi išskirtiniu dėmesiu. Projekte to tikrai nebus. „Šioje laidoje mes stengsimės padaryti taip, kad mūsų Lietuvos žvaigždės būtų kuo arčiau žmonių. Garsūs veidai, nepatogios situacijos, konfliktai, įveiktos baimės ir daug juoko”, – intrigavo vedėjas.

Laidoje žiūrovai galės išvysti visą puokštę žinomų žmonių netikėtose ir labai juokingose situacijose. Į avantiūrą ners Merūnas Vitulskis, Oksana Pikul-Jasaitienė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Donalda Meiželytė, Vytenis Pauliukaitis, Simona Bandita, Radži bei daug kitų.

Laidą „Čia tai geras!” su Jonu Nainiu per LNK išvysite nuo naujojo sezono.
Įspūdingas „Bruto ir Neto“ sugrįžimas: egzotinė šalis ir nauji žinomi aktoriai
Įspūdingas „Bruto ir Neto“ sugrįžimas: egzotinė šalis ir nauji žinomi aktoriaiŽiūrovų širdis užkariavęs kultinis nutrūktgalvių draugų duetas sugrįžta – rudenį televizijos eranuose vėl pasirodys TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“. Didžiulio susidomėjimo sulaukusio serialo kūrėjai atskleidžia – laukia išskirtinis ir kaip niekada linksmas bei nuotaikingas sezonas. Šį kartą „Bruto ir Neto 3“ personažai atsidurs dar niekur neregėtose situacijose, kurios juos net nukels į egzotines šalis!

Serialo vykdančioji prodiuserė Arijanda Reinikytė tikino, kad trečiąjį sezoną žiūrovų laukia itin daug staigmenų ir netikėtumų. „Šis „Bruto ir Neto“ sezonas nuo kitų skiriasi tuo, kad jame žiūrovai išvys vieno pagrindinių herojų – Prano – priešistorę. Pasirodys, kad Pranas jaunystę leido visiškai kitoje aplinkoje – arabų šalyje, o ten būta, ohoho, kokių nuotykių...“, – šypsosi prodiuserė.

Siekiant atkurti herojaus praeitį visą filmavimo aikštelę teko „perkelti“ į arabiškas šalis. „Pranas prisimins, kaip gyveno egzotiškuose kraštuose ir ta praeitis jį prisivys. Galiu pasakyti tik tiek, kad pasivys jį ne tik prisiminimai, bet ir vienas siužeto linijai labai svarbus žmogus“, – intrigavo A. Reinikytė.

„Prie šių scenų teko išties daug padirbėti – tai buvo didelis iššūkis tiek aktoriams, tiek mums. Turėjome kažkaip sukurti arabišką atmosferą neiškeliaudami iš gimtosios šalies“, – kalbėjo A. Reinikytė.

Filmo vykdančioji prodiuserė tikina, kad arabiškos scenos – ne vieninteliai įspūdingi naujojo sezono kadrai. Ypatingų pastangų pareikalavusioje didžiausioje šio sezono scenoje, kuri kol kas neatskleidžiama, filmavosi daugiau nei šimtas statistų. Be to, prie puikaus aktorių būrio šiame sezone prisijungė ne vienas žinomas ir talentingas šalies aktorius – Ineta Stasiulytė, Karina Stungytė, Eimutis Kvosčiauskas Vaidas Baumila, ir kiti.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, todėl nuspręs Gaisrių kaime atidaryti restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvosčiauskas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl atbloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti kitus žymius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę.
Kultinis Naujosios Zelandijos serialas atkeliauja į LNK: filmavimams Vilniuje buvo pastatyta naujutėlė ligoninė
Kultinis Naujosios Zelandijos serialas atkeliauja į LNK: filmavimams Vilniuje buvo pastatyta naujutėlė ligoninėJau šį rugsėjį naujajame LNK sezone kartu su kitomis naujienomis startuos Lietuvoje kurtas serialas „Meilė gydo“, kuris jau dabar vadinamas vienu ambicingiausių vietininių TV projektų – serialo filmavimams Vilniuje net teko pastatyti visiškai naują ligoninę. Lauryno Šeškaus vadovaujama kompanija „TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus.

Pagrindiniai serialo herojai – medikai ir kiti ligoninės darbuotojai bei jų artimieji, kasdien kovojantys ne tik su mirtimi, bet ir su savo pačių problemomis, praeitimi, dėl savo meilės. Serialo kūrėjams iškart teko spręsti patį sudėtingiausią klausimą – filmavimo lokacijos paieškas.

„Tokio serialo kūrimui reikalingas nuolatinis priėjimas prie pilnai įrengtų ligoninės patalpų, palatų bei operacinių. Dėl didelio darbų tempo teko imtis ypač ambicingo sprendimo – Vilniuje pastatyti visiškai naują ligoninę“, - pasakoja prodiuseris L. Šeškus.

„Tai yra tikriausiai pirmas atvejis Lietuvos televizijų istorijoje, kai serialo filmavimui buvo įrengtas visiškai pilnas paviljonas. Tai reiškia, kad mes po ilgų statybų šiandien jau turime tikrą ligoninę su visa įranga, visais būtinais įrankiais, aparatūra, priimamuoju, palatomis, operacinėmis. Visa ši didžiulė ligoninė yra sukurta specialiai filmavimams“, - atskleidė L. Šeškus.

Nors veiksmas ir vyksta ten, kur nuolat vyksta kova dėl gyvenimo, serialo prodiuseris L. Šeškus teigia, kad ne medicina yra pagrindinė serialo tema. „Pagrindinė šio serialo ašis yra mūsų gyvenimo pasirinkimai, santykiai, meilė, išdavystės, ir kiti visiems gerai pažįstami išgyvenimai“, - teigia prodiuseris.

„Pirmiausia mus šis serialas sudomino todėl, kad jo istorija yra labai artima viskam, ką matome savo pačių aplinkoje. Su tais pačiais išgyvenimais susiduria daugybė žmonių, kurie siekia pripažinimo, balanso tarp karjeros ir asmeninės laimės, savo šeimos ir vaikų. Natūralu, kad šie klausimai gali virsti išties dramatiška tema“, - kalba L. Šeškus.

„Viskas, kas vyksta šioje istorijoje, yra labai tikra, suprantama ir pažįstama didelei daliai Lietuvos gyventojų, kurie yra labai panašūs į mūsų herojus. Stengiamės, kad šis serialas taptų mylimiausiu žiūrovų romanu, kurį jie galėtų sekti vakarais“, - pridūrė „TV Play“ vadovas.

Naujoji draminį serialą „Meilė gydo“ režisuoja Robertas Razma.

Gyvenimiška ir įtraukianti drama „Meilė gydo“ – jau šį rudenį naujajame LNK sezone.
Sužadėtinės paliktas „2 Barų“ dalyvis Juozas palūžo – naktį nesuvaldė ašarų
Sužadėtinės paliktas „2 Barų“ dalyvis Juozas palūžo – naktį nesuvaldė ašarųVakar įvyko dar viena populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova, po kurios projektą palikti teko automobilių aistruolei Enrikai. Tačiau žiūrovus dar labiau nustebino kita intriga – paskatintas vedėjo Justino Jankevičiaus ir šią savaitę savo mylimajai pasipiršęs Juozas liko įskaudintas. Jo mergina Darija pasakė – už Juozo netekės, nes šis jai buvo neištikimas.

Šiandien, pirmadienį, „2 Barai“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik tarp dalyvių įsiplieskiančius naujus konfliktus ir apkalbas, bet ir pamatyti, kaip barmenui Juozui sekasi susitaikyti su sekmadienį įvykusiu akibrokštu – tiesioginiame eteryje jaunas vyras sužinojo, kad anksčiau sutikusi už jo tekėti mylimoji persigalvojo.

Savo apsisprendimą Darija argumentavo tuo, kad Juozas jai buvo neištikimas ir gali būti nenuoširdus. „Sutikau, nes nežinau, kas būtų su juo buvę, jei aš pasakyčiau ne. Mano šeima mano, kad jis siekia naudos sau, o ne nori kurti bendrą ateitį“, – tikino Darija.

Panašu, kad barmenui toks mylimosios poelgis sudaužė visas viltis. Dar būdamas scenoje jis neslėpė susijaudinimo, dėl merginos net norėjo atsisakyti pagrindinio šou prizo – žvaigždės kontrakto. „Aš noriu gero nuostabaus gyvenimo ir jeigu Darija sutiks, aš renkuosi vestuves“, – sakė Juozas.

Sužinojęs skaudžią žinią Juozas kurį laiką išliko ramus, tačiau naktį po tiesioginės transliacijos pratrūko – ėmė raudoti dėl nepavykusios meilės.

Šį vakarą „2 Barų“ žiūrovai išvys svarbiausias praėjusios savaitės akimirkas, dalyvių emocijas šou palikus Enrikai, besimezgančius konfliktus ir Juozo neviltį, Darijai pasakius, kad ji už jo tekėti nesiruošia.

Kaip netekęs mylimosios jaučiasi Juozas? Kaip į tokį vaikino skausmą reaguoja kiti projekto dalyviai? Kas vėl tapo apkalbų objektu? Visi atsakymai – šiandien, 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

Šią vasarą realybės šou „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba devyni bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
Naglis Šulija tapo naujos TV laidos vedėju
Naglis Šulija tapo naujos TV laidos vedėjuJau šį šeštadienį TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija imasi naujo iššūkio – ves laidą apie gamtą ir miškus „Kur giria žaliuoja“. Pats Naglis išbandymu džiaugiasi ir sako, jog visuomet smagu būti įvertintam ir pakviestam vesti laidą, o šiuo atveju net ir laidos tematika jam itin artima.

Naglis Šulija paskutiniu metu buvo žinomas ne tik kaip TV3 orų prognozių rengėjas ir pranešėjas, bet ir kaip „Lietuvos talentų“ teisėjas. Dabar jis jau rengiasi naujausiam išbandymui – tapo naujos TV3 laidos „Kur giria žaliuoja“ vedėju. Pats Naglis pripažįsta, kad laidos tematika ne tik labai artima jam pačiam, bet ir susijusi su jo kasdieniu darbu: „Sąryšis yra tiesioginis: kai lietaus nėra, miškai dega. Iš tiesų, tai, kokios jie yra būklės, su orais siejasi tiesiogiai, tik proga apie tai pasakyti pasitaiko ne kaskart“.

Naglis Šulija tikina, kad anksčiau miškuose praleisdavo kur kas daugiau laiko ir nors dabar gyvenimo ritmas įpročius šiek tiek pakeitė, drauge su šunimi dar išvaikšto aplinkinius miškelius. „Miškai visą gyvenimą buvo kažkur greta: nuo mažens vaikščiojau į turistinius žygius su kuprine, esu gamtininkas geografas, tad lauko praktikos irgi buvo miškuose arba šalia jų. Miškų gyvenime būta daug. Dabar tik kiek mažiau“, – pasakoja Naglis ir tikisi, kad turimos patirties užteks kalbinant laidos pašnekovus, kurie dažniausiai bus miškų priežiūros specialistai. Vis dėlto Naglio Šulijos manymu, laida tikrai sudomins ne tik miškininkus, bet ir šiaip gamtą mylinčius žmones, nes miškas lietuviams artimas nuo seniausių laikų.

„Kur giria žaliuoja“ – laidų ciklas apie gamtą, miškus ir žmones, kurie rūpinasi Lietuvos miškais. Šeštadieniais 8.30 val. Naglio Šulijos vedamoje TV3 laidoje žiūrovai sužinos naudingos informacijos apie miškų priežiūrą, išgirs patarimų iš girininkų ir miškų priežiūros specialistų. Mažiau besidominčius miškų priežiūros subtilybėmis sudomins intriguojančios ir paslaptingos girių istorijos. Laidą rengia TV3 kūrybinė komanda, vadovaujama Mindaugo Rainio. Laidų ciklas rengiamas bendradarbiaujant su Aplinkos ministerija ir Generaline miškų urėdija.
Džordana Butkutė „Lietuvos balse“: Nesu ragana, bet negaliu toleruoti, kai muzika kerta per ausį
Džordana Butkutė „Lietuvos balse“: Nesu ragana, bet negaliu toleruoti, kai muzika kerta per ausį„Viskam būna pirmas kartas“,- šypsodamasi sako Džordana Butkutė, jau nesuskaičiuojamą kartą gaudama tą patį visus dominantį klausimą – kodėl ji nusprendė pirmą kartą žengti į televiziją ir tapti penktojo „Lietuvos balso“ sezono mokytoja. Dainininkė neslepia – jos niekada nežavėjo jokie televiziniai muzikos ar šokių projektai, tačiau apie šį, ji atsiliepia visiškai kitaip: „Iš tikrųjų būti mokytojos kėdėje man yra garbė, pati nesitikėjau, kad bus taip įdomu!”

Kiekvieną savaitgalį vykstančioje „Lietuvos balso” „Facebook” live konferencijoje, paklausta, ar save laiko griežta ir ar tokia bus savo komandos nariams, Džordana rėžia tiesiai: „Nesu karinga, griežta, nusistačiusi, na, žodžiu, nesu ragana, bet ir negaliu toleruoti, jei kažkieno dainavimas kerta per ausį“. Atlikėja juokdamasi pripažįsta, kad būna, kad suraganėja, bet to jau geriau niekam nepamatyti...

Penktojo sezono aklųjų perklausų filmavimams jau praėjus Džordana pusę lūpų užsimena apie balsus, privertusius ją nuspausti raudonąjį mygtuką. „Buvo, kad klausausi ir iš pradžių atrodo kažkas ne taip. Ir paskui klausausi ir kažkas taip vau užkabina ir tada viskas – turiu žūtbūt pamatyti, kas ten. O kai pamatau, tai praktiškai niekada nenusivyliau. Buvo, kad ir apsiverkiau, taip suspaudė širdį. O kartais tiesiog kažkiek mačiau savęs, jėgos, charizmos“, - įspūdžiais iš pirmųjų filmavimų pasidalino Džordana ir nors apie projekto dalyvius daugiau detalių atskleisti negali, bet tvirtai patikina – savo komandoje turi žmogų, kurį mato, kaip viso projekto laimėtoją.

Scenos karalienės titulą užsitarnavusi Džordana Butkutė, paklausta, kas po jos galėtų užimti jos vietą, užtikrintai sako, jog antros Džordanos tikrai nereikia, o tokį titulą juk gali gauti ir visiškai į ją nepanaši atlikėja. „Galbūt tokia karalienė atsiras ir balse? - retoriškai klausia D. Butkutė, tačiau iškart ir priduria, - bet vėlgi, čia reikalingas įdirbis. Juk iškart karaliene netampama. Turi vis tiek pradžioje pabūti piemenaite, vėliau princesaite, tada ir juodas periodas turi būti, kad po to pelnytai gerbėjai galėtų uždėti karūną“.

Kaip Džordanos ir kitų projekto mokytojų komandų dalyviams seksis kovoti dėl savosios vietos „Lietuvos balse“ ir ar čia užgims nauja scenos karalienė ar karalius, projekto gerbėjai pamatyti galės jau šį rudenį LNK televizijos eteryje, o patys nekantriausi laukiami rugpjūčio 10 – 11 dienomis, Palangoje vyksiančiuose „nokautų“ filmavimuose, kuriuose tarpusavyje susirungs 60 geriausių Lietuvos balsų, kuriuos į savo komandas pasirinko Džordana Butkutė, Leonas Somovas, Donatas Montvydas ir Inga Jankauskaitė.
J. Jankevičius tapo realybės šou dalyviu
J. Jankevičius tapo realybės šou dalyviuSekmadienio vakarą tiesiogiai iš Palangos vyko ketvirtoji TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Ant karštųjų kėdžių šį kartą sėdėjo net trys dalyviai – juodųjų velnių komandos nariai Martin ir Juozas bei iššūkį Martin metęs angelų komandos narys Aivaras. Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projekto šią savaitę nepaliks nei vienas barmenas. Didžiausia staigmena tapo tai, kad realybės šou dalyvių gretas papildė projekto vedėjas Justinas Jankevičius.

Šią savaitę ir vėl mažesnę apyvartą dirbdama bare surinko juodųjų velnių komanda, todėl pliusų ir minusų vakare į išlikimo kovą buvo pasiųstas Martin. Vaikinas susilaukė aštrios kitų dalyvių kritikos po to, kai meiliai glaustėsi su vaikiną už projekto ribų turinčia Gabija.
Šalia Martin ant antrosios kėdės Linos sprendimu atsisėdo Juozas. Didžiausiu netikėtumu visiems tapo tai, jog trečiąją kėdę užėmė angelų komandos narys Aivaras, kuris jau savaitės pradžioje tikino, kad nori susikauti su Martin.

Šio sekmadienio transliacija pažėrė itin daug staigmenų, mat, šįvakar buvo švenčiamas projekto mediumas. Buvo ne tik aptarti svarbiausi savaitės įvykiai, bet ir įvyko Gabijos ir jos vaikino, praėjusiais metais projekte dalyvavusio Žygio akistata ir susitaikymas. Visą praėjusią savaitę projekto žiūrovai stebėjo karčias merginos ašaras po to, kai jos santykiai su kitu barmenu Martin peržengė draugiškumo ribas.

Bene didžiausiu siurprizu dalyviams tapo tai, kad su jais apsigyventi nusprendė vienas iš projekto vedėjų J. Jankevičius. Rudenį kino ekranus pasieksiančioje romantinėje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ nusifilmavęs humoristas į šou įžengė su nepaprasta misija. Kokia ji – realybės šou žiūrovai sužinos jau pirmadienio realybės šou dienoraščio laidoje.

Projekto mediumo proga realybės šou kūrėjai nusprendė, kad šį sekmadienį su projektu neatsisveikins nei vienas barmenas. Tuo ypač džiaugėsi ant karštųjų kėdžių sėdėję Aivaras, Juozas ir Martin.
LNK žinių tarnybai vadovauja Ligita Krisiūnaitė
LNK žinių tarnybai vadovauja Ligita KrisiūnaitėLNK televizijos žinių tarnybai, rengiančiai tiesiogines 18.30 val. ir 21.30 val. naujienų laidas bei 16. 30 val. programą „Labas vakaras, Lietuva“ vadovauja Ligita Krisiūnaitė.

„Džiaugiamės, kad prie LNK žinių komandos prisijungė profesionali, patyrusi žurnalistė, kuri bus atsakinga už LNK žinių laidų turinį“, - žinių tarnybos vadovę ir vyriausiąją redaktorę L. Krisiūnaitę pristato LNK naujienų laidas rengiančios „Žinių studijos“ direktorius Rolandas Agintas.

L. Krisiūnaitė į LNK žinias sugrįžo po beveik 10 metų pertraukos. LNK televizijoje dešimtmetį ji dirbo naujienų reportere, vedė žinių „Kultūros“ rubriką.

„Negalėjau atsisakyti galimybės vadovauti šiai profesionaliai žinių tarnybai, jaučiu, kad turiu ką nuveikti žiūrovų labui. Juk visi mes dirbame dėl žiūrovų. Jaučiu didelį pasitikėjimą, kad esu įvertinta savo buvusių darbdavių“, - sako žinių tarnybos vadovė ir vyriausioji redaktorė L. Krisiūnaitė.

L. Krisiūnaitė tikina, kad LNK žinių žiūrovų laukia malonios permainos. „Stengsimės, kad žinios būtų patrauklios pačiai įvairiausiai auditorijai, visi rastų atsakymus į rūpinčius klausimus – tiek jauni, tiek patirties turintys žiūrovai. Permainos – jau netrukus. Stengsimės dar glaudžiau bendradarbiauti su „Info TV“ kanalo „Info dienos“ žinių tarnyba. Apjungus abiejų tarnybų pajėgumus, turime didelį pranašumą“, - sako L. Krisiūnaitė.

„Be to, labai smagu grįžti į televiziją, kurioje praleidau gražiausius metus, rasti tuos pačius žmones, kurie mane šiltai priėmė. Jaučiausi čia laukiama“, - pridūrė L. Krisiūnaitė.

Ligita Krisiūnaitė televizijos žurnalistikos karjerą pradėjo 1993-aisiais gimtojo Panevėžio televizijoje, vėliau karjerą tęsė tuometinėje Vilniaus televizijoje, dirbo LNK žinių tarnyboje, prodiusavo „Lietuvos ryto TV“ žinias, pastaruosius metus dirbo TV3 televizijos žinių redaktore - prodiusere.
Serialo aktore tapusi J. Arlauskaitė-Jazzu: byrėjo ašaros, žodžiai strigo gerklėje
Serialo aktore tapusi J. Arlauskaitė-Jazzu: byrėjo ašaros, žodžiai strigo gerklėjeLietuviškos muzikos gerbėjams gerai pažįstama dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu nuo šiol prie nuveiktų darbų sąrašo gali pridėti dar vieną naują patirtį. Kerinčio balso savininkė nusifilmavo didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukusio daugiaserijinio vaidybinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinyje „Laisvės kaina. Partizanai“.

Rudenį LRT ekranus pasieksiančiame dvylikos dalių filme atlikėja įkūnijo prieštaringai vertinamą rašytoją Salomėją Nėrį.

Nors visos scenos, kuriose vaidino J. Arlauskaitė-Jazzu, jau nufilmuotos, tačiau pati atlikėja apie pirmuosius žingsnius filmavimo aikštelėje vis dar kalba su didžiuliu jauduliu. Visas savo jėgas S. Nėries vaidmeniui atidavusi Justė prisipažįsta, kad buvo ir džiaugsmo, ir nerimo, ir netgi ašarų.

- Juste, ėmeisi vaidybos, kokios pirmosios mintys, jausmai užplūdo sulaukus kvietimo suvaidinti kontroversiškai vertinamą rašytoją Salomėją Nerį?

- Tuomet užplūdo dvejopi jausmai. Viena vertus, tyliai sau šyptelėjau, nes tai nebuvo pirmas kartas, kai kažkas pasakė, kad man reiktų suvaidinti Salomėją. Antra vertus, išsigandau. Tai nebuvo tiesiog pasakymas, tai buvo realus pasiūlymas, kurį reikėjo gerai apsvarstyti. Dažniausiai gyvenime esu linkusi į viską nerti stačia galva, vadovaujuosi nuojauta, pasitikiu širdimi. Na, nebent jau esu labai skaudžiai nudegusi. Šį kartą buvo būtent taip.

- Kas privertė nusivilti teatro ir kino pasauliu, nudegti?


- Vaidinti svajojau nuo vaikystės. Esu lankiusi teatro studijas, turėjau keletą epizodinių vaidmenų eksperimentiniuose filmuose, tačiau didysis lūžis įvyko prieš kokius keturis ar penkis metus. Tada galvojau, kad į teatrą ar kino sceną daugiau niekada nebežengsiu. Tiesiog turėjau labai daug nemalonios patirties su profesionalais, kurie mane stumdė, žemino, bandė įtikinti, kad esu niekam tikusi. Buvau visiškai palūžusi, viską mečiau, o tas projektas dienos šviesos taip ir neišvydo. Todėl antrą kartą brendant į tą pačią upę teko gerai pagalvoti, viską pasverti. Reikėjo nuspręsti ar ištversiu, ar galiu vėl vaidinti, ar nepabėgsiu, nepabūgsiu, sugebėsiu, ar turiu pakankamai jėgų ir duotybių. Bet visas šias dvejones nusvėrė didelis noras ir itin jautri tema. Likau ištikima sau ir neilgai trukus leidausi į naują nuotykį.

- Turbūt sulauki įvairiausių pasiūlymų filmuotis, vaidinti, kas tave paskatino imtis vaidmens dvylikos dalių filme „Laisvės kaina. Partizanai“?

- Jūs neįsivaizduojat, kiek televizijos serialų ir komiškų filmų prodiuserių man siūlė vaidinti! Bet manęs niekada nedomino šitas žanras. Žinojau, kad jei imsiuosi vaidmens, jis bus rimtas ir pagrįstas. Visų pirma, S. Nėries vaidmens paskatino imtis pati tema. Su komanda susipažinau tik vėliau, o dabar jau nenoriu su jais skirtis niekada…

- Viename interviu sakei, kad aplinkiniai jau vaikystėje sakydavo, jog esi panaši į S. Nėrį, taigi šis personažas tau artimas bent jau išoriškai.

- Visada atsirasdavo žmonių, kurie mane vis pavadindavo Salemute. Kai tik susipažinau su signataru ir rašytoju Sauliumi Šalteniu, kuris yra mano įkvėpėjas, jis iš karto pastebėjo, kad S. Nėris yra mano prototipas. Vėliau, kažkada bevakarieniaujant su geru bičiuliu Algirdu Kumža, jis lyg nugirdęs kažkur, suplojo rankomis ir sako: „Nu, bet tikra Salemutė! Reikia miuziklą apie S. Nėrį statyti! Pagrindinis vaidmuo aiškus!“ Bet viskas taip ir likdavo palyginimų ir plepalų formoje.

- Ar besigilindama į šį vaidmenį atradai kažką, kas jus su S. Nėrimi sieja ir vidumi?

- Aš nesu profesionali aktorė, nežinau, kaip ten iš tikrųjų būna. Gal kai kuriems visai nereikia persistengti besigilinant į kuriamą personažą, gal viskas lengviau, paprasčiau... Bet netikiu tuo! Puikiai žinau, ką išgyvena menininkai. Šitiek metų dainuoju ir kuriu muziką, žinau, kokia yra svarbi kiekviena detalė, kiekviena nata... Todėl ir kuriant S. Nėries personažą neturėjau kito kelio, tik kaip viską perleisti per save, per savo sielos filtrus. Visi žinome plikus faktus apie S. Nėrį, tačiau kaip suprasti, kokia ji buvo iš tikrųjų? Kokia buvo kasdienybėje? Kaip įlįsti į jos vidų?

Mano kelionė prasidėjo įrašu socialiniame tinkle: „Viską, absoliučiai viską, kas egzistuoja apie ją, aš noriu žinoti.“ Atsirado daug žmonių ir šaltinių, kurie padėjo ją pažinti artimiau. Nors taip iki galo niekas ir nesugebėjo atsakyti, kokia ji buvo, ta tikroji Salomėja. Ir per tą pažinimo kelionę emocijų būta visokių – kartais aš labai norėjau būti į ją panaši, kartais nenorėjau, bet vis tik buvau…

- Ir ašarų filmavimo aikštelėje būta...

- Aš tik įsivaizduoti galėjau, ką ji išgyveno, supratusi, kaip viskas pasisuko… Kad ir kaip ten bebūtų, tie, kas pakeitė jos eilėraščių rinkinio „Prie didelio kelio“ pavadinimą į „Lakštingala negali nečiulbėti“ – buvo iš dalies teisūs. Salomėja čiulbės garsiai ir dar ne vienai kartai. Kad ir kaip tai daugeliui nepatiktų, ji pelnytai yra vadinama garsiausia Lietuvos poete, kuri rašė nuostabias eiles.

Sceną, kur skaičiau „Prie didelio kelio“, filmavome tikriausiai daugiausiai kartų. Vis byrėjo ašaros ir žodžiai strigo gerklėje... Žinojau šį eilėraštį, bet, rodos, tik tą akimirką užčiuopiau pačią jo širdį, skausmą ir prasmę… Tik besifilmuojant iki galo supratau apie ką jis ir taip stipriai pradėjo gelti…- Scenų, kuriose vaidini, filmavimai jau baigėsi. Kaip dabar įvertintum šią patirtį, savo debiutą daugiaserijiniame filme?

- Viskas praėjo taip greitai! Pamenu, kaskart besibaigiant pamainai, norėjau, kad viskas prasidėtų iš pradžių. „Laisvės kaina. Partizanai“ televizijoje pasirodys rudenį, todėl vertinti savo darbą man dar yra sunku. Turiu pasitikėti vidiniu balsu ir tuo, ką sakė komanda. O jie sakė, kad viskas yra netgi labai gerai. Aš tikrai atsakingai žiūrėjau į vaidmenį, niekam nenorėjau pridaryti sunkumų, juk jie visi čia šimtą metų, o aš – naujokė… Bet labai greitai nuo tų jausmų atsiribojau ir pasinėriau į bendrą kūrybinį procesą. Esu laiminga, kad turėjau galimybę prisiliesti prie viso to. Įsimylėjau kiną iš naujo. Vis pagalvoju ir apie tolimesnes svajones. Ir žinoma, dar labiau įsimylėjau gyvenimą.

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ kuriamas daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“ pasakos apie vieną tamsiausių Lietuvos istorijos laikotarpių, XX amžiaus vidurį, tris okupacijas ir masinius trėmimus, holokaustą, terorą, siekį fiziškai ir dvasiškai palaužti Lietuvą. Kartu – ir šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones, kurie, nebijodami mirties, vieną ranką ištiesė žydams, o į kitą paėmė ginklą, kad apgintų Lietuvos laisvę.

Istorinis vaidybinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“, režisuojamas Sauliaus Balandžio, pasirodys naujame LRT televizijos sezone.
R. Kirilkinas tapo nauju realybės šou dalyviu
R. Kirilkinas tapo nauju realybės šou dalyviuSekmadienio vakarą tiesiogiai iš Palangos vyko trečioji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Ant karštųjų kėdžių šį kartą sėdėjo juodųjų velnių komandos nariai – į konfliktus vis įsiveliantis Juozas ir per dideliu jautrumu dalyvių apkaltinta Vaida. Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projektą šią savaitę palikus Vaidai, jos vietą užėmė atlikėjas Ruslanas Kirilkinas.

Šįvakar, tiesioginės transliacijos metu su realybės šou „2 Barai“ turėjo atsisveikinti dar vienas barmenas. Šią savaitę mažesnę apyvartą dirbdama bare surinko juodųjų velnių komanda, todėl pliusų ir minusų vakare į išlikimo kovą buvo vėl pasiųstas Juozas.

Šalia Juozo ant antrosios kėdės Martin sprendimu atsisėdo įspūdingos išvaizdos kaunietė Vaida. „Vaida turi neišspręstų konfliktų su Juozu, todėl karštąją kėdę užima ji“, - savo apsisprendimą komentavo Martin.

Kaip jau tapo įprasta, tiesioginė „2 Barai“ transliacija nepagailėjo staigmenų tiek žiūrovams, tiek patiems projekto dalyviams. Buvo aptarti svarbiausi savaitės įvykiai – Monikos Šalčiūtės savaitė dirbant baruose, įsiplieskę nauji konfliktai ir meilės linijos.

Ištikimiausiems „2 Barai“ gerbėjams buvo priminta ir sudainuota legendinė projekto daina „Eik į barą“, kurią kartu su visais dalyviais užtraukė velnių ir angelų komandų vadovai Ramūnas Vyšniauskas ir Vitalijus Cololo.

Panašu, kad prie siurprizų šou dalyviai jau ima priprasti – į „2 Barai“ buvo grąžintas praėjusių metų finalininkas Renaldas, praėjusią savaitę su dalyviais kartu dirbo ir gyveno su projektu jau atsisveikinusi socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė, pristatyta žavi naujokė – buvusi merginų grupės narė Oksana.

Tačiau labiausiai visus nustebino netikėta intriga – pristatytas realybės šou naujokas. Laidos vedėjai galimybę tapti šou dalyviu siūlė trims žinomiems išlikimo kovoje savo dainas dovanojusiems atlikėjams – Stano, Deivydui Zvonkui ir R. Kirilkinui. Tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo – prie dalyvių prisijungs atlikėjas R. Kirilkinas.

Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad su projektu atsisveikinti teko mažesnio palaikymo sulaukusiai Vaidai. Ji netenka galimybės kovoti dėl nugalėtojo vardo ir pagrindinio prizo – žvaigždės kontrakto su TV3 televizija.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba vienuolika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos.

Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!
Iš eterio dingusi A. Kilkuvienė gyvena visai „nežvaigždišką“ gyvenimą ir mėgaujasi su televizija nesusijusiu darbu
Iš eterio dingusi A. Kilkuvienė gyvena visai „nežvaigždišką“ gyvenimą ir mėgaujasi su televizija nesusijusiu darbuNe vienerius metus televizijos eteryje dirbusi Aušra Kilkuvienė praėjusiais metais trumpam buvo sugrįžusi į laidos vedėjos kėdę, tačiau jau senokai jos balso nesigirdi nei kadre, nei už kadro. DELFI kalbinta A. Kilkuvienė pasakojo, kad televizijai tikrai nesako kategoriško „ne“, tačiau dabar mėgaujasi projektų vadovės darbu.

„Šiuo metu tiesiog gyvenu ir dirbu visiškai su televizija nesusijusį darbą. Dirbu su europiniais projektais“, – šyptelėjo A. Kilkuvienė.

Išgirdusi klausimą, ar artimiausiuose jos planuose įrašytas grįžimas į televiziją, ji šyptelėjo ir neabejodama atsakė: „Nesu prodiuseris, kuris kuria laidas, tai priklauso nuo prodiuserių“.

Vis dėlto, net jei ir sulauktų tokio pasiūlymo, nepultų į avantiūrą stačia galva. „Ne tiek metų, kad nesvarstyčiau. Šiaip ar taip, tai yra darbo pasiūlymas ir normalu, kad reikia pagalvoti, nes tai atima ir laiko, ir energijos. Galų gale reikia pagalvoti, ar galėsi tą darbą padaryti gerai“, – kalbėjo buvusi televizijos laidų vedėja.

Pirmojoje 2016-ųjų pusėje A. Kilkuvienė buvo užėmusi laidos „Yra, kaip yra“ vedėjos kėdę. Tiesa, pati Aušra pasakoja, kad tai tebuvo papildomas darbas, įprastų pareigų dirbdama televizijoje neatsisakė.

Karjerą kaip radijo stoties „Martis“, o vėliau „Kauno fonas“ laidų vedėja pradėjusi A. Kilkuvienė vėliau tapo itin didelio populiarumo sulaukusią socialinės dokumentikos laidą „TV pagalba“. Po šešerių metų darbo šioje laidoje, tapo laidos „Čia ir dabar“ vedėja, tais pačiais metais televizijos žiūrovai jos balsą girdėjo laidoje „Kriminaliniai tyrimai“, vėliau – „24 valandos“. Po dvejų metų pertraukos buvo grįžusi į televiziją kaip laidos „Yra, kaip yra“ vedėja.

Daugybę metų televizijos eteryje dirbusi Aušra net ir šio pokalbio su DELFI metu tikino, kad nei anksčiau, nei dabar ypatingo aplinkinių dėmesio nesulaukia. „Nerėkavo gatvėje nei anksčiau, nei dabar. Kažkas atpažįsta, kažkas neatpažįsta. Kažkas prieina, pakalbina. Stengiuosi gyventi savo gyvenimą ir tiek, – kalbėjo A. Kilkuvienė. – Kiek čia tos Lietuvos tėra? Užtenka kirsti Lenkijos sieną ir baigiasi visi tie „žvaigždė“.“
D. Siaurusaitis su mylimąja susilaukė kūdikio
D. Siaurusaitis su mylimąja susilaukė kūdikioDžiugas Siaurusaitis su mylimąja Lina Rastokaite susilaukė kūdikio, tačiau šią žinią komentuoti vyras atsisakė.

DELFI primena, kad pora susituokė Las Vegase prieš septynerius metus. Jų liudininke tapo vietinė, meksikiečių kilmės darbuotoja.

Jaunavedžiai, kurie iki tuoktuvių draugavo daugiau nei ketverius metus, vestuvėms buvo pasiruošę – vežėsi puošnius drabužius. Po sutuoktuvių pora dar mėnesį keliavo po Ameriką, aplankė atokiausius jos kampelius ir pasisėmė įspūdžių dar metams į priekį. Grįžę jiedu surengė simbolinį vakarėlį draugams ir artimiesiems.

„Grįžę draugus pasikvietėme į svečius, kepėme mėsainius, gėrėme visokius gėrimus – lauko šventė ir tiek“, – anksčiau yra sakęs Džiugas, teigdamas, kad tradicinių puotų ir iškilmių tikrai nebuvo.

Džiugas Siaurusaitis sako, jog mintį susituokti Las Vegase padiktavo idėja išvengti šurmulio Lietuvoje – tiesiog norėjosi pabėgti ir susituokti. Tai antroji Džiugo Siaurusaičio santuoka – su pirmąja žmona aktorius susilaukė dukters Kotrynos ir sūnaus Roko.
Vietoje iškritusio „2 Barai“ dalyvio – M. Šalčiūtė ir buvusi garsios merginų grupės narė
Vietoje iškritusio „2 Barai“ dalyvio – M. Šalčiūtė ir buvusi garsios merginų grupės narėSekmadienio vakarą pajūrį sudrebino jau antroji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Pirmą kartą šou istorijoje pliusai ir minusai buvo sudėti tiesioginės transliacijos metu, po kurios paaiškėjo, kad karštąsias kėdes užimti teko Irmantui ir Aivarui. Tačiau iškritusį dalyvį ir iš projekto pasitraukusį Renaldą pakeitė dvi gražuolės – Monika Šalčiūtė ir buvusi grupės „Kitokios“ narė Oksana.

Panašu, kad antrąją bendro gyvenimo savaitę „2 Barai“ dalyviai praleido ne ką mažiau įtemptai – kasdien dirbo baruose, o vakarais atsipalaidavę vienas kitam negailėjo ne tik gražių žodžių ir meilės prisipažinimų, bet ir aštresnių pastabų.

Vos prasidėjus tiesioginei transliacijai žiūrovus nustebino naujiena – pirmą kartą projekto istorijoje pliusai ir minusai paaiškėjo būtent jos metu. Mažesnę apyvartą surinkusi Ramūno Vyšniausko vadovaujama baltųjų angelų komanda savo nuomonę išsakė girdint visai Lietuvai.

Šįkart karštąsias kėdes užėmė ir dėl išlikimo projekte rungėsi du barmenai – Irmantas ir Aivaras. Anksčiau vienas kitam piktų žodžių negailėję dalyviai susirėmė dėl žiūrovų balsų ir juos susumavus paaiškėjo, kad realybės šou palikti teko profesionaliam barmenui Irmantui.

Tačiau didžiausiu siurprizu „2 Barai“ gerbėjams tapo net dvi šou naujokės. Šią savaitę sklandę gandai apie M. Šalčiūtės dalyvavimą projekte pasitvirtino – iš pradžių kiek abejojusi žinoma mergina nusprendė tapti projekto dalyve.

Kartu su ja į projektą atėjo ir dalyvius kaip reikiant nustebino dar viena ne ką mažiau žavi gražuolė – buvusi merginų grupės „Kitokios“ narė Oksana. Ji, kartu su kitais vienuolika dalyvių jau nuo šiandien apsigyvens bendrose „2 Barai“ patalpose ir dirbs baruose.
M. Šalčiūtė neria į realybės šou: galėsite sekti kiekvieną jos žingsnį
M. Šalčiūtė neria į realybės šou: galėsite sekti kiekvieną jos žingsnįJau įsibėgėjusio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ žiūrovai kasdien sulaukia staigmenų ir netikėtumų. Praėjusią savaitę projekto gerbėjus nustebino paslaptinga žinute apie sugrįžimą „Facebook“ paskyroje pasidalinęs ir sekmadienį į šou sugrąžintas praėjusių metų finalininkas Renaldas, o šiandien projekto kūrėjai praneša dar vieną naujieną – projekto dalyve taps socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė, rašoma TV3 pranešime spaudai.

Gražuolė M. Šalčiūtė išgarsėjo socialiniuose tinkluose, vėliau dalyvavo ir ne viename televizijos projekte, tačiau pastaruoju metu televizijoje rodėsi retai. Tačiau panašu, kad žinoma mergina nusprendė tapti karščiausio vasaros šou dalimi.

Šventinį ketvirtadienio vakarą „2 Barai“ kūrėjai atskleidžia ir intriguoja – M. Šalčiūtė jau nuo šio sekmadienio kartu su kitais dalyviais po išlikimo kovos apsigyvens bendrose projekto patalpose ir dirbs baruose.

Kiekvieną dalyvių žingsnį seka daugybė kamerų ir žiniasklaidos atstovų, tad kol Monika gyvens realybės šou patalpose, galėsite sekti kiekvieną jos žingsnį.

Kodėl M. Šalčiūtė nusprendė dalyvauti realybės šou? Ką garsios merginos dalyvavimas projekte reikš kitiems projekto dalyviams? Visi atsakymai – jau šio sekmadienio išlikimo kovos tiesioginėje transliacijoje.

Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!
Įnirtinga „2 Barai“ kova dėl išlikimo baigėsi: iškritusį dalyvį pakeitė kitas vyrukas
Įnirtinga „2 Barai“ kova dėl išlikimo baigėsi: iškritusį dalyvį pakeitė kitas vyrukasSekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio vyko pirmoji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Joje – ne viena staigmena, nustebinusi tiek projekto žiūrovus, tiek dalyvius. Ant karštųjų kėdžių varžėsi Juozas ir Stanislavas, o laidos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palikti teks Stanislavui, kurio vietą užims praėjusių metų finalininkas Renaldas, rašoma TV3 pranešime spaudai.

Pirmoji realybės šou savaitė buvo kupina intrigų ir svarbių įvykių – dalyviai ėmė regzti romantiškus santykius, įsivėlė į sunkiai išsprendžiamus konfliktus, buvo parodyta ir pirmoji geltona kortelė.
Pliusų ir minusų vakaro metu mažesnę apyvartą surinkusi Vitalijaus Cololo vadovaujama velnių komanda ant karštosios kėdės pasiuntė geltoną kortelę gavusį Juozą. Tiesioginės transliacijos pradžioje paaiškėjo, kad daugiausiai pliusų surinkusios Vaidos sprendimu antrąją kėdę užėmė futbolo entuziastas Stanislavas.

„Manau, kad bus labai graži kova tarp dviejų vyrų. Stanislavas irgi prisidirbo su kitais dalyviais, todėl bus tolygi kova“, - savo pasirinkimą komentavo Vaida.

Tik pirmosios išlikimo kovos žiūrovams projekto kūrėjai suteikė galimybę pamatyti dar niekur nerodytą filmuotą medžiagą, kurioje – muštynėmis vos nepasibaigę dalyvių konfliktai. Nors įtampa tvyrojo tarp keletos dalyvių, ryškiausiai savo antipatiją vienas kitam rodė vyriausias projekto dalyvis, profesionalus barmenas Irmantas ir Stanislavas.

Panašu, kad Irmantas pirmąją projekto savaitę sugebėjo susipykti su daugeliu vaikinų. Pirmiausia kivirčijosi su Aivaru, tuomet negailėjo piktų žodžių Juozui, o dabar labiausiai nesutaria su ant karštosios kėdės pasodintu Stanislavu, kuris vieno konflikto metu buvo pasiruošęs į darbą paleisti kumščius.

„Kiekvienas turime savo principus, išgyvenimus, patirtį. Su Aivaru nebesipykstame, su Juozu konfliktas irgi baigėsi, su Stanislovu – dar ne“, - sakė Irmantas.

Tačiau didžiausia staigmena dalyviams tapo į projektą vietoje iškritusio dalyvio sugrąžintas praėjusių metų finalininkas, nuoširdusis barmenas Renaldas. „2 Barai“ dalyviai naujoką pasitiko su nuostaba, o jau nuo šiandien Renaldas apsigyvens šou patalpose.

Tiesioginėje transliacijoje netrūko ir nuotaikingos muzikos, kurią dovanojo Radži, grupė „Patruliai“ ir Sasha Song. Aptarti ir šou bezimezgantys romanai – Medos ir Martin santykiai, Stanislavo simpatija Enrikai.

Susumavus žiūrovų balsus internete ir skambučius, paaiškėjo, kad su projektu atsisveikinti teko Stanislavui. Daugiau žiūrovų palaikymo sulaukęs Juozas ir toliau tęs kovą dėl pagrindinio prizo – TV3 žvaigždės kontrakto.
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: „Auksas – ne tai, kas žiba, o tai, kas bėgioja aplink mus“
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: „Auksas – ne tai, kas žiba, o tai, kas bėgioja aplink mus“Jau šį vakarą Kaune bus iškilmingai atidarytas didžiausias, pirmą kartą Baltijos šalyse vykstantis vaikų sporto renginys – Tarptautinės vaikų žaidynės 2017. Vesti iškilmingą ir įspūdingų pasirodymų kupiną žaidynių atidarymo ceremoniją patikėta Indrei Kavaliauskaitei-Morkūnienei ir Vytautui Rumšui jaunesniajam.

Abu ceremonijos vedėjai tikisi, kad visus šalies vaikus paskatins daugiau judėti ir sportuoti. Vytautas Rumšas įsitikinęs, kad bet koks sporto ir sportininkų laimėjimų viešinimas prisideda prie vaikų skatinimo judėti: „Jeigu per televiziją rodomas geras pavyzdys, nušviečiami vaikų pasiekimai, tai yra puikus skatinimas, motyvacija. Nes judėjimas, bet kokia jo forma, yra tik į gera. Didžiausias šių laikų vargas, kad yra tiek išmaniųjų technologijų ir jos verčia tik sėdėti ir kaklą nulenkus braukyti pirštas. Sportas tikrai tampa aktualus, kai yra tiek pagundų nejudėti. Aš pats taip pat sportuoju. Mano ir darbas gana aktyvus: būna po spektaklio važiuoju, o visas kūnas nusėtas mėlynių“.

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė itin džiaugiasi ir proga grįžti į gimtąjį miestą: „Turbūt neatsitiktinai mano vedamuose projektuose vis dažniau aplink mane sukasi vaikai. Tarptautinėse vaikų žaidynėse pirmąjį kartą 2010 metais Bahreino mieste Manamoje pasaulis išgirdo apie mūsų auksinę žuvelę Rūtą Meilutytę. Bet auksas – ne tai, kas žiba, o tai, kas bėgioja aplink mus ir kartais garsiai rėkia, visada žino, ko nori ir moko mus džiaugtis, nes jie iš tikrųjų žino, kad svarbiausia – dalyvauti. Džiaugiuosi, kad tokia nuostabia proga – vaikų žaidynių atidarymo ceremonijai – ir pati grįžtu į savo vaikystės miestą Kauną“, – sakė Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.
Įspūdingoje žaidynių atidarymo ceremonijoje – būsimos sporto legendos ir ryškiausios scenos žvaigždės: Jurgis Didžiulis, Iglė, „Thundertale“, Monika Pundziutė, Karina Krysko, Ieva Zasimauskaitė, Puszas, mažoji būgnininkė Fausta bei renginio vedėjai – Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir Vytautas Rumšas.

Liepos 4–9 dienomis Kaunas turi išskirtinę galimybę surengti vaikų olimpiada vadinamas Tarptautines vaikų žaidynes (International Children's Games), kurios kiekvienais metais vyksta vis kitame pasaulio mieste. Tarptautinių vaikų žaidynių veidu ir ambasadore sutiko tapti olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, kurios žvaigždė pirmą kartą sužibo būtent šiose varžybose 2010 metais vykusiose Bahreino mieste Manamoje.

Tarptautinių vaikų žaidynių atidarymą stebėkite jau šį vakarą 19.30 val. per TV3.
Lietuvos Himną šiemet giedos ir pasaulinės šlovės sulaukęs gruzinų ansamblis
Lietuvos Himną šiemet giedos ir pasaulinės šlovės sulaukęs gruzinų ansamblisLiepos 6 d. tradiciškai susivienija viso pasaulio lietuviai ir gieda „Tautišką giesmę“. Šiemet Lietuvos Himną kartu su mūsų tautiečiais giedos ir didžiulis, daugiau nei 60 narių turintis gruzinų ansamblis, kuris mūsų šalies himną žada išmokti mintinai.

Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas Benjaminas Želvys pasakoja, kad visame pasaulyje garsus gruzinų ansamblis „Erisioni“ užduoties išmokti Lietuvos Himną ėmėsi ne tik entuziastingai, bet ir atsakingai: „Jau esame gavę įrašą, kaip jie atlieka mūsų himną. Labai įdomiai skamba gruziniškas dainavimas, kai kitos tautos žmonės atlieka mūsų tautinę giesmę. Tačiau viską galima suprasti, jie puikiai atlieka ir melodiją, ir visus žodžius galima suprasti. Labai smagu tai, kad net keliolika narių Lietuvos himną gieda mintinai. Ansamblio vadovas žadėjo, kad iki liepos 6 dienos bandys visi giedoti mintinai, – džiaugėsi B. Želvys.

Gruzijos nacionalinis akademinis dainų ir šokių ansamblis „Erisioni“ buvo įkurtas 1885 m. o 2015 m. iškilmingai paminėjo 130 metų kūrybos sukaktį, tad ne veltui kolektyvas vadinamas „muziejiniu“.

„Kai šis ansamblis buvo pakviestas į festivalį „Operetė Kauno pilyje“, sugalvojau pasiūlyti jiems atlikti Lietuvos Himną drauge su visais lietuviais liepos 6 d. Nuostabiausia, kad jie mielai sutiko tai padaryti ir iškart ėmėsi mokytis giesmės žodžius. Tai įrodymas, kad šis ansamblis gali ne tik pristatysi savo šalies kultūrą, bet ir parodyti draugystę Lietuvai“, – įsitikinęs Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas.

Ansamblio „Erisioni“ kūrybinės programos pagrįstos liaudies kūryba. Kolektyvas stengiasi atgaivinti ir pateikti auditorijai unikalius, daugybę šimtmečių gyvavusius liaudies muzikos šedevrus iš visų Gruzijos regionų ir išsaugoti juos ateities kartoms, tai – chorai, šokių rateliai, ritualai, apeigos, kuriuos sunku atlikti dėl plačios įvairovės. Per ilgą gyvavimo laiką ansamblis įspūdingomis programomis stebino ne tik Gruzijos ar kaimyninių šalių žiūrovus, bet ir Paryžių, Ženevą, Briuselį, Niujorką, Los Andželą, Čikagą, Madridą, Pekiną, Maskvą, Sankt-Peterburgą, Singapūrą ir daugybę kitų garsiausių pasaulio miestų.

Šiemet liepos 6 dieną TV3 televizija ruošia įspūdingą transliaciją iš Raudondvario dvaro. Nuo 19.30 val. žiūrovai galės stebėti koncertą su žinomais ir mylimais visų kartų atlikėjais: nuo mažųjų žvaigždučių – Milėjos, Faustos, jaunimo pamėgtų – Iglės, Ievos Zasimauskaitės, Paulinos, „Only Once“ iki patyrusių scenos vilkų – Merūno, Ovidijaus Vyšniausko, Povilo Meškėlos. TV3 televizija jau devintus metus iš eilės kviečia kartu švęsti Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Visi lietuviai visuose pasaulio kampeliuose liepos 6 d. 21 val. kviečiami susiburti ir kartu sugiedoti Lietuvos „Tautišką giesmę“. TV3 pradėta tradicija per šį laiką tapo tautine: liepos 6-ąją Himną giedantys žmonės jau turi įprastas šventės vietas ir kompanijas, o „Tautiška giesmė“ su draugais, artimaisiais ar tiesiog bendraminčiais giedama visur – gatvėse, namuose ir net atokiausiuose pasaulio kampeliuose. Tęsiant gražią tradiciją šiais metais vėl kuriamas ir unikalus lietuvių Himno giedojimo žemėlapis.

Specialią TV3 šventinę transliaciją stebėkite liepos 6 d. nuo 19.30 val.
Tarptautinių vaikų žaidynių atidarymo ceremoniją nušvies įspūdingas žaibų šou
Tarptautinių vaikų žaidynių atidarymo ceremoniją nušvies įspūdingas žaibų šouJau liepos 5 d. pirmą kartą Baltijos šalyse, Kaune, prasidės Tarptautinės vaikų žaidynės. Atidarymo ceremonijos žiūrovai ir žaidynių dalyviai turės galimybę stebėti neįtikėtinas pasirodymų vizualizacijas, kurias sukurti padės fotografo Tado Janušonio nuotraukos.

Tadas Janušonis yra, kaip pats sako, lengvai pamišęs naktinių peizažų fotografas ir time-lapse filmų kūrėjas. Kilęs iš mažo Vabalninko miestelio, jis iki šiol liko pavergtas tamsaus žvaigždėto dangaus ir nepaliestos gamtos grožio. Įspūdingiausi Tado užfiksuoti vaizdai – audringas, žaibų nutviekstas dangus – ir bus naudojami sukurti didingoms Tarptautinių vaikų žaidynių atidarymo ceremonijos vizualizacijoms.

Pats fotografas tikina, kad jo pomėgį lėmė ir tai, jog yra užaugęs mažame miestelyje, kur labai mažai šviesų: „Išeini į lauką ir ten pilna žvaigždžių, mane visada jos labai žavėjo. Kai pirmą kartą internete pamačiau žvaigždžių nuotraukas, tai pagalvojau – vau, kaip čia padaroma?! Žiauriai įdomu buvo. O kai sesei tėvai nupirko fotoaparatą, tai pabandžiau pats nufotografuoti, pamačiau, kad išeina ir užsikabinau. Tada jau ir nepaleidau fotoaparato – atėmiau iš sesės“.

Tadas sako, kad dabar, kai gyvena Vilniuje, norėdamas užfiksuoti kokį nors įdomesnį dangaus reiškinį, turi važiuoti bent 50 kilometrų už miesto, nes Vilniuje per didelė šviesos tarša.

„Gaudau mažai kam žinomus, retus reiškinius. Nuotraukose žmonės gali pamatyti kaip atrodo sidabriškieji debesys, pašvaistės, halai, vaivorykštės, žaibai. Fotografuoti žaibus man net įdomiau nei pašvaistes, kurių irgi Lietuvoje nemažai užfiksuoju. Bet su žaibais gaunu daug tokio gero adrenalino. Būna tokių momentų, kai galvoju, kad gyvenime daugiau šito nedarysiu...“, – atvirai sako Tadas, tačiau pripažįsta, kad po kiek laiko vėl grįžta po audringu dangumi.

Fotografas svajoja kada nors gyventi iš savo hobio, tačiau kol kas jis – fizikos ir matematikos mokytojas vienoje privačioje Vilniaus mokykloje. Tadas sako, jog labai džiaugiasi vaikais, kuriuos moko, o jo fotografavimo patirtis dažnai padeda juos sudominti: „Būna, dėstau fiziką ir matau, kad neįdomu jiems, tada ką nors papasakoju iš savo patirties, susieju su mokslu ir iškart visi susidomi“, – pasakoja Tadas ir tikina, kad jį, visišką tiksliuką, fotografija pavertė kur kas meniškesniu žmogumi.

Tadas teigia, kad dangus – tai atidaryta lobių skrynia, kurioje žiba ne tik žvaigždės, bet ir daugybė nesusapnuojamų kosminių reiškinių, galinčių ilgam atimti kvapą. Jis tikisi, kad šią lobių skrynią pravers ir Tarptautinių vaikų žaidynių atidarymo ceremonijos dalyviai bei žiūrovai.

Liepos 4–9 dienomis Kaunas turės išskirtinę galimybę surengti vaikų olimpiada vadinamas Tarptautines vaikų žaidynes (International Children's Games), kurios kiekvienais metais vyksta vis kitame pasaulio mieste. Kaunas bus pirmasis miestas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuriame vyks didžiausias vaikų sporto renginys. Suvažiuos dalyviai iš Pietų ir Šiaurės Amerikos, Azijos, Europos, Afrikos ir Australijos, laukiama 1500 dalyvių iš daugiau nei 80 pasaulio miestų ir rengiamasi įspūdingai žaidynių atidarymo ceremonijai, kurią tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

Tarptautinių vaikų žaidynių veidu ir ambasadore tapo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, kurios žvaigždė pirmą kartą sužibo būtent šiose varžybose 2010 metais vykusiose Bahreino mieste Manamoje.

Įspūdingą tarptautinių vaikų žaidynių atidarymą stebėkite liepos 5 d. 19.30 val. per TV3. Kitomis dienomis žaidynes galėsite stebėti portale tv3.lt.

Tado darbai:

Visa tiesa: „2 Barai“ dalyvių Medos ir Martin santykai – suvaidinti?
Visa tiesa: „2 Barai“ dalyvių Medos ir Martin santykai – suvaidinti?Antrą savaitę kartu gyvenančių karščiausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyvių tarpsusavio santykiai jau po truputį nusistovėjo. Tačiau nuo pat projekto pradžios poruojamų gražuoliuko mergišiaus Martin ir vakarėlių sielos Medos bręstantis romanas gali sukelti abejonių – ar iš tiesų šie santykiai tokie nuoširdūs ir tikri?

Jau šiandien, pirmadienį, žiūrovai turės galimybę išvysti projekto dienoraštį, kuriame – svarbiausi dalyvių kasdienio gyvenimo įvykiai. Šįkart dėmesio centre atsidurs Medos ir Martin draugystė.

Realybės šou „2 Barai“ dalyviai visą parą yra stebimi filmavimo kamerų, todėl kažką nuslėpti – itin sunku. Šįkart kameros užfiksavo tai, ko laukė visi Martin ir Medos gerbėjai. Vos projektui prasidėjus poruojami dalyviai nusprendė nebesislėpti ir savo jausmus demonstruoja atvirai.

„Jis man patinka, smagus vaikinas. Taip, dėmesio rodo ir man tai patinka“, – viename ankstesnių interviu sakė Meda. Savo simpatijos anksčiau nuo vaikinų skaudžiai nudegusi mergina jau nebando slėpti – su vaikinu atvirai bendrauja, apdovanoja švelniais prisilietimais ir net bučiniais.

Tačiau poros santykiams gali iškilti nemaža kliūtis – sklinda kalbos, kad Martin jausmai Medai – netikri, o pagrindinis gražuolio automobilių entuziasto tikslas – nusitempti merginą į lovą. Meda pripažįsta – jei tokie gandai pasitvirtintų, jai būtų itin skaudu.
Ar gali būti, jog vaikinas manipuliuoja Meda dėl reitingų ir žiūrovų dėmesio? Ar jo ketinimai ir jausmai tikri? Atsakymai į visus aktualiausius klausimus ir išskirtiniai dalyvių komentarai – jau šiandien, 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
Nuo darbo pavargusi R. Filejeva su šeima išvyko atostogų: kepino svilinantis karštis
Nuo darbo pavargusi R. Filejeva su šeima išvyko atostogų: kepino svilinantis karštisKol mūsų šalis orais nelepina, lietuviai su džiaugsmu keliauja ten, kur šilta. „TV Pagalbos“ žvaigždė Rūta Filejeva – ne išimtis. Žinoma moteris kartu su šeima nusprendė bent trumpam užmiršti darbus ir pasilepinti egzotiškos saulės spinduliais Bulgarijoje.

Pasakiško grožio šalyje Rūta su šeima mėgavosi žydra jūra, karštu smėliu ir užtarnautu poilsiu. Žurnalistė tikina, kad labiausiai šiomis atostogomis buvo patenkinti mažieji – Emilija (8) ir Matas (3): „Vaikai laimingi, nei vienas nenorėjo namo. Jūra šilta, tad jų beveik neįmanoma ištraukti iš vandens“, - šypsosi moteris.

Tuo tarpu pati Rūta mėgavosi visiška ramybe: „Per metus tiek prisibendrauju su žmonėmis, tiek išklausau jų problemų, kad jau pavasarį norisi bėgti į bet kurį lėktuvą ir nors trumpam atitrūkti. Man patinka pasyvus poilsis: jūra, saulė, knyga ir mylima šeima šalia“, - tv3.lt pasakojo ji.

Pasirodo, kad šioje šalyje šeima ilsisi jau ne pirmąjį kartą – tai patikrinta ir labai mylima atostogų vieta: „Tradiciškai, kol vaikai paaugs, treti metai keliaujam pailsėti į Bulgariją. Ten apsigyvename ant jūros kranto ir tiesiog ilsimės su šeima“, - teigia žinoma moteris.

Atostogų metu gražioji šeimynėlė mėgavosi itin karštais orais: „Paskutinę savaitę temperatūra svyravo nuo 35 iki 40 laipsnių. Žodžiu, atostogos užskaitytos, tik 11 dienų – truputį per daug, atsibodo bulgariška virtuvė“, - juokavo R. Filejeva.
Arnas Švilpauskas paliko „TV Pagalbos“ eterį: nemėgstu monotonijos
Arnas Švilpauskas paliko „TV Pagalbos“ eterį: nemėgstu monotonijosIštikimiausi „TV Pagalbos“ gerbėjai, ko gero, jau spėjo pastebėti, kad „gelbėtojų“ būryje trūksta žurnalisto Arno Švilpausko. Pasirodo, žinomas vyras į savo gyvenimą nusprendė įpūsti naujų vėjų ir pakeitė darbą: „Nemėgstu užsisėdėti“, - aiškina jis.

Kasryt A. Švilpauskas skuba nebe į televizijos studiją, o į radiją. Darbo dienomis su klausytojais jis sveikinasi „Lietaus“ eteryje ir kartu su kolege veda „Ryto programą“.

„Radijo eteris buvo viena iš daugelio mano svajonių. Mėgstu kalbėti, o žinia, kad radijas ieško žmonių, mane iškart suintrigavo, todėl nusprendžiau sudalyvauti pokalbyje. Nauja patirtis, nauji įspūdžiai – tai visada mane inspiruojantys dalykai“, - priežastį, kodėl savo jėgas nusprendė išbandyti radijo eteryje aiškino A. Švilpauskas.

Atsidūręs naujoje darbo vietoje radijo laidų vedėjas beveik kasdien susiduria su klausimu „Ar nesunku keltis anksti ryte?“. Pasak Arno, tai – vienas didžiausių pliusų.

„Keliuosi apie 5 valandą ryto. Eteryje būnu prieš 6 valandą. Keltis yra lengva, jeigu vakare nueini anksčiau miegoti. Ryte visuomet išgeriu latte kavos puodelį. Dienomis kartais leidžiu sau pamiegoti pora valandų, bet tai būna labai retai. Atsakymas, į žmonių klausimą apie ankstyvą kėlimąsi, dažniausiai būna palydimas lengva pavydo gaidele, nes darbą baigiu 10 valandą“, - džiaugiasi vyras.

Paklaustas apie darbo minusus, Arnas randa tik vieną: „Gaila, kad 10 valandą pietauti nelabai randu kompanijos – visi dirba“, - šypsosi jis. O štai privalumų jis gali išvardinti bent kelis: „Tiesioginis ryšys su klausytoju, darbas komandoje, nenuobodus, aktyvus ir tiesioginis eteris. Labai džiaugiuosi radijo vadovybe, nuostabūs žmonės ir tikri profesionalai. Man labai sekasi gyvenime su vadovais, visi, su kuriais teko dirbti, buvo labai šaunūs žmonės“.

Tiesa, tai ne vienintelė veikla, kuria užsiima A. Švilpauskas. Be radijo, daugeliui simpatijas keliantis vyras veda renginius ar privačias šventes. Kalbėdamas apie ateities planus, televizijos Arnas neišsižada.

„Nuo televizijos toli nepabėgsiu ir toliau dirbsiu, tik už kadro. Gal atsiras ir pasiūlymų dirbti ekrane, to tikrai neišsižadu, tačiau „TV Pagalboje“ nebedirbsiu. Kuriame kanale, kokioje laidoje dirbsiu – parodys laikas. Radijas nėra laikina stotelė, labai tikiuosi čia dirbti bent penkerius metus. Ateityje labai svajoju suvaidinti kokiame seriale, sudalyvauti muzikiniame projekte, vesti TV laidą ir dar daug visokiausių minčių... Nemėgstu monotonijos. Ji ne man“, - tv3.lt atviravo A. Švilpauskas.
Netikėtas sprendimas: praėjusių metų finalistas Renaldas vėl grįžta į „2 Barus“?
Netikėtas sprendimas: praėjusių metų finalistas Renaldas vėl grįžta į „2 Barus“?Populiariausio TV3 vasaros realybės šou gyvenimas jau nusistovėjo – į dvi komandas suskirstyti dalyviai dėl didesnės apyvartos pluša baruose, vienas su kitu susipažino, rodo pirmasias simpatijas ir antipatijas. Tačiau vandenį sudrumsti gali netikėta naujiena – praėjusių metų dalyvis Renaldas savo Facebook paskyroje pasidalino paslaptinga užuomina.

Praėjusią vasarą linksmuolis kaimietukas Renaldas daugeliui įsiminė savo neblėstančia šypsena ir užkrečiančia nuotaika bei charizmatiškumu ir galbūt būtent dėl šios priežasties tapo vienu iš projekto finalistų – nuoširdumu ir paprastumu papirko visų žiūrovų širdis.

Šiandien visus savo gerbėjus socialinio tinklo Facebook paskyroje Renaldas nustebino netikėta žinute – paskelbė, kad jis vėl grįžta į realybės šou „2 Barai“. Įsiamžinęs prie baro, kuriame dirba, vaikinas tikino grįžtantis į realybės šou. „Joninės praėjo, vasara po biški įsibėgėja, „2 Barai“ – ne išimtis. Ką gi, chebryte... Nusprendžiau, šiais metais vėl einu į „2 Barus“! Greit pasimatysime“, – socialinėje erdvėje po nuotrauka skelbė buvęs realybės šou dalyvis.

Projekto kūrėjai kol kas tokio paslaptingo Renaldo akibrokšto nekomentuoja. Kodėl vaikinas socialiniame tinkle pasidalino tokiu intriguojančiu įrašu? Ar pernai projekto finalistu tapęs Renaldas vėl taps „2 Barai“ dalyviu ir kovos dėl nugalėtojo vardo?

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių, ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
„2 Barai“ įtampa auga: šiandien paaiškės pirmasis išlikimo kovos dalyvis
„2 Barai“ įtampa auga: šiandien paaiškės pirmasis išlikimo kovos dalyvisPirmoji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ savaitė pažėrė daugybę netikėtų įvykių. Vos praėjus kelioms dienoms kai kurie projekto dalyviai tapo nesutaikomais priešais, o kiti – ėmė rodyti vienas kitam simpatijas ir šiltus jausmus. Tačiau prieš tai savo mintimis dalinęsi tik duodami interviu, šou dalyviai viską galės išsakyti atvirai – jų laukia pirmasis pliusų ir minusų vakaras, po kurio paaiškės, kam pirmajam teks dalyvauti išlikimo kovoje.

Šį, ketvirtadienio, vakarą televizijos žiūrovai turės galimybę išvysti pirmąjį šio „2 Barai“ sezono pliusų ir minusų vakarą. Visą savaitę dirbdami pramogų komplekse „HBH“ projekto dalyviai kovojo dėl klientų ir didesnės apyvartos. Mažesnę apyvartą baruose surinkusi komanda savo simpatijas ir antipatijas galės išsakyti garsiai ir ant stalo paskleisti visas kortas.

„Darbas situaciją pakeitė kardinaliai. Pačią pirmą valandą aš galvojau, kad mes vieni kitiems perkąsime gerkles“, – sakė projekto dalyvis Aivaras.

Panašu, kad pirmasis pliusų ir minusų vakaras kai kuriems dalyviams taps proga aptarti savo nesutarimus, o kitiems – išsakyti nuomonę apie pirmąją savaitę kilusius konfliktus. Vienas tokių – įtampa tarp virėjo Juozo ir profesionalaus barmeno Irmanto, kurią pastebi ir kiti projekto dalyviai. Juozui už savo komandos vadovo Vitalijaus Cololo įžeidimą buvo skirtas griežčiausias įspėjimas – geltona kortelė.

„Tai buvo per žiauru ir ateidamas į šitą realybės šou tu negali elgtis taip, kaip tu elgiesi namie“, – apie Juozo poelgį sakė Irmantas. Profesionalus barmenas neslepia – Juozas jam nepatinka labiausiai iš visų ir net garsiai vaikiną vadina žemesniu už save, o Juozas Irmantui jaučia dar didesnę antipatiją.

Tiesa, su Irmantu taip pat konfliktuoja ir kitas projekto dalyvis – futbolo entuziastas Stanislavas. Jam vyriausias projekto dalyvis užkliuvo tuomet, kai pradėjo rodyti dėmesį garsiai išsakytai simpatijai – Enrikai.

Tačiau kitiems pliusų ir minusų vakaras taps būdu parodyti simpatijas. Visą savaitę žiūrovai stebėjo nuoširdžiosios Medos ir gražuoliuko Martin užgimstančius jausmus – galbūt pliusų ir minusų vakare jie atskleis, ką iš tikrųjų jaučia vienas kitam?
Kuri komanda surinko mažesnę apyvartą ir dalyvaus pirmajame pliusų ir minusų vakare? Ar projekte kylanti įtampa privers dalyvius išsakyti viską, ką galvoja vieni apie kitus? Kas taps savaitės lyderiu, o kas – pirmuoju išlikimo kovos dalyviu? Visi atsakymai jau šiandien vakare, 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!
„Miss Racing“ dalyvių laukia pirmas išbandymas: komisija atskleidė sėkmės formulę
„Miss Racing“ dalyvių laukia pirmas išbandymas: komisija atskleidė sėkmės formulę„ENEOS 1006 km lenktynės“ jau neįsivaizduojamos ne tik be kvapą gniaužiančių greičių ar svylančių padangų kvapo, bet ir be „Miss Racing“ rinkimų, kuriuose varžosi gražiausios merginos iš visos Lietuvos.

Jau penktadienio birželio 30-osios, vakarą Klaipėdoje „Olympic Casino Amberton“ vyks finalinė atranka, į kurią pakviestos pretendentės, pildžiusios anketą. Po šios atrankos į „Miss Racing“ karūną viltis puoselėti galės tik 12 merginų. Finalinio dvyliktuko taip pat lauks nemenki iššūkiai: dalyvavimas įvairiose atrakcijose ir fotosesijose, kuriose merginos įgaus nemažai patirties ir drąsos. Tačiau visų konkursančių pečius dabar slegia būsimasis penktadienio egzaminas ir nerimas, kaip kiekvienos pastangas ir sugebėjimus įvertins griežta, tačiau nuovoki, savo darbą išmananti vertinimo komisija.

Pakovoti dėl „Miss Racing “ karūnos išties verta. Konkursą laimėjusi mergina vėl bus tituluojama ateinančių metų lenktynių veidu ir laimės „Bauer“ įmonės įsteigtą prizą – rudens atostogas saulėtoje Ispanijoje.

Komisija šiemet tikrai įspūdinga: aktorė ir dėstytoja, radijo, TV laidų ir renginių vedėja, dviejų sūnų mama Eglė Jackaitė, makiažo meistrė Olesia Žuravliova, „Power Hit Radio“ laidų vedėja, viena konkurso organizatorių Raminta Vyšniauskaitė-Vasiliauskienė, pagrindinė konkurso iniciatorė ir organizatorė, vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentė Asta Jonušienė, reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas ir „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Aleksas.

Paklaustas, kokia mergina galėtų pretenduoti į „Miss Racing 2017“ karūną, Aleksas buvo lakoniškas ir konkretus: „Degančios akys, pasitikėjimas savimi ir tikėjimas tuo, ką darai“.

„Džiaugiuosi galimybe būti lenktynių mergaičių komisijos nariu, nes turiu aiškią viziją, kaip jos turi atrodyti prie galingų, sportiškų automobilių, tačiau savo viziją atskleisiu tik atrankos dieną“, – intrigavo Ironvytas.

Aktorė Eglė Jackaitė įsitikinusi, kad net ir tokiame konkurse ne viską lemia vien išvaizda. „Mūsų kūnas – tai mūsų namai, mūsų šventykla, tad privalome jį mylėti ir juo rūpintis. Tačiau kūnas ir siela – neatsiejami. Kasdien turime puoselėti savo vidinį pasaulį – pozityviomis, šviesiomis mintimis, žodžiais, gerais darbais“, – ragina E. Jackaitė.

A. Jonušienė įsitikinusi, jog ten, kur galingi varikliai, greiti ir šaunūs vyrai – ten ir gražuolės merginos. „Grožis ir azartas – neatsiejama lenktynių dalis. O rinkdama finalinį konkurso dvyliktuką pirmenybę atiduosiu visumai ir harmoningai darnai. Tai išvaizda ir dailios kūno proporcijos, pasitikėjimas savimi ir pozityvumas, na ir gebėjimas jaustis komandoje komunikabiliomis“, – vertinimo kriterijus atskleidė A. Jonušienė.

„Jau 9 metus dirbu radijo stotyje „Power Hit Radio“, rytais žadinu žmones ir stengiuosi jiems įpūsti teigiamos nuotaikos visai dienai. Miss Racing turėtų būti pozityvi, pasitikinti savimi ir spinduliuojanti teigiamą nuotaiką aplink. Iš atsiųstų anketų matau, jog merginos aktyvios, turinčios labai įdomių veiklų savo gyvenime ir, neabejoju, gebančios įkvėpti kitus savo pavyzdžiu“, – atviravo Raminta Vyšniauskaitė-Vasiliauskienė.

Vienos iš labiausiai prestižinių makiažo ir įvaizdžio mokyklų Baltijos šalyse įkūrėja, knygos „Atrask save: makiažo paslaptys iš profesionalo lūpų“ autorė, daugelio merginų grožio etalonas ir stiliaus ikona O. Žuravliova tvirtina, jog „Miss Racing 2017“ privalo nebijoti jokių iššūkių. „Jos akyse spindi pasitikėjimas ir meilė sau. Ji – charizmatiška, o išskirtiniai, patrauklūs veido bruožai jai suteikia atpažįstamumo ir įsimintinumo. Ji tiesiog dievina fotoaparato blykstes ir yra fotogeniška. Jaučiu, ji optimistė. Veide – daili šypsena, o akyse švelnus moteriškas seksualumas. Tikiu, kad ji mėgsta linksmai leisti laiką, mėgsta adrenaliną ir nebijo būti vakaro karaliene. Visas išorines savybes vainikuoja merginos komunikabilumas ir draugiškumas aplinkiniams, dėl to ji yra dar patrauklesnė“, – idealią konkurso laimėtoją apibūdina makiažo meistrė profesionalė O. Žuravliova.

Kurios merginos apjungs visas šias savybes ir kurių šypsenos sužavės komisiją, paaiškės jau šį penktadienį. O nugalėtoja paaiškės „ENEOS 1006 km lenktynėse“ liepos 22 d. Palangoje.

„ENEOS 1006 km lenktynės“ – liepos 20–22 dienomis per TV6 ir tv3.lt.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
5,419,242 unikalūs lankytojai