07/05/2021 09:20
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujas „Teleloto“ sezonas prasideda: pirmą laidą ves Inga ir Arūnas Valinskai
Naujas „Teleloto“ sezonas prasideda: pirmą laidą ves Inga ir Arūnas ValinskaiNauji vedėjai, nauji žaidimai, pramogos ir gausybė prizų – viena ilgiausiai gyvuojančių loterijų „Teleloto“ pradeda naują sezoną. Kone įdomiausia sezono starto intriga: kas bus naujieji laidos vedėjai?

„Lietuvoje nerastume nė vieno televizijos žiūrovo, nežinančio, kas yra „Teleloto“. Jau 25 metus skaičiuojantis pramoginis žaidimas tapo visuomeniniu reiškiniu, kiekvieną savaitę skleidžiančiu geras emocijas. Tad vedėjams tenka didelė atsakomybė“, – sako Arūnas Valinskas, šiemet tapęs „Teleloto“ prodiuseriu.

Pačią pirmą naujojo sezono laidą ryžosi vesti jis pats su žmona Inga. „Tai nebus pirmas mūsų projektas, kurį vesime kartu. Drauge esame vedę įvairių renginių, pavyzdžiui, net „Misis Lietuva“. Televizijoje buvo šokių projektas, kitos laidos. Abu esame televizijos ir scenos profesionalai, todėl ir pasirodymui „Teleloto“ studijoje atsakingai ruošiamės. Juolab, kad loterijos kartu dar nesame vedę“, – sako ilgametis televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris.

Žinomos poros debiutą „Teleloto“ studijoje žiūrovai galės išvysti jau rugsėjo 13 dieną, per LNK. Kitose 2020-2021 m. sezono laidose vėl lauks staigmenos – Valinskus studijoje pakeis kiti Lietuvoje gerai žinomi žmonės.

Valinskas su malonumu prisimena, kad su „Teleloto“ teko dirbti pačioje projekto pradžioje, kai loterija ir televizijos šou buvo kuriamas pagal užsieniečių patirtį ir taisykles. Laidos režisierius Audrius Giržadas tuomet buvo televizijos prodiuseris, o A. Valinskas LNK programų direktorius. Nuo to laiko populiarioje laidoje įvyko daugybė pokyčių, nes metai po metų loterija populiarėjo, tobulėjo technologijos, augo prizų fondas ir laimėjimai.

„Man atrodo, kad „Teleloto“ buvo pirmoji loterija, kuri suteikė galimybę laimėti milijoną. Žiūrovų sąmonėje tai sukėlė savotišką revoliuciją ir įtvirtino aukščiausią piniginio laimėjimo standartą. Juk iki tol geriausias prizas buvo tai automobilis, tai dar koks nors daiktas. O „Teleloto“ pažadėjo milijoną – ir žaidėjai jį laimėjo“, – kalba A. Valinskas.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Per 27 veiklos metus „Olifėja“ tam skyrė 90 milijonų eurų.
Naujojo sezono premjeroje: ginklai, įspūdingi automobiliai ir neeilinis serialo herojų susibūrimas
Naujojo sezono premjeroje: ginklai, įspūdingi automobiliai ir neeilinis serialo herojų susibūrimasRugsėjo 2-osios vakarą kinas po atviru dangumi suvienijo net didžiausius serialo priešus. Prabangūs automobiliai, koviniai ginklai, liepsnojančios statinės prie įvažiavimo – tokį vaizdą buvo galima pamatyti vienoje Vilniaus automobilių stovėjimo aikštelėje. Į pirmąją trečiojo sezono LNK serialo „Rimti reikalai“ peržiūrą žinomi aktoriai atvyko įsikūniję į personažus.

Renginyje buvo galima pamatyti, ne tik pagrindinius serialo aktorius Mantą Vaitiekūną, Gabrielę Malinauskaitę, Valentiną Kirejevą, Tomą Rinkūną, Tadą Gryn, bet ir LNK televizijos bei serialą kuriančios kompanijos „URBS TV“ atstovus, tarp kurių buvo ir režisierius Džiugas Siaurusaitis.

Serialo režisierius D. Siaurusaitis teigia, kad jo nuomonė nepasikeitė nuo pat pirmojo sezono ir perduoda trumpą žinutę žiūrovams: „ Miegu tikrai ramiai, nes turiu svajonių komandą, omenyje turiu tiek filmavimo komandą, tiek aktorius. Jau trečiasis sezonas, tad tikslas yra pranokti pirmuosius. Pirmajame sezone užkelta kartelė neleidžia kurti prasčiau, todėl daugėja veiksmo, kovos scenų. Tokioms scenoms aktoriai bei komanda ruošiasi tikrai ne vieną dieną. Taigi, žiūrovai gali ruoštis neeiliniam sezonui“, – nuteikia serialo „Rimti reikalai“ režisierius

„URBS TV“ prodiuseris A. Urbanavičius užsiminė, kodėl buvo pasirinktas būtent toks renginio formatas ir atskleidė, kodėl premjeroje nedalyvavo pagrindinis serialo aktorius Josif Baliukevič.

„COVID-19 pandemijos akivaizdoje norime būti atsakingi. Savo komandą ir aktorius saugome net tik filmavimo aikštelėje, bet ir tokių renginių metu, todėl sumanėme būtent tokią pirmąją trečiojo sezono serijos peržiūrą – kiną po atviru dangumi. Be to, toks formatas labai tinka mūsų serialo žanrui, automobiliai seriale užima svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui automobilis, kurį vairuoja Šramas (akt. Valentin Kirejev) yra net specialiai kurtas ir ruoštas jo personažui.

Labai džiaugiuosi, kad susirinko beveik visi aktoriai. Pagrindinis mūsų aktorius, antrojo sezono pabaigoje pateko į kalėjimą, todėl renginyje dalyvauti negali. Bet mūsų žiniomis jo gyvenimo meilė Iglė (akt. Dovilė Kundrotaitė) daro viską, kad jis kuo greičiau išeitų į laisvę“, – juokiasi prodiuseris A. Urbanavičius

Trečiasis serialo „Rimti reikalai“ sezonas – jau nuo rugsėjo 7d., 21 val., tik per LNK.
„Teleloto“ laidas prodiusuos ir atnaujins Arūnas Valinskas
„Teleloto“ laidas prodiusuos ir atnaujins Arūnas ValinskasJau 25 metus skaičiuojanti TV laida „Teleloto“ naujajame televizijos sezone atsinaujins – ją prodiusuos ir pokyčių įneš Arūnas Valinskas.

Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 13 d., LNK eteryje.

„Nuo rudens „Teleloto“ laidos bus dar gyvesnės ir smagesnės žiūrovams, tačiau išsaugosime gerus ir pamėgtus elementus, be kurių laida yra neįsivaizduojama. Pažadu naujų rungčių ir pramogų žiūrovams bei dalyviams. Man svarbiausia, kad laida bus vis kitokie, bet visada jaukūs ir šilti namai, į kuriuos gera sugrįžti“, – planais dalinosi A. Valinskas, tapęs „Teleloto“ prodiuseriu.

Naujajame sezone žiūrovams bus pristatyti ir nauji laidos vedėjai. Jie pakeis iki šiol ekranuose matytas vedėjų poras – Indrę Stonkuvienę ir Gintą Vaičikauską bei Ievą Stasiulevičiūtę ir Tadą Rimgailą. „Tarp naujų vedėjų bus ir šeimyninių porų, o pačią pirmą sezono laidą ves šeima, kurios dalyvavimas ypatingai saugomas paslaptyje“, – šypsojosi A. Valinskas.

„Praėję keli metai „Teleloto“ buvo įdomūs ir turiningi. Buvo labai puiku kurti laidą su tokiais profesionaliais vedėjais kaip Indrė, Ieva, Gintas ir Tadas, kurie į kiekvieną filmavimą atsinešdavo sprogstamos energijos ir geros nuotaikos užtaisą. Esame labai dėkingi jiems už nuoširdų darbą ir indėlį į „Teleloto“ kūrimą“, – sakė Renata Mozuraitė, „Teleloto“ filmavimus rengiančios bendrovės „Perlas Network“ marketingo direktorė.

„Teleloto“ yra bene seniausia autorinė laida Lietuvoje, todėl turi nuolat iš naujo save išrasti ir kurti vis kitokią pramogą, kad liktų aktuali žiūrovams ir loterijų dalyviams. Dėl to atsinaujiname ir naujajame sezone. Prie to prisidės tiek A. Valinsko kūrybinis indėlis, tiek nauji vedėjai, tiek kitos naujovės, kurias pristatysime 2020-2021 m. sezone. Bet svarbiausi dalykai būtinai liks – kokybiška pramoga, laimėjimai ir galimybė dalyvaujant loterijose prisidėti prie Lietuvos olimpiečių finansavimo“, – pasakojo R. Mozuraitė.

Stonkuvienė ir G. Vaičikauskas „Teleloto“ laidas vedė nuo 2016 metų, o I. Stasiulevičiūtė ir T. Rimgaila – nuo 2017 metų.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Per 27 veiklos metus „Olifėja“ tam skyrė 90 milijonų eurų.
Lukiškių kalėjimas atvėrė duris lietuviško serialo kūrėjams: „Buvo baugu“
Lukiškių kalėjimas atvėrė duris lietuviško serialo kūrėjams: „Buvo baugu“Užsienio kino produkcijos gamintojų pamėgtas Lukiškių tardymo izoliatorius atvėrė duris ir lietuvių kūrėjams. Šią vasarą Lukiškių kalėjime pradėtas filmuoti trečiasis LNK serialo „Rimti reikalai“ sezonas. Paslaptimis apipintos kalėjimo sienos, niūri atmosfera ir kalinių memuarai kamerose puikiai atspindi serialo kriminalinį žanrą.

Kaip ir įprasta matyti geriausiuose veiksmo filmų epizoduose, čia neapsieita be kovos scenų, kurias ruošia aktoriai, sukaupę didelę patirtį šioje srityje. Serialo kovos scenų režisieriai – Justinas Barkus ir Darius Petrikauskas atskleidė filmavimo subtilybes. „Pirmiausia, mes su Marke (akt. Darius Petrikauskas) pasistatome „baletą“, nepervertindami kitų aktorių galimybių, sukuriame, kaip atrodys kova. Ir tada prieš filmavimą, ar net aikštelėje mokome pačius aktorius. Svarbiausia – saugumas, todėl viską stengiamės daryti, kuo atsargiau, kad būtų išvengta traumų. Ypač dabar, kadangi dar tik serialo pradžia, tad aktoriai turi nesusitraumuoti ir tęsti filmavimus“, – pasakojo serialo „RIMTI REIKALAI“ aktorius Justinas Barkus

Ne visada viskas vyksta pagal planą. Pasak vieno iš serialo aktorių, svarbiausia yra įvertinti aplinką, kad rizika būtų kuo mažesnė. „Būna, kad atrodo padarai viską, sukuri, ateini į aikštelę, o ten visai kitokia aplinka. Tai ten borteliai ar žvyras, ar dar kažkas... Dėl įvairių susiklosčiusi aplinkybių tenka viską keisti vietoje, nebūna taip, kad viskas ką su Larkinu (akt. Justinas Barkus) padarome, būna įgyvendinama. Būtų labai gerai, jei visos aikštelės būtų išklotos čiužiniais ir vaidindami galėtume išvengti rimtesnių traumų“, – lūkesčiais dalinosi D. Petrikauskas.

„Ir šįkart, Lukiškių kalėjime filmuodami muštynių sceną su pagrindiniu serialo herojumi Hardu (akt. Josif Baliukevič), stengėmės, kad viskas kuo sklandžiau praeitų, saugojom, nes kiekvienas pašalinis daiktas ar kampas yra labai pavojingas. Kad ir kaip stengėmės, nepavyko...“ – pasakoja Justinas Barkus

Pirmą kartą besifilmuodamas tokioje aplinkoje, aktorius J. Baliukevič neslėpė, kad kalėjimo sienos sukuria visai kitokį jausmą.

„Šiame kalėjime filmavausi pirmą kartą, buvo tikrai įdomu, bet tuo pačiu ir baugu. Nekokia atmosfera, o kai praeini pro koridorius, kur iškabinti tinklai, kad niekas nenustumtų, ar pats žmogus sau kažko nepasidarytų, visokie užrašai ant sienų. Jausmas tikrai nekoks... Filmavome daug scenų, bet vienoje muštynių scenoje besifilmuodamas nikstelėjau ranką, tačiau ten nieko rimto, visa laimė, kad tai įvyko filmavimo pabaigoje, ir vaidinti nesutrukdė“, – įspūdžiais dalinosi pagrindinis serialo „Rimti reikalai“ aktorius Josif Baliukevič.

Kaip serialo herojams sekėsi filmuotis Lukiškių tardymo izoliatoriuje, žiūrovai galės pamatyti jau nuo rugsėjo 7d., 21 val., tik per LNK.
Naujame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone – jau gerai pažįstami ir nauji veidai
Naujame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone – jau gerai pažįstami ir nauji veidaiJau nuo pirmadienio TV3 televizijos žiūrovai išvys legendinio serialo „Moterys meluoja geriau“ tęsinį. 13-asis sezonas atneš intriguojančių akimirkų, juoko ir įkvepiančios meilės. Vėl sutiksime pasiilgtus aktorius, o kai kuriuos iš jų seriale nuo šiol matysime kur kas dažniau nei buvo įprasta. Ryškų vaidmenį „Moterys meluoja geriau“ atliks aktorė Vaida Buranovė, melomanams dar pažįstama, kaip atlikėja Alice Way. Ne veltui jos personažo vardas – Muzika.

„Šiemet Muzikos yra daugiau nei dvyliktame sezone ir gerokai daugiau nei devintame. Muzika gali būti paviršutiniška, pikta, kalė ir t.t. Bet mes pamatome ir jos vidų, kuris yra paliestas įvairių asmeninių istorijų. Ir tai jai suteikia labai daug dimensijos. Atsiranda supratimas, kodėl ji elgiasi taip, kaip elgiasi. Na, ir dar šiemet jos gyvenime bus daugiau santykių, kurie bus gilesni nei paremti tarkime materialių dalykų“, – kalbėjo raudonplaukė aktorė.

Vaida juokiasi, kad Muzikos personažas į ją asmeniniame gyvenime panašus ne tik dėl su viena jos profesijų susijusio herojės vardo, rašoma pranešime spaudai. Ji ir pati gyvenime yra daugialypė asmenybė, sugebanti dirbti ne tik scenoje bei filmavimo aikštelėje, bet ir politikoje ar filosofijos srityje.

„Galbūt mes panašios tuo, kad aš to savo daugialypumo neslepiu, pakankamai daug apie tai kalbu. Gerai, kad žmogus gali save realizuoti daugelyje sričių. Tai yra. Tas standartas, kad mes galime būti geri darydami tik vieną, gali būti laužomas. Man atrodo, kad Muzika irgi yra standartų laužytoja. Jai viskas patinka, ji visko imasi ir viską išbando“, – apie savo asmenybės ir atliekamo vaidmens sąsajas kalbėjo serialo aktorė.

Paklausta, ar nesibaimina, kad Muzikos lengvabūdiškumas gali daryti įtaką aplinkinių požiūriui į ją ar kitoms jos specialybėms, moteris patikino pastebėjusi, kad dažniausiai atskirtis tarp jos atliekamo vaidmens ir Vaidos – didžiulė. Aplinkiniai etikečių kol kas nelipdo.

Vaida pasidžiaugė, kad bet kokius panašius nesklandumus atpirktų serialo filmavimo aikštelėje tvyranti dvasia. Kartais ir 7 val. ryte grimo kėdėje atsidurianti aktorė sako, kad jausmas tvyrantis susitikus su kolegomis – fantastinis.

„Mes esame labai atviri ir šilti vieni su kitais. Tai yra žmonės, kuriuos, atėjęs į filmavimo aikštelę, iš karto apsikabini. Kažkas manęs klausė: „Kaip tu gali taip anksti keltis?“. O aš atsikeliu norėdama į darbą. Aš noriu pamatyti tuos žmones, man gera daryti tai, ką darau ir daryti tai su šiais žmonėmis. Pastaruoju metu jaučiuosi pakylėta“, – patikino aktorė.
Prie „Klauskite daktaro“ kūrėjų komandos prisijungia kardiologė profesorė dr. Jurgita Plisienė
Prie „Klauskite daktaro“ kūrėjų komandos prisijungia kardiologė profesorė dr. Jurgita PlisienėPrie žiūrovų pamėgtos LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ kūrėjų komandos jungiasi gydytoja kardiologė profesorė Jurgita Plisienė. 25-erių metų darbo patirtį turinti gydytoja naujame TV sezone laidą ves pasikeisdama su daktaru profesoriumi Alvydu Unikausku. Naujajame sezone taip pat matysime ir Liepą Norkevičienę.

Ištikimiems laidos žiūrovams prof. J. Plisienė jau yra pažįstama – profesorė yra ne kartą dalyvavusi „Klauskite daktaro“ laidose, kuriose kalbėjo apie širdies ir kraujagyslių ligas, visame pasaulyje nusinešančias daugiausia žmonių gyvybių.

„Edukacinė laida „Klauskite daktaro“ Lietuvos žmonėms yra labai reikalinga laida. Tą girdžiu ir iš savo pačios pacientų, kurie laidą žiūri ir vertina. Laida yra ne vien tik apie ligas ir jų gydymą, bet taip pat ir apie ligų prevenciją, sveiką gyvenseną, apie tai, kaip nesusirgti. Būtina apie tai kalbėti ir edukuoti mūsų žmones. Prisijungdama prie laidos kūrėjų komandos jaučiu ir didelę atsakomybę žiūrovams ir kolegoms medikams, kad laida būtų naudinga, o joje pateikiama informacija patikrinta ir patikima“, – sako profesorė J. Plisienė

Medicinos mokslų daktaro laipsnį J. Plisienė apsigynė Vokietijoje, šiuo metu dirba Kaune, kur eina Kauno klinikų kardiologijos klinikos Konsultacijų ir diagnostikos skyriaus vadovės pareigas, yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorė.

Laidą „Klauskite daktaro“ žiūrėkite nuo rugpjūčio 31 d. per LRT TELEVIZIJĄ pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 18.30 valandos. Atsižvelgiant į situaciją dėl COVID-19, laida naujame sezone bus filmuojama be žiūrovų. Laidos įrašus taip pat galima žiūrėti LRT mediatekoje.

LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“ rodoma šeštąjį sezoną, nuo 2015 metų.

Aktorius Tadas Gryn prisipažino, kad jo širdis jau užimta
Aktorius Tadas Gryn prisipažino, kad jo širdis jau užimtaVienas žinomiausių lietuviškų serialų aktorių, „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią aktoriaus vaidmenį pelnęs Tadas Gryn – apmąstymuose. Niekas nėra jo matęs atliekant geraširdžio, ramaus, šeimos vyro vaidmens. Visi įpratę Tadą matyti nuolat besisukant nusikaltimų ir intrigų sūkuryje. Kaip teigia pats aktorius, jis nežino, kodėl taip yra. „Aš neseniai pats susimąsčiau, kodėl aš visada kviečiamas vaidinti blogiečius. Bet rimtai... Gal vizualiai mano išvaizda primena blogą žmogų. O gal aš ir esu blogas žmogus?“ – juokiasi aktorius.

Realiame gyvenime aktorius yra visai kitoks, todėl ekrane matydama savo sūnų Tado mama ne juokais piktinasi. „Esu tikrai geras žmogus, romantikas, atliekami vaidmenys tikrai neatitinka mano asmenybės, nebent kartais gal vienas kitas niuansas išlenda. Mano tėvų požiūris į mano darbą yra normalus, juk jie žino, kad vaidinu. Tik mama žiūrėdama kažkurio serialo epizodą susinervino, kad mane nužudė, ir sakė, kaip aš galiu žiūrėti, kai mano sūnų žudo!“ – prisiminimais dalinasi Tadas.

Gryn prisipažįsta, kad jau beveik penkiolika metų būdamas aktorystėje turėjo daug abejonių dėl šio savo pasirinkimo. „Aišku, kad visko buvo! Gana dažnai būna tokių abejonių, net ir dabar. Bet jeigu reiktų keisti profesiją, nežinau, ką veikčiau, turbūt labai ilgą laiką galvočiau. Nors ilgainiui iškiltų ir finansinių klausimų, kad jau nebūtų iš ko rinktis ir reiktų eiti dirbti, vis tiek stengčiausi daryti tai, kas man patiktų“, – pasakoja Tadas Gryn.

Nors šiuo metu aktorius paskendęs darbuose, tačiau, nors ir trumpam, pavyko jį grąžinti laiku atgal. Paklaustas apie pirmąją meilę Tadas su šypsena veide prisimena vaikų darželio laikus. „Oi, vaikystėje buvo labai daug meilių ir jos dažnai keisdavosi... Puikiai atsimenu savo simpatiją darželyje. Tuo metu, kai esi mažas, dar nelabai žinai skirtumų tarp mergaičių ir berniukų, ypač fiziologinių, ir tada ta simpatija mane nusivedė į tualetą parodyti, kokie tie skirtumai iš tikrųjų yra“, – juokiasi Tadas.

Nors vaikystėje Tadas turėjo daug simpatijų, tačiau ilgainiui viskas pasikeitė ir aktorius teigia, kad per savo gyvenimą nuoširdžiai pamilęs yra mažai kartų. Taip pat, jis prisipažino, kad šiuo metus puoselėja šiltus jausmus merginai, tačiau neatskleidžia, kas ji tokia.

Jau nuo rugsėjo mėnesio per LNK televiziją aktorių Tadą Gryn galėsime išvysti trečiajame serialo „Rimti reikalai“ sezone. Apie naują vaidmenį seriale Tadas nedaugžodžiauja. „Daug pasakoti negaliu, nes tada užbėgsime į priekį ir atskleisime scenarijų. Naujajame serialo sezone atgysiu kaip Rolas, karštakošiškai šaltakraujis vaikinas, kuriam nieko nekainuoja kito žmogaus gyvybė. Rolas viską labai paprastai gali išspręsti. O kurią pusę palaikyti būsiu linkęs, sužinos tik ištikimiausi gerbėjai, sulaukę rugsėjo. O gal būsiu priešas visiems?“ – trumpai prasitaria Tadas Gryn.

Trečiasis serialo „Rimti reikalai“ sezonas – jau rugsėjį per LNK.
Po 13 metų į LNK eterį sugrįžta Livija Gradauskienė
Po 13 metų į LNK eterį sugrįžta Livija Gradauskienė25–erių metų jubiliejų švenčianti LNK televizija savo žiūrovams ruošia ypatingą staigmeną – paslaptingiausią muzikinį šou – „Kaukės”. Šio projekto komisijos narės kėdę užims ir televizijos bei radijo mylėtojams puikiai žinoma Livija Gradauskienė.

„Mano aplinkoje daug žmonių, kurie domisi televizija ir jos naujienomis, todėl kai pirmą kartą išvydau šį šou, supratau, kad tai yra didžiausias stebuklas, koks begali būti. Čia kiekviena akimirka kupina siurprizų. Mes gyvename tokiame laike, kai visko aplink daug, todėl pojūčiai tarsi atbunka, o šis projektas priverčia ir atidžiai klausytis, ir įdėmiai stebėti, ir kiekvieną kartą nustebti, nes po kauke slėpėsi tas žmogus, apie kurį gal net nepagalvojai! Labai džiaugiuosi, kad būtent LNK įsigijo teises į šį formatą ir kad man teks laimė tapti jo dalimi” – pranešime spaudai įspūdžiais apie naująjį projektą dalinasi Livija Gradauskienė.

Moteris pasitiki savo jėgomis, mat daugelio metų patirtis dirbant radijo stotyje ir buvimas komisijoje muzikinėje laidoje išugdė itin aštrią klausą, ji išmoko girdėti atlikėjų balso niuansus, įsiklausyti į tembro specifiką.

„Man atrodo, kad lengviausiai aplink pirštą mane galėtų apvynioti žmogus, kurio nebuvau lig šiol girdėjusi dainuojančio, bet iš kitų muzikinių projektų žinau, kad mūsų atlikėjai moka labai profesionaliai keisti balsus ir, gali būti, kad net daugybę kartų girdėtas atlikėjo balsas čia nuskambės visiškai kitaip ir aš neatspėsiu! Žinokit, nei euro nestatyčiau, kad kurį nors žmogų atspėsiu iškart, labai savimi abejoju šiuo atveju, nes visai kas kita klausytis dainos matant ją atliekantį žmogų ir daug sudėtingiau stebėti tik personažą” – pasakoja L. Gradauskienė.

Šou „Kaukės” dalyviu galėjo tapti bet kuris gerai Lietuvoje žinomas žmogus. Komisijos nariams teks pasitelkti visas žinias, visus prisiminimus, kaip viena ar kita įžymybė juda, kalba ir kaip galėtų skambėti jos balsas dainuojant. Būtent komisijos nariai kiekvienos laidos pabaigoje turės išsirinkti vieną kaukę, kurią nuspręs atskleisti ir visi sužinosime, kas gi po konkrečiu personažu slėpėsi.
„Žinokit, jei tarp dalyvių būtų prezidentas Gitanas Nausėda, gali būti, kad aš atpažinčiau, nes esu girdėjusi jį dainuojant!” – juokiasi Livija.

Prieš šešiolika metų kartu su Leonardu Pobedonoscevu LNK eteryje vedusi kultinę laidą „Myli nemyli”, Livija džiaugiasi, kad po ilgo laiko tarpo susitiks ir Vaidotą Valiukevičių, kuris tuomet jos vedamoje laidoje buvo dalyvis ir ieškojo antrosios pusės. „Labai smagu, kad susitiksime su Vaidotu jau visiškai skirtinguose amplua, nei tada. Šį kartą jis taip pat bus komisijoje, tikiuosi, sėdėsime šalia?” – šypsosi L. Gradauskienė, trejus metus buvusi itin populiarios LNK laidos „Myli nemyli“ vedėja.

„Labai laukiu „Kaukių“ premjeros. Labai smalsu, kas gi slėpsis po kaukėmis, o jei netyčia ir Ed Sheeranas ten būtų, tai išvis tobula” – juokiasi naujojo projekto komisijos narė L. Gradauskienė.

Paslaptingiausias muzikinis šou televizijų istorijoje „Kaukės” – jau greitai LNK eteryje.
TV3 sveikina su Naujais ir kviečia švęsti naują pradžią!
TV3 sveikina su Naujais ir kviečia švęsti naują pradžią!Vasarai bėgant į pabaigą, daugelis pradeda ruoštis naujoms pradžioms: naujiems mokslo metams, naujam gyvenimo tarpsniui, kai iš tėvų namų išsikraustoma studijuoti į kitą miestą, naujiems darbams po atostogų...

Naujai pradžiai ruošiasi ir didžiausia žiniasklaidos grupė TV3. Naują televizijos sezoną ji pradeda su šūkiu „Su Naujais!”. Ir pristato naujojo sezono įvaizdinį klipą:

Kažkada labai garsus politikas spaudos konferencijoje pirmadienį visiems palinkėjo gero savaitgalio ir sukėlė didžiulę nuostabos bangą. Išgirdus TV3 naujojo sezono šūkį „Su Naujais!“ taip pat galima susimėtyti, ar viskas čia gerai su laiko nuovoka, juk dar tik vasaros pabaiga. Tačiau užtikriname, kad tai ne kalendorinė klaida, o pozityvi žinutė kviečianti švęsti naują etapą.

Akivaizdu, kad rudens pradžia atneša žymiai daugiau naujų dalykų nei sausio pirmąją prasidedantys Naujieji metai Tai, kodėl pabaigus vasaros atostogas nesušukus „su Naujais!“? Su naujais draugais, su naujais jausmais, įvykiais, potyriais. Su naujom laidom, kelionėm, istorijom. Su naujais džiaugsmais ir... iššūkiais.

„TV3 žiniasklaidos grupė kuria naują tradiciją – rudens pradžioje švęsti „Naujuosius“. Juk šimtai tūkstančių žiūrovų pripažįsta, kad naujojo televizijos sezono jie laukia kaip didžiausios šventės. Tačiau frazė „Su Naujais“ – ne vien apie televiziją. Tai – apie mus, mūsų iššūkius, pozityvumą, užsidegimą ir gebėjimą atsinaujinti bet kokiomis aplinkybėmis. Tad po frazės „Su Naujais...“ palikime daugtaškį ir tegu kiekvienas įsirašo savo sėkmę nešančią sakinio pabaigą“, – naujo sezono idėją pristatė TV3 žiniasklaidos grupės vadovė Laura Blaževičiūtė.

Naują pradžią skelbia visi TV3 žiniasklaidos grupės TV kanalai (TV3, TV6, TV8), radijo stotis „Power Hit Radio“ ir naujienų bei pramogų portalas tv3.lt. Visi jie pasiūlys vienokių ar kitokių naujovių žiūrovams, skaitytojams bei klausytojams.

TV3 eteryje – tradicinių ir naujų laidų kokteilis

Naujajame TV3 televizijos sezone žiūrovai išvys ir jau pamėgtas, ilgalaikes tradicijas suformavusias laidas, tokias kaip: „Gero vakaro šou“, „Prieš srovę“, „TV Pagalba“, „Farai“, „Pasaulis pagal moteris“, „Svajonių sodai“ ir neseniai startavusias, bet daugelį simpatijų pelniusias naujas laidas, pvz., „galvOK“, „La maistas“, „Tėvų darželis“, „Namų idėja su IKEA“ ir kitos.

Bene didžiausia TV3 sezono naujiena – muzikinis projektas „X Faktorius. Žvaigždės“. Jo išskirtinumas – scenoje pasirodys Lietuvoje garsūs ir savo srityje puikiai žinomi žmonės, turėję svajonę dainuoti, bet jos nerealizavę. Tai bus ir žymūs sportininkai, rašytojai, TV laidų vedėjai, iš viso – 32 drąsuoliai, pasiryžę įgyvendinti savo svajonę ir nepabūgę didžiosios scenos. Laukia tikrai daug netikėtumų ir išskirtinė galimybė pamatyti žinomus žmones visai kitokiame amplua.

TV žiūrovų naujiena lauks ir kiekvieną pirmadienį – startuos nauja diskusijų, pokalbių laida, kurioje per humoro prizmę bus nagrinėjamos svarbiausios nūdienos aktualijos.

Žiūrovų dėmesiui – naujausi filmai ir serialai

TV3 sezonas bus gausus ir naujais filmais bei serialais. Žiūrovai išvys garsiai nuskambėjusį „Mano meilė karantinas“ serialą ir intriguojantį, kriminalinį pasaulį atskleidžiantį – „Gaujų karai“. Neliks nuskriausti ir meilės, bei intrigų gerbėjai – tryliktą sezoną pradės „Moterys meluoja geriau“ serialas.

„Didysis penktadienio filmas“ tradiciškai kvies prie TV ekranų susiburti šeimas penktadienio vakarais, o „Šeštadienio gero kino vakaro“ rubrikoje žiūrovai išvys geriausius pasaulinius filmus, tarp kurių ir „Kino pavasario“ repertuaro perliukus – tikriems kino gurmanams.

Spalvingą, linksmą įvaizdinį TV3 naujo sezono klipą lydi specialiai jam sukurta daina, kviečianti džiaugtis ir švęsti naują pradžią. Dainos žodžius parašė TV3 Marketingo vadovas Mindaugas Stasiulis, muzikos autorius – Stanislavas Stavickis-Stano, atliko muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja“ Milda Martinkėnaitė. Kviečiame pasižiūrėti įvaizdinį klipą čia.
„TV pagalbos“ gelbėtojai parodė savo mažas kopijas: panašumas – stulbinantis
„TV pagalbos“ gelbėtojai parodė savo mažas kopijas: panašumas – stulbinantisAr kada nors susimąstėte, kaip galėtų atrodyti jūsų mažoji kopija? Ar ji turėtų panašias jūsų akis, tokius pačius plaukus, o galbūt vos tik pažvelgus į ją, būtų aišku, kad ji tikrai turi jūsų charakterio savybių? Visai neseniai TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtojams apie tai susimąstyti net neprireikė, nes tikrų tikriausias savo gyvas mažąsias kopijas jie išvydo priešais save.

Šią savaitę „TV pagalbos“ gelbėtojams teko patirti iš tiesų gausybę emocijų. Mat kiekvienas iš jų susipažino su savo „mažąja kopija“. Būtent tokia idėja kilo laidos prodiuseriams, filmuojant naujojo „TV pagalbos“ sezono anonsą – parinkti kiekvienam gelbėtojui miniatiūrinę jo kopiją.

Rūta Filejeva ir jos antrininkė Noelė

Šį kartą žiūrovų numylėtos gelbėtojos Rūtos Filejevos antrininke patapo septynmetė ilgaplaukė Noelė. Pati Rūta prasitaria, kad asmeniškai ji išvaizdos panašumų su mergaite įžvelgė ganėtinai mažai, tačiau judviejų charakterio panašumas Rūtą ganėtinai nustebino:

„Ji savo charakteriu ir drąsa tikrai labai panaši į mane. Aš irgi buvau visur dalyvaujanti, drąsi mergaitė. Su ja filmavimo metu susibendravome iš karto, mergytė noriai fotografavosi ir bendravo, o atsisveikindama dar ilgai mojo rankute“, – džiugesio neslepia gelbėtoja.

Rūta juokaudama sako, kad jeigu „TV pagalbos“ klipo filmavimas būtų trukęs ilgiau, jos su Noele būtų susibendravusios tik dar stipriau.

„Vos spėjome susibendrauti, o jau teko ir atsisveikinti... Parsivežiau labai šiltus įspūdžius iš klipo filmavimo. Ne kasdien gali pamatyti save kaip mažąją gelbėtoją. Ji tokia miniatiūrinė, tokia graži... Tai bus išskirtinai šiltas anonsas“, – įsitikinusi R. Filejeva.

Renata Šakalytė-Jakovleva ir jos antrininkė Viltė

„TV pagalbos“ laidos vedėjos R. Šakalytės-Jakovlevos antrininke tapo šešerių metų sulaukusi Viltė. Pati R. Šakalytė-Jakovleva prasitaria, kad iš pradžių Viltė jos šiek tiek gėdijosi, bet vėliau mergaitę iš tiesų pavyko prisijaukinti.

„Iš tiesų bent jau man, fiziškai mes su Vilte esame labai panašios ir ji mane tikrai primena vaikystėje. Tik tokio amžiaus aš buvau gal truputį stambesnė ir neturėjau tokių ilgų kasų kaip ji. Bet tos rudos akys, tamsūs plaukai, plati šypsena... Panašumų yra tikrai daug“, – šypsenos neslepia Renata.

Renata juokiasi, kad parinkta mažoji jos antrininkė yra daug panašesnė į ją nei jos pačios dukros. Mat vyresnioji Renatos dukra yra šviesių plaukų ir mėlynų akių, o jaunesnioji Sofija, nors ir paveldėjo rudas mamos akis, verčiau juodų plaukų pasirinko šviesiai lietuviškus.

„Kai buvau jaunesnė ir neturėjau vaikų, įsivaizduodavau savo dukrą, tai tikrai galvodavau, kad ji bus panaši kaip Viltė. Bet senelių genai vis dėlto kartais pramuša tėvų genus.

Na, o Viltė iš tiesų yra gerokai drovesnė už mane, nėra tokia drąsi. Aš vaikystėje buvau aktyvesnė, drąsesnė, visą laiką pati prieidavau prie suaugusiųjų. Gal toks ir didesnis mūsų skirtumas būtų“, – sako laidos vedėja.

Vis dėlto, R. Šakalytę-Jakovlevą ypač sužavėjo mažosios Viltės paprastumas, nuoširdumas ir meilus bendravimas su tėvais, o pačią anonso idėją Renata dar ilgai nešiosis savo širdyje:

„Namo grįžau puikiomis nuotaikomis ir pilna gerų įspūdžių. Labai buvo smagu susirinkti su visa komanda vienoje vietoje, o tai būna reta. Tokie filmavimai yra galimybė pabūti kartu ir pasidalinti vasaros įspūdžiais. Man asmeniškai tai yra vienas gražiausių „TV pagalbos“ anonsų, kokius esame filmavę.“

Paulius Morkūnas ir jo antrininkas Matas

„TV pagalbos“ veterinaro Pauliaus Morkūno antrininku tapo keturmetis Matas. Vyras juokiasi, kad berniukas – tikrų tikriausia jo kopija, o nuotrauką pamatę gerbėjai galvojo, kad Matas yra Morkūnų šeimos atžala.

„Kas keisčiausia, jis tikrai panašus į mane. Išvaizda tokia panaši, kad net nustebino mane. Pamačius buvo vau, tikrai pagalvojau, kad jis yra mažas aš. Labiausiai nustebino, kad filmavimo metu darėme ėjimą, tai jis – grynas aš, negalėjo nustovėti vietoje, toks makalas. Visi vaikai kaip vaikai – gražiai stovėjo vietoje, o jis duodasi su tuo ant kaklo pakabintu fonendoskopu.

Iš šono žiūrint ėmė juokas, nes toks pats ir aš vaikystėje buvau, negalėjau nustovėti vietoje ir turėjau nuolat kažką krapštyti, judinti“, – juokiasi veterinaras.

Pasak Pauliaus, po fotosesijos liko tik pačios geriausios emocijos. Labai patiko ir pati idėja atkurti jų mažąsias kopijas, todėl su nekantrumu laukia galutinio rezultato.

„Įsivaizduoju, kad buvo labai didelis darbas surasti vaikus, kurie būtų panašūs į mus. Matas tikrai buvo labai panašus į mane. Mes susiderinome drabužius, šukuosenas ir jis tikrai atrodė, kaip mažasis aš.

Buvo labai juokinga, kai įdėjome pirmąsias nuotraukas į „Facebook“, žmonės pradėjo rašyti, kad tikra tėvelio kopija, auga sūnelis. Žmonės net nesuprato, kad Matas iš tikrųjų nėra mano sūnus. Su draugais juokėmės, kad išėjus nufilmuotam anonsui, prasidės kalbos, iš kur pas mane dar vienas vaikas“, – juokiasi Paulius.

Veterinaras pasakoja, kad iš pradžių Matas pasirodė labai nedrąsus ir nežinojo, kaip seksis filmuoti, tačiau berniukas labai greitai įsidrąsino ir pradėjo šypsotis.

„Iš tikrųjų visi vaikai buvo labai drąsūs. Aš atsimenu ir pirmąjį savo anonso filmavimą – buvo jaudulys, kaip nusišypsoti, kaip eiti, kur sustoti, kur pasisukti. Visų vaikų disciplina buvo tiesiog fantastiška – jie klausėsi kada paeiti, kada sustoti, kada nusišypsoti. Atrodo, kad jie būtent tam ir sukurti“, – pagyrų negaili „TV pagalbos“ žvaigždė.

Gerda Žemaitė ir jos antrininkė Klaudija

Gelbėtoja G. Žemaitė sako, kad po filmavimo iki pat dabar jai yra išlikusios pačios geriausios emocijos, prie kurių bene labiausiai prisidėjo tai, kad laiką leido kartu su vaikais.

„Kaip aš sakau – ten, kur yra vaikai, visada būna geriausios ir smagiausios emocijos, begalinis džiugesys. Filmavimasis su vaikais tikrai padarė didžiulį įspūdį. Aš žinojau, kad jame dalyvaus vaikai, bet iš anksčiau jų nemačiau, nenumaniau, kokia gi mergaitė būsiu aš.

Dėl to buvo labai įdomu pamatyti, palyginti, kiek yra panašumų. Tikrai ši patirtis buvo pati geriausia, man labai patiko“, – šypsosi G. Žemaitė.

Gelbėtojos antrininke tapo neįtikėtinai į ją panaši mergaitė Klaudija. Gerda neslepia, kad kai kuriems net iškilo klausimų, ar tai nėra jos dukra.

„Klaudija mane tikrai labai primena, ypač tada, kai aš buvau dar tokiais ilgesniais plaukais. Ji į mane panaši ir vizualiai, ir savo judesiais, jei aš pasižiūrėčiau savo vaikystės nuotraukas, tai panašumas būtų akivaizdus.

Vakar iš savo sekėjų „Instagrame“ net sulaukiau klausimų, ar čia mano dukra? Vadinasi, dar yra nežinančių, kad turiu du sūnus. Parašiau, kad labai gaila, mergytės visą laiką labai norėjau, bet čia ne mano dukra“, – juokiasi gelbėtoja.

Nors jųdviejų išvaizdos panašumas tikrai stebina, Gerda atskleidžia, kad charakteriai vis tik gerokai skiriasi.

„Ji labai miela, truputėlį nedrąsi, bet tai labai natūralu, juk ne kasdien būna prie kamerų. Galiu pasakyti, kad charakteriu Klaudija manęs neprimena, nes aš jau vaikystėje buvau drąsi, manęs visur buvo pilna, man viskas buvo įdomu, o ji tikrai daug kuklesnė. Bet šis charakterio bruožas yra labai gražus“, – šiltai kalba G. Žemaitė.

Ji pasakoja, kad nors filmavime dalyvavę vaikai iš pradžių jautėsi kiek nepatogiai, netrukus tai pasikeitė – visi pakankamai įsidrąsino ir jautėsi gerai. Moteris sako, kad jos antrininkė buvo viena iš kukliausių ir klausimų apie gelbėtojų darbą neuždavė, tačiau prisipažino, kad Gerdą yra mačiusi per televizorių.

„Daugiausiai mes bendravome apie tai, ko klausinėjau aš, pavyzdžiui, ar jai patinka „TV Pagalba“? Klaudija sakė, kad mėgsta žiūrėti šią laidą ir kad aš jai labai patinku. Nors ji ir buvo kiek nedrąsi, tikrai labai maloniai pabendravome, be galo faina mergaitė“, – gražių žodžių savo antrininkei negaili gelbėtoja Gerda.

Gelbėtoja Sandra Žutautienė ir jos antrininkė Adrija

Šiltų žodžių šiai patirčiai negaili ir kita gelbėtoja S. Žutautienė. Ji sako, kad filmavimo įspūdžiais dalijosi su artimais žmonėmis ir prasitaria, kad tai jai buvo vienas iš geriausių laidos anonso filmavimas.

„Kai po filmavimo važiavau iš Vilniaus į Klaipėdą, visą kelią šypsojausi, paskambinusi pasakojau ir sesei, ir draugei, kad turėjau nerealią patirtį. Pernai anonso filmavimas taip pat buvo labai įsimintinas, toks šiltas, nes buvome su savo šeimomis, artimiausiais žmonėmis.

Šiais metais taip pat buvo labai daug gerų emocijų, net pati nekantrauju pamatyti galutinį rezultatą, nes man tai vienas gražiausių anonsų“, – dalijasi gelbėtoja.

Sandra sako, kad bene įsimintiniausias buvo pats pirmasis įspūdis, kai ji tik pamatė susirinkusius antrininkus, pasipuošusius gelbėtojų kostiumais.

„Aš tiksliai nežinojau, nei ką, nei kaip darysiu, nei kas bus. Tik iš vakaro sužinojau, kad būsim tarsi su savo sumažintomis versijomis, tai buvo labai smalsu pamatyti, kas gi bus manoji.

Kai atvažiavau į filmavimą, pirmiausia pamačiau daktariuką, mažą Knispeliuką ir kitus vaikus, kurie buvo aprengti mūsų kostiumais, tai iš karto atsirado nuotaika“, – pasakoja S. Žutautienė.

Ji atskleidžia, kad savo antrininkę žinojo ir jos nuotraukas socialiniuose tinkluose matė iš anksčiau, mat mergaitės mama yra atlikėja Gabrielė Grigolaitytė-Vasha.

„Aš Adriją žinojau, nes socialiniuose tinkluose seku jos mamą Gabrielę, tai matydavau ir ją, tik nebuvau sutikusi gyvai, nebuvome susipažinusios. Tai pirmiausia susipažinome ir aš jos paklausiau – Adrija, ar tu žinai, kad šiandien būsi mini Sandrutė, ar gerai bus? O ji atsakė – gerai!

Tada suplojom rankomis, kartu pasigarbanavome plaukus, kad būtumėm panašesnės, ji man net ir ant rankų pabuvo. Dar pasijuokėme, kad Adrijai reikėtų truputį daugiau pavalgyti, kad būtų į mane panašesnė. Nors mes to laiko ir nedaug kartu praleidom, tikrai buvo labai smagu“, – pažintimi su savo antrininke džiaugiasi gelbėtoja.

Sandra pasakoja, kad ji su beveik ketverių metukų Adrija turi tikrai nemažai panašumų, ypač kalbant apie jų temperamentą.

„Tas vaikas yra energijos užtaisas. Pavyzdžiui, lyginant visus ten buvusius vaikučius, Adrija buvo pati energingiausia. Ji ėjo tokiais plačiais žingsniais ir yra iš tų vaikų, kurie nesukaustyti, atsipalaidavę.

Aš pati irgi tokia buvau vaikystėje – kaimietukė, vaikščiojanti plačiais žingsniais, energingai. Tai ji ta savo energija visiškai mane primena.

Jei kalbant apie išvaizdą, tai jos plaukučiai tokie rusvesni, o mano išbalinti, ji – kūdutė, o aš burbuliukė, bet ne tame esmė buvo, nes pačiu charakteriu ir savo energija ji labai panaši į mane“, – vardija Sandra.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,233,369 unikalūs lankytojai